جمعه 30 تیر 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS
30
سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی بسیاری برای ورود به صنعت گردشگری اعلام آمادگی کرده‌اند
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اعتقاد دارد در حوزه تأمین زیرساخت‌های گردشگری باید برای سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی جذابیت ایجاد کنیم و آنها را به درستی هدایت کنیم. ادامه »
30
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی:

«تبریز۲۰۱۸» آغازی برای شکوفایی و شروع مناسب گردشگری در ایران است

«تبریز۲۰۱۸» آغازی برای شکوفایی و شروع مناسب گردشگری در ایران است
چکیده: نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رویداد «تبریز۲۰۱۸» یک فرصت بی‌نظیر برای توسعه و معرفی صنعت گردشگری ایران به جهان است گفت: «"تبریز۲۰۱۸" آغازی برای شکوفایی و شروعی مناسب برای گردشگری در ایران است.» ادامه »
30
مدیرکل دفتر همکاری و توافق‌های ملی گردشگری خبر داد

بوم‌گردی‌ها صاحب مُدل می‌شوند

بوم‌گردی‌ها صاحب مُدل می‌شوند
چکیده: مدیرکل دفتر همکاری و توافق‌های ملی گردشگری از تفاهم با بنیاد مسکن برای مدل‌سازی بوم‌گردی در ۳۱ استان خبر داد. ادامه »
30
حضور سازمان میراث‌فرهنگی در نمایشگاه بین‌المللی الکامپ
چکیده: رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «غرفه سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک برپا شد.» ادامه »
29
رومیانی از ششمین بازارچه دائمی صنایع‌دستی کشور بازدید کرد
چکیده: معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از ششمین بازارچه دائمی صنایع‌دستی کشور بازدید کرد. ادامه »
29
معاون سازمان میراث‌فرهنگی خبر داد

تخصیص ردیف بودجه برای مرمت اضطراری قلعه ایزدخواست

تخصیص ردیف بودجه برای مرمت اضطراری قلعه ایزدخواست
چکیده: کارگروه گردشگری ایزدخواست با حضور معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزار شد. ادامه »
29
همایش «اسطوره در سیستان» برگزار می‌شود
چکیده: به‌پیشنهاد اعضای انجمن میراث‌فرهنگی زابل، همایش «اسطوره در سیستان» با دبیری سیداحمد محیط‌طباطبایی به‌صورت سالانه یا دوسالانه برگزار می‌شود. ادامه »
29
بازدید معاون امور مجلس سازمان میراث‌فرهنگی از آثار تاریخی ایزدخواست
چکیده: معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از کاروانسرا و قلعه ایزدخواست بازدید کرد. ادامه »
29
2000 خانه‌مسافر فعال در سراسر کشور
چکیده: مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران‌گردی و جهان‌گردی، در اولین نشست هم‌اندیشی مجریان خانه‌مسافر در شهرکرد، اظهار کرد: «درحال‌حاضر، 2هزار خانه‌مسافر در کشور فعال‌اند که تاکنون فقط 5درصد از این تعداد در سامانه مدیریت خانه‌مسافر ثبت شده است.» ادامه »
28
از سوی معاونت گردشگری اعلام شد

آغاز ثبت‌نام آزمون جامع گردشگری

آغاز ثبت‌نام آزمون جامع گردشگری
چکیده: طبق اعلام رسمی دفتر مطالعات آموزش گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری داوطلبان شرکت در آزمون جامع دوره‌های کوتاه مدت گردشگری فرصت دارند از یکم لغایت هفتم مرداد سال جاری در سامانه جامع آموزش گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ثبت‌نام کنند. ادامه »
28
ثبت جهانی، دریچه‌های جدیدی به‌روی بافندگان گلیم سیرجان می‌گشاید
چکیده: نماینده مردم سیرجان و عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به سفر ارزیابان سازمان یونسکو برای ثبت جهانی گلیم سیرجان ابراز امیدواری کرد با این کار از زوال هنر ناب بافندگان سیرجانی جلوگیری و فصل جدیدی برای آن آغاز شود. ادامه »
28
جشنواره «تهران‌گردی در خنکای تابستان» برگزار می‌شود
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان تهران گفت: «جشتواره "تهران‌گردی در خنکای تابستان"  در دو بخش عصرانه و شبانه از 3 مرداد با مشارکت شهرداری منطقه 12 در تهران آغاز به فعالیت می‌کند.» ادامه »
28
خانه تاریخی حسینی در شهرستان میبد مرمت می‌شود
چکیده: در راستای اجرای طرح حمایت از مالکان بناهای تاریخی، خانه تاریخی حسینی در شهرستان میبد مرمت و بازسازی می‌شود. ادامه »
28
در نشست راه‌ها و راه‌آهن تهران به ری در دوره ناصری مطرح شد

راه‌های تاریخی، نه‌تنها اتصال فیزیکی، که وسیله انتقال فرهنگ‌ها، دین‌ها و کالاها بودند

راه‌های تاریخی، نه‌تنها اتصال فیزیکی، که وسیله انتقال فرهنگ‌ها، دین‌ها و کالاها بودند
چکیده: راه‌های تاریخی، نه‌تنها اتصالی فیزیکی بین دو حوزه تمدنی، که وسیله انتقال دین‌ها، فرهنگ‌ها و کالاها نیز محسوب می‌شوند؛ ازاین‌رو، باید به راه هم به‌شکل یک خط هم به‌عنوان یکی از عناصر سازنده منظر فرهنگی توجه کرد. ادامه »
28
برگزاری کارگاه نقاشی در موزه باستان‌شناختی شوش
چکیده: به‌منظور آشناسازی کودکان با حوزه میراث‌فرهنگی امروز چهارشنبه 28 تیر 96 در موزه باستان‌شناختی شوش کارگاه نقاشی برگزار شد. ادامه »
28
فروش میلیاردی در هفتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی تبریز
چکیده: معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی از فروش قریب به یک‌میلیارد تومان صنایع‌دستی در هفتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی تبریز خبر داد. ادامه »
28
مرمت پل تاریخی گاومیشان آغاز شد
چکیده: مرمت پل تاریخی گاومیشان به‌منظور حفاظت از این اثر شاخص ساسانی با آواربرداری روی دیوارها و بخش‌های مختلف بدنه و پایه‌های پل آغاز شد. ادامه »
28
طرح مرمت اضطراری قلعه رشیدالدوله در روستای دورباش تکاب به‌پایان رسید
چکیده: معاون میراث‌فرهنگی آذربایجان‌غربی از پایان طرح مرمت اضطراری و نجات‌بخشی قلعه رشیدالدوله واقع در روستای دورباش از توابع تکاب خبر داد. ادامه »
28
آغاز عملیات ساخت 8 واحد اقامتگاه در دهکده چوبین نیشابور
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری نیشابور گفت: «با عرضه تسهیلاتی معادل یک‌میلیارد ریال از محل صندوق کارآفرینی امید و عملیات ساخت 8 واحد اقامتگاه در مجموعه دهکده چوبین نیشابور شروع شد.» ادامه »
28
نایب‌رئیس کمیسیون بهداشت مجلس خبر داد:

بررسی راه‌های تقویت گردشگری سلامت در کمیسیون بهداشت مجلس

بررسی راه‌های تقویت گردشگری سلامت در کمیسیون بهداشت مجلس
چکیده: نایب‌رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از بررسی راه‌های تقویت و افزایش گردشگری سلامت در جلسه دیروز سه‌شنبه 27 تیر 96 این کمیسیون خبر داد. ادامه »
صفحه 1 از 5602ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها