دوشنبه 07 اسفند 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

(آرشیو ماه دی 1386)

01
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، با توجه به آمار ارائه شده ازسوي کشورهاي حوزه خليج‌فارس و خاورميانه، بيش از 166 طرح بزرگ در 13 کشور منطقه ازجمله ايران، بحرين، اردن، کويت، قطر، عمان، عربستان، سوريه، ترکيه، يمن و امارات به اجرا درخواهد آمد. مطالعات صورت گرفته در حوزه گردشگري و امکانات تفريح حوزه خاورميانه تا سال 2020، نشان مي‌دهد که امارات و عربستان سعو... ادامه »
01
چکیده: دبيرکميته توريسم عشايري و روستايي در گفتگو با ميراث آريا(chtn) با بيان اين مطلب افزود:برگزاري اين دوره ها با توجه به نقش دهياران روستاهاي هدف گردشگري مي‌تواند تاثيرات مثبتي در روستاهاي هدف گردشگري داشته باشد. "علي محمد نمازي" تصريح کرد: برگزاري نشست‌هاي استاني دهياران روستاهاي هدف گردشگري و مسئولين استاني از جمله برنامه‌هايي است که براي سال آيند... ادامه »
01
چکیده: رئيس سازمان بهزيستي در گفتگو با ميراث آريا (chtn) با بيان اين مطلب افزود: از محل بودجه فرهنگي سازمان اقدامات فرهنگي متعددي براي افراد تحت پوشش انجام مي‌شود که از جمله آنها برگزاري برنامه‌هاي زيارتي و گردشگري است. "عليرضا فقيه" تصريح کرد: سازمان بهزيستي همچنين اردوگاه‌هايي را براي استفاده افراد تحت پوشش خود براي برنامه‌هاي زيارتي و گردشگري در اخت... ادامه »
01
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، انتظار مي‌رود طرح بزرگ مرکز جهاني دبي که در مساحتي حدود 140 کيلومتر مربع در "جبل علي" اجرا مي‌شود، بتواند در نمايشگاه بازار سرمايه‌گذاري و توسعه گردشگري دبي که تا روز سه‌شنبه ادامه دارد سبب جذب سرمايه‌گذاري‌هاي بسياري شود. با توجه به اينکه مرکز جهاني دبي به‌عنوان کاتاليزري براي توسعه درآمدهاي اقتصادي و گردشگري امارات ع... ادامه »
01
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN) و به نقل از روابط عمومي معاونت گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري برنامه جاذبه‌هاي گردشگري مذهبي ايران در سه بخش از شبکه SCTV اندونزي پخش شد. بر اساس اين گزارش فيلم جاذبه‌هاي مذهبي و بقاع متبرکه ايران توسط گروه 2 نفره فيلمبرداران کشور اندونزي در راستاي ترانزيت حجاج اندونزيايي از ايران و به‌ منظور معرفي ج... ادامه »
01
چکیده: وي اضافه کرد: آژانس‌هاي مسافرتي براي سفرهاي گروهي و اشخاص حقيقي مي‌توانند از اين کارت استفاده کنند و تا زمان تعيين شده در اعتبار فرصت دارند که وجه ماهانه خود را پرداخت کنند. خاکي دريافت سود کم و دريافت تخفيف از هتل‌هاي گوناگون و ساير مراکز خريد ، شرکت در قرعه کشي و اعطاي جوايز را از مزاياي ديگر استفاده از اين کارت دانست و تصريح کرد: پول و زمان ا... ادامه »
01
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN) در آخرين اجلاس مجمع عمومي سازمان جهاني جهانگردي که در کلمبيا برگزار شد، نماينده جمهوري اسلامي به‌عنوان عضو علي‌البدل کميته جهاني کداخلاق انتخاب شد. در اين اجلاس "محمدعلي پاک‌سرشت" مديرکل گردشگري خارجي معاونت گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري به‌عنوان نماينده جمهوري اسلامي ايران و کميسيون منطقه جنوب‌ آسيا... ادامه »
01
چکیده: سرپرست سازمان ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري استان گلستان با بيان اين مطلب به ميراث آريا(chtn) گفت:طرح مرمت کاخ موزه گرگان در دستور کار قرار گرفته است که در فازنخست آن يک‌ميليارد ريال براي انجام مطالعات و مرمت در نظر گرفته شده و فاز دوم آن نيز با يک ميليارد ريال ديگر انجام مي شود. "فريدون فعالي"افزود:در فاز سوم طرح مرمت کاخ موزه گرگان نيز م... ادامه »
01
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) و به نقل از روابط عمومي سازمان ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري خراسان رضوي "محسن برآبادي" افزود : وجود سايه بان‌هاي متعدد با شکل ، ابعاد و رنگ هاي گوناگون سبب شده بود تا يکي از آثار تاريخي شاخص و با ارزش سبزوار متعلق به قرن ششم هجري تحت الشعاع قرار گرفته و از ديد گردشگران و علاقه مندان آثار تاريخي دور بماند . وي اظ... ادامه »
01
چکیده: سرپرست اداره ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري کاشان با بيان اين مطلب به ميراث آريا(chtn) گفت:در حال حاضر بيش از 95 درصد از مرمت موزه برزک انجام شده است و 5 درصد باقي‌مانده نيز تا چند روز آينده انجام مي‌شود . "غلامرضا حسني‌مقدم" با بيان اينکه اشيا اين موزه آماده نمايش است ،افزود: بيشتر اين اشيا را مردم شهر برزک و بخشي را نيز اداره ميراث فرهنگي،ص... ادامه »
01
چکیده: "محمد حسين برزين" مسئول ستاد تبليغات و نمايشگاه‌هاي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري در گفت و گو با ميراث آريا chtn)) ضمن بيان اين مطلب افزود: نخستين کتاب جامع هتل‌هاي ايران با حمايت ستاد تبليغات و نمايشگاه‌هاي کشور به دو زبان انگليسي و فارسي تهيه شده است و در کنار اطلاعات مربوط به هتل‌ها، جاذبه‌هاي گردشگري و تاريخي ايران نيز معرفي شده است... ادامه »
01
چکیده: معاون دفتر نظارت و سرمايه‌گذاري سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي در گفتگو با ميراث (chtn) با بيان اين مطلب افزود: آئين‌نامه اجرايي اين قانون براي اجرا به استان‌هاي مختلف ابلاغ شده است. "محمد حسن پور" تصريح کرد: اين معافيت بر اساس آئين‌نامه اجرايي قانون اصلاح قانون تغيير کاربري ارضي کشاورزي و باغات که به تصويب هيات دولت رسيده انجام شده و مجتمع... ادامه »
01
چکیده: معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري استان اصفهان با بيان اين مطلب به ميراث آريا(chtn) گفت:اين همايش در واقع تاثيرات و نقش مسايل و بخش‌هاي سياسي ،اقتصادي و فرهنگي بر توسعه گردشگري در کشور را بررسي مي‌کند . "محسن مصلحي"افزود:دراين همايش نمايندگاني از تمامي استان‌ها حضور دارند و درباره مسايل پيرامون اين موضوع به بحث و تبادل نظر م... ادامه »
01
چکیده: معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي ،صنايع دستي و گردشگري استان چهارمحال و بختياري با بيان اين مطلب به ميراث آريا(chtn) گفت:دو مجتمع خدمات رفاهي بين راهي در استان در مرحله احداث داريم که يکي از اين دو مجتمع در حال تکميل شدن است و ديگري نيز به زودي افتتاح مي‌شود. "راشد عباسي"با بيان اينکه اين دو مجتمع خدمات رفاهي بين راهي در محورهاي چغاخور و بروجن ... ادامه »
01
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "اميکا سوني" وزير فرهنگ و گردشگري هندوستان در ديدار با "ويويان بالاکريشنا" وزير هنر و تربيت‌بدني سنگاپور بر تقويت روابط فرهنگي و گردشگري دو کشور تأکيد کرد و خواستار بررسي تمام جوانب موجود در اين مسير شد. وي با اشاره به اينکه هندوستان سال گذشته ميزبان 5 ميليون گردشگر بود گفت: هم‌اکنون چالش‌هاي بسياري در مسير توسعه قرار ... ادامه »
01
چکیده: رضا دبيري‌نژاد مسوول روابط عمومي کاخ‌موزه نياوران با بيان اين مطلب به ميراث آريا( CHTN)گفت: نمايشگاه مجموعه عکس‌ها و اسناد کاخ نياوران در سال 1357 از سوي افرادي که در اين سال به حفاظت و نگهداري اموال فرهنگي و تاريخي کاخ پرداختند،در کوشک احمدشاهي برگزار مي‌شود. وي افزود: اين عکس‌ها و اسناد از آرشيو شخصي گروهي از انقلابيون به سرپرستي آيت‌الله سي... ادامه »
01
چکیده: به گزارش ميراث‌آريا(chtn) رئيس سازمان بازرگاني استان آذربايجان شرقي در دهمين نشست ماهانه خود با قاليبافان گفت: ارزش صادرات فرش استان در 9 ماهه آغاز سال يکصد و يازده ميليون دلار بوده است که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته، 9/11 درصد افزايش داشته است. صادق نجفي افزود: اين مقدار صادرات از نظر وزني 3 هزار و 333 تن است. رئيس سازمان بازرگاني آذربايج... ادامه »
01
چکیده: به گزارش ميراث آريا ( CHTN)،"فريدون محمدي"، رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان ايلام در اين جلسه اظهار داشت:از مهمترين مصوبات، موضوع اجازه فعاليت دفاتر خدمات مسافرتي و سياحتي در بحث ورود و خروج گردشگران و زائران در مرز مهران است. وي افزود:اين موضوع مي‌تواند درصورت اجرايي شدن ،به عنوان مهمترين صنعت خدماتي در کاهش بيکاري در استا... ادامه »
01
چکیده: "عبدالرسول وطن‌دوست" رئيس پژوهشکده حفاظت و مرمت آثار تاريخي و فرهنگي و نماينده سازمان ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري در يونسکو درباره نامزدي ايران مبني بر برگزاري اجلاس مجمع عمومي ايکوموس در تهران و اقدامات انجام‌شده براي ارائه اطلاعات لازم به ايکوموس، به ميراث آريا( CHTN)گفت: هفته گذشته جلسه‌اي با حضور رئيس ايکوموس ايران و معاون ميراث‌فرهنگي ... ادامه »
01
چکیده: فريدون محمدي ،رئيس سازمان ميراث فرهنگي ،صنايع دستي و گردشگري استان ايلام با بيان اين مطلب به ميراث آريا (CHTN ) گفت : با توجه به اينکه در سفر دوم هيات دولت به استان ايلام 14 منطقه نمونه گردشگري به تصويب رسيد ،عمليات مکان يابي و مطالعاتي اين مناطق بلافاصله از سوي سازمان ميراث فرهنگي ،صنايع دستي و گردشگري استان آغاز شد. وي با اشاره به اينکه عمليا... ادامه »
صفحه 1 از 48ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها