شنبه 25 آذر 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

(آرشیو ماه اسفند 1389)

28
23 پايگاه آماده راهنمايي مسافران نوروزي درسطح جزيره قشم است
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn ) سيد عليرضا علوي رضوي ضمن بيان اين مطلب گفت: با توجه به حجم بالاي تردد مسافران در طول ايام نوروز به جزيره قشم ، کميته اطلاع رساني در سطح جزيره با استقرار 23 پايگاه ، آماده پاسخگويي و راهنمايي مهمانان نوروزي است . وي ادامه داد : همزمان با فعاليت راهنمايان مسافري ، 23 پايگاه جهت استقرار پرسنل رحمتکش نيروي انتظامي نيز در... ادامه »
28
گيلان آمادگي استقبال از مهمانان نوروزي را دارد
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) و به نقل از روابط عمومي اداره کل ميراث فرهنگي گيلان، اميد عزيزي گفت: ستاد تسهيلات سفرهاي استان گيلان فعاليت خود را براي خدمات رساني به مسافران نوروزي از 25 اسفند آغاز کرده و با برنامه‌هاي پيش بيني شده اميد است اين استان ميزبان شايسته اي براي مسافران نوروزي باشد. وي افزود: ستاد تسهيلات سفرهاي استان گيلان با هماهنگي‌هاي ... ادامه »
28
تقدير از برگزيدگان جشنواره زيباترين سفره هفت سين سال
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN) و به نقل از روابط عمومي مجموعه فرهنگي تاريخي سعدآباد، حسن محسني با بيان اينکه جشن جهاني نوروز امسال با مشارکت چند سازمان و نهاد برگزار مي‌شود، گفت: جشنواره زيباترين سفره هفت سين سال 90 از سوي اداره کل روابظ عمومي و امور فرهنگي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري و با همکاري ويژه واحد دور کاري اين سازمان برگزار مي‌شود... ادامه »
28
اماکن تاريخي ري از نگاه گردشگران نوروزي مي‌گذرد
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) و به نقل از کميته اطلاع رساني ستاد تسهيلات نوروزي استان تهران، مدير کل ميراث فرهنگي اين استان با اعلام اين خبر افزود: در راستاي معرفي جاذبه‌هاي شهر ري، تور‌هاي رايگان ري گردي از دوم تا ششم فروردين ماه 90 از سوي اداره ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري تهران برگزار مي‌شود. به گفته محمد ابراهيم لاريجاني برج طغرل، دژ رشکا... ادامه »
28
نحوه رسيدگي به شکايات مسافران نوروزي تهران اعلام شد
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) و به نقل از کميته اطلاع رساني ستاد تسهيلات سفر تهران، معاون گردشگري اين استان با اعلام مطلب فوق گفت: کنترل کيفي خدمات ارائه شده به گردشگران نيز نظارت مي‌شود. فريدون محمدي معاون گردشگري استان تهران در ادامه اظهار داشت: مسافران ورودي به استان تهران در صورت مشاهده هر گونه تخلف مي‌توانند با شماره تلفن 88934844-021 تماس حا... ادامه »
28
پراکنش مسافران پيش از نوروز 90 مثبت است
چکیده: معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري کشور در اين باره به خبرنگار ميراث آريا(CHTN)، گفت: مسافران و گردشگران سفر به اقصي نقاط کشور را قبل از نوروز آغاز کرده‌اند و اين موضوع سبب کاهش بار ترافيکي جاده‌ها شده است. شهباز يزداني که از روز گذشته بازديد نوروزي از استان‌هاي مختلف کشور را ْآغاز کرده است، ادامه داد: در روز گذشته به اصفهان... ادامه »
28
اعلام برنامه‌هاي ويژه نوروز 90 و روزهاي کاري سعدآباد
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN) و به نقل از روابط عمومي مجموعه فرهنگي تاريخي سعدآباد،حسن محسني گفت:مجموعه در روزهاي اول، پنجم، ششم، هفتم وسيزدهم فروردين برابر با دوشنبه، جمعه، شنبه، يکشنبه وشنبه تعطيل است. وي با بيان اينکه سعدآباد در تمام تعطيلات نوروز با اجراي برنامه‌هاي متنوع پذيراي گردشگران خواهد بود گفت: علاقمندان مي‌توانند همه روزه از ساعت 9صبح ت... ادامه »
28
اولين بازديد مشترک معاونت نظارت بر تأسيسات گردشگري
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN) و به نقل از روابط عمومي اداره کل ميراث فرهنگي قزوين، اسدالله بيرانوند افزود: معاونت نظارت بر نحوه ارائه خدمات گردشگري در سال 90 اولين بازديد خود را انجام داده و از تاسيسات گردشگري استان در راستاي نظارت بر کيفيت، کميت، نرخ ارائه مواد غذايي، و ارائه سرويس مطلوب به گردشگران نوروزي و رعايت بهداشت و ديگر معيارهاي خدمات رساني به... ادامه »
28
ستاد تسهيلات نوروزي استان ايلام آغاز به کار کرد
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN) و به نقل از روابط عمومي ستاد تسهيلات سفر استان ايلام، در اين مراسم که به همت جمعيت هلال احمر استان و اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري برگزار شد فعاليت اجرايي ستاد ويژه نوروز 90 در حضور مسئولان محلي و فعالان و راهنمايان نوروزي تشريح شد. دبير ستاد سهيلات سفر استان و مدير کل ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري در... ادامه »
28
موزه ملي ايران نو نوار شد
چکیده: آزاده اردکاني در گفتگو با ميراث آريا (chtn) گفت : موزه ملي ايران به اين اعتقاد دارد که بايد به بهترين نحو از آثار موزه‌اي نگهداري کرد . وي با بيان اين‌که نمايش و نگهداري آثار ارزشمند ملي از وظايفي است که بر عهده اين موزه گذاشته شده است ، گفت: سال گذشته در موزه ملي ايران که قصد دارد پيشتاز فرهنگسازي در کشور باشد ، بسياري از اشيا خارج از ويترين ق... ادامه »
28
18 پست راهنمايان مسافران نوروزي برپا مي‌شود
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn) به نقل از روابط عمومي اداره کل ميراث فرهنگي،صنايع دستي وگردشگري خراسان شمالي عبدالله محمدي در حاشيه بازديد از آماده‌سازي پست‌هاي راهنمايان مسافران نوروزي در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: طرح راهنمايان نوروزي از اواخر هفته جاري آغاز و تا 14 فروردين سال آينده ادامه خواهد داشت. وي با بيان اين‌که اين پست‌ها در تمام شه... ادامه »
28
8 کمپ استقرار مسافران در خراسان شمالي فراهم است
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) و به نقل از روابط عمومي اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري خراسان شمالي ابوطالب شفقت در حاشيه برگزاري رژه خودرويي ستاد دائمي سفرهاي نوروزي در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نزديک به 300 کيلومتر محور اين استان در مسير منتهي به حرم امام رضا (ع) قرار دارد. وي با اشاره به اينکه اکنون تمام دستگاه‌هاي استان آمادگي داشته ت... ادامه »
28
ستون‌هاي هخامنشي از موزه هگمتانه خارج شد
چکیده: مسوول موزه هگمتانه در گفتگو با ميراث آريا(chtn)، با اعلام اين مطلب گفت: همچون سال‌هاي قبل برخي گردشگران براي چندمين بار به بازديد از موزه همدان مي‌آيند که اين بار با تغييراتي در چيدمان اشياي اين موزه مواجه مي‌شوند. ليلا خوشمو با اشاره به اينکه قطعات ستون‌هاي سنگي دوره هخامنشي از سال 53 در اين فضا نگه داري مي‌شد، افزود: اين ستون‌ها با هدف مطالعه ... ادامه »
28
دستگاه‌هاي اجرايي خوزستان به پيشواز مسافران نوروزي مي‌آيند
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTH) و به نقل از روابط عمومي ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي خوزستان، پرويز پور فرخي در جلسه بررسي هماهنگي ادارات ميراث فرهنگي استان با تأکيد بر اين موضوع گفت: مديران ادارات تابع به عنوان ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي در شهرستان‌ها با استفاده از روش‌هاي مديريتي و طرح درست و به موقع موضوعات در ايجاد هماهنگي‌هاي لازم با کمک فرمانداران بر... ادامه »
28
بوستان‌هاي بجنورد براي پذيرايي از مهمانان نوروزي مهيا شد
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn)‌ به نقل از روابط عمومي ميراث فرهنگي صنايع دستي وگردشگر ي خراسان شمالي ؛'اصغر منجمي' اظهار داشت: بوستان‌هاي محله‌ها، بوستان ملي بش قارداش و باباامان براي اقامت شبانه مسافران نوروزي نيز تجهيز شده است. وي اضافه کرد: در بوستان باباامان کمپي اقامتي براي اسکان مسافران نوروزي ساماندهي شده و در بوستان بش قارداش نيز 10 کمپ مير... ادامه »
28
100 هزار اقلام تبليغاتي نوروز آماده توزيع شد
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn) علي کاظمي در جريان بازديد استاندار خراسان شمالي از بازارچه‌هاي صنايع دستي نوروزي گفت: چاپ اين تعداد اقلام تبليغاتي در راستاي معرفي آثار تاريخي، صنايع دستي و گردشگري استان و براي آشنايي بيشتر مسافران نوروزي صورت گرفته است. وي اقلام تبليغاتي ويژه ايام نوروز در خراسان شمالي را شامل؛ نقشه استان و شهرستان‌ها، ادعيه سفر، ... ادامه »
28
افزايش صد در صدي اطلاع رساني به مسافران در نوروز 90
چکیده: شهباز يزداني در گفتگو با خبرنگار ميراث آريا(CHTN)، ضمن بيان اين مطلب اظهار داشت:‌ سفرهاي نوروزي سال 1390 با عنوان سفرهاي هدفمند شده نامگذاري شده و به همين دليل موضوع اطلاع رساني به هموطنان از اهميت و اولويت ويژه‌اي براي ستاد دائمي تسهيلات سفرهاي نوروزي برخوردار است. وي ادامه داد: در همين راستا شاهد رشد صد در صدي اطلاع رساني به مسافران براي نوروز... ادامه »
28
ساماندهي 22 اکيپ راهداري در محورهاي خراسان شمالي
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN) و به نقل از روابط عمومي اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري خراسان شمالي ابوالفضل باقرنيا در حاشيه برگزاري مانور خودرويي دستگاه‌هاي خدمات رسان نوروز اظهار داشت: اين اکيپ‌ها در قالب 165 ماشين‌آلات در طول محورهاي ارتباطي به ويژه محورهاي اصلي و پر ترافيک حضور خواهند داشت. وي شمار افراد به کار گرفته شده در طرح نورو... ادامه »
28
بازارچه صنايع‌دستي و سوغات شادگان گشايش يافت
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN) و به نقل از روابط عمومي ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي خوزستان پور فرخي دبير ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي استان با اعلام اين خبر گفت: بازارچه صنايع‌دستي و سوغات محلي شادگان با 14 غرفه متشکل از اسکلت پيش ساخته و پوشش ني براي عرضه صنايع‌دستي و سوغات محلي از قبيل خرما و نان محلي، جو، ماهي زنده و حصير در محل اسکله گردشگري روستاي صرا... ادامه »
28
152 مدرسه خراسان شمالي پذيراي مسافران نوروزي
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) و به نقل از روابط عمومي اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري خراسان شمالي محمد وحيدي در نشست کميته اسکان ستاد تسهيلات نوروزي خراسان شمالي با اشاره به اينکه نقش خادمان مدارس در ستادهاي اسکان تسهيلات نوروزي مهم است، افزود: خادمان مدارس با فراهم کردن امکانات و شرايط لازم بهترين خدمت رساني به زائران امام رضا (ع) را خواه... ادامه »
صفحه 1 از 51ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
آخرین عناوین خبری