جمعه 24 آذر 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

(آرشیو ماه مرداد 1393)

31
چکیده: *امير نيك‌رويان- دكتر روحاني رييس‌جمهور كشورمان در سفرهاي استانی خود بر ظرفيت‌هاي گردشگري کشور تاكيد كرده و معتقد است بیشتر و شايد همه استان‌ها پتانسيل‌هاي بالايي در حوزه گردشگري دارند كه تاكنون توجه چنداني به آنها نشده است.ایشان از معاون در سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري نيز خواسته اند تا طرح جامع گردشگري ر... ادامه »
31
مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران؛

خانه تاریخی انتقال خون مرمت و احیاء می‌شود

خانه تاریخی انتقال خون مرمت و احیاء می‌شود
چکیده: برنامه تهرانگردی رئیس شورای شهر تهران و مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان تهران، این هفته به ساختمان تاریخی انتقال خون تهران رسید  تا  خون تازه  مرمت و احیاء در رگهای این ساختمان تاریخی جریان گیرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان تهران، رجبعلی خسروآبادی مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان... ادامه »
31
روز کارمند بازدید از موزه‌ها رایگان است
چکیده: دبیر ستاد بزرگداشت هفته دولت در سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: به مناسبت هفته دولت، روز سه‌شنبه 4 شهریور( روز کارمند) بازدید از موزه‌ها برای عموم مردم رایگان است.    امین عارف‌نیا با اعلام این خبر به میراث‌آریا(chtn) افزود: در راستای ارائه خدمات رایگان به مردم و براساس مصوبه ستاد بزرگداشت هف... ادامه »
31
تدوین شیوه‌نامه نمایشگاه‌های گردشگری و صنایع‌ وابسته
چکیده: معاون گردشگری توجه به عرصه های داخلی و خارجی را از مهمترین رئوس کاری این معاونت دانست و افزود: برگزاری نشست مشترک با رایزنان بازرگانی جمهوری اسلامی ایران با کشورهای خارجی، امضای آیین‌نامه راه‌اندازی نمایندگی‌های اطلاع‌رسانی گردشگری بین کانون اتومبیلرانی و جهانگردی و تدوین شیوه‌نامه نمایشگاه‌های گردشگری و صنایع وابسته ا... ادامه »
31
پيشرفت 80 درصدي هتل لاله شهرستان بانه
چکیده: معاون گردشگري اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان كردستان از پيشرفت 80 درصدي هتل لاله در شهرستان بانه خبرداد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی کردستان، آرمان وطن دوست افزود: عمليات اجرايي هتل لاله از سال 88 در زميني به مساحت 2700 متر مربع توسط شركت كاروان گشت آرباباي غرب شروع شده كه هم اكون 80 درصد پيشرفت فيزيكي دارد. وي ت... ادامه »
31
به دلیل استقبال قابل توجه هموطنان؛

مهلت شرکت در جشنواره مشارکت ملی گردشگری تمدید شد

مهلت شرکت در جشنواره مشارکت ملی گردشگری تمدید شد
چکیده: مهلت شرکت در جشنواره مشارکت ملی گردشگری به دلیل استقبال چشمگیر هموطنان تا تاریخ 15 شهریورماه جاری تمدید شد. به گزارش روابط عمومی معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با پایان مهلت شرکت در جشنواره مشارکت ملی گردشگری در تاریخ 15 شهریورماه جاری نتایج سنجش آثار و معرفی نمونه های برتر توسط داوران در روز پنجم مهر ماه به مناسبت گرامی... ادامه »
31
گردشگري يكي از سياست‌هاي كلي و سند توسعه آذربایجان غربی است
چکیده: معاون امور عمراني استاندار آذربايجان غربي گفت: گردشگري به عنوان يكي از سياست  هاي كلي و سند توسعه استان معرفي شده است. به گزارش روابط عمومي اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري آذربايجان غربي، هادي بهادري معاون امور عمراني استاندار در چهارمين جلسه ستاد اجرائي خدمات سفر استان با اعلام اين مطلب اظهار داشت: توسعه استان مبتني بر صنعت، بازر... ادامه »
31
بازدید از اماکن تاریخی در روز همدان رایگان است
چکیده: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان گفت: روز 1 شهریور، روز همدان بازدید از اماکن تاریخی شهر رایگان است. سروش ریحان مقدم افزود: بزرگداشت روز همدان در یکم شهریور ماه به مناسبت روز بوعلی سینا برگزار می شود. وی یادآور شد: با توجه مرکزیت اجرای برنامه های روز همدان در  آرامگاه بوعلی سینا بازدید از این مکان در روز همدان مقدور نیست. ... ادامه »
31
نوزایی در حوزه بازرگانی داخلی و خارجی صنایع‌دستی/ معرفی افراد به بانک‌های عامل برای اخذ تسهیلات
چکیده: معاون صنایع دستی با تشریح عملکرد یک ساله این معاونت گفت: در حوزه بازرگانی داخلی و خارجی صنایع دستی به زودی شاهد نوزایی خواهیم بود و حضور در عرصه‌های بین‌المللی به طور جدی در دستور کار معاونت قرار گرفته است. بهمن نامور مطلق پیش از تشریح عملکرد یک ساله معاونت صنایع دستی با ارائه توضیحاتی در خصوص وضعیت این معاونت پیش از آغاز به کار دولت یاز... ادامه »
31
جشنواره انگور در دهكده ساحلي چي‌چست اروميه برگزار می‌شود
چکیده: معاون امور عمراني استاندار آذربايجان غربي گفت: انگور هويت و تاريخ استان ماست كه بايد احيا شده و از اين ظرفيت در جذب گردشگري و توسعه اقتصادي استان بهره برد. به گزارش روابط عمومي اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري آذربايجان غربي، هادي بهادري معاون امور عمراني استاندار آذربايجان غربي در چهارمين جلسه ستاد اجرائي خدمات سفر استان با بيان اين ... ادامه »
31
بزرگداشت روز همدان بر بام آرامگاه بوعلی سینا برگزار می‌شود
چکیده: مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی  و گردشگری استان با عنوان این مطلب گفت : بزرگداشت روز همدان در یکم شهریور ماه به مناسبت روز بوعلی سینا برگزار می شود. ریحان سروش مقدم افزود : با حمایت و برنامه ریزی مسولان ارشد استانی  هدف بر این است که برنامه بزرگداشت روز همدان از سیمای ملی انعکاس داده شود.     به گزارش روابط عمومی ... ادامه »
31
مدیر کل میراث فرهنگی فارس در نشست ارتباطات وگردشگری مطرح کرد؛

تاکید بر نقش بی‌بدیل رسانه در تصویرسازی از جاذبه های گردشگری برای مردم دنیا

تاکید بر نقش بی‌بدیل رسانه در تصویرسازی از جاذبه های گردشگری برای مردم دنیا
چکیده: مدیر کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری فارس در نشست تخصصی ارتباطات وگردشگری که با حضور اساتید برجسته علوم ارتباطات کشور ،اصحاب رسانه ،فعالان عرصه گردشگری ،روابط عمومی وانجمن های مردمی حوزه گردشگری ومیراث فرهنگی فارس صبح امروز در هتل پارسیان شیراز برگزار شد گفت: در قرن حاضر، ظهور رسانه های مدرن و فناوری های نوین، نظیر رایانه، اینترنت و ارتباطات م... ادامه »
30
رئیس مرکز روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی

دفاتر اطلاع رسانی در 40 کشور هدف گردشگری راه اندازی می شود

دفاتر اطلاع رسانی در 40 کشور هدف گردشگری راه اندازی می شود
چکیده: رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در نشست تخصصی ارتباطات و گردشگری که پنج شنبه 30 مرداد در شهر شیراز برگزار شد از راه اندازی دفاتر اطلاع رسانی گردشگری در 40 کشور هدف گردشگری خبر داد . امین عارف نیا با بیان اینکه بر اساس آمار سازمان جهانی جهانگردی 1 میلیاردو 188 میلیون نفر گردشگر در سال 2013 جابجا شده ان... ادامه »
30
سلطانی فر در نشست با فعالان گردشگری اردبیل خبر داد:

راه اندازی سیستم حساب های اقماری از سال آینده برای انجام محاسبات گردشگری

راه اندازی سیستم حساب های اقماری از سال آینده برای انجام محاسبات گردشگری
چکیده: معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با تاکید بر سهم ناچیز  ایران از گردش مالی حوزه گردشگری دنیا گفت: محاسبات مختلفی در این خصوص صورت می گیرد که تاکنون دقیق نبوده است، در این راستا از سال آینده با اجرای سیستم حساب های اقماری محاسبات دقیق این بخش را ارائه خواهیم کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنا... ادامه »
29
تخریب ساخت وساز غیر مجاز در حریم تل ضحاک فسا
چکیده: مسئول میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری فسا از تخریب ساخت و ساز غیر مجاز در حریم اثر تاریخی تل ضحاک فسا خبرداد. حسن محمودی با اشاره به اقدام غیر قانونی یکی از اهالی منطقه در راستای ساخت و ساز غیر مجاز در حریم اثر تاریخی تل ضحاک فارس گفت: با شکایت این اداره کل و رای شعبه اول دادگاه تجدید نظر استان دستور رفع آثار مستحدنه به دادگستری شهرستان فسا اع... ادامه »
29
ساخت و سازهای غیرمجاز بزرگترین چالش استان‌های ساحلی است
چکیده: معاون گردشگری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان گفت: ساخت‌ و سازهای غیرمجاز بزرگترین چالش استان‌های ساحلی به ویژه گیلان بوده و به همین دلیل دولت دستور ممانعت از احداث اینگونه از بناها را صادر کرده است. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان ، حمید آذرپور پیش از ظهر امروز در همایش کمیته راهبردی گردشگر... ادامه »
29
فراخوان ثبت تجاری محصولات صنایع دستی کرمانشاه اعلام شد
چکیده: معاون صنایع دستی استان کرمانشاه گفت: با توجه به اهمیت و جایگاه نشان تجاری در بهبود تولید و توسعه بازارهای داخلی و خارجی و حمایت از کالاهای دارای نشان تجاری و تدوین شیوه های مناسب معرفی و تبلیغ آن از کلیه هنرمندان و صنعتگران که کالاهای تولیدی آنان دارای مهر و نشان تجاری است ،  برای ثبت نشان به معاونت صنایع دستی اداره کل مراجعه کنند..   ... ادامه »
29
تصمیمات مهمی برای استفاده از ظرفیت‌های گردشگری اردبیل اتخاذ می‌شود
چکیده:  رئیس‌جمهور دولت تدبیر و امید در فرودگاه اردبیل گفت: استان اردبیل استعدادهای بسیاری در حوزه گردشگری، صنعت و کشاورزی دارد و تصمیمات مهمی برای استفاده از این ظرفیت‌ها اتخاذ خواهد شد. به گزارش میراث‌آریا(chtn) به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت،دکتر روحانی از طرح گردشگری در استان اردبیل سخن گفت و افزود: این استان برای گردشگری... ادامه »
29
باقری درنشست بررسی مشکلات گردشگری شهر یاسوج تاکید کرد:

لزوم تشکیل کارگروه ویژه گردشگری در یاسوج

لزوم تشکیل کارگروه ویژه گردشگری در یاسوج
چکیده: نشست بررسی مشکلات گردشگری شهر یاسوج با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهری برگزار شد. مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد در این نشست با بیان اینکه اغلب مشکلات و موانع گردشگری در این شهر رفاهی و زیربنایی هستند، افزود: برخی از این مشکلات با انجام کارهای توسعه ای و برخی با تجهیز قابل رفع هستند. محمود باقری ابراز داشت: بیش از یک میلیون ... ادامه »
29
چکیده: نیروهای یگان حفاظت خراسان شمالی در شهرستان بجنورد، يک دستگاه فلزياب غیر قانونی را به همراه 5 نفر تحویل مقامات قضایی دادند. به گزارش روابط عمومي ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان خراسان شمالی، سرهنگ وحید رضا باقرزاده فرمانده يگان حفاظت اين اداره کل  با اعلام اين خبر گفت: طي گشت زنی در یکی از منطقه آخر داغ توسط نیروهای یگان حفاظت شهرستان... ادامه »
صفحه 1 از 19ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها