شنبه 25 آذر 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

(آرشیو ماه شهریور 1387)

31
طرح جامع گردشگري جنگ در مراحل پاياني تدوين است
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN)، در اين بيانيه با يادآوري جانفشاني‌هاي رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع‌مقدس آمده است: دفاع‌مقدس برگ زرين ديگري بر تاريخ پرافتخار کشورمان به ويژه پس از پيروزي انقلاب اسلامي اضافه کرد و به جهانيان ثابت کرد ملت انقلابي ايران در مقابل هرگونه تجاوز به خاک و ارزش‌هايش، درسي فراموش ناشدني به متجاوزان خواهد داد و اين امر را ... ادامه »
31
تور مسافرتي کم هزينه، ترفند جديد مراکش در جذب گردشگر
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn)، برگزاري تور مسافرتي 9 روزه براي گردشگران برون مرزي و نشان دادن فرهنگ و مناطق ديدني و باستاني مراکش هدف اصلي مسئولان سازمان گردشگري اين کشور آفريقاي شمالي جهت توسعه گردشگري و ترغيب گردشگران است. بازديد از شهر باستاني ولوبياليس، يکي از مهمترين شهرهاي امپراتوري روم و بازديد از شهرهاي فس و مراکش، محل تاسيس يکي از قديمي‌تر... ادامه »
31
آموزش 600 نفر از هنرجويان صنايع دستي در خراسان شمالي
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، آموزش اين تعداد از هنرجويان در 12 رشته صنايع دستي صورت گرفته است. بنابراين گزارش آزمون پايان دوره براي اين تعداد از هنرجويان با اجراي بخش خصوصي و نظارت معاونت صنايع دستي خراسان شمالي در سراسر اين استان از تاريخ 25 لغايت 30 شهريور ماه برگزارشد. گفتني است آموزش هاي ترم تابستان در اين استان با محوريت حفظ، احياء و تروي... ادامه »
31
آشنايي با خانواده‌هاي ايراني بهترين قسمت سفر به ايران بود
چکیده: ماکي در گفتگو با ميراث آريا،(chtn)، ضمن بيان اين مطلب افزود: ايران جاذبه‌هاي زيادي براي گردشگري دارد ولي قبل از سفر خود فکر مي‌کردم ايران کشور خطرناکي است. وي گفت: من از دو هفته پيش به همراه استاد و 15 دانشجوي ديگر به ايران‌آمدم و از شيراز، اصفهان، يزد و تهران بازديد کردم. وي ادامه داد: در شيراز از آرامگاه حافظ که مردم ايران ‌آن را بسيار دوست... ادامه »
31
همکاري جديد ژاپن و سنگاپور در توسعه مسافرت‌هاي هوايي
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn)، بر طبق اين تفاهمنامه، تعداد پروازهاي روزانه سنگاپور – توکيو به چهار پرواز رسيده و حمل و نقل کالاهاي دو کشور نيز با قيمتي ارزانتر به منظور تسهيل در امور گمرکي به انجام خواهد رسيد. ليم کيم چون، دبير کل و مدير اجرايي موسسه هواپيمايي سنگاپور گفت: اين همکاري جديد معرف رابطه عميق دو کشور بوده و تاثير بسزايي در توسعه گردشگري... ادامه »
31
کتيبه مطلاي نادري در حرم حضرت علي نصب مي شود
چکیده: مجري مرمت کتيبه مطلاي حرم حضرت علي (ع ) در گفت و گو با ميراث آريا( chtn) ضمن بيان اين مطلب افزود: هم اکنون عمليات تکميلي ترميم و بازسازي اين کتيبه که در نوع خود بسيار بي نظير است به کوشش کارشناسان سازمان ميراث فرهنگي ، يونسکو و اساتيد دانشگاه در حال انجام است. علي رضا بهرمان گفت : اميد واريم پس از نصب اين اثر در ساق گنبد بارگاه امام علي ،همکار... ادامه »
31
توسعه بين‌المللي ورزش زورخانه‌اي بايد همراه با حفظ اصالت‌هاي آن باشد
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN) عليرضا صفارزاده با بيان اينکه ورزش باستاني جزء تمدن و تاريخ ايران بوده و با فرهنگ ايراني آميخته است، افزود: اين ورزش بايد به عنوان يک سرمايه ملي صيانت شود. وي با بيان اينکه سياست نظام توسعه بين‌المللي ورزش زورخانه‌اي است، تصريح کرد: در صدور اين ورزش بايد مراقب حفظ اصالت‌هاي آن باشيم. صفارزاده با اشاره به انصراف ايران... ادامه »
31
صنعتگران استان بوشهر سفر کارت ملي دريافت مي کنند
چکیده: معاون صنايع دستي و هنرهاي سنتي استان بوشهر در گفتگو با ميراث آريا(CHTN)، با بيان اين مطلب گفت: در حال حاضر 241 سفر کارت ملي براي صنعتگران و هنرمندان استان بوشهر صادر شده است. احمد دهاز با اشاره به اينکه صدور سفر کارت ملي براي صنعتگران بوشهري در حدود يک هفته پيش اتفاق افتاده است، اظهار داشت: هنرمندان براي دريافت اين امتياز اولويت بندي مي شوند. ... ادامه »
31
تبليغات اينترنتي، راه حلي تازه، جهت ارتقا گردشگري تايلند
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn)، موسسسه آسيا تيو و سازمان‌هاي زنجيره‌اي هتلداري تايلند قصد دارند با کاهش هزينه اقامتگاه‌هاي گردشگري در نقاط مختلف تايلند، گردشگران را به حضوري دوباره در اين کشور ترغيب کنند. درور ميتال، دبير موسسه هتلداري تايلند گفت: اگر چه اغتشاشات، محدود به بانکوک شده است اما گردشگران تمايل خود را در ورود به ساير نقاط اين کشور نيز از... ادامه »
31
دوچرخه‌سواران ملي جاذبه‌هاي مازندران را رکاب خواهند زد
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) به نقل از روابط عمومي سازمان ميراث فرهنگي مازندران ،مهران حسني مدير فرهنگي و ارتباطات اين سازمان گفت: برنامه‌هاي متنوعي به مناسبت هفته گردشگري در مازندران برگزار خواهد شد که همايش دوچرخه‌سواري در 6 شهرستان استان مازندران از جمله اين برنامه‌هاست. مدير فرهنگي و ارتباطات سازمان در ادامه ياد آور شد: امسال نيز همانند سال گذ... ادامه »
31
افتتاح طرح توسعه هتل سنتي مشيرالممالک يزد
چکیده: رئيس سازمان ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري استان يزد با بيان اين مطلب به ميراث آريا(chtn)،گفت: طرح توسعه هتل مشيرالممالک يزد شامل احداث سالن آمفي تئاتر ، سالن برگزاري مراسم عروسي‌ها ، احداث 13 اتاق و 2 باب سوئيت است . عزيزالله سيفي افزود: اين هتل قبلا داراي 50 اتاق و 8 سوئيت بوده است که 5 سال پيش به بهره‌برداري رسيده است . وي تصريح کرد : ا... ادامه »
31
شناسايي صنايع دستي استان مازندران
چکیده: علي ماهفروزي، مدير پژوهشي سازمان ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري استان مازندران با بيان مطلب فوق به ميراث آريا(CHTN) گفت: در گام نخست براي اين پروژه ، رشته هاي صنايع دستي،رشته هاي رو به منسوخ و منسوخ شده،رشته هاي فعال و هنرمندان به لحاظ آماري بررسي مي شوند. وي شناسايي صنايع دستي و هنرهاي سنتي استان مازندران را از جمله پروژه هاي پيشتاز استان دا... ادامه »
31
احياي سه رشته صنايع دستي منسوخ شده لرستان
چکیده: معاون صنايع دستي و هنرهاي سنتي سازمان ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري استان لرستان با بيان اين مطلب به ميراث آريا(chtn)،گفت: اين سه رشته عبارتند از ريسمان‌بافي ، چادر بافي و چيت بافي که از رشته هاي قديمي ، اصيل و بومي استان بوده که در حال منسوخ شدن است. حسن رحمانيان افزود: اين رشته‌ها توسط معاونت صنايع دستي و هنرهاي سنتي استان لرستان بعد از م... ادامه »
31
گردشگري عراق در انتظار شکوفايي پيش از جنگ
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn)، حمود يعقوبي، وزير گردشگري عراق گفت: سرمايه‌گذاري دو تا پنج ميليارد دلاري موسسات خارجي مي‌تواند پشتوانه مناسبي جهت حرکت دوباره چرخ‌هاي صنعت گردشگري عراق در آينده‌اي نزديک باشد. وي خاطرنشان کرد: تاسيس هتل‌هاي چند ستاره در شهرهاي مهم و مذهبي کشور، توسعه زيرساخت‌هاي تفريحي همچون پارک‌هاي چند منظوره و مناطق ورزشي مي‌توانند... ادامه »
31
برگزاري کلاس توجيهي ساخت و ساز در بافت‌هاي تاريخي اردبيل
چکیده: معاون ميراث فرهنگي سازمان ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري استان اردبيل با بيان اين مطلب به ميراث آريا(chtn)،گفت: اين کلاس‌هاي توجيهي با هماهنگي سازمان مسکن و شهرسازي ، استانداري ، نظام مهندسي و سازمان ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري استان برگزار مي‌شود . بهروز ندايي افزود: اين کلاس‌ها به منظور توجيه شهرداران و اعضاي شوراي شهر در خصوص نحوه س... ادامه »
31
استقبال گسترده مردم از نمايشگاه صنايع‌دستي اروميه
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) به نقل از روابط عمومي سازمان ميراث فرهنگي آذربايجان غربي، معاون صنايع‌دستي اين سازمان با اعلام اين خبر گفت: نمايشگاه توانمندي‌هاي صنايع‌دستي استان که در محل دائمي نمايشگاه‌هاي آذربايجان غربي در پارک جنگلي اروميه داير شده بود، پذيراي روزانه بيش از 25 هزار نفر بازديد کننده بود و در اين مدت به ارزش تقريبي هشتاد ميليون ريال ا... ادامه »
31
خانه‌نخبگان جوان خوزستان تشکيل مي‌شود
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) وحيدي در ديدار با 20 نفر از نخبگان جوان اين استان با تأکيد بر اهميت بهره‌گيري از توانمندي‌هاي اين گروه اظهار داشت:عدم وجود تشکيلات منسجم و هماهنگ در کشور براي ساماندهي امور نخبگان ريشه اصلي پيدايش مشکلات اين قشر جوان است. وي ادامه داد : در حال حاضر تشکل‌هايي براي ريشه‌يابي مشکلات نخبگان و ارائه راهکارهاي مفيد و سازنده ... ادامه »
31
کميته ازدواج جوانان استان يزد تشکيل مي‌شود
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) و به نقل از روابط‌عمومي سازمان ملي جوانان ، مهران اژدرپور با اشاره به ابلاغ دستورالعمل اجرايي برنامه‌هاي ازدواج جوانان در استان، اظهار داشت: براساس اين دستورالعمل، کميته ازدواج جوانان در قالب چهار گروه فرهنگي و پژوهشي به رياست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي، مشاوره و آموزش با محوريت سازمان بهزيستي، خيرين ازدواج به رياست ساز... ادامه »
31
اعلام فراخوان مقاله و ثبت نام کنگره ملي سلامت خانواده
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) و به نقل از روابط عمومي شهرداري تهران کنگره ملي سلامت خانواده با محورهاي سلامت‌خانواده در همه گرايش‌هاي پزشکي ، تغذيه و سلامت خانواده ، رشد و تکامل اوليه کودک ، انسجام خانواده و تشکيل و استحکام خانواده ، حقوق ، اخلاق و معنويت در خانواده ، مسائل رواني، اجتماعي و اقتصادي خانواده ، خشونت در خانواده و سزارين ، از چهارم تا ششم ... ادامه »
31
خود کفايي هنرمندان خراسان شمالي در توليد سازهاي بومي
چکیده: علي عابدي در گفتگو با ميراث آريا(CHTN)، با بيان اين مطلب گفت: از امروز استان خراسان شمالي در توليد سازهاي بومي خود ، نيازمند واردات و يا جايگزيني سازهاي سنتي از کشورهاي ديگر نيست. وي در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به حضور قوميت‌هاي مختلف در اين استان، کارگاه‌هاي بسياري در سطح استان در اين زمينه فعال هستند. وي اظهار داشت: از سويي ديگر توجه ... ادامه »
صفحه 1 از 67ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
آخرین عناوین خبری