شنبه 25 آذر 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

(آرشیو ماه شهریور 1389)

31
کتاب آداب و مهارتهاي زندگي دانش آموزان کشور رونمايي شد
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn) رييس سازمان آموزش و پرورش استان قزوين با اعلام اين خبر گفت: در کتاب آداب و مهارت زندگي، نحوه برخورد صحيح با مسائل و مشکلات زندگي روزمره به دانش‌آموزان آموزش داده مي شود. جعفر حبيبي افزود: محتواي اين کتاب مبتني بر آموزه هاي دين مبين اسلام و ثمره ماهها فعاليت مشترک صاحبنظران مسايل تربيتي و استادان دانشگاه است که در سال... ادامه »
31
بيانيه دبيرخانه شوراي عالي انقلاب فرهنگي به‌مناسبت هفته دفاع مقدس
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn)شوراي عالي انقلاب فرهنگي به‌مناسبت هفته دفاع مقدس به مناسبت ايام و هفته دفاع مقدس بيانيه اي صادر کرد. متن اين بيانيه به شرح زير است:ما انقلابمان را در جنگ به جهان صادر نموده‌ايم. «حضرت امام خميني (ره)» امسال ملت شريف ايران درحالي به استقبال هفته دفاع مقدس و گراميداشت مقاومت دليرانه فرزندان خود عليه جهان متجاوز استکبا... ادامه »
31
بازديد نيروهاي مسلح از موزه‌هاي کشور رايگان است
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) و به نقل از اداره کل روابط عمومي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري حسن محسني درباره ويژه برنامه‌هاي اين سازمان در هفته دفاع مقدس گفت: به مناسبت سي امين سالگرد دفاع حماسي ملت ايران، سازمان ميراث فرهنگي بيش از 70 برنامه ويژه تدارک ديده است که در هفته دفاع مقدس در سراسر کشور برگزار مي‌شود. وي با اشاره به برگزاري ما... ادامه »
31
پيش‌نويس برنامه ملي پيشگيري از اعتياد نهايي شد
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn ) عليرضا افشار معاون امور اجتماعي و فرهنگي وزارت کشور با بيان اين‌که اين پيش نويس در آينده نزديک اجرايي مي شود، ياد آور شد: برنامه ملي پيشگيري از اعتياد بايد به تصويب ستاد عالي مبارزه با مواد مخدر برسد که رياست اين ستاد بر عهده رييس جمهوري است. به گفته او، ستاد مبارزه با مواد مخدر 130 ميليارد ريال براي اجراي اين برنام... ادامه »
31
واريز 2 ميليون تومان به حساب مجتمع‌هاي آموزشي روستايي
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn) به نقل از روابط عمومي وزارت آموزش وپرورش، حاجي بابايي در حاشيه مراسم نمادين نواختن زنگ شکوفه‌ها که در دبستان ابتدايي شهداي منطقه 5 تهران برگزار شد، سرانه در نظر گرفته شده براي اين مجتمع‌ها را 16 ميليارد تومان اعلام کرد و به خبرنگاران گفت : همانطور که پيش‌تر اعلام شد براي هر مجتمع آموزشي يک تا پنج ميليون تومان کمک ويژه در ... ادامه »
31
آخرين ضيافت نور و صدا  در تخت جمشيد اجرا مي‌شود
چکیده: مسعود رضايي منفرد در گفتگو با ميراث آريا (chtn) گفت: آخرين اجراي برنامه تابستاني نور و صدا پنج شنبه شب و چمعه شب اين هفته در مجموعه تخت جمشيد خواهد بود. وي هدف از اجراي جلوه‌هاي ويژه با ترکيب نور و صدا را معرفي بهتر وضعيت تاريخي مجموعه تخت جمشيد به بازديدکنندگان اين مجموعه عنوان کرد. رضايي منفرد با اشاره به پخش برنامه نور و صدا در ايام تعطيل... ادامه »
31
برگزاري همايش پياده روي همگاني در نطنز
چکیده: مدير اداره ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري شهرستان نطنز با بيان اين مطلب به ميراث آريا(chtn)،گفت: يکي از محورهاي مورد بحث در کارگروه ميراث فرهنگي و گردشگري شهرستان نطنز برنامه‌هاي هفته گردشگري و روز جهانگردي بود . احمدرضا قاسمي افزود: در اين کارگروه طرح همايش پياده روي همگاني به مناسبت هفته گردشگري به تصويب رسيد . وي تصريح کرد: همايش مذکو... ادامه »
31
پيوند سلول هاي بنيادي براي درمان بيماري ديابت
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn) به نقل از وب دا محمد باقر لاريجاني، رئيس دانشگاه علوم پزشکي تهران با اعلام اين خبر از پيوند موفقيت آميز سلول هاي بنيادي در درمان ديابت خبر داد و گفت: همکاران پژوهشکده غدد و متابوليسم دانشگاه علوم پزشکي تهران ساليان سال است که بر روي استفاده از سلول هاي بنيادي در درمان ديابت مشغول به فعاليت هستند. وي گفت : يکي از روش ها... ادامه »
31
نظارت و بازرسي از واحدها و تاسيسات گردشگري اروميه
چکیده: معاون گردشگري اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان آذربايجان غربي با بيان اين مطلب به ميراث آريا(chtn)،گفت:نشست مشترک با مسئولان اداره کل محيط زيست استان و بررسي راهکارهاي عملي بهره برداري از ظرفيت هاي بالقوه پارک ملي درياچه اروميه نيز در اين هفته انجام مي‌شود . حبيب متذکر افزود:نواخته شدن زنگ گردشگري با حضور يکي از معاونان استاندار... ادامه »
31
افتتاح خط گردشگري در استان خراسان رضوي
چکیده: مدير کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان خراسان رضوي با بيان اين مطلب به ميراث آريا(chtn)،گفت:همچنين در اين مدت نواختن زنگ گردشگري در يکي از مدارس سطح شهر مشهد و کمک به مستمندان و ايتام در مرکز توانبخشي کودکان کم توان ذهني و جسمي فتح المبين نيز صورت مي‌گيرد . محسن لشگري افزود: همايش تجليل از خادمان گردشگري استان و افتتاح نمايشگاه بين ال... ادامه »
31
راهکارهاي حمايت از صنعتگران صنايع‌دستي پژوهش مي‌شود
چکیده: آرش بهادري در گفتگو با ميراث آريا(CHTN)، ضمن بيان اين مطلب اظهار داشت: در سال جاري با همکاري پژوهشکده هنرهاي سنتي به منظور تقويت صنايع‌دستي و رفع خلاءهاي علمي و فني طرح‌هاي پژوهشي مختلف در دستور کار قرار گرفته است. وي تصريح کرد: تأمين اعتبارات براي انجام اين طرح‌هاي پژوهشي از محل اعتبارات 3018 صورت گرفته است. سرپرست اين اداره کل افزود: در سال... ادامه »
31
برگزاري تورهاي طبيعت گردي در اردبيل
چکیده: معاون گردشگري اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان اردبيل با بيان اين مطلب به ميراث آريا(chtn)،گفت: نواختن زنگ ملي گردشگري مدارس استان با حضور مسئولان استاني و مدير کل ميراث فرهنگي و برگزاري مراسم سخنراني به همين مناسبت نيز انجام مي شود . يحيي نقي زاده افزود:همايش ها و نمايشگاه هاي بسياري تدارک ديده شده و پنجمين نمايشگاه بين المللي ... ادامه »
31
نمايشگاه عکس "ميراث عاشورائيان" در زنجان برپا شد
چکیده: مسئول روابط عمومي اداره کل ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري استان زنجان با بيان مطلب فوق به ميراث آريا(chtn) گفت: نمايشگاه عکس "ميراث عاشورائيان" در موزه مردم شناسي رختشويخانه برپا است. غلامرضا نجفلو افزود:در اين نمايشگاه تعداد 25 عدد تابلوعکس از تصاوير غواصان، رزمندگان و همچنين تصاويري از رجعت پيکر شهداي دوران دفاع مقدس به استان زنجان به نماي... ادامه »
31
سئول مجوز رسمي استفاده از لوگوي يونسکو را کسب کرد
چکیده: به گزارش ميراث آريا(Chtn)، اين تفاهم نامه که استفاده از لوگوي يونسکو را در مراسم داخلي و بين المللي و رويدادها براي سئول قانوني مي‌کند چند ماه پس از آنکه به عنوان هشتمين شهر خلاق در طرح‌هاي يونسکو برگزيده شد، به اسن شهر اعطا شد. مقامات سئول اعلام کردند با استفاده از لوگوي يونسکو درآمد بازار ظراحي اين شهر از چهار ميليارد دلار کنوني به 9 ميليارد د... ادامه »
31
نمايش اسناد و ميراث جنگ در استان مرکزي
چکیده: قائم‌مقام اداره کل ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان مرکزي در گفتگو با ميراث‌‌آريا(chtn) ضمن اعلام اين خبر افزود: اين نمايشگاه از سوي سپاه پاسداران استان مرکزي و بنياد حفط آثار و ارزش‌هاي دفاع مقدس برپا شده است و اداره کل ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان نيز در آن مشارکت دارد. مجتبي‌رضواني ادامه داد: اداره کل ميراث‌فرهنگي استان در... ادامه »
31
طنين زنگ گردشگري در 10 مدرسه استان کرمان
چکیده: سرپرست اداره کل ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري استان کرمان با بيان مطلب فوق به ميراث آريا(chtn) گفت:مراسم نواختن زنگ گردشگري در مدارس استان با سخنراني مسئولان همراه است. هادي ايرانمنش در ادامه خاطرنشان کرد: شعار روز پنجم مهرماه استان "گردشگري و تنوع زيستي روز جهاني جهانگردي" است. اين مقام مسئول در اداره کل ميراث فرهنگي استان کرمان ادامه دا... ادامه »
31
کويت،‌ ديگر کويت نيست
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn)،‌ اگرچه به زعم برخي از کارشناسان صنعت گردشگري، کويت نسبت به ديگر کشورهاي عرب حاشيه خليج فارس از زيبايي بيشتري برخوردار است اما نبود پشتوانه مالي و معنوي مناسب، توسعه گردشگري در آن را با محدوديت‌هاي گسترده‌اي مواجه کرده است. به گفته صاحبنظران صنعت گردشگري کويت، اين کشور به رغم همجوار بودن با سه منطقه روبه‌رشد در صنعت گرد... ادامه »
31
سامانه دريافت کمک‌هاي نقدي سازمان بهزيستي راه‌اندازي شد
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn) سرپرست سازمان بهزيستي در مورد طرح "همراه مهر" گفت: اين نوع کمک‌ها بدون در بر داشتن هزينه جانبي براي مردم و با قابليت تعيين ميزان و محل اختصاص کمک‌ها همراه است. وي افزود : امسال براي جلب مشارکت‌هاي مردمي در اين سازمان با موافقتنامه‌اي که با شرکت «ايرانسل» صورت گرفته است، علاقمندان مي‌توانند با ارسال يک پيامک کوتاه به شم... ادامه »
31
بيانيه ستاد گردشگري جنگ به مناسبت سي‌امين سالگرد آغاز حماسه دفاع مقدس
چکیده: به گزارش ميراث‌آريا(chtn) به نقل از روابط عمومي ستاد گردشگري جنگ، در اين بيانيه آمده است: مجاهدت و استقامت ملت مسلمان ايران درهشت سال دفاع مقدس آينه شخصيت و حيثيت تاريخي والاي کشور گرديد اما فرهنگ ما و جغرافياهاي بسياري طي قرون متمادي در صحنه گيتي پديده آمده‌اند و پس از يورش‌ها و هجمه‌هاي ملل ديگر به ديار فراموشي رهسپار گرديده‌اند. فرهنگ‌هايي ک... ادامه »
31
بازديد رايگان از موزه‌هاي ايلام در هفته گردشگري
چکیده: معاون گردشگري،سرمايه‌گذاري و طرح‌هاي اداره کل ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري استان ايلام با بيان مطلب فوق به ميراث آريا(chtn) گفت:برنامه‌هاي متنوعي براي هفته گردشگري در استان ايلام برنامه‌ريزي شده است. علي قاسم‌پور افزود:در اين راستا با تمامي ادارات شهرستاني و تاسيسات گردشگري به منظور نصب پلاکارد تبريک روز جهانگردي در سر در ورودي واحدها مکاتب... ادامه »
صفحه 1 از 80ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
آخرین عناوین خبری