شنبه 25 آذر 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

(آرشیو ماه آذر 1393)

30
سفر2هزار کیلومتری مسعود سلطانی فر به جنوب کشور
چکیده: حدود 11 ماه است که مسعود سلطانی فر ،مسوولیت سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کشور را عهده دار شده است،برای او که مرد دولت است روزهای تعطیل و غیر تعطیل اغلب شبیه هم است و به مذاکره،جلسه،بازدید و سفرهای استانی می گذرد. امروز یکشنبه  30 آذرماه دومین روز سفر معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری به همراه قباد... ادامه »
30
چکیده: ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با عنایت به فرا رسیدن ایام پایانی دهه صفر و شهادت امام رضا(ع) و با توجه به اینکه هموطنان عزیز و عاشقان دلسوخته به صورت کاروان های پیاده به سمت مشهدالرضا حرکت میکنند تا در مراسم سوگواری رحلت حضرت رسول اکرم(ص) و همچنین شهادت امام حسن مجتبی(ع) و شهادت امام رضا(ع) در مشهد مقدس باشند، اطلاعیه ای به شرح ذیل صادر نمود: آمادگی... ادامه »
30
چکیده: رئيس هیئت مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی، جهانگردی و زیارتی خراسان رضوی و معاون خدمات مسافرتي ستاد اجرايي خدمات سفر اين استان از تخفيف 10 تا 20 دردصدي تعدادي از هتل هاي مشهد همزمان با فرا رسيدن دهه آخر صفر خبر داد. به گزارش دبيرخانه ستاد اجرايي خدمات سفر استان خراسان رضوي، محمد سعيد ولي زاده با اعلام اين خبر گفت: بر اساس برنامه ريزي هاي... ادامه »
30
چکیده: همزمان با ورود زائرين پياده امام هشتم (ع) به مشهد مقدس و در اجرای طرح همسفران خورشید؛ توسط جمعیت هلال احمر خراسان رضوی به عنوام معاونت امدادي ستاد اجرايي خدمات سفر استان در 62 پایگاه وپست امدادی به حدود 30 هزار زائر پیاده بارگاه منور رضوی امدادرسانی شد. به گزارش دبيرخانه ستاد اجرايي خدمات سفراستان خراسان رضوي طرح همسفران خورشید به مناسبت ایام آخر ... ادامه »
30
چکیده: معاون اسكان و پذيرايي ستاد اجرايي خدمات سفر استان خراسان رضوي از ثبت نام بيش از 70 هزار نفر از زائرين پياده امام هشتم (ع)، به منظور اسكان در اماكن از پيش تعيين شده در مشهد مقدس خبر داد. به گزارش دبيرخانه ستاد اجرايي خدمات سفر خراسان رضوي، سيد جواد موسوي، با بيان اين مطلب و با اشاره به پيش بيني ورود بيش از 200 هزار نفر از زائرين پياده علي بن موسي ا... ادامه »
30
چکیده: مدير كل حج و زيارت استان خراسان رضوي از اسكان بيش از 8 هزار زائر پياده حضرت امام رضا(ع)، توسط اين اداره كل تا كنون خبر داد. به گزارش دبيرخانه ستاد اجرايي خدمات سفر خراسان رضوي، مسعود مجردي با اعلام اين خبر افزود: اداره كل حج و زيارت خراسان رضوي به عنوان يكي از متوليان ساماندهي، اسكان، پذيرايي و خدمات رساني به زائرين پياده امام علي بن موسي الرضا(ع)... ادامه »
30
همکاری شهرداری  موجب بهبود خدمات گردشگری شده است
چکیده: هم افزایی با شهرداری تهران موجب شکل گیری فصل جدیدی از خدمات گردشگری در تهران شده است. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری تهران؛رجبعلی خسروآبادی مدیر کل میراث فرهنگی استان در نشست رایزنان فرهنگی وزارت امور خارجه با بیان این مطلب گفت: سال گذشته با کمک شهرداری توانستیم تورهای تهرانگردی شبانه و ایجاد مسیرهای جدید در حوزه گ... ادامه »
30
مسوول حوزه پژوهش میراث فرهنگی خراسان جنوبی:

شب چله هندوانه می خورندتا از گرماي تابستان در امان باشند

شب چله هندوانه می خورندتا از گرماي تابستان در امان باشند
چکیده: شب اول زمستان را شب چله يا شب يلدا مي گويند که مردم از روزگاران قديم اين شب را گرامي داشته و جشن مي گيرند. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگریخراسان جنوبی؛ برآبادی مسئول حوزه پژوهش میراث فرهنگی استان گفت: در این شب اقوام و خويشان دور هم در خانه بزرگتر فاميل جمع شده و به شادي مي پردازند بعضي نيز خود را با خواندن چهار بيت... ادامه »
30
مدیر روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی بوشهر:

بیست توریست اروپایی از شهر تاریخی سیراف دیدن کردند

بیست توریست اروپایی از شهر تاریخی سیراف دیدن کردند
چکیده: بیست گردشگر اروپایی از کشورهای آلمان،سویس،روسیه و هلند با ده خودرو کاروان از سیراف بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر؛مینا درعلی مدیر روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان گفت: کاروان گردشگری از طرف شرکت ایران تور جهت بازدید منطقه تاریخی سیراف از راه ترکیه و پس از عبور از تبریز،شوش و دشتستان... ادامه »
29
چکیده: مسعود سلطانی فرمعاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری به همراه هیاتی شنبه 29آذرماه  از ساختمان تلگرافخانه قدیمی جاسک بازدید کرد. به گزارش  مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری؛مسعود سلطانی فر در ادامه سفر خود از نوار ساحلی چابهار تا بوشهروارد بندر جاسک شدو از ساختمان تلگرافخانه... ادامه »
29
سلطانی فر در جریان بازدید از منطقه آزاد چابهار تاکید کرد:

تلاش برای بالفعل کردن ظرفیت های گردشگری چابهار

تلاش برای بالفعل کردن ظرفیت های گردشگری چابهار
چکیده: مسعود سلطانی فر معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری به همراه قباد افشار رییس سازمان اراضی برای بازدید از نوار ساحلی جنوب کشور روز شنبه 29 آذر وارد چابهار شد.   به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ رییس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری سفر خود را از نوار ساحلی ... ادامه »
29
حضور اداره کل در نخستین همایش ملی آمایش سرزمین در هزاره سوم در زاهدان
چکیده: «نخستین همایش ملی آمایش سرزمین در هزاره سوم با تاکید بر جنوب شرق» به مدت دو روز از تاریخ 24 آذرماه در شهرستان زاهدان با حضور اداره کل میراث فرهنگی خراسان جنوبی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری خراسان جنوبی؛ توانمندیهای استان در قالب 9 غرفه از قبیل معرفی جاذبه های گردشگری، کف زنی، حوله بافی، پارچ... ادامه »
29
حضور اداره کل میراث فرهنگی خراسان جنوبی در همايش فرصتهای سرمايه گذاری
چکیده: اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی در همايش معرفی فرصت های اقتصادی، فرهنگی و سرمايه گذاری استان که 26 آذر ماه جاری در تهران برگزار شد، حضور فعال و پررنگ داشت. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان خراسان جنوبی، در اين همايش که با حضور سفرای کشورهای افغانستان، اسلواکی، صربستان و کرواسی برگزار شد، فرصت ها و ظرفيت هاي... ادامه »
29
چکیده: كمپ كويري شهداد تا پايان هفته جاري به علت تعميرات تعطيل است و ارائه خدمات در اين محل به گردشگران انجام نمی شود. به گزارش روابط عمومی اداره كل ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري كرمان محمد جهانشاهي سرپرست معاونت گردشگري استان با اعلام خبر فوق گفت : طي روزهاي گذشته هيچ مجوزي مبني بر اجراي تورهاي گردشگري در محل كمپ كويري شهداد صادر نشده و گردشگراني كه... ادامه »
29
پایگاهها می توانند جایگاه جهانی پیدا کنند
چکیده:  اگر پایگاه‌ها ارتقا پیدا کنند و بتوانیم آن‌ها را به پایگاه‌های ملی تبدیل کنیم، به مرور می‌توانیم به آن‌ها جایگاه  جهانی بدهیم. به گزارش میراث آریا(chtn )؛محمدحسن طالبیان معاون میراث فرهنگی روز چهارشنبه 26آذرماه در گردهمایی پایگاه‌های میراث فرهنگی به مناسبت هفته پژوهش با اشاره به این که در گذشته یک مدیریت مس... ادامه »
29
احیای کاروانسرای پیام مرند با همکاری صندوق احیاء و شهرداری مرند
چکیده: مراسم انعقاد قرارداد سرمایه گذاری و واگذاری حق بهره برداری بنای تاریخی کاروانسرای پیام بین صندوق احیاء و شهرداری مرند با کاربری خدماتی، رفاهی و بین راهی با حضور مدیرعامل صندوق احیا، معاونین صندوق احیاء، شهردار مرند، رییس شورای شهر مرند و جمعی از خبرنگاران برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی صندوق احیاء و بهره برداری از بناها و اماکن تاریخی؛احسان ای... ادامه »
29
مدیرعامل صندوق احیاءخبرداد:

تحویل هتل آپادانا به صندوق احیاء

تحویل هتل آپادانا به صندوق احیاء
چکیده: هتل آپادانا در پی تخلف و عدم انجام تعهدات شرکت طرف قرارداد به صندوق احیاء تحویل داده شد. به گزارش میراث آریا  ( chtn  )؛احسان ایروانی مدیرعامل صندوق احیاء در این رابطه گفت: عدم دقت لازم در واگذاری اماکن تاریخی، شرایط غیر قابل جبرانی برای این اماکن بوجود می آورد که با اهداف حفاظت و احیاء این اماکن و بهره برداری شایسته آن مغایر و متناقض اس... ادامه »
29
نامور مطلق در نشست هفته پژوهش مرکز آموزش عالی میراث فرهنگی عنوان کرد:

پژوهش تکرار در زندگی را از بین می برد

پژوهش تکرار در زندگی را از بین می برد
چکیده: تکرار، بدترین درد زندگی است و این پژوهش است که این تکرار دردآور را از بین خواهد برد. به گزارش میراث آریا(chtn )؛بهمن نامور مطلق، معاون صنایع دستی چهارشنبه 26 آذر ماه در برنامه  هفته پژوهش مرکز آموزش عالی میراث فرهنگی با بیان اینکه پژوهش، یک معنای مقدس است، ادامه داد: در قرآن کریم می ­خوانیم که اختلاف زبان و رنگ میان انسان­ها هدیه­ای از ... ادامه »
29
مدير كل اداره ميراث فرهنگي کرمان خبر داد:

اعطا تسهيلات به صنعتگران صنايع دستي استان كرمان

چکیده: 500 نفر از صنعتگران صنايع دستي استان كرمان تسهيلات دریافت خواهند کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري استان كرمان؛ علي مهاجري  مدير كل اداره ميراث فرهنگي، استان با اعلام خبر فوق گفت : به 500 نفر از صنعتگران صنايع دستي استان كرمان مبلغ 4 ميليون تومان تسهيلات  ارائه مي شود. وي با اشاره به اينكه از... ادامه »
29
عروسک های بومی خراسان جنوبی در راه جهانی شدن
چکیده: نشستی تخصصی برای معرفی اولین عروسک بومی ثبت شده در فهرست ناملموس با همکاری دفتر ثبت آثار تاریخی سازمان میرا ث فرهنگی به منظور تقدیر و تشکر از تلاش های پژوهشگران تلاشگر در این پروژه برگزار شد . به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری در این مراسم که همزمان با هفته پژوهش در خانه هنرمندان ایران برگزار شد  احمد محیط طباطبایی با اشاره... ادامه »
صفحه 1 از 24ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
آخرین عناوین خبری