پنجشنبه 30 دی 1395 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS
03
نامور مطلق:

سرمایه گذاری هدفمند در صنعت گردشگری به رشد صنایع دستی کمک می کند

سرمایه گذاری هدفمند در صنعت گردشگری به رشد صنایع دستی کمک می کند
معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به برگزاری همایش بین المللی سرمایه گذاری در صنعت گردشگری که روزهای یازدهم و دوازدهم مهرماه در تهران برگزار می شود گفت: سرمایه گذاری هدفمند در صنعت گردشگری به رشد سایر حوزه ها از جمله حوزه صنایع دستی نیز کمک می کند.
بهمن نامور مطلق با بیان این مطلب در گفت و گو با ستاد خبری همایش افزود: گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی سه جزء اصلی سازمان هستند و حوزه صنایع دستی از اهمیت  بسیار بالایی برخوردار است و سرمایه گذران صنعت گردشگری را به سرمایه گذاری در این حوزه نیز دعوت و ضمن استقبال از حضور آنان حمایت های لازم نیز از این سرمایه گذران صورت خواهد گرفت.
وی افزود: صنایع دستی هم طراز و هم ردیف گردشگری است و توجه به صنایع دستی در کنار سرمایه گذاری در صنعت گردشگری نقش مهمی در توسعه و رونق صنایع دستی دارد.
وی با تشریح سرمایه گذاری هدفمند در صنعت گردشگری گفت: سرمایه گذاری در گردشگری روستایی، گردشگری زیارت و ... می تواند باعث رونق صنایع دستی و هنرهای سنتی نیز بشود.
معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اضافه کرد: گردشگری در کنار میراث فرهنگی و صنایع  دستی تکمیل می شود و برای توسعه باید به هر سه حوزه توجه کرد.
وی خاطر نشان کرد: از تمامی سرمایه گذران صنعت گردشگری برای سرمایه گذاری در حوزه صنایع دستی نیز دعوت به عمل می آوریم.
 
تعداد مشاهده خبر: (370)
گروه خبر: گردشگری
کد خبر: 116943
  • سرمایه گذاری هدفمند در صنعت گردشگری به رشد صنایع دستی کمک می کند