چهارشنبه 27 دی 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS
25

قدردانی فعالان تشکل‌های صنایع‌دستی از معاون رئیس‌جمهوری

قدردانی فعالان تشکل‌های صنایع‌دستی از معاون رئیس‌جمهوری

به‌گزارش خبرنگار میراث‌ آریا، در این دیدار که بهمن نامورمطلق معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور، حجت مرادخانی مشاور معاون صنایع‌دستی کشور، بهروز سیف‌اللهی هنرمند نقاشی روی چرم، نیما ذاکری سعید هنرمند رشته چرم، شاهرخ پوری هنرمند نمد و محصولات نمدی، و عبدالرضا قبادی هنرمند طراحی و تولید پوشاک سنتی حضور داشتند.

نامورمطلق، معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور، در این دیدار با تشکر از معاون رئیس‌جمهوری برای نامه‌ای که درخصوص بیمه هنرمندان صنایع‌دستی به حسن روحانی رئیس‌جمهوری اسلامی ایران نوشت، گفت: «بیمه هنرمندان صنایع‌دستی پاشنه آشیل این حوزه است. نامه‌ شما بسیار در این زمینه تأثیرگذار بود و امیدواریم که با پیگیری‌های شما مشکل بیمه فعالان حوزه صنایع‌دستی رفع شود.»

سیف‌اللهی، هنرمند نقاشی روی چرم، نیز در این جلسه ضمن تشکر از رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، گفت: «توجه، همراهی و همگامی شما برای ما بسیار ارزشمند است. در همین مدت کوتاه که شما به‌عنوان رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری منصوب شده‌اید شاهد نتایج بسیار خوبی در این حوزه بوده‌ایم. با حضور شما و بهمن نامورمطلق امید هنرمندان این حوزه بیش‌ازپیش شده و صنایع‌دستی جان تازه‌ای گرفته است.»

در پایان این دیدار فعالان تشکل‌های صنایع‌دستی با اهدای لوحی از رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری قدردانی کردند.

تعداد مشاهده خبر: (413)
گروه خبر: صنایع دستی
کد خبر: 117597
  • قدردانی فعالان تشکل‌های صنایع‌دستی از معاون رئیس‌جمهوری
  • قدردانی فعالان تشکل‌های صنایع‌دستی از معاون رئیس‌جمهوری