پنجشنبه 30 دی 1395 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

صنایع دستی

02
جلسه تکمیلی شورای راهبردی هجدهمین اجلاس جهانی صنایع دستی برگزار شد
چکیده: جلسه تکمیلی شورای راهبردی هجدهمین اجلاس جهانی صنایع دستی در استان اصفهان، با حضور مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور و فریدون الهیاری مدیرکل میراث فرهنگی استان در محل سازمان میراث فرهنگی برگزار شد. به گزارش مرکز روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنای... ادامه »
01
چکیده: گاهی به پشت سر نگاه کن! فکر کنم این عنوان یک سریال وطنی باشد و شاید هم مصراعی از یک ترانه و شاید هم ،هردو. هم سریال و هم ترانه! اما یک درس هم هست قطعا. باید گاهی به پشت سر نگاه کرد. این نگاه افق پیش رو را نیز قابل تحلیل تر می کند حتی اگر به اندازه نگاه راننده از آینه به عقب باشد. نگاهی چنین او را در اتخاذ تصمیم درست یاری می کند. این هم فقط مخصوص را... ادامه »
30
حضور هیات های خارجی در نمایشگاه ملی صنایع دستی از نتایج پسا برجام بود
چکیده: مدیرکل صادرات معاونت صنایع دستی کشور گفت: حضور اولین هیأت تجاری از اتحادیه اروپا برای نخستین‌بار، واردکننده‌های صنایع دستی هند و چین و دو نفر از بازرگانان ایرانی در اروپا یکی از تفاوت‌های نمایشگاه امسال و شاید ازنخستین دستاوردهای پس از برجام بود. به گزارش روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ پویا محمودیان مدیر کل... ادامه »
30
رشد ۷ برابری فروش صنایع دستی نسبت به سال ۹۱ در کشور
چکیده: معاون صنایع دستی کشور در مراسم تجلیل از هنرمندان گفت:‌ با کمتر از یک‌دوازدهم اعتبار نمایشگاه صنایع دستی سال ۹۱، فروش و سفارش 7 برابری را در بیست و ششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی کشور شاهد بودیم.    به گزارش روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ بهمن نامورمطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور در مراسم تجلیل ا... ادامه »
29
با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛

برگزیدگان بیست و ششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی تجلیل شدند

برگزیدگان بیست و ششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی تجلیل شدند
چکیده: مراسم تجلیل از برگزیدگان بیست و ششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار شد. به گزارش میراث آریا(chtn) تجلیل از برگزیدگان بیست و ششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی پیش از ظهر امروز 29 تیرماه با حضور مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، بهمن نامورمطلق معاون ... ادامه »
28
چکیده: نمایشگاهی از آثار تلفیقی چوب و کاشی سنتی و شیشه گری مدرن از دو هنرمند جوان از استان تهران به حمایت دفتر معاونت صنایع دستی از 26 تا 30 تیرماه در ساختمان شماره 1 سازمان از ساعت 9صبح تا 16 عصر پذیرای علاقمندان است. به گزارش روابط عمومی معاونت صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ سید علیرضا گلکار هنرمند جوان تهرانی لیسانس صنایع دستی د... ادامه »
27
مراسم تجلیل از برگزیدگان بیست و ششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی برگزار می شود
چکیده: مراسم تجلیل از برگزیدگان بیست و ششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی با حضور مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمانی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور سه شنبه 29 تیر ماه از ساعت 10 تا 12در سالن آمفی تاتر سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار می شود.  به گزارش مرکز روابط عمومی س... ادامه »
21
سنگ های قیمتی و سفال با نام مشهد و لالجین شناخته می شوند
چکیده: مشاور امور بین الملل معاونت صنایع دستی کشور گفت: به دنبال جهانی شدن لالجین و مشهد محصولات این دو شهر باید برند جهانی شود.  سفال لالجین برند لالجین و سنگ های قیمتی مشهد برند مشهد را داشته باشد و دنیا سنگ های قیمتی و سفال را به نام این دو شهر بشناسد. به گزارش مرکز روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ امید شیوا مشاور امور بین&z... ادامه »
21
مشهد و لالجین شهرجهانی سنگ های قیمتی و سفال شدند
چکیده: معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور خبر داد: بر اساس اعلام شورای جهانی صنایع دستی شهرهای مشهد و لالجین همدان به عنوان شهرهای جهانی سنگ های قیمتی و سفال انتخاب شدند. به گزارش روابط عمومی معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور از انتخاب مشهد و لالجین به عنوان شهر... ادامه »
21
با حمایت دفترصادرات معاونت صنایع دستی صورت گرفت؛

سازمان میراث فرهنگی میزبان نمایشگاهی از آثار منبت و معرق چوب

سازمان میراث فرهنگی میزبان نمایشگاهی از آثار منبت و معرق چوب
چکیده: نمایشگاهی از آثار منبت و معرق چوب دو هنرمند جوان از استان کردستان به حمایت دفتر معاونت صنایع دستی از 19 تا 23 تیرماه در ساختمان شماره 1 سازمان از ساعت 9صبح تا 16 عصردر حال برگزاری است. به گزارش مرکز روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ نگین احمدی هنرمند معرق، نازک کاری چوب و بهرام مسعودی هنرمند منبت چوب از استان کردستان که به صور... ادامه »
19
انعقاد قرارداد 100 میلیارد ریالی ایران و روسیه در حوزه صنایع دستی
چکیده: مدیر عامل حامیان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از امضای قرارداد 100 میلیارد ریالی میان ایران و روسیه در حوزه صنایع دستی خبر داد. امیرمهدی طاهری فر امروز شنبه 19 تیرماه در نشست خبری کاروان صنایع دستی ایران در سالن فجر سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری افزود: مجموعه حامیان میراث فرهنگی که پنج هزار عضو دارد با راه اندازی کاروان صنایع دست... ادامه »
06
با حمایت دفترصادرات معاونت صنایع دستی صورت گرفت؛

سازمان میراث فرهنگی میزبان نمایشگاهی از آثار سوخته نگاری چوب

سازمان میراث فرهنگی میزبان نمایشگاهی از آثار سوخته نگاری چوب
چکیده: نمایشگاهی از آثار سوخته نگاری چوب هنرمند پیشکسوت مرتضی نداف از استان تهران به حمایت دفتر معاونت صنایع دستی با حضور بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور، مدیران کل این معاونت افتتاح شد که از 5 تا 9 تیرماه در ساختمان شماره 1 سازمان از ساعت 9صبح تا 16 عصر پذیرای علاقمندان است. به گزارش مرکز روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و... ادامه »
02
بازگشت خانه حیرانی به هنرمندان صنایع دستی یزد
چکیده: معاون صنایع دستی کشور خبر داد: با اعلام موافقت استانداری یزد، هنرمندان صنایع دستی می توانند در این خانه به فعالیت خود ادامه دهند. به گزارش روابط عمومی معاونت صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور با اشاره برپیگری های صورت گرفته در مورد خانه حیرانی یزد از سوی سازمان میراث فرهنگی صن... ادامه »
30
چکیده: غلامرضا بنی اسدی-  یک اتفاق خوب، این اولین کلماتی است که در ذهن و زبانم نقش می بندد و سر انگشتانم آن را روی کیبورد نقش می کند. یک اتفاق خوب، این را وقتی می گویم که این خبر را می خوانم؛ صنایع دستی برای اولین بار صاحب ردیف بودجه شد. راوی این خبر هم نفر اول صنایع دستی است آن هم در یک جلسه رسمی، با حضور جمعی از هنرمندان، صنعتگران، اساتید دانشگاه،... ادامه »
29
سازمان میراث فرهنگی میزبان نمایشگاهی از آثار تراش سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی
چکیده: نمایشگاهی از آثار سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی هنرمند جوان داود حیدری از استان تهران به حمایت دفتر معاونت صنایع دستی از 29 خرداد تا 2تیر ماه در ساختمان شماره 1 سازمان از ساعت 9صبح تا 16 عصر پذیرای علاقمندان است.    به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ داود حیدری هنرمند جوان کشورمان کارشناس مکا... ادامه »
28
اختصاص ردیف بودجه به صنایع دستی برای نخستین بار
چکیده: برای اولین بار، صنایع دستی در قانون بودجه سال 95 دارای ردیف شد. به گزارش میراث آریا(chtn) مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در نشستی که با حضور بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی و جمعی از هنرمندان، صنعتگران، اساتید دانشگاه، صادرکنندگان و فعالان حوزه صنایع دستی برگزار شد، گفت: باید با هم ... ادامه »
25
با بازدید معاون صنایع دستی کشور از مرکز شتاب دهنده های اینترنتی؛

حضور صنایع دستی در فضاهای اینترنتی پررنگ تر می شود

حضور صنایع دستی در فضاهای اینترنتی پررنگ تر می شود
چکیده: معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور از شتاب دهنده های اینترنتی مستقر در دانشگاه تهران به منظور فراهم سازی زمینه حضور موثرترو پررنگ تر صنایع دستی و معرفی بهتر آن از طریق تولید محتوا در این حوزه بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی کشور به همراه ب... ادامه »
23
توسعه صادرات صنایع دستی رشد هنرهای بومی را به دنبال دارد
چکیده: با آموزش هدفمند، انتشار هنر توسعه بازارهای فروش بوسیله برگزاری نمایشگاه های مختلف صنایع دستی و ایجاد ارتباط موثر میان تولید کننده و صادرکننده می توان تاثیر بسزایی در افزایش فروش و صادرات صنایع دستی داشت و راه رشد صنایع دستی بومی کشور را هموار کرد. به گزارش مرکز روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ مرتضی وفایی مدرس دانشگاه و تولید... ادامه »
17
موسسه آموزش علمی – کاربردی میراث فرهنگی با 8 هزار دانشجو در سراسر کشور فعال است

الفبای صنایع دستی بر تخته سیاه علمی - کاربردی

چکیده: علی البرزی- تا به امروز با خودتان فکر کرده اید که چرا بسیاری از دانشگاه های ما شبیه کارخانه های صنعتی شده اند که محصولات انبوه و یکسان خروجی آنها است؟  آیا فارغ التحصیلان برتر دانشگاه های ما در نظام آموزشی، محتوای دروس را به صورت کاربردی فرا می گیرند؟  آیا می توانند ارتباطی بین آموخته های علمی و نوع کسب و کار خود ایجاد کنند؟   ... ادامه »
17
با اعلام آمار فروش نمایشگاه ملی صنایع دستی صورت گرفت؛

رکوردی تازه برای نمایشگاه ملی صنایع دستی ایران

رکوردی تازه برای نمایشگاه ملی صنایع دستی ایران
چکیده: بیست و ششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی ایران که  از 5 تا 10 خردادماه 1395 در محل مصلی بزرگ امام خمینی برگزار شد، با عبور از مرز 5 میلیارد تومان فروش، رکورد تازه ای از خود به جای گذاشت. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ پویا محمودیان مدیرکل دفتر صادرات صنایع دستی کشور در خصوص آمار فروش بیست و شش... ادامه »
صفحه 10 از 910اولین   قبلی   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدی   آخرین