پنجشنبه 30 دی 1395 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

صنایع دستی

23
بازدید دکتر احمدی‌پور از پایگاه جهانی شوش
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از محوطه باستانی شوش بازدید کرد و به زیارت مقبره دانیال نبی (ع) رفت. ادامه »
23
ادای احترام معاون رئیس‌جمهوری به شهدای اهواز
چکیده: رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با حضور در گلزار شهدای اهواز به شهدا ادای احترام کرد. ادامه »
23
احمدى پور در دیدار با مدیران اداره كل میراث‌فرهنگی استان خوزستان خواستار شد

برند خوزستان برای نوروز 96 مشخص شود/ براى تبديل شدن به قطب گردشگری دفاع مقدس برنامه‌های مشخص داشته باشيد

برند خوزستان برای نوروز 96 مشخص شود/ براى تبديل شدن به قطب گردشگری دفاع مقدس برنامه‌های مشخص داشته باشيد
چکیده: رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تأکید کرد که باید با بازخوانی مجدد اسناد و قوانین و شناسایی ظرفیت‌های قانونی موجود، از ظرفیت هاى قانونى نهادهای مختلف در خدمت سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استفاده کرد. ادامه »
22
دکتر احمدی‌پور به خوزستان سفر می‌کند
چکیده: دکتر زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری امشب به خوزستان سفر می‌کند. ادامه »
22
نمایشگاه آثار گره چینی استاد نعیمایی، میهمان سازمان میراث فرهنگی شد
چکیده: نمایشگاهی از آثار هنرمندی خودآموخته، استاد مبین نعیمایی عالی، از ۱۸ تا ۲۲ دی‌ در ساختمان شماره یک سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از ساعت ۹ صبح تا ۱۶ عصر برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، استاد مبین نعیمایی عالی از شهرستان چالوس با آثاری... ادامه »
21
ایران یک مقصد امن برای گردشگران تمام کشورهاست/ رسالت سازمان میراث فرهنگی ارائه تصویر مناسب و واقعی ایران به جهانیان است
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری در دیدار با سفیر فرانسه در تهران گفت: ایران یک مقصد امن برای گردشگران تمامی کشورهاست و برگزاری تورهای معرفی جاذبه‌های گردشگری ایران برای تورگردانان و رسانه‌های کشور فرانسه می‌تواند فضای واقعی کشور ما را برای گردشگران و مردم فرانسه تشریح کند. ادامه »
21
اعضای انجمن صادرکنندگان صنایع‌دستی با دکتر احمدی‌پور دیدار کردند
چکیده: جلسه دکتر زهرا احمدی‌پور با اعضای انجمن صادرکنندگان صنایع‌دستی روز دوشنبه برگزار شد. ادامه »
20
نگاه دولت به صنایع‌دستی نگاهی حمایتی است/ به دنبال ارتقای رتبه ایران در صادرات صنایع‌دستی هستیم
چکیده: دکتر زهرا احمدی‌پور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در جلسه انجمن صادرکنندگان صنایع‌دستی با اشاره به اینکه بعد از برجام، فضای مناسبی برای استفاده از ظرفیت‌های این حوزه به‌وجود آمده است گفت: «صنایع‌دستی برای ما هم یک کالای فرهنگی و هم یک کالای اقتصادی محسوب می‌شود. شما صادرکنندگان و فعالان... ادامه »
20
دکتر زهرا احمدی‌پور در جلسه شورای تشکل‌های صنایع‌دستی:

تشکل‌های صنایع دستی ظرفیت پنهان غیردولتی هستند

تشکل‌های صنایع دستی ظرفیت پنهان غیردولتی هستند
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با بیان اینکه صنایع‌دستی نگاه مثبت دولت را به همراه دارد گفت: تمركز اقتصاد مقاومتي روي صنايع كوچك ازجمله صنايع دستي است. به گزارش میراث آریا، دکتر زهرا احمدی‌پور بابیان این مطلب در جلسه شورای تشکل‌های صنایع‌دستی که در محل این سازمان برگزار شد افزود: با... ادامه »
19
با حمایت دفتر صادرات معاونت صنایع‌دستی صورت گرفت

سازمان میراث فرهنگی میزبان نمایشگاه هم‌نشینی آب، خاک، آتش

سازمان میراث فرهنگی میزبان نمایشگاه هم‌نشینی آب، خاک، آتش
چکیده: نمایشگاهی از آثار هنرمند جوان لالجینی داریوش رضایی مشکین، از 18 تا 22  دی‌ماه در ساختمان شماره 1 سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از ساعت 9 صبح تا 16 عصر برگزار می‌شود. ادامه »
18
آشنایی با قصه‌های شهر تهران در سومین کارگاه آموزشی تهران‌شناسی در سعدآباد
چکیده: سومین کارگاه آموزشی تهران شناسی با همکاری خانه طبیعت‌گردی ایران و باشگاه فرهنگ و طبیعت در کاخ موزه ملت مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد برگزار شد. ادامه »
18
نمایشگاه زیورآلات سنتی با حضور معاون صنایع‌دستی افتتاح شد
چکیده: نمایشگاه «زیورآلات سنتی با نگاهی جدید» با نمایش ۵۸ اثر از هنرمندان و طراحان جوان کشورمان با ارائه ایده‌های نو درزمینهٔ زیورآلات عصر روز گذشته با حضور بهمن نامور مطلق معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور در نگارخانه آریا گشایش یافت. ادامه »
15
عمده‌ترین مرکز فروش صنایع‌دستی دنیا در اصفهان‌ است/پاکسازی میدان امام از مشاغل غیرمرتبط با صنایع‌دستی
چکیده: معاون صنایع‌دستی استان اصفهان گفت: با توجه به اینکه میدان امام اصفهان، عمده‌ترین مرکز فروش صنایع‌دستی دنیا شناخته می‌شود و پاکسازی این محوطه از مشاغل غیرمرتبط با صنایع‌دستی در دستور کار تمامی دستگاه‌های استان اصفهان است. ادامه »
15
مسعود کیمیایی: فرش با زندگی ایرانیان در هم تنیده است
چکیده: به گزارش میراث آریا به نقل از ایرنا، مسعود کیمیایی عصر سه‌شنبه در همایش فرشواره در موره فرش ایران گفت: «سخن گفتن درباره فرش بسیار سخت است زیرا هنر فرش بافی در ریشه‌های ایرانیان همواره جاری بوده است.» او با بیان اینکه در سن 20 سالگی تحقیقات بسیاری درباره فرش اصیل انجام داده، گفت: «مهمترین بخش تحقیقاتم مقاله‌ای ب... ادامه »
15
اعلام آمادگی خانه هنرمندان برای حمایت از هنر فرش ایرانی
چکیده: مدیرعامل خانه هنرمندان ایران اعلام کرد که این مجموعه آمادگی حمایت از هنر فرش ایرانی را دارد. به گزارش میراث آریا، به نقل از ایرنا، مجید رجبی‌معمار عصر سه‌شنبه در همایش «فرش‌واره» با اشاره به اهمیت پرداختن به هنر فرش ایرانی گفت: «باید هر چه سریعتر انجمن ویژه و تخصصی برای حمایت از هنر فرش ایرانی تشکیل شود و ما در خان... ادامه »
14
سند توسعه صنایع‌دستی تدوین می‌شود/ قبل از تولید صنایع‌دستی باید به فکر فروش آن باشیم
چکیده: بهمن نامورمطلق در نشست سراسری معاونان صنایع‌دستی تأکید کرد که امروزه مصرف‌کننده بیش از هر چیزی در حوزه صنایع‌دستی اهمیت پیدا کرده است و باید قبل از تولید صنایع‌دستی به فکر فروش آن باشیم. ادامه »
14
بازدید رئیس سازمان میراث فرهنگی از کارگاه زیورآلات سنتی ریتون
چکیده: رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از کارگاه زیورآلات سنتی ریتون بازدید کرد. ادامه »
13
معاون صنایع‌دستی استان همدان خبر داد

آثار هنرمندان سفالگر لالجین شناسنامه‌دار شد

آثار هنرمندان سفالگر لالجین شناسنامه‌دار شد
چکیده: معاون صنایع‌دستی استان همدان گفت: برگزاری دوره‌های آموزشی برندسازی و شناسنامه‌دار کردن محصولات هنرمندان و تولیدکنندگان سفال با انتخاب لالجین به‌عنوان شهر جهانی سفال در حال انجام است. ادامه »
13
کیفیت فرش و صنایع‌دستی ایرانی باید حفظ شود/راه‌اندازی دبیرخانه شهر جهانی فرش در خانه تاریخی صلح‌جو
چکیده: معاون صنایع‌دستی استان آذربایجان شرقی گفت: فقط در شرایطی که کیفیت فرش ایرانی و سایر صنایع‌دستی تولیدی کشور در شرایط ایده‌آل باشد می‌توانیم با محصولات سایر کشورها رقابت کنیم، چراکه در دنیا افراد بسیاری هستند که حاضرند برای کالای خوب و باکیفیت، هزینه پرداخت کنند. ادامه »
13
ایجاد کد شناسایی ره‌گیری باهدف جلوگیری از قاچاق صنایع‌دستی / بررسی معافیت مالیاتی فروشگاه‌های دارای نشان اعتماد
چکیده: پانزدهمین گردهمایی سراسری معاونین صنایع‌دستی استان‌های سراسر کشور پیش از ظهر امروز با حضور معاونین صنایع‌دستی کشور در سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آغاز شد. ادامه »
صفحه 2 از 910اولین   قبلی   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین