چهارشنبه 03 خرداد 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

صنایع دستی

25
نمایشگاه توانمندی‌های صنعتگران شهرستان آبیک افتتاح شد
چکیده: نمایشگاه آثار هنری و توانمندی‌های صنعتگران آبیک بعد از ظهر دیروز یکشنبه 24 اردیبهشت‌ماه به همت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری قزوین در محل دانشگاه غیاث‌الدین جمشید کاشانی این شهرستان افتتاح شد. ادامه »
25
تعیین 5 شهر نمونه گردشگری در سیستان‌وبلوچستان
چکیده: اولین جلسه کمیته استانی بررسی تفاهم‌نامه همکاری مشترک وزارت کشور با سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در حوزه روستایی و شهری مرتبط با صنعت گردشگری در زاهدان برگزار شد. ادامه »
25
معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در گفت‌وگو با «ایران»:

ایران‌گردی و ارزان‌سازی سفر نقشه راه‌ ماست/ شناور شدن قیمت هتل و ایرلاین‌ها در آینده نزدیک

ایران‌گردی و ارزان‌سازی سفر نقشه راه‌ ماست/ شناور شدن قیمت هتل و ایرلاین‌ها در آینده نزدیک
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری، روز شنبه 23 اردیبهشت 96، با حضور در مؤسسه ایران از ارزان‌سازی برای سفر به استان‌های سواحل جنوبی کشور، ایجاد دفتر اطلاع‌رسانی در روسیه، انتقال برگزاری همایش‌ها از تهران به تبریز در فصل بهار و پاییز و دیگر اخبار این حوزه خبر داد. ادامه »
25
بازارهای جدید بر روی گردشگری ایران گشوده می‌شود/ اقامتگاه‌های بوم‌گردی رقیب هتل‌ها نیستند
چکیده: زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری در گفت‌وگوی زنده کافه‌خبر خبرآنلاین، محورها، برنامه‌ها و اولویت‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری را تشریح کرد. ادامه »
25
نمونه‌سازی محصولات صنایع‌دستی ایلام در رشته گلیم نقش‌برجسته
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ایلام از انجام نمونه‌سازی محصولات صنایع‌دستی در رشته گلیم نقش‌برجسته در این استان خبر داد. ادامه »
25
زیرساخت‌های عرضه صنایع‌دستی در قم فراهم شود/ راه‌اندازی موزه قم پیگیری می‌شود
چکیده: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: «لازم است که با استفاده از توان بخش خصوصی، زیرساخت‌های عرضه صنایع‌دستی در قم فراهم شود.» ادامه »
24
بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از کارگاه مرمت کاخ چهل‌ستون و فروشگاه‌های صنایع‌دستی اصفهان
چکیده: زهرا احمدی‌پور عصر امروز یکشنبه 24 اردیبهشت 96، در سفری نیم‌روزه به اصفهان با حضور فریدون الله‌یاری مدیرکل میراث‌فرهنگی استان اصفهان و تنی چند از مدیران این اداره‌کل، از کارگاه مرمت ایوان ستون‌دار مجموعه جهانی کاخ چهل‌ستون به‌عنوان بزرگ‌ترین سازه چوبی تاریخی کشور بازدید کرد. ادامه »
24
مراسم تودیع و معارفه مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و پاسخ‌گویی به شکایات برگزار شد
چکیده: مراسم تودیع و معارفه مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و پاسخ‌گویی به شکایات سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزار شد. ادامه »
24
روشناسان مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد سازمان میراث‌فرهنگی شد
چکیده: محمدرضا روشناسان با حکم معاون رئیس‌جمهوری، در 24 اردیبهشت 96، به مدیرکلی دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و پاسخ‌گویی به شکایات منصوب شد. ادامه »
24
در نشست معاون رئیس‌جمهوری با اعضای کمیسیون هنر و معماری شورای عالی انقلاب فرهنگی مطرح شد

عزیمت به‌سوی هنرهای سنتی و صنایع‌دستی از منظر اشتغال

عزیمت به‌سوی هنرهای سنتی و صنایع‌دستی از منظر اشتغال
چکیده: نشست اعضای کمسیون هنر و معماری شورای عالی انقلاب‌فرهنگی، با حضور معاون رئیس‌جمهوری و معاون صنایع‌دستی کشور، با محوریت حوزه صنایع‌دستی عصر روز گذشته 23 اردیبهشت 96 در سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزار شد. ادامه »
24
نمایشگاه توانمندی‌های صنایع‌دستی شهرستان بانه افتتاح شد
چکیده: نمایشگاه توانمندی‌های صنایع‌دستی صنعتگران شهرستان بانه دیروز شنبه 23 اردیبهشت 96 افتتاح شد. ادامه »
24
نمایشگاه عکس نوروز کردستان افتتاح شد
چکیده: به‌منظور برگزاری دومین جشنواره سالانه عکس و فیلم نوروز، عصر دیروز شنبه 23 اردیبهشت 96، نمایشگاه عکس نوروز کردستان همراه با استقبال هنرمندان، عکاسان و فیلم‌سازان افتتاح شد. ادامه »
23
بررسی زمینه‌های همکاری سازمان میراث‌فرهنگی با موسسه ایران و خبرگزاری ایرنا
چکیده: رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «در بازدید معاون رئیس‌جمهوری از موسسه ایران و خبرگزاری ایرنا، زمینه‌های همکاری سازمان میراث‌فرهنگی با این موسسه‌های رسانه‌ای مورد بررسی قرار گرفت.» ادامه »
23
معاون رئیس‌جمهوری در نشستی با کمسیون هنر و معماری شورای عالی انقلاب فرهنگی:

سند ملی صنایع‌دستی تا پایان امسال ارائه می‌شود/ کیوسک‌های اغذیه‌فروشی وهن محوطه تاریخی خیابان 30 تیر است

سند ملی صنایع‌دستی تا پایان امسال ارائه می‌شود/ کیوسک‌های اغذیه‌فروشی وهن محوطه تاریخی خیابان 30 تیر است
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری در نشستی با اعضای کمسیون هنر و معماری شورای عالی انقلاب‌فرهنگی با محوریت حوزه صنایع‌دستی تأکید کرد که اگر بتوانیم فرصت‌ آشنایی با صنایع‌دستی را برای کودکان فراهم کنیم احساس بی‌هویتی در نسل آینده کمتر خواهد شد. ادامه »
23
برگزاری جشنواره فرهنگ و اقتصاد مقاومتی در روستای دیگجه‌یسیرگچن
چکیده: جشنواره فرهنگ و اقتصاد مقاومتی در روستای دیگجه‌یسیرگچن با همکاری اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گنبدکاووس برگزار شد. ادامه »
23
لزوم حمایت از فعالان صنایع‌دستی در سیستان‌وبلوچستان و هدایت آنان
چکیده: معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سیستان‌وبلوچستان بر حمایت از فعالان صنایع‌دستی در این استان و هدایت آنان تأکید کرد و گفت: «باید تلاش کرد زمینه برای صادرات صنایع‌دستی فراهم شود.» ادامه »
23
هفته فرهنگی مریوان در کاخ‌موزه نیاوران برگزار خواهد شد
چکیده: به‌منظور معرفی قابیلت‌های فرهنگی و جاذبه‌های گردشگری کردستان، جلسه‌ای با حضور دبیر و مجری انجمن‌های میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، مدیرکل میراث‌فرهنگی کردستان، فرماندار مریوان و تعدادی از مسئولان این شهرستان برگزار، و مقرر شد هفته فرهنگی شهرستان مریوان در کاخ‌موزه نیاوران تهران برگزار شود. ادامه »
23
تکالیف اولویت‌دار سال 96 سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ابلاغ شد
چکیده: رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، تکالیف و پروژه‌های اولویت‌دار سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری «مصوب ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی» برای اجرا در سال 1396 را ابلاغ کرد. ادامه »
23
بزرگ‌ترین مرکز تولید، فروش و نمایش گوهرسنگ‌ها در مشهد افتتاح می‌شود
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان‌رضوی گفت: «هم‌زمان با 25 اردیبهشت 96، روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی، بزرگ‌ترین مرکز تولید، فروش و نمایش گوهرسنگ‌ها افتتاح می‌شود.» ادامه »
23
بازدید معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های سازمان میراث‌فرهنگی از نمایشگاه صنایع‌دستی بندرعباس
چکیده: معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، چهارشنبه 20 اردیبهشت 96، در سفر به استان هرمزگان از نمایشگاه دائمی صنایع‌دستی در بندرعباس بازدید کرد. ادامه »
صفحه 3 از 934اولین   قبلی   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین