یکشنبه 03 اردیبهشت 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

صنایع دستی

29
ظرفیت تولید و اشتغال سه روستای هدف‌گردشگری در خوزستان بررسی شد
چکیده: کارشناسان سازمان میراث‎فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برای اجرای طرح ضربتی تولید و اشتغال، در سفری 2روزه به استان خوزستان، از سه روستای هدف‌گردشگری خوزستان بازدید و ظرفیت‌های تولید و اشتغال را در این روستاها ارزیابی کردند. ادامه »
29
فروش بیش از 15میلیارد ریالی صنایع‌دستی فارس در نوروز 96
چکیده: معاون صنایع‌دستی استان فارس گفت: «صنایع‌دستی و هنرهای سنتی فارس در قالب 53 نمایشگاه تخصصی نوروزی در 22 شهرستان این استان معرفی شد و بالغ بر 15میلیارد ریال فروش داشت.» ادامه »
29
با اعزام کارشناسان سازمان میراث‌فرهنگی برای اجرای طرح ضربتی اشتغال و تولید صورت گرفت

بازدید از روستاهای هدف‌گردشگری باغچه‌جوق ماکو و بسطام چایپاره

بازدید از روستاهای هدف‌گردشگری باغچه‌جوق ماکو و بسطام چایپاره
چکیده: هیئت کارشناسان چهارنفره اعزامی از سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برای اجرای طرح ضربتی اشتغال و تولید امروز 28 فروردین 96 از روستاهای هدف‌گردشگری باغچه‌جوق ماکو و بسطام چایپاره بازدید کردند. ادامه »
29
تصویب یک فوریت طرح تشکیل وزارت میراث‌فرهنگی،‌ صنایع‌دستی و گردشگری در مجلس
چکیده: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تصویب یک فوریت طرح تشکیل وزارت میراث‌فرهنگی،‌ صنایع‌دستی و گردشگری زمینه ارتقای سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به وزارتخانه را به وجود آوردند که در صورت تصویب نهایی طرح مذکور،‌ این سازمان به وزارتخانه تبدیل می‌شود. ادامه »
29
سرپرست هیئت نمایندگان طرح ضربتی تولید و اشتغال در کردستان:

حمایت از تولید و اشتغال در روستاها اولویت کاری سازمان میراث‌فرهنگی است

حمایت از تولید و اشتغال در روستاها اولویت کاری سازمان میراث‌فرهنگی است
چکیده: کارشناسان سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در طرح ضربتی تولید و اشتغال، روز گذشته دوشنبه 28 فروردین 96، از منطقه هورامان در استان کردستان بازدید کردند. ادامه »
29
کارشناسان طرح ضربتی تولید و اشتغال وارد آذربایجان‌غربی شدند
چکیده: هیئتی از نمایندگان حوزه‌های تخصصی طرح ضربتی تولید و اشتغال سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، به‌سرپرستی هادی بنایی، دیروز دوشنبه 28 فروردین 96، وارد آذربایجان‌غربی شدند. ادامه »
28
در نشست معاون رئیس‌جمهوری با معاونان و مدیران‌کل ستادی و استانی تأکید شد

تدوین و اجرای برنامه‌هایی با محوریت اشتغال و تولید برمبنای اقتصاد مقاومتی

تدوین و اجرای برنامه‌هایی با محوریت اشتغال و تولید برمبنای اقتصاد مقاومتی
چکیده: در نشست معاون رئیس‌جمهوری با معاونان، مشاوران و مدیران‌کل ستادی و استانی بر صیانت از آثار فرهنگی، توسعه گردشگری و توجه به رونق صنایع‌دستی و نیز لزوم تدوین و اجرای برنامه‌هایی با محوریت ایجاد اشتغال و تولید براساس اقتصاد مقاومتی تأکید شد. ادامه »
28
معاون رئیس‌جمهوری در نشست با معاونان، مشاوران و مدیران‌کل ستادی و استانی:

بنیان نظام برنامه‌ریزی در دولت قبل فروریخته بود/ ایران دوباره انتخاب خواهد کرد

بنیان نظام برنامه‌ریزی در دولت قبل فروریخته بود/ ایران دوباره انتخاب خواهد کرد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری امروز در نشست با معاونان، مشاوران و مدیران‌کل ستادی و استانی گفت: «مطالعه و بررسی طرح جامع گردشگری ــ مطالعه‌ای که سال 81 در سازمان انجام شد ــ در دستورکار قرار گرفته و چندین بار بازنگری شده است. ما بنا را بر این گذاشتیم که این طرح جامع را امسال بروزرسانی کنیم.» ادامه »
28
هم‌زمان با 71 روستای منتخب دیگر در اجرای طرح ضربتی تولید و اشتغال

هیئت ارزیابی سازمان میراث‌فرهنگی از دو روستای هدف‌گردشگری البرز بازدید کردند

هیئت ارزیابی سازمان میراث‌فرهنگی از دو روستای هدف‌گردشگری البرز بازدید کردند
چکیده: معاون گردشگری البرز از بازدید هیئت ارزیابی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور از دو روستای هدف‌گردشگری این استان، هم‌زمان با 71 روستای منتخب دیگر در سراسر کشور در اجرای طرح ضربتی تولید و اشتغال، خبر داد. ادامه »
28
با همکاری کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی صورت گرفت

برپایی نمايشگاه تجارى‌فرهنگى ايران در شهر لايدن هلند

برپایی نمايشگاه تجارى‌فرهنگى ايران در شهر لايدن هلند
چکیده: نمايشگاه تجاری‌فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در کشور هلند با همکاری کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی، سفارت ایران، مرکز تجاری فرهنگی ایران ـ هلند و دفتر صادرات معاونت صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در شهر لایدن هلند آغاز به کار کرد. ادامه »
28
به‌منظور اجرای طرح ضربتی تولید و اشتغال صورت گرفت

بررسی ظرفیت‌های دره شمخال در حوزه گردشگری

بررسی ظرفیت‌های دره شمخال در حوزه گردشگری
چکیده: به‌منظور اجرای طرح ضربتی ارزیابی ظرفیت‌های تولید و اشتغال در 73 روستای منتخب کشور، ظرفیت‌های روستای شمخال و دره شمخال در حوزه گردشگری با حضور نمایندگان سازمان میراث‌فرهنگی بررسی شد. ادامه »
28
معاون سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی سازمان میراث‌فرهنگی:

تمام پروژه‌ها در تمام استان‌ها در سال 95 تسهیلات دریافت کردند‎

تمام پروژه‌ها در تمام استان‌ها در سال 95 تسهیلات دریافت کردند‎
چکیده: معاون سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی سازمان میراث‌فرهنگی، بعدازظهر امروز، در ادامه نشست معاون رئیس‌جمهوری با معاونان، مشاوران و مدیران‌کل ستادی و استانی، از مدیران‌کل استان‌ها خواست تا با سمن‌ها تعامل بیشتری داشته باشند و تأکید کرد که سمن‌ها رابط سازمان میراث‌فرهنگی با مردم هستند. ادامه »
28
حضور نماینده دبیرخانه شهر جهانی گوهرسنگ‌ها در هفته فرهنگی ایران ـ هلند
چکیده: مسئول دبیرخانه شهر جهانی صنایع‌دستی گوهرسنگ‌ها اعلام کرد: «نماینده دبیرخانه شهر جهانی گوهرسنگ‌ها، فیروزه نیشابور، در هفته فرهنگی ایران ـ هلند که از 25 فروردین تا 1 اردیبهشت در آمستردام درحال برگزاری است، در کنار دیگر هنرمندان برگزیده صنایع‌دستی کشور حضور پیدا کرد.» ادامه »
28
با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی استان صورت گرفت

بررسی ظرفیت تولید و اشتغال روستاهای هدف‌گردشگری در گلستان

بررسی ظرفیت تولید و اشتغال روستاهای هدف‌گردشگری در گلستان
چکیده: جلسه بررسی راهکارها و پیشنهاد‌های طرح ضربتی ارزیابی ظرفیت تولید و اشتغال روستاهای هدف‌گردشگری استان گلستان، عصر روز گذشته 27 فروردین 96، با حضور ابراهیم کریمی مدیرکل میراث‌فرهنگی صنایع‌دستی و گردشگری گلستان، در محل اداره‌کل میراث‌فرهنگی این استان، برگزار شد. ادامه »
28
در بازدید کارشناسان سازمان میراث‌فرهنگی صورت گرفت

ارزیابی ظرفیت تولید و اشتغال روستای مهارلو

ارزیابی ظرفیت تولید و اشتغال روستای مهارلو
چکیده: ظرفیت‌های تولید و اشتغال منطقه نمونه گردشگری و دریاچه روستای مهارلو استان فارس در سفر کارشناسان سازمان میراث‌فرهنگی کشور به این منطقه موردارزیابی قرار گرفت. ادامه »
28
شاخص‌های صنایع‌دستی در تمام استان‌های کشور روبه‌رشد است
چکیده: معاون صنایع‌دستی کشور در نشست معاون رئیس‌جمهوری با معاونان، مشاوران و مدیران‌کل ستادی و استانی گفت: «براساس شاخص‌هایی که داریم، معدل صنایع‌دستی روبه‌رشد است و برای مثال، در حوزه صادرات بیش از 60درصد رشد داشته‌ایم، درحالی‌که پیش از برجام با رشد منفی مواجه بودیم.» ادامه »
28
مدیرکل میراث‌فرهنگی استان خبر داد:

اجرای طرح ضربتی تولید و اشتغال در دو روستای ایلام

اجرای طرح ضربتی تولید و اشتغال در دو روستای ایلام
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ایلام از بازدید کارشناسان این سازمان از دو روستای «پشت‌قلعه» آبدانان و «زنجیره علیا» چرداول به‌منظور اجرای طرح ضربتی تولید و اشتغال هم‌زمان با دیگر روستاهای کشور خبر داد. ادامه »
28
برنامه‌های نوروزی امسال از نظر کمی و کیفی در تمام استان‌ها رشد داشته است
چکیده: معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در نشست معاون رئیس‌جمهوری با معاونان، مشاوران و مدیران‌کل ستادی و استانی، گفت: «نوروز امسال به‌معنای واقعی متفاوت برگزار شد و برنامه‌های نوروزی در تمام استان‌ها از نظر کمی و کیفی رشد داشته است.» ادامه »
28
دستورالعمل همکاری با سمن‌ها به‌زودی به استان‌ها ابلاغ خواهد شد/ همایش ملی «گفتمان مهمان‌نوازی» برگزار می‌شود
چکیده: مرتضی رحمانی‌موحد، در نشست معاون رئیس‌جمهوری با معاونان، مشاوران و مدیران‌کل ستادی و استانی، تأکید کرد که تمام فعالیت‌های استان‌ها در هر سه حوزه سازمان میراث‌فرهنگی باید پایدار باشد تا بتوانیم به اهداف کلان سازمان برای توسعه گردشگری دست پیدا کنیم. ادامه »
28
برای اجرای طرح ضربتی ارزیابی ظرفیت‌های تولید و اشتغال در 73 روستای کشور

کارشناسان سازمان میراث‌فرهنگی به کهگیلویه‌وبویراحمد اعزام شدند

کارشناسان سازمان میراث‌فرهنگی به کهگیلویه‌وبویراحمد اعزام شدند
چکیده: سه تیم از سازمان میراث‌فرهنگی کشور در بخش‌های میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری صبح امروز 28 فروردین وارد استان شدند تا بررسی‌های لازم را در مورد ظرفیت‌های تولید و اشتغال روستاهای کهگیلویه‌وبویراحمد انجام دهند. ادامه »
صفحه 4 از 924اولین   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین