دوشنبه 07 فروردین 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

صنایع دستی

30
مراکز ۵ استان به‌زودی به شبکه ریلی وصل می‌شوند/ تأکید بر نقش‌آفرینی مثبت اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و اجرایی شدن توافق هسته‌ای
چکیده: رئیس‌جمهوری در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۶، دستاوردهای دولت را در عرصه مهار تورم، رشد اقتصادی و اشتغال در سال ۹۵، در مقایسه با ۲۵ سال گذشته، بی‌نظیر خواند و تأکید کرد: «سال جدید سال پیشرفت بیشتر برای ملت عزیز و اشتغال بیشتر برای جوانان ما خواهد بود.» ادامه »
30
رهبر معظم انقلاب اسلامی سال ۹۶ را سال «اقتصاد مقاومتی: تولید-اشتغال» نام نهادند
چکیده: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی، در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۶ هجری شمسی، سال جدید را سال «اقتصاد مقاومتی: تولید-اشتغال» نام‌گذاری کردند. ادامه »
30
استان مرکزی، دیار مفاخر ایران‌زمین، میزبان گردشگران نوروزی
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان مرکزی گفت: «اولویت این اداره‌کل در نوروز 96، عرضه خدمات متفاوت به گردشگران نوروزی مطابق با شعار سال سازمان میراث‌فرهنگی است و در رویکرد استانی، برنامه‌ریزی‌ها به‌گونه‌ای است که استان مرکزی را از معبر به مقصد گردشگری تبدیل کنیم.» ادامه »
30
در استان گلستان، به‌قصد زیارت، سیاحت هم بکنید
چکیده: استان گلستان یکی از مناطق زیبای کشور است که می‌توان آن را از مقاصد گردشگری ایران خوب برشمرد. زندگی اقوام ترکمن در این منطقه و وجود طبیعت بکر و زیبا فرصت های خوبی برای هر مسافری فراهم می‌کند. در این گزارش با این مقصد گردشگری بیشتر آشنا می‌شویم. ادامه »
29
راه‌اندازی 256 بازارچه‌‌ صنایع‌دستی در خوزستان
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خوزستان همزمان با نوروز 96 از راه‌اندازی 256 بازارچه‌ صنایع‌دستی در استان خبر داد. ادامه »
29
پنج نمایشگاه‌ تخصصی با موضوع نوروز در نوروزگاه‌های خراسان رضوی برپا می‌شود
چکیده: دبیر ستاد جشن ملی نوروزگاه در خراسان رضوی از برگزاری پنج نمایشگاه تخصصی با محوریت نوروز در خراسان رضوی خبر داد. ادامه »
29
بیش از 7هزار غرفه صنایع‌دستی در نوروز 96 برپا می‌شود
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور با اشاره به برپایی بیش از 7هزار غرفه صنایع‌دستی در ایام نوروز تأکید کرد که فروش صنایع‌دستی می‌تواند عامل مؤثری در رونق اشتغال‌زایی باشد. ادامه »
29
نامورمطلق در بازدید از ستادهای اسکان و هدایت‌ شهر اصفهان تأکید کرد

میراث‌فرهنگی و هنر اصفهان نمادی بارز از هویت اصیل ایرانی است

میراث‌فرهنگی و هنر اصفهان نمادی بارز از هویت اصیل ایرانی است
چکیده: معاون صنایع‌دستی کشور در سفر به اصفهان و بازدید از نمایشگاه صنایع‌دستی کاخ چهلستون و ستادهای اسکان و هدایت آموزش‌و‌پرورش و شهرداری اصفهان تأکید کرد: «میراث‌فرهنگی و هنر اصفهان نمادی بارز از هویت اصیل ایرانی است.» ادامه »
29
نمایشگاه صنایع‌دستی در شهرستان شهرضا ویژه گردشگران نوروز راه‌اندازی شد
چکیده: مدیر میراث‌فرهنگی شهرستان شهرضا از برپایی نمایشگاه صنایع‌دستی ویژه گردشگران نوروزی در این شهرستان خبر داد. ادامه »
29
  طرح كارگاه‌گردی صنايع‌دستی تاکستان در ایام نوروز اجرا می‌شود
چکیده: در آستانه فرارسیدن ایام نوروز، طرح كارگاه‌گردی و بازديد از كارگاه‌های فعال واحد صنايع‌دستي شهرستان تاكستان برای چهارمین سال متوالی اجرا می‌شود. ادامه »
29
آیین پاک‌سازی محوطه‌های میراث جهانی شوش برگزار شد
چکیده: محوطه‌های میراث جهانی شوش جمعه 26 اسفند برای استقبال از مسافران نوروزی پاک‌سازی شدند. ادامه »
29
نامورمطلق: تمام زیر‌ساخت‌ها برای آسایش مسافران مهیا شده است/ برپایی بازارچه‌های صنایع‌‌دستی برای رفع مایحتاج مهمانان نوروزی
چکیده: معاون صنایع‌دستی کشور در سفرش به استان اصفهان از ستاد هماهنگی خدمات‌سفر، بازارچه صنایع‌دستی چهل‌ستون و کارگاه آموزش صنایع‌دستی بازدید کرد. ادامه »
29
پیام نوروزی رئیس سازمان میراث‌فرهنگی/ آیین‌های مشترک و امید‌آفرین، ضامن صلح و دعوت به گفت‌وگو میان جهانیان از‌هم‌جداافتاده
چکیده: زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز در آستانه نوروز، طی پیامی، پیشاپیش فرارسیدن نوروز را به هم‌وطنان تبریک گفت. ادامه »
29
نماینده قزوین در مجلس: مسافران در استان قزوین بیشتر توقف کنند
چکیده: نماینده قزوین، آبیک و البرز در مجلس با تأکید بر اینکه بیشترین ثبت‌ملی آثار تاریخی متعلق به استان قزوین است، بیان کرد: «علاوه‌بر جذابیت این آثار برای گردشگران، استان ما پایتخت خوش‌نویسی ایران است و افراد علاقه‌مند می‌توانند از گالری‌ها و مکان‌هایی هم که این هنر را ارائه می‌کنند بازدید کنند.» ادامه »
28
بازارچه دائمی صنایع‌دستی چهارمحال‌وبختیاری افتتاح شد
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان چهارمحال‌و‌بختیاری در حاشیه افتتاح این طرح گفت: «بازارچه دائمی با هدف کمک به صنعتگران در بازاریابی که یکی از اساسی‌ترین مشکلات حوزه صنایع‌دستی بود به بهره‌برداری رسید.» ادامه »
28
برپایی نمایشگاه‌های نوروزی صنایع‌دستی در 18 نقطه استان سمنان
چکیده: معاون صنایع‌دستی استان سمنان امروز گفت: «نمایشگاه‌های نوروزی صنایع‌دستی در 18 نقطه از استان سمنان برای استقبال از مسافران و گردشگران و معرفی و عرضه صنایع‌دستی این استان برپا شده است.» ادامه »
28
مدیرکل میراث‌فرهنگی استان تأکید کرد

تکمیل شدن زیرساخت‌ها در لرستان در سال‌های اخیر

تکمیل شدن زیرساخت‌ها در لرستان در سال‌های اخیر
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری لرستان تأکید کرد که این استان به کارگاه بزرگ عمرانی تبدیل شده و زیرساخت‌ها به‌سرعت درحالِ تکمیل شدن است. ادامه »
28
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی کشور: سمن‌ها سین هشتم نوروز هستند/ دولت از گردنه‌های سخت عبور کرده است
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی با بیان اینکه سمن‌ها سین هشتم نوروز هستند، گفت: «بخش مردمی، جز تسهیل سفر، می‌توانند به‌عنوان دیده‌بان سازمان میراث‌فرهنگی عمل کنند تا از سرمایه‌های عظیم کشور در حوزه‌های صنایع‌دستی، میراث‌فرهنگی و گردشگری غافل نشویم.» ادامه »
28
120 سیاه‌چادر عشایری میزبان مسافران به استان کرمانشاه
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی کرمانشاه گفت: «از 1 فروردین 96 نوروزگاه سنتی را به‌صورت متمرکز در میراث جهانی بیستون برگزار می‌کنیم که براساس برنامه اعلام‌شده سازمان میراث‌فرهنگی تا 5 فروردین ادامه می‌یابد؛ بااین‌حال، اگر آب‌وهوا مساعد بود، این برنامه تا پایان نوروز 96 ادامه می‌یابد.» ادامه »
28
همدان سرچشمه تاریخ و صنایع‌دستی گردشگران را فرامی‌خواند
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری همدان در آستانه نوروز 96 گفت: «رویداد فرهنگی نوروزگاه با هدف پاسداری از آداب و رسوم عید نوروز و احیای فرهنگ‌های بومی اقوام در استان اجرا می‌شود.» ادامه »
صفحه 4 از 915اولین   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین