چهارشنبه 04 مرداد 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

صنایع دستی

27
کارگاه آموزشی بافت پارچه در سرخه برگزار شد
چکیده: سرپرست نمایندگی میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان سرخه گفت: «کارگاه آموزشی بافت پارچه در شهرستان سرخه با استقبال چشمگیر هنرجویان و هنرمندان برگزار شد.» ادامه »
27
جهانگیری: مناطق آزاد، پایگاه اصلی جذب سرمایه خارجی و صادرات هستند
چکیده: معاون‌اول رئیس‌جمهوری جزایر ایران در خلیج‌فارس، دریای عمان و سواحل مکران را فرصت بسیار بزرگ و مهم برای توسعه عنوان کرد و مناطق آزاد را پایگاه اصلی جذب سرمایه خارجی و صادرات خواند. ادامه »
27
در نشست مدیرکل میراث‌فرهنگی استان با فرماندار کنگان مطرح شد

تخصیص اعتبارات بیشتر به حوزه‌های میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری بوشهر

تخصیص اعتبارات بیشتر به حوزه‌های میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری بوشهر
چکیده: در نشستی که مدیر‌‌کل میراث‌فرهنگی بوشهر با فرماندار کنگان داشت، ظرفیت‌های میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سیراف بررسی و برای تخصیص اعتبارات بیشتر به این سه حوزه رایزنی شد. ادامه »
27
دومین نمایشگاه خاص‌پردازی در صنایع‌دستی برگزار شده است
چکیده: دومین نمایشگاه خاص‌پردازی در صنایع‌دستی، به‌منظور معرفی بیشتر آثار دریافتی «مسابقه ملی خاص‌پردازی در صنایع‌دستی»، از امروز 27 تیر تا 4 مرداد 96 در سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برپاست. ادامه »
27
بازدید ارزیابان شورای جهانی صنایع‌دستی از کارگاه‌های مریوان، شهر ملی کلاش‌بافی
چکیده: غدا هیجاوی رئیس منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع‌دستی و کوین مورای رئیس منطقه‌ای شورای جهانی صنایع‌دستی، امروز سه‌شنبه 26 تیر 96، وارد مریوان شدند و از دیروز 26 تیر تا 2 مرداد 96 از شهرهای ملی گیوه و گلیم و روستای ملی سفال، کاندیدای جهانی شدن، بازدید می‌کنند. ادامه »
26
بازدید مشاور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از کارگاه‌های صنایع‌دستی در ایرانشهر
چکیده: مشاور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از کارگاه‌های صنایع‌دستی در ایرانشهر بازدید کرد. ادامه »
26
عرضه صنایع‌دستی در میدان امام(ره) اصفهان سامان‌دهی می‌شود
چکیده: مدیر امور فرهنگی و ارتباطات اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اصفهان از تشکیل کمیته سامان‌دهی عرضه صنایع‌دستی و بهبود عرضه خدمات و اجرای طرح‌های اداره‌کل میراث‌فرهنگی اصفهان در محوطه جهانی میدان امام(ره)، هم‌زمان با آغاز دور دوم سفر گردشگران خارجی خبر داد. ادامه »
26
با استقبال معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی

«کاروان طرح پیوند صنایع‌دستی» به تهران رسید

«کاروان طرح پیوند صنایع‌دستی» به تهران رسید
چکیده: با استقبال رسمی معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و جمعی از مدیران و مسئولان بخش‌های مختلف این سازمان، «کاروان طرح پیوند صنایع‌دستی» به تهران رسید. ادامه »
26
آغاز دوره‌های آموزش صنایع‌دستی در گرمسار
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان گرمسار گفت: «دوره‌های آموزش صنایع‌دستی در این شهرستان آغاز شد.» ادامه »
26
قره‌سید رومیانی در برنامه «باغ ملی» شبکه دو سیما عنوان کرد

شتاب ویژه در عملکرد سازمان میراث‌فرهنگی

شتاب ویژه در عملکرد سازمان میراث‌فرهنگی
چکیده: معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، با حضور در برنامه «باغ ملی» شبکه دو صداوسیما، به سؤالات گوناگون در حوزه اقدامات این سازمان پاسخ داد. ادامه »
26
نمایشگاه «نگاهی متفاوت» به تلفیق چرم، چوب و فرش در سازمان میراث‎فرهنگی
چکیده: نمایشگاه «نگاهی متفاوت» نمونه آثار تلفیقی چرم، چوب و فرش گروه هنری پرسان با مدیریت رضا اخوان، با حمایت معاونت صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در ساختمان شماره یک این سازمان برگزار می‌شود. ادامه »
26
احیای هنر کرباس‌بافی به‌کوشش بانوی هنرمند قمی
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قم گفت: «بانوی هنرمند قمی، هنر کرباس‌بافی، یکی از قدیمی‌ترین شیوه‌های بافت در صنعت نساجی را احیا کرد.» ادامه »
25
مشاور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در سفر به سیستان‌وبلوچستان:

روستای کلپورگان و سفال آن باید در فضای مجازی معرفی شود

روستای کلپورگان و سفال آن باید در فضای مجازی معرفی شود
چکیده: مشاور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «با توجه به استقبال فراوان از فضای مجازی، باید در این فضا با آموزش مستقیم و غیرمستقیم به معرفی روستای کلپورگان و سفال آن پرداخت.» ادامه »
25
مدیرکل میراث‌فرهنگی سیستان‌وبلوچستان:

به حضور در بازارهای جهانی فکر می‌کنیم

به حضور در بازارهای جهانی فکر می‌کنیم
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سیستان‌وبلوچستان گفت: «سفال کلپورگان یک برند جهانی است که مقبولیت خوبی هم در جهان دارد و اگر بتوانیم بازار جهانی را فراهم کنیم فروش خوبی خواهد داشت.» ادامه »
25
به‌منظور بازدید از شهرها و روستاهای ملی کاندیدای جهانی شدن

ارزیابان شورای جهانی صنایع‌دستی وارد تهران شدند

ارزیابان شورای جهانی صنایع‌دستی وارد تهران شدند
چکیده: غدا هیجاوی رئیس منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع‌دستی و کوین مورای رئیس منطقه‌ای شورای جهانی صنایع‌دستی امروز یکشنبه 25 تیر 96 به‌منظور ارزیابی شرایط و موقعیت شهرهای کاندیدای جهانی شدن وارد تهران شدند. ادامه »
25
بازارچه‌های تابستانه صنایع‌دستی در استان تهران برپا می‌شود
چکیده:  مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان تهران از برگزاری جشنواره و بازارچه‌های تابستانه صنایع‌دستی در شهرستان‌های استان تهران خبر داد. ادامه »
25
فرماندار تبریز در بازدید از هفتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی تبریز تأکید کرد

جان بخشیدن به هنر‌های تاریخی با برپایی نمایشگاه‌های صنایع‌دستی

جان بخشیدن به هنر‌های تاریخی با برپایی نمایشگاه‌های صنایع‌دستی
چکیده: فرماندار تبریز در بازدید از هفتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی تبریز، تأکید کرد که برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی قابلیت آن را دارد تا هنر تاریخی این خطه را جانی تازه بخشد و مردم را با هنر تاریخی خود آشنا سازند. ادامه »
24
روستای کلپورگان سراوان برای ثبت جهانی ارزیابی می‌شود
چکیده: مشاور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی گفت: «شهر مریوان به‌عنوان ”شهر جهانی کلاش‌بافی“، شهر سیرجان به‌عنوان ”شهر جهانی گلیم‌بافی“ و روستای کلپورگان به‌عنوان ”روستای جهانی سفال“ نامزد شده‌اند و کارشناسان برای ارزیابی از این مناطق بازدید می‌کنند.» ادامه »
24
ثبت‌نام دوره‌های آموزشی صنایع‌دستی در قزوین آغاز شد
چکیده: ثبت‌نام دوره‌های آموزشی رشته‌های صنایع‌دستی ترم تابستان در استان قزوین آغاز شد. ادامه »
24
کاروان طرح پیوند صنایع‌دستی پس‌فردا به تهران می‌رسد
چکیده: محصولات حصیری دو استان کرمان و هرمزگان که به‌صورت نمادین از این دو استان بارگیری شده‌اند، ساعت 11 صبح روز دوشنبه 26 تیر با حضور زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، معاون صنایع‌دستی این سازمان و تعدادی از مسئولان مورد استقبال رسمی قرارخواهد گرفت. ادامه »
صفحه 4 از 956ابتدا   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها