شنبه 07 اسفند 1395 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

صنایع دستی

27
کمپین حمایت از تولید ملی در نمایشگاه ملی صنایع‌دستی
چکیده: هم‌زمان با برگزاری بیست‌وهفتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی، کمپین حمایت از صنایع‌دستی ایران هم یک‌ساله شد.  ادامه »
27
اجرای طرح بازرسی و درجه‌بندی کارگاه‌های صنایع‌دستی استان البرز
چکیده: معاون صنایع‌دستی استان  البرز از اجرای طرح بازرسی و درجه‌بندی کارگاه‌های صنایع‌دستی در این استان خبر داد. ادامه »
27
نمایشگاه ملی صنایع‌دستی فرصتی برای ایجاد رشد و توسعه در این بخش است
چکیده: معاون سازمان حفاظت محیط‌زیست گفت: «در مباحث تجارت جهانی بحث نمایشگاه‌ها و برگزاری انواع نمایشگاه‌های داخلی و خارجی و حتی نمایشگاه‌های مجازی بسیار مهم است، چراکه نمایشگاه‌ها محلی برای عرضه، مذاکره، مبادله اطلاعات و محصولات است و از این فرصت‌ها برای ایجاد رشد و توسعه باید به‌خوبی استفاده کرد.» ادامه »
27
دفتر شورای منطقه‌ای صنایع‌دستی غرب آسیا در ایران افتتاح می‌شود
چکیده: دفتر شورای منطقه‌ای غرب آسیا با هدف توسعه و ترویج صنایع‌دستی کشور و استفاده از امکانات شورای جهانی و منطقه‌ای و مشارکت در استفاده از دانش و فنّاوری کشورهای عضو، روز جمعه 29 بهمن‌، در محل عمارت تاریخی کوشک افتتاح می‌شود. ادامه »
26
معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری در جلسه شورای معاونان و مدیران‌کل امور مجلس دستگاه‌های اجرایی:

همکاری مناسب دولت و مجلس موجب انجام هر چه بهتر فعالیت‌های کشور می‌شود

همکاری مناسب دولت و مجلس موجب انجام هر چه بهتر فعالیت‌های کشور می‌شود
چکیده: حسینعلی امیری، معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری، در هفدهمین جلسه شورای معاونان و مدیران کل امور مجلس وزارتخانه‌ها، دستگاه‌های اجرایی و نهادهای عمومی کشور گفت: «همکاری مناسب دولت و مجلس موجب می‌شود فعالیت‌های کشور هر چه بهتر انجام گیرد.» ادامه »
26
معاون رئیس‌جمهوری در جلسه شورای معاونان و مدیران کل امور مجلس دستگاه‌های اجرایی تأکید کرد

مشارکت دستگاه‌های اجرایی برای صیانت از میراث‌فرهنگی، رونق صنایع‌دستی و توسعه گردشگری

مشارکت دستگاه‌های اجرایی برای صیانت از میراث‌فرهنگی، رونق صنایع‌دستی و توسعه گردشگری
چکیده: هفدهمین جلسه شورای معاونان و مدیران کل امور مجلس وزارتخانه‌ها، دستگاه‌های اجرایی و نهادهای عمومی کشور، عصر امروز سه‌شنبه 26 بهمن، به‌میزبانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و با حضور حسینعلی امیری معاون پارلمانی ریاست‌جمهوری و زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری در موزه ملی ایران برگزار شد. ادامه »
26
در نشست برندسازی در صنایع‌دستی مطرح شد

شناسایی حدود 800 برند در زمینه صنایع‌دستی در کشور

شناسایی حدود 800 برند در زمینه صنایع‌دستی در کشور
چکیده: معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور نشست تخصصی برندسازی در صنایع‌دستی را با حضور جمعی از فرهیختگان، هنرمندان و هنردوستان در سالن جلسات معاونت صنایع‌دستی برگزار کرد. ادامه »
26
برگزاری نمایشگاه ملی صنایع‌دستی به توسعه منتهی می‌شود
چکیده: نماینده مردم مهریز، بافق، بهاباد، ابرکوه و خاتم در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد که برگزاری نمایشگاه‌های منسجم و بزرگ صنایع‌دستی در سطح ملی می‌تواند تأثیر بسزایی در توسعه و رونق صنایع‌دستی در کشور داشته باشد. ادامه »
26
در نخستین همایش تجلیل از هنرمندان صنایع‌دستی شهرستان

برگزیدگان صنایع‌دستی گرمی تجلیل شدند

برگزیدگان صنایع‌دستی گرمی تجلیل شدند
چکیده: نخستین همایش تجلیل از هنرمندان و صنعتگران صنایع‌دستی شهرستان گرمی مغان با حضور هنرمندان و دوستداران صنایع‌دستی در سالن حافظ اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد. ادامه »
26
 زمینه افزایش ارزش افزوده گردشگری فراهم شود
چکیده: معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه گفت: «باید به‌شکلی برنامه‌ریزی کنیم که زمینه افزایش ارزش افزوده صنعت گردشگری در این شهرستان فراهم شود.» ادامه »
25
نمایشگاه صنایع‌دستی خدمتی به شناخت وسعت فرهنگ و صنایع‌دستی ایران است
چکیده: یک استاد پیشکسوت محیط‌زیست گفت: «برگزاری نمایشگاهی به‌وسعت نمایشگاه ملی صنایع‌دستی در کشور خدمت بزرگی به شناختن فرهنگ و شناختن وسعت ایران و وسعت صنایع‌دستی آن است.» ادامه »
25
در نشست معاون صنایع‌دستی کشور و مدیر شبکه 5 سیما مطرح شد

بهبود فرهنگ مصرف صنایع‌دستی و کالاهای ایرانی با همکاری رسانه ملی

بهبود فرهنگ مصرف صنایع‌دستی و کالاهای ایرانی با همکاری رسانه ملی
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور و مدیر شبکه 5 سیما در زمینه بهبود فرهنگ‌سازی برای مصرف کالای ایرانی و تولیدات صنایع‌دستی داخلی و نیز گسترش همکاری‌های دوجانبه دیدار و گفت‌وگو کردند. ادامه »
24
با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی استان تهران صورت گرفت

افتتاح نمایشگاه دست‌بافته‌های بلوچ در موزه فرش

چکیده: نمایشگاه دست‌بافته‌های بلوچ به‌مناسبت سالگرد تأسیس موزه ملی فرش ایران دیروز 23 بهمن افتتاح شد. ادامه »
15
تحریم‌ها مشکل اصلی صنایع‌دستی بود/ حمایت مسئولان از صنایع دستی افزایش یافته است
چکیده: دومین نمایشگاه صنایع‌دستی و مدارس از ۱۴ تا ۱۵ بهمن به مدت دو روز از ساعت ۱۰ تا ۵ در مدرسه برهان شهرک غرب برگزار شد و باوجود بارش شدید برف مردم استقبال خوبی از این نمایشگاه داشتند. ادامه »
21
با حمایت دفترصادرات معاونت صنایع دستی صورت گرفت؛

سازمان میراث فرهنگی میزبان نمایشگاهی ازدست سازه های نقره و جواهر قم

سازمان میراث فرهنگی میزبان نمایشگاهی  ازدست سازه های نقره و جواهر قم
چکیده: نمایشگاه سنگ و رنگ  ، سیم و چنگ  از آثار انگسترهای نقره و  جواهرهنرمند هادی ابراهیمی  ازشهر قم  به حمایت دفتر معاونت صنایع دستی از 20 تا 24 شهریور ماه  ( به استثای روز  22 شهریور ) در ساختمان شماره 1 سازمان از ساعت 9صبح تا 16 عصر پذیرای علاقمندان است. به گزارش روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری... ادامه »
21
توسط معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی صورت گرفت؛

افتتاح بزرگترین مرکز تجاری صنایع دستی جمهوری اسلامی ایران در اروپا

افتتاح  بزرگترین مرکز  تجاری صنایع دستی جمهوری اسلامی ایران در اروپا
چکیده: اولین مجتمع دائمی نمایشگاهی از کالاهای صنایع دستی ایرانی در شهر لایدندورپ کشور هلند توسط بخش خصوصی با مدیر عاملی  مازیار تشکری تیمجانی و حمایت های سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری به ویژه  دفتر صادرات معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور توسط معاون رئیس جمهور  و ریاست سازمان  افتتاح شد.  به گزارش روابط عمومی سازم... ادامه »
17
چکیده: در راستای افزایش امکان فروش و توسعه بازارهای موقت صنایع دستی درکشور، نمایشگاهی ازآثارهنرمندان رشته های مختلف از 13 تا 17 شهریور ماه در بانک مرکزی در حال برگزاری است که با استقبال چشمگیر از سوی بازدیدکنندگان و مراجعان روبرو شد. به گزارش روابط عمومی معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛  این نمایشگاه که از 1... ادامه »
16
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور تاکید کرد؛

احیاصنایع دستی استان گيلان با ایجاد پردیس گردشگری

احیاصنایع دستی استان گيلان با ایجاد پردیس گردشگری
چکیده: معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور با تاکید بر پتانسیل های گردشگری گیلان بر لزوم ایجاد پردیس گردشگری در این استان تاکید نمود و گفت:با این اقدام صنایع دستی استان احیا می شود. به گزارش روابط عمومی معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان؛ نخستین نمایشگاه سراسری صنایع دستی و گردشگری با حضور بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور، مقامات ک... ادامه »
15
  بازديد معاون صنايع دستي کشور از کارگاه هاي زيورآلات سنتي يزد
چکیده: بهمن نامورمطلق معاون صنايع دستي و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور از کارگاه هاي ساخت زيورآلات سنتي شهر تاریخی یزد بازدید کرد. به گزارش روابط عمومي، امورفرهنگي و اجتماعي اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان يزد، بهمن نامور مطلق در جريان سفر يک روزه خود به شهر يزد از کارگاه هاي توليد زيورآلات سنتي اين شهر بازد... ادامه »
15
عيادت معاون صنايع دستي کشور از استاد محمد علي غني پور صنعتگر برجسته زيلو بافي ميبد
چکیده: معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور که به استان یزد سفر کرده است از استاد محمد علی غنی پور صنعتگر برجسته زیلو بافی میبد عیادت کرد. به گزارش میراث آریا، بهمن نامور مطلق معاون صنايع دستي سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور به همراه جمعي از مسئولان ميراث فرهنگي استان یزد با حضور در بيمارستان گودرز يزد از محمد عل... ادامه »
صفحه 4 از 907اولین   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین   
آخرین عناوین خبری
رئیس اداره میراث‌فرهنگی شهرستان:

بیشترین مجوز مشاغل خانگی گناباد را میراث‌فرهنگی صادر کرده است

بیشترین مجوز مشاغل خانگی گناباد را میراث‌فرهنگی صادر کرده است

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گناباد از صدور 39 مجوز مشاغل خانگی در قالب پشتیبا...