چهارشنبه 03 خرداد 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

صنایع دستی

22
معاون رئیس‌جمهوری، در اختتامیه «جشنواره ارسیکا» در تبریز:

هنر با گذر از هر دیوار و سیاستی امکان نزدیک شدن انسان‌ها را به‌هم فراهم می‌کند

هنر با گذر از هر دیوار و سیاستی امکان نزدیک شدن انسان‌ها را به‌هم فراهم می‌کند
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری تأکید کرد که هنر با گذر از هر دیوار و سیاستی امکان نزدیک شدن انسان‌ها را به‌هم فراهم می‌کند و فارغ از نوع زبان و ملیت و مذهب می‌تواند زمینه‌ساز آشنایی بیش‌ازپیش افراد با یکدیگر باشد. ادامه »
22
بازدید احمدی‌پور از غرفه‌های صنایع‌دستی و آثار نگارگری جشنواره ارسیکای تبریز
چکیده: زهرا احمدی‌پور، امروز جمعه ۲۲ اردیبهشت 96، در جریان سفر دوروزه‌اش به آذربایجان‌شرقی، از غرفه‌های صنایع‌دستی و آثار نگارگری «سومین جشنواره بین‌المللی خلاقیت و نوآوری تبریز در هنرهای اسلامی و صنایع‌دستی (ارسیکا)»، که در دانشگاه هنر اسلامی تبریز برپا شده، بازدید کرد. ادامه »
22
معاون رئیس‌جمهوری وارد آذرشهر شد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری که به استان آذربایجان‌شرقی سفر کرده است، صبح امروز جمعه 22 اردیبهشت 96، وارد آذرشهر در 60کیلومتری تبریز شد. ادامه »
21
پیگیری‌های احمدی‌پور باعث تسریع در تشکیل ستاد ملی رویداد «تبریز 2018» شد
چکیده: استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: «پیگیری‌های خانم احمدی‌پور به‌عنوان معاون رئیس‌جمهوری باعث تسریع در موافقت دولت برای تشکیل رویداد ”تبریز 2018“ شد.» ادامه »
21
دبیرخانه «تبریز، شهر جهانی فرش دست‌باف» به‌دست احمدی‌پور افتتاح شد
چکیده: زهرا احمدی‌پور، که به‌منظور شرکت در ستاد استانی رویداد «تبریز 2018» به این شهر سفر کرده است، عصر امروز پنجشنبه 21 اردیبهشت 96 دبیرخانه «تبریز، شهر جهانی فرش دست‌باف» را به‌طور رسمی افتتاح کرد. ادامه »
21
معاون رئیس‌جمهوری: از تمام ظرفیت‌های کشور برای معرفی ایران به‌عنوان مقصد گردشگری در «تبریز 2018» استفاده شود
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری گفت: «با برگزاری رویداد ”تبریز 2018“ باید از تمام ظرفیت‌های کشور برای معرفی ایران به‌عنوان مقصد گردشگری استفاده شود.» ادامه »
21
قدردانی استاندار آذربایجان‌شرقی از سازمان میراث‌فرهنگی درخصوص رویداد «تبریز 2018»
چکیده: استاندار آذربایجان‌شرقی از سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برای برگزاری رویداد «تبریز 2018» تشکر و قدردانی کرد. ادامه »
21
به مناسبت اعیاد شعبانیه صورت می‌گیرد

برپایی بازارچه‌های صنایع‌دستی در زاهدان

برپایی بازارچه‌های صنایع‌دستی در زاهدان
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری زاهدان گفت: «به‌مناسبت اعیاد شعبانیه 2 بازارچه صنایع‌دستی در زاهدان برپا می‌شود.» ادامه »
21
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در نشست با سمن‌های آذربایجان‌شرقی:

جایگاه سمن‌ها در مصوبه دولت در برگزاری رویداد «تبریز 2018» مشخص شده است

جایگاه سمن‌ها در مصوبه دولت در برگزاری رویداد «تبریز 2018» مشخص شده است
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز پنجشنبه 21 اردیبهشت 96، در سفر به آذربایجان‌شرقی در نشست با سمن‌ها و تشکل‌های غیردولتی این استان، گفت: «در نوروز 96 کلیدواژه‌ای به‌نام ”نوروز مردمی“ داشتیم که این نوروز مردمی و متفاوت با همکاری سمن‌ها موفق برگزار شد.&r... ادامه »
21
برگزاری آزمون صنایع‌دستی در شهرستان خرم‌بید فارس
چکیده: مسئول اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان خرم‌بید گفت: «در هفته جاری کارشناسان صنایع‌دستی استان فارس در این شهرستان آزمون صنایع‌دستی در رشته گلیم‌بافی برگزار کردند.» ادامه »
21
موزه بازار و مشاغل قدیمی تبریز افتتاح شد
چکیده: در آستانه رویداد «تبریز 2018»، «موزه بازار و مشاغل سنتی تبریز» در مراسمی با حضور معاون رئیس‌جمهوری افتتاح شد. ادامه »
21
دیدار مسئولان اداره‌کل زندان‌های یزد با مدیرکل میراث‌فرهنگی استان
چکیده: ‌‌معاون سلامت، اصلاح و تربیت اداره‌کل زندان‌های یزد، به‌همراه چند تن دیگر از مسئولان این اداره‌کل، با مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری این استان دیدار و گفت‌وگو کرد. ادامه »
21
نامورمطلق، در نشست معاون رئیس‌جمهوری با فعالان بخش خصوصی آذربایجان‌شرقی

تبریز رأس ایران و یکی از پنج قطب اصلی صنایع‌دستی کشور است

تبریز رأس ایران و یکی از پنج قطب اصلی صنایع‌دستی کشور است
چکیده: نامور مطلق، با بیان اینکه تبریز رأس ایران است و اگر پنج قطب صنایع‌دستی در کشور باشد یک قطب اصلی تبریز است، اظهار کرد: «ظرفیت‌های بی‌نظیری در تبریز وجود دارد که باید از این ظرفیت‌ها استفاده کرد.» ادامه »
21
رویداد فراملی «تبریز 2018» باید این شهر را به نماد گردشگری تبدیل کند/ تمام نمایشگاه‌های بین‌المللی 2018 کشور در تبریز برگزار می‌شود
چکیده: احمدی‌پور در نشست با فعالان بخش خصوصی آذربایجان‌شرقی گفت: «رویداد فراملی ”تبریز 2018“ باید این شهر را به  نماد گردشگری تبدیل کند و اگر قرار است ظرفیت‌‌های گردشگری‌مان را به دنیا معرفی کنیم باید از طریق برگزاری این رویداد باشد.» ادامه »
20
حضور احمدی‌پور روح تازه‌ای در کالبد سازمان میراث‌فرهنگی دمیده است/ در تمام دنیا گروهی به جاده اعتقاد دارند و گروهی به دیوار
چکیده: نامورمطلق در مراسم افتتاحیه سومین جشنواره غذای کشورهای جاده ابریشم (اکو) که در مرکز همایش‌های مهرانه در استان زنجان برگزار شد گفت: «حضور دکتر احمدی‌پور، روح تازه‌ای به تن سازمان میراث‌فرهنگی دمیده و به‌ویژه در حوزه صنایع‌دستی منجر به فعالیت‌های بسیار خوب و اثربخشی شده است.» ادامه »
20
در دیدار رئیس سازمان میراث‌فرهنگی با سمن‌های استان زنجان مطرح شد

چاقوی زنجان آلت قتاله نیست، چاقوی مهربانی است/ مسیر ثبت جهانی بازار تاریخی زنجان هموار شود

چاقوی زنجان آلت قتاله نیست، چاقوی مهربانی است/ مسیر ثبت جهانی بازار تاریخی زنجان هموار شود
چکیده: زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، عصر امروز چهارشنبه 20 اردیبهشت 96، در نشستی که در سالن اجتماعات پارک بانوان شهر زنجان برگزار شد، با سمن‌های استان زنجان دیدار کرد. ادامه »
20
استاندار زنجان در افتتاحیه سومین جشنواره بین‌المللی غذای اکو ـ جاده ابریشم:

پیشینه تاریخی زنجان فرصتی مغتنم برای توجه به ظرفیت‌های گردشگری این استان است

پیشینه تاریخی زنجان فرصتی مغتنم برای توجه به ظرفیت‌های گردشگری این استان است
چکیده: استاندار زنجان در افتتاحیه سومین جشنواره بین‌المللی غذای اکو ـ جاده ابریشم گفت: «پیشینه تاریخی زنجان فرصتی مغتنم برای توجه به ظرفیت‌های گردشگری در این استان است که باعث افزایش اشتغال در آن می‌شود.» ادامه »
20
خبرهای خوبی از بیمه هنرمندان صنایع‌دستی در راه است/ اجازه ندهیم ویژگی‌های فرهنگی ما هدف تندبادهای بی‌اصالت شود
چکیده: زهرا احمدی‌پور در دیدار با سمن‌های استان زنجان، ضمن اعلام اینکه تا چند روز دیگر خبرهای خوبی در حوزه بیمه هنرمندان صنایع‌دستی در راه است، تأکید کرد که در آستانه انتخابات نباید اجازه داد ویژگی‌های فرهنگی ما با تندبادهای بی‌اصالت هدف گرفته شود. ادامه »
20
معاون دبیر‌کل اکو در جشنواره بین‌المللی غذا:

گردشگری جزو اولویت‌های مهم سازمان اکو شناخته شده است

گردشگری جزو اولویت‌های مهم سازمان اکو شناخته شده است
چکیده: معاون دبیر‌کل اکو، با اشاره به اهمیت توسعه گردشگری در کشورهای عضو این سازمان و ضمن تشریح برنامه‌های مهم اکو برای توسعه صنعت گردشگری، گفت: «گردشگری جزو اولویت‌های مهم سازمان اکو شناخته شده است.» ادامه »
20
سومین جشنواره بین‌المللی غذای کشورهای جاده ابریشم افتتاح شد
چکیده: «سومین جشنواره بین‌المللی غذای اکو ـ جاده ابریشم» شامگاه امروز چهارشنبه 20 اردیبهشت 96 با حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و سفیران و نمایندگانی از 17 کشور و 14 گروه آشپزی ایرانی در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی کاسپین زنجان افتتاح شد. ادامه »
صفحه 4 از 934اولین   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین