شنبه 07 اسفند 1395 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

صنایع دستی

14
حقوق هنرمندان اعزامی به گرجستان پیگیری می شود
چکیده: بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی کشور تاکید کرد: معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور جهت احقاق حقوق تضییع شده هنرمندان کشورمان اقدامات لازم قانونی را به صورت جدی پیگیری می کند. به گزارش روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی کشور در پی اعزام هنرمندان ایرانی برای شرکت در نمایشگاه صنایع دستی گرجستان و عدم اجرای تعهدات از س... ادامه »
14
با حمایت دفترصادرات معاونت صنایع دستی صورت گرفت؛

سازمان میراث فرهنگی میزبان نمایشگاه هم نشینی خط و نگاره

سازمان میراث فرهنگی میزبان نمایشگاه هم نشینی خط و نگاره
چکیده: نمایشگاهی از آثار قطاعی ( کلاژ )  هنرمند جوان غلامحسین فرخ نسب با حمایت دفتر معاونت صنایع دستی از 13 تا 17 شهریور ماه در ساختمان شماره 1 سازمان از ساعت 9صبح تا 16 عصر پذیرای علاقمندان است. به گزارش روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ هنرمند جوان کشورمان غلامحسین فرخ نسب مدت25 سال است  که فعالیت هنری  دارد  و ... ادامه »
13
توسط معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور صورت گرفت:

اهدا نشان ملی مرغوبیت به صنعتگران صنایع دستی شهرستان فردوس

اهدا نشان ملی مرغوبیت به صنعتگران صنایع دستی شهرستان فردوس
چکیده: نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور، 4 نشان ملی مرغوبیت را به صنعتگران صنایع دستی شهرستان فردوس اهدا کرد.  به گزارش روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور صبح امروز به همراه رمضانی مدیر کل و عباس زاده معاون صنایع دستی استان و هیئت همراه از بازارچه دائمی صنایع دستی ... ادامه »
13
ارایه تصویری روشن و زیبا از ایران مهمترین دستاورد دولت یازدهم
چکیده: بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنر های سنتی کشور در آئین گشایش ششمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی خراسان شمالی در منطقه نمونه ملی بش قارداش ، ارایه تصویری روشن و شفاف از ایران را از مهمترین دستاورد های دولت یازدهم عنوان کرد. به گزارش روابط عمومی معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری؛ نامور مطلق با بیان م... ادامه »
13
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور از کارگاه های صنایع دستی خراسان شمالی بازدیدکرد
چکیده: بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور به همراهی محمد سویدانلوئی مدیر کل میراث فرهنگی وجمعی از معاونین این اداره کل از چند کارگاه صنایع دستی خراسان شمالی بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی ؛ بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنر های سنتی کشور در جریان سفر خود به خراسان شمالی که به منظور افتتاح ششمین نمایشگاه سراسری ... ادامه »
13
معاون صنایع دستی کشور در دیدار با استاندار خراسان شمالی تاکید کرد؛

ایجاد نمایشگاه ها و بازارچه های دائمی عرضه صنایع دستی در محور های تردد گردشگران

ایجاد نمایشگاه ها و بازارچه های دائمی عرضه صنایع دستی در محور های تردد گردشگران
چکیده:  معاون صنایع دستی و هنر های سنتی کشور در دیدار با استاندار خراسان شمالی برایجاد نمایشگاه ها و بازارچه های دائمی عرضه صنایع دستی در محور های تردد گردشگران و استفاده از ظرفیت کشورهای آسیایی و اروپائی در حوزه صادرات تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی؛  بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور پیش از ظهر امروز د... ادامه »
10
مدیرکل صادرات معاونت صنایع دستی کشور خبرداد:

رشد 36 درصدی صادرات صنایع دستی در 4 ماه اول سال جاری

رشد 36 درصدی صادرات صنایع دستی در 4 ماه اول سال جاری
چکیده: مدیرکل صادرات معاونت صنایع دستی کشور خبرداد: رقم صادرات صنایع دستی( بدون احتساب زیور آلات سنتی و تجارت چمدانی) طی چهارماه نخست منتهی به تیرماه امسال به لحاظ ارزشی دارای رشد 36 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل است. به گزارش روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ پویا محمودیان مدیرکل صادرات و بازرگانی معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی ک... ادامه »
09
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور تاکید کرد؛

رونق صنایع دستی و صنایع غذایی پیام حضور همزمان در جشنواره آش ایرانی

چکیده: معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور: از اتفاقات بسیار مهم و تاثیر گذار در جشنواره آش زنجان حضور صنایع دستی و صنایع غذایی در جشنواره آش زنجان است که می تواند به رشد و توسعه هر دو صنعت کمک کند. به گزارش روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ؛ بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور در آیین افتتاح یازدهمین جشنواره سراسری آ... ادامه »
09
به همت معاونت صنایع دستی وهنرهای سنتی کشور صورت گرفت؛

برگزاری نمایشگاهی از آثار صنایع دستی در بانک مرکزی

برگزاری نمایشگاهی از آثار صنایع دستی در بانک مرکزی
چکیده: در راستای افزایش امکان فروش و توسعه بازارهای موقت صنایع دستی در کشور، نمایشگاهی ازآثارهنرمندان رشته های مختلف از 13 تا 17 شهریور ماه در بانک مرکزی برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛  این نمایشگاه که از 13 تا 17 شهریور ماه در بانک مرکزی برگزارمی شود به همت و تلاش معاون... ادامه »
08
با حمایت دفترصادرات معاونت صنایع دستی صورت گرفت؛

سازمان میراث فرهنگی میزبان نمایشگاهی از آثار گلیم و فرش کردستان

سازمان میراث فرهنگی میزبان نمایشگاهی از آثار گلیم و فرش کردستان
چکیده: نمایشگاهی از آثار گلیم و فرش هنرمند جوان سمیرا شریف پوریان از شهر سنندج به حمایت دفتر معاونت صنایع دستی از 6 تا 10 شهریور در ساختمان شماره 1 سازمان از ساعت 9صبح تا 16 عصر پذیرای علاقمندان است. به گزارش روابط عمومی سازمان  سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ هنرمند جوان کشورمان  که مدت 12سال است فقط در رشته گلیم و فرش بافی  فع... ادامه »
07
چکیده: بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور درگذشت استاد نگارگری و چهره ماندگار اصفهان علی والیان را به جمیع ملت ایران و خانواده نگارگری کشور تسلیت گفت. به گزارش روابط عمومی معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان؛ بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور درگذشت علی والیان استاد نگارگری و چهره ماندگار اصفهان را به جمیع ملت ایران ... ادامه »
07
سازمان میراث فرهنگی احقاق حقوق هنرمندان را پیگیری می کند/ بخش خصوصی و مجری برگزاری نمایشگاه باید پاسخگو باشد
چکیده: سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با شدت و قوت احقاق حقوق هنرمندانی را که برای شرکت در نمایشگاه گرجستان به این کشور سفر کرده بودند را پیگیری می کند و بخش خصوصی برگزارکننده برنامه باید پاسخگوی اتفاقات پیش آمده باشد.    به گزارش میراث آریا(chtn) عده‌ای از هنرمندان که برای شرکت در نمایشگاه صنایع دستی به کشور گرجستان سفر کرده... ادامه »
01
از1 تا 7 شهریور ماه در سالن 12 نمایشگاه بین المللی تهران صورت می گیرد؛

حضور فعالان صنایع دستی در بیست و پنجمین نمایشگاه ملی فرش دستبافت

حضور فعالان صنایع دستی در بیست و پنجمین نمایشگاه ملی فرش دستبافت
چکیده: محصولات صنایع دستی و هنرهای سنتی 21 هنرمند از استان های مختلف کشور در بیست و پنجمین نمایشگاه ملی فرش دستباف از 1 تا 7 شهریور ماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران ( سالن 12 ) پذیرای علاقمندان  به صنایع دستی و هنرایرانی است. به گزارش روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی؛ بیست وپنجمین نمایشگاه ملی فرش دستبافت 1 تا 7 شهریور ماه از10صبح  تا ... ادامه »
01
به دنبال درخواست هنرمندان لالجین؛

جشن شهر جهانی سفال لالجین در لالجین برگزار می شود

جشن شهر جهانی سفال لالجین در لالجین برگزار می شود
چکیده: با موافقت مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور در پی درخواست جمع کثیری از هنرمندان سفال لالجین برای برگزاری جشن شهر جهانی سفال در شهر لالجین، مراسم جشن شهر جهانی سفال در لالجین برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی در پی انتخاب لالج... ادامه »
31
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ابلاغ کرد؛

عدم واگذاری خانه های صنایع دستی به دیگر بخش ها

عدم واگذاری خانه های صنایع دستی به دیگر بخش ها
چکیده: مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری عدم واگذاری اماکن متعلق به سازمان که توسط معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی مورد بهره برداری جدی و موثر قرار می گیرند را ابلاغ کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در پی درخواست هنرمندان برای حفظ فضاها و خانه های صنایع دستی در اختیار... ادامه »
27
31 مرداد همزمان با برگزاری جشن شهر جهانی سنگ های قیمتی درمشهد؛

سمینارعلمی تخصصی در حوزه سنگهای قیمتی برگزار می شود

سمینارعلمی تخصصی در حوزه سنگهای قیمتی برگزار می شود
چکیده: سمینارعلمی تخصصی در حوزه سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی با حضور کوین مورای معاون منطقه اقیانوسیه و استاد دانشگاه ملبورن استرالیا در حاشیه برگزاری جشن شهرجهانی مشهد برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ در خلال برگزاری جشن شهر جهانی مشهد، سمینارعلمی تخصصی به همین منظور توسط یکی از داوران دعوت شده برای شرکت دراین ... ادامه »
25
در راستای انجام همکاری های مشترک صورت گرفت؛

نشست مشترک معاون صنایع دستی کشور با مدیر عامل شهر کتاب

نشست مشترک معاون صنایع دستی کشور با مدیر عامل شهر کتاب
چکیده: نشست مشترک  بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور با مهدی فیروزان مدیر عامل موسسه شهر کتاب با حضور جمعی از مدیران دو حوزه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ این نشست به منظور هم فکری و تعامل برای توسعه همکاری های مشترک میان معاونت صنایع دستی  و هنرهای سنتی کشور و مجموعه فرهنگی شهر کتا... ادامه »
25
اجلاس مجمع جهانی صنایع دستی، سهم خواهی ایران از بازار دنیاست
چکیده: امید شیوا گفت: با برگزاری مجمع جهانی صنایع دستی، تمام تغییرات و تحولات به یک فرصت تبدیل می شود این امکان به ثبات رساندن و سهم خواهی ایران از بازار دنیاست. به گزارش روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛  مشاور بین الملل معاون صنایع دستی کشور در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه در اصفهان گفت: ما در کشورمان به رخداد ها اهمیت نمی ده... ادامه »
23
با حمایت دفترصادرات معاونت صنایع دستی صورت گرفت؛

سازمان میراث فرهنگی میزبان نمایشگاه "... و این سازها"

سازمان میراث فرهنگی میزبان نمایشگاه "... و این سازها"
چکیده: نمایشگاهی از آثار سازهای متنوع کوبه ای کشور از دو هنرمند پیشکسوت ایرج طباطبایی و کوروش بزرگپور از استان تهران به حمایت دفتر معاونت صنایع دستی از23 تا 27 مرداد ماه در ساختمان شماره 1 سازمان از ساعت 9صبح تا 16 عصر پذیرای علاقمندان است. به گزارش روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری؛  نمایشگاه "...و این سازها ... " با نمایش آثاری ... ادامه »
20
در پی بازدید هیئت 5 نفره بازرگانان هلندی از سازمان میراث فرهنگی مطرح شد؛

تشکیل کمیته طراحان اروپایی و ایرانی در حوزه صنایع دستی

 تشکیل کمیته طراحان اروپایی و ایرانی در حوزه صنایع دستی
چکیده: در بازدید هیئت 5 نفره بازرگانان هلندی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پیشنهاد تشکیل کمیته ای از طراحان اروپایی و ایرانی به منظور ارتقا طراحی محصولات صنایع دستی و حضور پررنگ تر آن در بازارهای بین المللی مورد توافق طرفین قرار گرفت.  به گزارش روابط عمومی  سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ بازدید هیئت 5 نفره  متشکل... ادامه »
صفحه 5 از 907اولین   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین   
آخرین عناوین خبری
رئیس اداره میراث‌فرهنگی شهرستان:

بیشترین مجوز مشاغل خانگی گناباد را میراث‌فرهنگی صادر کرده است

بیشترین مجوز مشاغل خانگی گناباد را میراث‌فرهنگی صادر کرده است

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گناباد از صدور 39 مجوز مشاغل خانگی در قالب پشتیبا...