یکشنبه 03 اردیبهشت 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

صنایع دستی

23
نمایشگاه نقاشی سین هفتم در نگارخانه سعدآباد برگزار می‌شود
چکیده: نمایشگاه انفرادی نقاشی با عنوان «سین هفتم» از تاریخ 24 تا 29 فروردین از ساعت 10 تا 18 در نگارخانه مجموعه فرهنگی‌تاریخی سعدآباد برگزار می‌شود. ادامه »
23
«پرده نقالی شاهنامه» اثر مهدی طالعی‌نیا رونمایی می‌شود
چکیده: «پرده نقالی شاهنامه»، جدید‌ترین اثر مهدی طالعی‌نیا، به‌عنوان سی‌امین اثر هنری این هنرمند، هفته آینده در موزه هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری رونمایی می‌شود. ادامه »
23
تبدیل سازمان میراث‌فرهنگی به وزارتخانه نیازمند بررسی‌های کارشناسی است
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری، با اشاره به اینکه این سازمان خود را قائل به پاسخ‌گویی به مجلس می‌داند، تأکید کرد که تغییر ماهیت اداری سازمان میراث‌فرهنگی و تبدیل آن به وزارتخانه نیازمند الزامات خاصی است. ادامه »
23
با حضور معاون صنایع‌دستی کشور در کنفرانسی در عمان

نمایشگاه اختصاصی صنایع‌دستی و انگشترهای نفیس ایران افتتاح شد

نمایشگاه اختصاصی صنایع‌دستی و انگشترهای نفیس ایران افتتاح شد
چکیده: نمایشگاه اختصاصی «صنایع‌دستی و انگشترهای نفیس ایران» در نخستین روز از برگزاری کنفرانس «سرمایه‌گذاری در فرهنگ‌» در کشور عمان با حضور معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور افتتاح شد. ادامه »
23
بانوان اداره‌کل میراث‌فرهنگی خراسان‌جنوبی از تولیدات صنایع‌دستی کارگاه دستان پُرتوان بازدید کردند
چکیده: بانوان کارمند در اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان‌جنوبی، دوشنبه 21 فروردین 96، از تولیدات صنایع‌دستی کارگاه «دستان پرتوان» شهرستان بیرجند بازید کردند. ادامه »
21
فروش 5‌میلیارد ‌و 500میلیون تومان صنایع‌دستی در ایام نوروز در زنجان
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری زنجان اعلام کرد که در ایام نوروز 5‌میلیارد ‌و 500میلیون تومان درآمد حاصل از فروش صنایع‌دستی در استان زنجان بود و مس، با بالاترین مبلغ، در صدر جدول فروش قرار گرفت. ادامه »
21
بازدید استادان دانشگاه‌های هلند از جاذبه‌های تاریخی و گردشگری تربت‌حیدریه
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تربت‌حیدریه گفت:‌ «گروهی از گردشگران و استادان دانشگاه‌های هلند از جاذبه‌های تاریخی و گردشگری تربت‌حیدریه بازدید کردند.» ادامه »
21
هم‌زمان با برگزاری مسابقه بزرگ طراحی صنایع‌دستی

آثار طراحان برتر صنایع‌دستی در خانه هنرمندان به‌نمایش درمی‌آید

آثار طراحان برتر صنایع‌دستی در خانه هنرمندان به‌نمایش درمی‌آید
چکیده: مدیرکل دفتر توسعه و ترویج معاونت صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «آثار برگزیده مسابقه بزرگ طراحی صنایع‌دستی از طراحان برتر این حوزه در نمایشگاهی در خانه هنرمندان ایران به‌نمایش گذاشته می‌شوند.» ادامه »
20
بررسی ظرفیت‌های اشتغال و تولید در سازمان میراث‌فرهنگی در دیدار احمدی‌پور با وزیر کار
چکیده: ظرفیت‌های اشتغال و تولید در سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بررسی شدند. ادامه »
20
نخستین جشنواره تخصصی و ملی دوخت‌های سنتی برگزار می‌شود
چکیده: نخستین جشنواره تخصصی و ملی دوخت‌های سنتی از 21 تا 30 فررودین برگزار می‌شود. ادامه »
20
 کارگاه‌گردی صنایع‌دستی به مثابه کنشی تعاملی در نوروز
چکیده: از جمله تأثیرات مهم آثار هنری بر جامعه و مخاطبان هنر، تغییر الگوهای ذهنی و دیدگاه‌های آن‌ها درخصوص دنیای اطراف آنهاست. به‌عبارت دیگر آثار و رویدادهای هنری با نشان دادن زوایای مختلفی از پدیده‌ها به بینندگان کمک می‌کنند تا متوجه شوند که دنیا تنها آن چیزی نیست که از زاویه دید خودشان می‌بینند.  ادامه »
20
معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی استان تأکید کرد

نقش صنایع‌دستی در ایجاد بیش از 1800 فرصت شغلی پایدار در فارس

نقش صنایع‌دستی در ایجاد بیش از 1800 فرصت شغلی پایدار در فارس
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی استان فارس گفت: «تعداد فرصت‌های شغلی ایجادشده در حوزه صنایع‌دستی در استان فارس، تا پایان بهمن‌ماه 95، بیش از 1800 نفر بوده است.» ادامه »
20
نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌شمالی در دیدار نوروزی با مدیر‌کل و کارکنان میراث‌فرهنگی استان:

اقتصاد مقاومتی در فعالیت‌های میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تبلور می‌یابد

اقتصاد مقاومتی در فعالیت‌های میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تبلور می‌یابد
چکیده: بیانات مقام معظم رهبری در شعار «اقتصاد مقاومتی: تولید و اشتغال» در فعالیت‌های میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تجلی عینی پیدا می‌کند. ادامه »
20
نامه هنرمندان صنایع‌دستی به مقام معظم رهبری
چکیده: در پی اقدام نام‌گذاری سال 96 به «اقتصاد مقاومتی: تولید و اشتغال» ازسوی مقام معظم رهبری هنرمندان صنایع‌دستی و هنرهای سنتی نامه‌ای خطاب به ایشان نوشتند. ادامه »
20
سازمان میراث‌فرهنگی میزبان نمایشگاه دست‌بافته‌های عشایری چهارمحال‌وبختیاری
چکیده: نمایشگاهی از آثار فرش و گلیم و گبه چهارمحال‌وبختیاری اسماعیلی با حمایت دفتر معاونت صنایع‌دستی از 19 تا 23 فروردین در ساختمان شماره یک سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از ساعت 9 تا 16 پذیرای علاقه‌مندان است. ادامه »
20
افزایش 100درصدی فروش صنایع‌دستی آذربایجان‌شرقی در نوروز 96
چکیده: دبیر ستاد اجرایی خدمات‌سفر آذربایجان‌شرقی روز گذشته، شنبه 19 فروردین 96، در نشستی خبری، از افزایش 100درصدی فروش صنایع‌دستی در نوروز 96 نسبت به نوروز 95 خبر داد. ادامه »
19
گسترش روابط فرهنگی بین ایران و اسلواکی با محوریت میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری
چکیده: در دیدار وزیر فرهنگ اسلواکی با معاون رئیس‌جمهوری، که صبح امروز شنبه 19 فروردین 96 انجام شد، دو طرف بر گسترش روابط میان ایران و اسلواکی در حوزه میراث‌فرهنگی و صنایع‌دستی تأکید کردند. ادامه »
17
بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از یک کارگاه صنایع‌دستی در بوشهر
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از کارگاه صنایع‌دستی نقشینه‌باف قشقایی در بوشهر بازدید کرد. ادامه »
17
سیراف سند سیادت ایران بر خلیج‌فارس است و نگه‌داری از آن عزم ملی می‌طلبد/ در نوروز ۹۶ از حداکثر ظرفیت اقامتگاه‌های بوم‌گردی استفاده شد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری عصر امروز اعلام کرد: «سمن‌ها می‌توانند حد‌فاصل بین دولت و مردم را پُر کنند و کمک کنند تا فعالیت‌هایی که دولت در اجرای آن‌ها محدودیت دارد به‌سرانجام برسند.» ادامه »
17
استاندار بوشهر در نشست معاون رئیس‌جمهوری با سمن‌ها:

سمن‌ها سرمایه اصلی در حوزه میرا‌ث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری هستند

سمن‌ها سرمایه اصلی در حوزه میرا‌ث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری هستند
چکیده: نشست سمن‌ها و فعالان بخش خصوصی استان بوشهر با زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، با حضور استاندار، سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی بوشهر و تعدادی از مسئولان این استان در سالن جلسات استانداری برگزار شد. ادامه »
صفحه 7 از 924اولین   قبلی   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدی   آخرین