ﺳﻪشنبه 04 مهر 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

صنایع دستی

08
در حال مذاکره با وزارت خارجه برای لغو روادید گردشگران هستیم
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با اشاره به برنامه‌های این سازمان در زمینه افزایش گردشگران خارجی در کشور گفت: «در حال مذاکره و همکاری با وزارت خارجه در این زمینه هستیم.» ادامه »
08
نامور‌مطلق در پیامی درگذشت استاد سیدمحمد علمدار را تسلیت گفت
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گرشگری در پیامی درگذشت ناگهانی هنرمند پیشکسوت هنر علامت‌سازی سیدمحمد علمدار را تسلیت گفت. ادامه »
08
برگزاری نمایشگاه صنایع‌دستی در کنار مسابقات بین‌المللی شطرنج شهر آفتاب
چکیده: معاون صنایع‌دستی استان مرکزی، از برگزاری هم‌زمان نمایشگاه صنایع‌دستی و مسابقات بین‌المللی شطرنج شهر آفتاب در شهرستان خمین خبر داد. ادامه »
08
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی وارد زنجان شد/ بازدید از میراث جهانی گنبد سلطانیه
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی بعدازظهر امروز 8 شهریور 96 وارد زنجان شد.   ادامه »
08
در دیدار رئیس سازمان میراث‌فرهنگی با اعضای فراکسیون تولید و اشتغال مجلس تأکید شد

تقویت همکاری‌های مجلس و سازمان میراث‌فرهنگی برای توسعه گردشگری

تقویت همکاری‌های مجلس و سازمان میراث‌فرهنگی برای توسعه گردشگری
چکیده:  اعضای فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شامگاه سه شنبه 7 شهریور 96 با علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری دیدار و گفت‌وگو کردند.  ادامه »
08
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در دیدار با اعضای فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی تأکید کرد

توزیع عادلانه درآمد با توسعه گردشگری و صنایع‌دستی و استفاده از میراث‌فرهنگی

توزیع عادلانه درآمد با توسعه گردشگری و صنایع‌دستی و استفاده از میراث‌فرهنگی
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی دیشب 7 شهریور 96 در دیدار با با اعضای فراکسیون تولید اشتغال مجلس شورای اسلامی تأکید کرد که توسعه صنعت گردشگری، صنایع‌دستی و استفاده از ظرفیت‌های میراثی می‌تواند مهاجرت از روستاها را متوقف و درآمد را عادلانه توزیع کند.   ادامه »
07
همزمان با ششمین روز از هفته‌ دولت صورت گرفت

افتتاح اداره‌ میراث‌فرهنگی شهرستان کارون

افتتاح اداره‌ میراث‌فرهنگی شهرستان کارون
چکیده: همزمان با ششمین روز از هفته دولت اداره میراث‌فرهنگی شهرستان کارون امروز 7 شهریور 96 افتتاح شد. ادامه »
07
حضور فعال سایت‌های فروش اینترنتی در نمایشگاه ملی صنایع‌دستی

رونق سایت‌های فروش اینترنتی بازار صنایع‌دستی را گسترش می‌دهد

رونق سایت‌های فروش اینترنتی بازار صنایع‌دستی را گسترش می‌دهد
چکیده: خرید صنایع‌دستی به نمایشگاه‌های گاه و بیگاه و بعضاً مسافرت‌های خانوادگی محدود شده است اما می‌شود در ایام دیگر سال هم از تولیدات هنرمندان استان‌های مختلف بهره‌مند شد. ضعف در بازاریابی، ارسال و بسته‌بندی تولیدات صنعتگران از دیرباز گریبان‌گیر این صنعت بوده است. ادامه »
07
اداره‌کل میراث‌فرهنگی گلستان دستگاه برتر در جشنواره شهید رجایی استان شد
چکیده: در هجدهمین جشنواره شهید رجایی استان گلستان اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گلستان رتبه نخست را بین دستگاه‌های اجرایی به خود اختصاص داد. ادامه »
07
اولین نمایشگاه تخصصی حصیر استان خوزستان در خرمشهر راه‌اندازی شد
چکیده: رئیس اداره‌ میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان‌های آبادان و خرمشهر از راه‌اندازی نخستین نمایشگاه تخصصی حصیر استان خوزستان در خرمشهر خبر داد. ادامه »
07
با حضور رئیس سازمان محیط‌زیست

راسته چاقوسازان بازار تاریخی اردبیل افتتاح شد

راسته چاقوسازان بازار تاریخی اردبیل افتتاح شد
چکیده: به‌مناسبت گرامی‌داشت هفته دولت در مراسمی با حضور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست راسته چاقوسازان بازار تاریخی اردبیل بعد از مرمت و بازسازی افتتاح شد. ادامه »
07
افزایش روابط فرهنگی ایران و شیلی/ برگزاری نمایشگاه معرفی ایران و شیلی در هر دو کشور
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «میراث‌فرهنگی، تنوع اقلیم، طبیعت زیبا، جاذبه‌های گردشگری و صنایع‌دستی بسیار متنوعی در ایران وجود دارد که می‌تواند برای گردشگران کشور شیلی جذاب و جالب باشد.» ادامه »
07
نمایشگاه صنایع‌دستی شهرستان البرز استان قزوین افتتاح شد
چکیده: هم‌زمان با هفته دولت و در آستانه فرار سیدن روز قزوین نمایشگاهی از آثار و محصولات تولیدی هنرمندان و صنعتگران شهرستان البرز با حضور معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی قزوین در‌ سالن ‌نگارخانه‌ شهرالوند واقع در میدان لاله افتتاح  شد. ادامه »
07
صنایع‌دستی آمیخته با هنر باید به زندگی مردم راه یابد
چکیده: همزمان با چهارمین روز از هفته دولت و در آستانه فرا رسیدن روز و هفته قروین، نخستین جشنواره اقوام‌ایرانی به‌همراه نمایشگاه سوغات و صنایع‌دستی دوشنبه 6 شهریور 96 در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی قزوین افتتاح شد. ادامه »
07
آثارهنری صنعتگران تاکستانی در چهارمین دوره داوری نشان ملی مرغوبیت کالای صنایع دستی
چکیده:  11 اثر هنری از آثار صنعتگران شهرستان تاکستان برای شرکت در چهارمین دوره داوری نشان ملی مرغوبیت کالای صنایع‌دستی به دبیرخانه آن واقع در معاونت صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  قزوین ارسال شد. ادامه »
07
توسعه مدل‌های خانه ایرانی در نمایشگاه‌های بعدی صنایع‌دستی
چکیده: معاون صنایع‌دستی کشور در حاشیه رونمایی از خانه‌ ایرانی گفت: «فضا یعنی هویت، ما محصول فضاهای پیرامونی خودمان هستیم. اگر فضا متشتت باشد، شخصیتمان هم همان‌طور خواهد بود. اگر فضا ایرانی‌اسلامی باشد، ایرانی‌اسلامی فکر خواهیم کرد.» ادامه »
06
پیام تبریک رئیس سازمان میراث‌فرهنگی به محمدعلی نجفی شهردار تهران
چکیده: در پی انتخاب محمدعلی نجفی به‌سمت شهردار تهران، علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در پیامی این انتخاب را به او تبریک گفت. ادامه »
06
تصویب کلیات طرح تبدیل سازمان میراث‌فرهنگی به وزارتخانه در کمیسیون مشترک
چکیده: مدیرکل امور مجلس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از تصویب کلیات طرح تبدیل این سازمان به وزارتخانه در کمیسیون مشترک خبر داد. ادامه »
06
معاون سرمایه‌گذاری سازمان میراث‌فرهنگی خبر داد

مشوق‌های دولت برای سرمایه‌گذاران بخش‌خصوصی

مشوق‌های دولت برای سرمایه‌گذاران بخش‌خصوصی
چکیده: نمایشگاه ملی صنایع‌دستی در ششمین روز فعالیتش میزبان سعید شیرکوند معاون سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری بود. شیرکوند با بازدید از غرفه‌های موجود در نمایشگاه با صنعتگران و هنرمندان هم‌کلام شد و از محصولاتشان دیدن کرد. ادامه »
06
ماجرای سیم‌پیچی‌های مرد و انبردست/ نمایش صنایع‌دستی نوین در بیست‌و‌هشتمین نمایشگاه
چکیده: آخرین غرفه سالن 25 بیست‌و‌هشتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی. چند پسر با مو و ریش بلند تکیه داده به دیوار و با سیم‌های نازک و مشکی سرگرم هستند.  ادامه »
صفحه 9 از 977ابتدا   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   انتها