چهارشنبه 03 خرداد 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

صنایع دستی

09
آزمون صنایع‌دستی در روستاهای دهنو و خورچاه استان هرمزگان برگزار شد
چکیده: به‌منظور سامان‌دهی کارگاه‌های صنایع‌دستی انفرادی، آزمون شناسایی صنعتگران در روستاهای دهنو و خورچاه از توابع بخش قلعه قاضی شهرستان بندرعباس برگزار شد. ادامه »
09
جای صنایع‌دستی در استودیوی مناظره‌های انتخاباتی خالی بود/ در سال 95 بیشترین رشد را در طول دهه‌های اخیر داشتیم
چکیده: معاون صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در یک نشست خبری که صبح امروز 9 اردیبهشت 96 در سالن فجر سازمان میراث‌‌فرهنگی برگزار شد، اقدامات معاونت صنایع‌دستی در سال 95 و برنامه‌های این معاونت برای سال 96 را تشریح کرد. ادامه »
09
خراسان رضوی استان برتر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور شد
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: «استان خراسان رضوی از سوی ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر به‌عنوان استان برتر در نوروز متفاوت 96 انتخاب شد.» ادامه »
09
افتتاح نمایشگاه شهر تار و پود در موزه نور و روشنایی یزد
چکیده: با همکاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری یزد و دانشگاه علمی و کاربردی میراث‌فرهنگی استان، نمایشگاه صنایع‌دستی شهر تارو پود برگزار شد. ادامه »
09
تراکم جمعیتی روستاهای تهران با اشتغال پایدار حفظ می‌شود
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردگشری تهران گفت: «طرح ضربتی اشتغال روستایی در سه حوزه میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری موجب کاهش مهاجرت از روستا به شهر و حفظ توازن تراکم جمعیتی در سطح استان خواهد شد.» ادامه »
09
نشست هم‌اندیشی با هنرمندان صنایع‌دستی شهرستان سرخس برگزار شد
چکیده: مدیر میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان سرخس گفت: «اولین جلسه هم‌اندیشی به‌منظور حل مشکلات هنرمندان صنایع‌دستی شهرستان سرخس در محل اداره میراث فرهنگی برگزار شد.» ادامه »
07
حسن روحانی: روستاییان از طریق شبکه‌های اجتماعی در حال جذب گردشگر و فروش صنایع‌دستی خود هستند
چکیده: یک کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری تأکید کرد که مسائل و مشکلات پیچیده جامعه با حرف و شعار حل نمی‌شود. ادامه »
07
پنجاه خشت بر دیوار توسعه پایدار/ خشت هشتم

اشتغال‌زایی با رویکرد تمرکززدایی

اشتغال‌زایی با رویکرد تمرکززدایی
چکیده: دولت یازدهم از ابتدای آغازبه‌کار خود همواره بر موضوع اشتغال و در نگاهی فراتر از آن، بر ایجاد اشتغال در مناطق روستایی تأکید داشته‌است، امری که در طول این مدت ازسوی سازمان‌ها و نهادهای مختلف دولت نیز پیگیری شده‌است. ادامه »
07
پنجاه خشت بر دیوار توسعه پایدار/ خشت هشتم

تداوم اشتغال‌زایی با طرح 60هزار شغل روستایی

تداوم اشتغال‌زایی با طرح 60هزار شغل روستایی
چکیده: معاون اداره‌کل حمایت از تولید معاونت صنایع‌دستی کشور تأکید کرد که سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با طرح ایجاد 60هزار شغل روستایی، اهداف متعددی را دنبال می‌کند که تمام آن‌ها رویکرد اجتماعی و اقتصادی دارند. ادامه »
07
پنجاه خشت بر دیوار توسعه پایدار/ خشت هشتم

ایجاد 60هزار شغل روستایی/ اشتغال‌زایی با محوریت تولید و صادرات

ایجاد 60هزار شغل روستایی/ اشتغال‌زایی با محوریت تولید و صادرات
چکیده: دولت یازدهم، از ابتدای آغازبه‌کار خود در سال 1392، اشتغال‌زایی را به‌عنوان یکی از سیاست‌های اصلی خود برگزید. این سیاست دولت در تمام حوزه‌ها گسترش یافت، ازجمله در حوزه‌های میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری. ادامه »
07
تشکیل کمیته میراث‌فرهنگی و صنایع‌دستی کارگروه اقتصاد مقاومتی در خمینی‌شهر
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان خمینی‌شهر از تشکیل کمیته میراث‌فرهنگی و صنایع‌دستی کارگروه اقتصاد مقاومتی و کارگروه بهبود محیط کسب‌وکار در این شهرستان خبر داد. ادامه »
07
 برگزاری نمایشگاه صنایع‌دستی و غذاهای محلی در دهستان جیرانسو
چکیده: مسئول میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان مانه و سملقان از برگزاری نمایشگاه صنایع‌دستی و غذاهای محلی در دهستان جیرانسو بخش مرکزی این شهرستان خبر داد.  ادامه »
06
رونق گرفتن نساجی سنتی با همت جوان کارآفرین یزدی
چکیده: جوان کارآفرین یزدی با اختراع و ساخت دستگاه‌های نساجی سنتی، صنایع‌دستی استان یزد را رونق بخشیده است. ادامه »
06
تحقق اقتصاد مقاومتی با حمایت و توانمندسازی زنان روستای آسو در خراسان جنوبی
چکیده: نشست فعالان حوزه صنایع‌دستی، بانوان روستای تاریخی آسو، رئیس و کارشناسان اداره میراث‌فرهنگی بیرجند با هدف توانمندسازی و توسعه با محوریت اشتغالزایی دوشنبه 4 اردیبهشت برگزار شد. ادامه »
06
مدیر‌کل میراث‌فرهنگی کهگیلویه‌وبویراحمد:

زمینه اشتغال‌زایی برای 30 هنرمند کم‌توان در یاسوج فراهم شد

زمینه اشتغال‌زایی برای 30 هنرمند کم‌توان در یاسوج فراهم شد
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کهگیلویه‌وبویراحمد گفت: «با همکاری شهرداری و آموزش‌وپرورش توانستیم برای 30 هنرمند کم‌توان شغل ایجاد کنیم.» ادامه »
06
گزارش میراث‌آریا از جاذبه‌های گردشگری ایلام در سفر سه‌روزه تور رسانه‌ای

ایلام، نگین گردشگری در غرب کشور

ایلام، نگین گردشگری در غرب کشور
چکیده: ایلام استانی کوچک و مرزی در غرب کشور است که شاید برای آنان که با این منطقه ناآشنا هستند مقصد مناسبی به‌نظر نرسد، اما هر کس که به این استان بیاید و از نزدیک تماشاگر جاذبه‌های کم‌نظیر و گاه بی‌نظیر آن باشد ناممکن است که این استان را به‌عنوان یکی از مقصدهای زیبای گردشگری به دیگران معرفی نکنند. ادامه »
06
برگزاری آزمون صنایع‌دستی در شهرستان داراب
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان داراب گفت: «آزمون عملی صنایع‌دستی، روزهای 2 و 3 اردیبهشت 96، در رشته‌های گلیم‌بافی سراجی سنتی، معرق، منبت، پته‌دوزی و قلاب‌بافی در این شهرستان، برگزار شد.» ادامه »
06
نخستین جشنواره اقوام ایرانی در ایلام آغاز شد
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ایلام از برگزاری نخستین جشنواره اقوام ایرانی در این استان خبر داد. ادامه »
05
استاندار کرمانشاه در نشستی با تور رسانه‌ای سازمان میراث‌فرهنگی:

30 خرداد قطار به کرمانشاه می‌رسد/ مرز خسروی باز می‌شود

30 خرداد قطار به کرمانشاه می‌رسد/ مرز خسروی باز می‌شود
چکیده: استاندار کرمانشاه از بازگشایی مرز خسروی به روی زائران در اربعین امسال و افتتاح قطار غرب در این استان تا 30 خرداد خبر داد. ادامه »
05
روز پایانی تور رسانه‌ای سازمان میراث‌فرهنگی در کرمانشاه
چکیده: تور رسانه‌ای، که به‌همت سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به کرمانشاه سفر کرده بود، دیروز 4 اردیبهشت 96 و در روز پایانی حضورش در کرمانشاه از مجموعه بیگلربیگی، مسجد جامع کرمانشاه، بازار، تکیه معاون‌الملک و بیستون بازدید کرد. ادامه »
صفحه 9 از 934اولین   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   آخرین