چهارشنبه 04 مرداد 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

میراث فرهنگی

03
اشتغال 203 نفر در کردستان با اجرای طرح ضربتی تولید و اشتغال
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کردستان گفت: «با اجرای طرح ضربتی تولید و اشتغال در سه روستای سلین، نوره و پالنگان، 81 نفر در بخش گردشگری و 122 نفر در بخش صنایع‌دستی مشغول به کار می‌شوند.» ادامه »
03
شادباش‌گویی رئیس دبیرخانه اوراسیای سازمان میراث شهرهای جهان به مردم ایران و یزد
چکیده: رئیس دبیرخانه اوراسیای سازمان میراث شهرهای جهان، انتخاب یزد در فهرست میراث جهانی یونسکو را به این شهر و ایرانیان شادباش گفت. ادامه »
03
کتاب «کوه‌ها و دشت‌ها: ایران باستان و بین‌النهرین» منتشر شد
چکیده: پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری کتاب کوه‌ها و دشت‌ها (ایران باستان و بین‌النهرین) را با هدف آشنایی با مراودات ایران و بین‌النهرین منتشر کرد. ادامه »
03
شناسایی محوطه‌ای با ساختارهای معماری خشتی در محوطه تاریخی تاس‌تپه قوچان
چکیده: گمانه‌های حفرشده در حریم محوطه تاس‌تپه شهرستان قوچان به شناسایی محوطه‌ای به‌وسعت تقریبی 150 هکتار منجر شد که نشانگر وجود ساختارهای خشتی است و بر روی برخی از دیوارها بقایای اندود گچی دیده می‌شود. ادامه »
03
سامان‌دهی و مرمت ایوان جنوبی مسجد جامع عتیق و بام کاروانسرای وزیر
چکیده: به‌منظور حفاظت و نگه‌داری از آثار و بناهای تاریخی، طرح مرمت و بازسازی ایوان جنوبی مسجدجامع عتیق قزوین آغاز شد. ادامه »
03
برخورد با حفاران غیرمجاز در تپه تاریخی اروک گناباد
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گناباد از برخورد با مسببان حفاری‌های غیرمجاز در تپه تاریخی اروک خبر داد. ادامه »
03
رسانه‌ها به معرفی جاذبه‌های گردشگری کمک کنند/ سه رویداد بزرگ فرهنگی‌تاریخی در مرداد‌ماه جاری برگزار می‌شود
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی آذربایجان‌غربی از رسانه‌ها خواست تا با معرفی هر چه بهتر ظرفیت‌های این استان در حوزه‌های سه‌گانه میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، به رونق گردشگری در این استان کمک کنند. ادامه »
03
اداره‌کل میراث‌فرهنگی آذربایجان‌غربی و سازمان منطقه آزاد ماکو تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند
چکیده: اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان‌غربی و سازمان منطقه آزاد ماکو تفاهم‌نامه اجرایی همکاری مشترک امضا کردند. ادامه »
02
در نشست رئیس سازمان میراث‌فرهنگی با فعالان اقتصادی حوزه گردشگری و صنایع‌دستی کردستان مطرح شد

توسعه گردشگری کردستان با توسعه زیرساخت‌ها و معرفی استان

توسعه گردشگری کردستان با توسعه زیرساخت‌ها و معرفی استان
چکیده: فعالان اقتصادی حوزه گردشگری و صنایع‌دستی استان کردستان عصر امروز 2 مرداد 96 دغدغه‌ها و مسائل خود را با رئیس سازمان میراث‌فرهنگی مطرح کردند. ادامه »
02
زهرا احمدی‌پور در نشست با فعالان اقتصادی حوزه گردشگری و صنایع‌دستی استان کردستان تأکید کرد

گردشگری با مشارکت بخش خصوصی رونق می‌گیرد نه با تصدی‌گری دولت

گردشگری با مشارکت بخش خصوصی رونق می‌گیرد نه با تصدی‌گری دولت
چکیده: زهرا احمدی‌پور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تصریح کرد: «گردشگری با مشارکت بخش خصوصی رونق می‌گیرد نه با تصدی‌گری دولت.» ادامه »
02
در نشست رئیس سازمان میراث‌فرهنگی با فعالان اقتصادی حوزه گردشگری و صنایع‌دستی کردستان

استاندار کردستان: گردشگری یکی از مهم‌ترین راه‌های ایجاد اشتغال است

استاندار کردستان: گردشگری یکی از مهم‌ترین راه‌های ایجاد اشتغال است
چکیده: استاندار کردستان در نشست زهرا احمدی‌پور با فعالان اقتصادی حوزه گردشگری و صنایع‌دستی این استان تأکید کرد که مشکل اصلی کشور و استان بحث بیکاری است و گردشگری یکی از راه‌های مهم ایجاد اشتغال است. ادامه »
02
ارسال پرونده اورامان به یونسکو با همكارى استان‌هاى كردستان و كرمانشاه/ استان‌های غربی تورهای گردشگری مطرح تعریف کنند
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز دوشنبه 2 مرداد 96، در جلسه شورای اداری استان کردستان گفت: «ایجاد جریان پیوسته گردشگری در کردستان نیازمند اجماع تمام بخش‌هاست.» ادامه »
02
رونق صنعت گردشگری با ایجاد رینگ گردشگری همدان، کردستان، کرمانشاه و ایلام/ گردشگری پایدار می‌تواند اشتغال و ثروت ایجاد کند
چکیده: جلسه شورای اداری استان کردستان، عصر امروز 2 مرداد 96 با حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، استاندار کردستان، مدیران‌کل میراث‌فرهنگی استان‌های کردستان، کرمانشاه، ایلام، همدان و جمعی از مسئولان استانی برگزار شد. ادامه »
02
مدیر‌کل میراث‌فرهنگی آذربایجان‌شرقی خبر داد

سفر کارشناسان معاونت‌های سازمان میراث‌فرهنگی به تبریز

سفر کارشناسان معاونت‌های سازمان میراث‌فرهنگی به تبریز
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی از سفر گروه کارشناسی متشکل از نمایندگان معاونت‌های تخصصی سازمان میراث‌فرهنگی به‌منظور بررسی پنج محور گردشگری این استان خبر داد. ادامه »
02
 سرپرست پایگاه میراث‌فرهنگی مجموعه بسطام و خرقان معرفی شد
چکیده: در حکمی از سوی معاون میراث‌فرهنگی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، حامد عادل به‌عنوان سرپرست پایگاه میراث‌فرهنگی مجموعه بسطام و خرقان منصوب شد. ادامه »
02
برگزاری نمایشگاه عکاسی گروه مرمت دانشگاه میراث‌فرهنگی در سعدآباد
چکیده: نخستین نمایشگاه عکاسی گروه مرمت دانشگاه میراث‌فرهنگی در نگارخانه مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد افتتاح شد. ادامه »
02
مدیرکل میراث‌فرهنگی اصفهان در نشست کمیته میراث‌فرهنگی فریدون‌شهر تأکید کرد

کاهش آسیب‌های متوجه میراث‌فرهنگی در اصفهان با تکیه بر انجمن‌ها

کاهش آسیب‌های متوجه میراث‌فرهنگی در اصفهان با تکیه بر انجمن‌ها
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی اصفهان، در نشست کمیته میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان فریدون‌شهر، گفت: «باید بکوشیم با تکیه بر انجمن‌های میراث‌فرهنگی تهدیدهای مربوط به این عرصه را در غرب استان اصفهان کاهش دهیم.» ادامه »
02
آرامگاه حکیم اسرار به‌عنوان مرکز تحقیقات حکیم‌شناسی معرفی می‌شود
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سبزوار از موافقت برای امضای تفاهم‌نامه بین دانشگاه حکیم سبزواری و میراث‌فرهنگی به‌منظور بهره‌برداری از آرامگاه حکیم اسرار به‌عنوان مرکز تحقیقات حکیم‌شناسی و موزه فلسفه خبر داد. ادامه »
02
تأکید استاندار گیلان بر متناسب‌سازی یادمان شهدای گمنام با فرهنگ بومی
چکیده: استاندار گیلان، با تأکید بر استفاده از طرح‌های ساده و ماندگار در ساخت یادمان شهدای گمنام، گفت: «توجه شود تا این یادمان‌ها متناسب با فرهنگ بومی مناطق استان ساخته شوند.» ادامه »
02
بهره‌برداری از اولین محوطه‌ گردشگری خوزستان در شوشتر
چکیده: معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خوزستان از بهره‌برداری از نخستین محوطه‌ گردشگری خوزستان در شهرستان شوشتر خبر داد. ادامه »
صفحه 2 از 1734ابتدا   قبلی   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها