چهارشنبه 03 خرداد 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

13
در نشست مشترک کانون کارآفرینان و اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان مطرح شد

برگزاری استارت‌آپ گردشگری در خوزستان

برگزاری استارت‌آپ گردشگری در خوزستان
چکیده: در نشست مشترک میان اعضای کانون کارآفرینان استان و معاون سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خوزستان، برگزاری استارت‌آپ گردشگری مطرح شد. ادامه »
13
نقش بی‌بدیل معلمان و استادان در توسعه صنعت گردشگری قم
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری قم، در مراسم تجلیل از استادان دانشگاه صنایع‌دستی این استان، تأکید کرد که معلمان و استادان در توسعه صنعت گردشگری استان نقش مهم و بی‌بدیلی دارند. ادامه »
13
چشم امید گردشگری به تداوم دولت تدبیر
چکیده: صنعت گردشگری این روزها از چنان اهمیتی برخوردار شده است که حتی در مناظره‌های انتخاباتی هم به‌عنوان یکی از مباحث داغ مطرح می‌شود. این‌همه به‌دلیل توسعه گردشگری در سال‌های اخیر در دولت تدبیر و امید بوده است. ادامه »
13
برگزاری دوره‌های توانمندسازی کارکنان فعال در مؤسسات گردشگری آذربایجان‌شرقی
چکیده: سرپرست معاونت گردشگری آذربایجان‌شرقی از برگزاری دوره‌های توانمندسازی کارکنان فعال در مؤسسات گردشگری برنامه‌های تبریز در دانشگاه علمی‌کاربردی صنایع‌دستی خبر داد. ادامه »
13
اولین جشنواره «تاک‌پلو» در خلیل‌آباد خراسان‌رضوی برگزار می‌شود
چکیده: مدیر میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان خلیل‌آباد گفت: «جشنواره غذای محلی ”تاک‌پلو“ در شهرستان خلیل‌آباد که به دیار تاکستان‌های سرسبز معروف است برای اولین بار برگزار می‌شود.» ادامه »
12
رقابت‌پذیری سفر و گردشگری
چکیده: بالا بودن توان رقابت در محیط‌های رقابتی گردشگری به‌عنوان یکی از عوامل اصلی در رسیدن مقصدهای گردشگری به موفقیت است.  ادامه »
12
توسعه کسب‌و‌کارهای دانش‌بنیان در اولویت رسالت گردشگری استان فارس
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری فارس گفت: «امروزه توسعه کسب‌و‌کارهای دانش‌بنیان به نحو گسترده‌ای به عنوان رویکردی بنیادین، برای هر نوع توسعه اقتصادی از جمله توسعه گردشگری مورد استفاده قرار می‌گیرد.» ادامه »
12
در دیدار معاون رئیس‌جمهوری و سفیر آکرودیته کلمبیا تأکید شد

افزایش همکاری‌های ایران و کلمبیا در بخش گردشگری و صنایع‌دستی

افزایش همکاری‌های ایران و کلمبیا در بخش گردشگری و صنایع‌دستی
چکیده: در دیدار معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با سفیر آکرودیته کلمبیا بر توسعه روابط دو کشور ایران و کلمبیا در حوزه میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تأکید شد. ادامه »
12
20 دفتر به دفاتر خدمات مسافرتی استان خوزستان اضافه می‌شود
چکیده: معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خوزستان با بیان اینکه 108 دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری دارای مجوز بند ب در سطح این استان فعالیت دارند گفت: «20 پرونده متقاضی اخذ مجوز دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در دست بررسی و اقدام است.» ادامه »
12
سرپرست اداره میراث‌فرهنگی شهرستان خبر داد

برخورد با تورهای غیر‌مجاز گردشگری در دزفول

برخورد با تورهای غیر‌مجاز گردشگری در دزفول
چکیده: سرپرست اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری دزفول از برخورد با برگزارکنندگان غیرمجاز تورهای گردشگری در این شهرستان خبر داد. ادامه »
12
دستور معاون گردشگری برای بررسی حادثه واژگونی خودروی حامل توریست‌های آلمانی
چکیده: معاونت گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری فارس نسبت به کشته شدن ۲ توریست آلمانی در یک سانحه جاده‌ای، تأسف و تأثر خود را اعلام کردند. ادامه »
12
مدیر‌کل میراث‌فرهنگی استان عنوان کرد

سفر بیش از 300هزار گردشگر خارجی به اصفهان در سال 95

سفر بیش از 300هزار گردشگر خارجی به اصفهان در سال 95
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اصفهان، صبح امروز 12 اردیبهشت 96، در حاشیه افتتاح اداره میراث‌فرهنگی شهرستان لنجان از سفر 320هزار گردشگر خارجی به این استان در سال 95 خبر داد. ادامه »
12
دومین جلسه کمیته طبیعت‌گردی کردستان در شهرستان مریوان برگزار شد
چکیده: دومین جلسه کمیته طبیعت‌گردی کردستان در سال 1396، عصر دیروز دوشنبه 11 اردیبهشت 96، در دفتر انجمن سبز چیای شهرستان مریوان برگزار شد. ادامه »
12
هم‌زمان با سالروز ولادت حضرت ابوالفضل(ع) صورت گرفت

افتتاح هتل علمدار در شهرستان بافق

افتتاح هتل علمدار در شهرستان بافق
چکیده: «هتل علمدار» شهرستان بافق، دیروز 11 اردیبهشت، هم‌زمان با زادروز حضرت ابوالفضل(ع)، با حضور سیدمحمدرضا سیدحسینی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد، فاطمه دانش‌یزدی مدیرکل میراث‌فرهنگی یزد، محمد زاده‌رحمانی فرماندار شهرستان بافق و جمعی دیگر از مدیران استان و شهرستان افتتاح شد. ادامه »
11
پیش‌نویس سند جامع سیاست‌های کلی گردشگری تا شهریور به مجمع تشخیص مصلحت تحویل می‌شود
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «مجمع تشخیص مصلحت نظام برای حل موانع و مشکلات موجود در حوزه گردشگری اعلام آمادگی کرده است و ما باید تا پیش از شهریور سال جاری، پیش‌نویس اولیه سند جامع سیاست‌های کلی گردشگری کشور را به مجمع تحویل دهیم.» ادامه »
11
پنجاه خشت بر دیوار توسعه پایدار/ خشت دوازدهم

تسهیل چشمگیر ورود گردشگران خارجی با تدابیر دولت تدبیر و امید

تسهیل چشمگیر ورود گردشگران خارجی با تدابیر دولت تدبیر و امید
چکیده: سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دولت یازدهم، به‌منظور جلب اعتماد گردشگران و تسهیل سفر آن‌ها به کشور، افزایش طول مدت ویزای فرودگاهی را در دستور کار خود قرار داد. ادامه »
11
دومین نشست کانون ملی هماهنگی گردشگری برگزار شد
چکیده: در جلسه کانون ملی هماهنگی گردشگری، شرکت‌کنندگان دیدگاه‌ها و پیشنهادهای خود را در مورد تهیه سند جامع سیاست‌های کلی گردشگری کشور و همچنین استفاده از ظرفیت‌های گردشگری برای تحقق شعار «سال اقتصاد مقاومتی: تولید و اشتغال» مطرح کردند. ادامه »
11
پنجاه خشت بر دیوار توسعه پایدار/ خشت دوازدهم

بازگشت اعتماد و تسهیل سفر در دولت یازدهم

بازگشت اعتماد و تسهیل سفر در دولت یازدهم
چکیده: سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دولت یازدهم، به‌منظور جلب اعتماد گردشگران و تسهیل سفر آن‌ها به کشور، افزایش طول مدت ویزای فرودگاهی را در دستورکار خود قرار داد. ادامه »
11
پنجاه خشت بر دیوار توسعه پایدار/ خشت دوازدهم

تسهیل روادید، عامل مهم در ترغیب گردشگران

تسهیل روادید، عامل مهم در ترغیب گردشگران
چکیده: کم‌رنگ شدن تدریجی مرزهای سنتی دولت ـ ملت‌ها و افزایش قابل‌توجه ارتباطات میان فرهنگی یکی از ویژگی‌های عصر حاضر است. در چنین شرایطی تسهیل ارتباطات و تبادلات میان جوامع مختلف بشری به یک خواسته و انتظار مشروع ملت‌ها از مقامات و مسئولان سیاسی تبدیل می‌شود. در این راستا تسهیل روادید به‌عنوان یکی از مهم‌ترین عوامل د... ادامه »
11
استقبال مسئولان میراث‌فرهنگی یزد از خادمان امام حسین(ع)
چکیده: مسئولان اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری یزد به‌استقبال خادمان امام حسین(ع) رفتند. ادامه »
صفحه 10 از 1752اولین   قبلی   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدی   آخرین