دوشنبه 04 اردیبهشت 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

23
به‌همت میراث‌فرهنگی خراسان‌جنوبی

تورهای استان‌گردی در ایام نوروز برگزار شد

تورهای استان‌گردی در ایام نوروز برگزار شد
چکیده: معاون گردشگری، سرمایه‌گذاری و تأمین منابع اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان‌جنوبی، از برگزاری تور استان‌گردی در نوروز 96 در این استان خبر داد و گفت: «در این مورد، 106 تور در ایام نوروز در استان برگزار شد.» ادامه »
23
تبدیل سازمان میراث‌فرهنگی به وزارتخانه نیازمند بررسی‌های کارشناسی است
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری، با اشاره به اینکه این سازمان خود را قائل به پاسخ‌گویی به مجلس می‌داند، تأکید کرد که تغییر ماهیت اداری سازمان میراث‌فرهنگی و تبدیل آن به وزارتخانه نیازمند الزامات خاصی است. ادامه »
22
رئیس‌جمهوری در مراسم افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۴۳ طرح و پروژه در مازندران:

بخش خصوصی در صنعت گردشگری فعال است/ امید مردم به آینده کشور و نظام، در دولت تدبیر و امید بیشتر شده است

بخش خصوصی در صنعت گردشگری فعال است/ امید مردم به آینده کشور و نظام، در دولت تدبیر و امید بیشتر شده است
چکیده: رئیس‌جمهوری، با تأکید بر اینکه بخش خصوصی در صنعت گردشگری فعال شده و اقدامات خوبی در این زمینه انجام شده، اظهار کرد: «با ساخت هتل‌ها زیربنای گردشگری کامل می‌شود و تجهیز ناوگان هوایی، ریلی، بنادر و دیگر زیرساخت‌ها به این صنعت کمک می‌کند.» ادامه »
22
بهره‌برداری از 4 مجتمع پذیرایی و گردشگری در مازندران
چکیده: چهار مجتمع پذیرایی، تفریحی و گردشگری در مازندران، امروز سه‌شنبه 22 فروردین 96، با حضور رئیس‌جمهوری، رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و دیگر اعضای کابینه دولت در این استان، به‌بهره‌برداری رسید. ادامه »
22
میزبانی بازی‌های آسیایی والیبال، فرصتی ویژه برای توسعه گردشگری ورزشی
چکیده: جلسه هماهنگی کمیته گردشگری میزبانی مسابقات آسیایی والیبال امیدهای آسیا و انتخابی جهانی، عصر روز گذشته، با حضور معاون گردشگری استان و رئیس کمیته فنی مسابقات والیبال آسیایی اردبیل، و با تأکید بر گردشگری ورزشی، در اردبیل برگزار شد. ادامه »
22
افزوده شدن 35 واحد به مجموع هتل‌های چهار و پنج‌ستاره کشور در دولت یازدهم
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، امروز سه‌شنبه 22 فروردین 96، در جریان سفر رئیس‌جمهوری به استان مازندران، از افزوده شدن 35 هتل به مجموعه هتل‌های چهارستاره و پنج‌ستاره کشور در طول خدمت دولت یازدهم خبر داد. ادامه »
22
معاون رئیس‌جمهوری خبر داد

اجرای 530 طرح بوم‌گردی روستایی در کشور

اجرای 530 طرح بوم‌گردی روستایی در کشور
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری، ظهر امروز سه‌شنبه 22 فروردین، در مراسم افتتاح همزمان پروژه‌های سفر رئیس‌جمهوری به مازندران اعلام کرد که 530 طرح بوم‌گردی در کشور اجرایی شده است. ادامه »
22
گردشگری یکی از سریع‌ترین راه‌های اشتغال‌زایی است
چکیده: رئیس دولت تدبیر و امید، امروز سه‌شنبه در 22 فروردین 96، در ادامه سفر خود به استان مازندران تأکید کرد که گردشگری یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای رسیدن به اشتغال‌زایی است و ایران، با توجه به برخورداری از جاذبه‌های بسیار زیاد، ظرفیت‌های فراوانی در این حوزه دارد. ادامه »
22
طرح توسعه بندر امیرآباد و اتصال آن به شکبه ریلی در تقویت روابط با کشورهای همسایه حائز اهمیت است
چکیده: رئیس‌جمهوری صبح امروز سه‌شنبه 22 فروردین به‌منظور بهره‌برداری از ده‌ها طرح و پروژه عمرانی و زیربنایی با استقبال نماینده ولی‌فقیه در استان مازندران، استاندار و جمعی از مقام‌های محلی، وارد فرودگاه بین‌المللی ساری شد. ادامه »
21
ابراز همدردی کمیته ملی طبیعت‌گردی با خانواده شادروان محمد دارابی
چکیده: کمیته ملی طبیعت‌گردی، در پیامی، درگذشت محمد دارابی، یکی از فعالان طبیعت‌گردی کشور، را به خانواده او تسلیت گفت. ادامه »
21
دیرین‌دیرین: زریوار
چکیده:  
21
موزه‌ها و اماکن تاریخی کرمان برای ورود معلولان مناسب‌سازی می‌شود
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کرمان از مناسب‌سازی موزه‌ها و اماکن تاریخی کرمان برای ورود معلولان و جانبازان در آینده‌ای نزدیک خبر داد. ادامه »
21
مشاور اجرایی اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان:

مستند فعالیت‌های ستاد اجرایی خدمات سفر اصفهان تدوین می‌شود

مستند فعالیت‌های ستاد اجرایی خدمات سفر اصفهان تدوین می‌شود
چکیده: مشاور اجرایی مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اصفهان، صبح امروز دوشنبه 21 فروردین 96، در جمع مدیران ستاد اجرایی خدمات‌سفر اداره‌کل میراث‌فرهنگی اصفهان از تدوین «مستند جامع فعالیت‌های ستاد اجرایی خدمات‌سفر استان اصفهان» خبر داد. ادامه »
21
رشد 36درصدی بازدید گردشگران خارجی از اماکن گردشگری استان فارس در سال 95
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان فارس گفت: «بازدید گردشگران خارجی از جاذبه‌های گردشگری این استان در سال گذشته 36درصد رشد داشته است.» ادامه »
21
فروش 5‌میلیارد ‌و 500میلیون تومان صنایع‌دستی در ایام نوروز در زنجان
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری زنجان اعلام کرد که در ایام نوروز 5‌میلیارد ‌و 500میلیون تومان درآمد حاصل از فروش صنایع‌دستی در استان زنجان بود و مس، با بالاترین مبلغ، در صدر جدول فروش قرار گرفت. ادامه »
21
مستند «پنج گنج» با محوریت قنات قصبه گناباد کلید خورد
چکیده: مستند «پنج گنج» به‌منظور حضور در نمایشگاه اکسپو 2017 قزاقستان به‌سفارش شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران درحال ساخت است.» ادامه »
21
بازدید استادان دانشگاه‌های هلند از جاذبه‌های تاریخی و گردشگری تربت‌حیدریه
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تربت‌حیدریه گفت:‌ «گروهی از گردشگران و استادان دانشگاه‌های هلند از جاذبه‌های تاریخی و گردشگری تربت‌حیدریه بازدید کردند.» ادامه »
21
افتتاح چهار پروژه گردشگری در سفر رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی به مازندران
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مازندران گفت: «هم‌زمان با سفر رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و رئیس‌جمهوری به استان مازندران، چهار پروژه تفریحی و گردشگری، با صرف هزینه 1430میلیارد ریال، افتتاح می‌شود.» ادامه »
21
کمیته راهبردی گردشگری دریایی در استان بوشهر تشکیل می‌شود
چکیده: اولین جلسه برنامه‌ریزی توسعه گردشگری دریایی استان بوشهر با حضور نمایندگانی از بخش دولتی، بخش خصوصی و دانشگاهی، یکشنبه 20 فروردین 96، در اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری بوشهر برگزار شد. ادامه »
20
تا 25 فروردین و با فرارسیدن ایام معنوی اعتکاف

مسجد امام اصفهان از فردا برای گردشگران تعطیل می‌شود

مسجد امام اصفهان از فردا برای گردشگران تعطیل می‌شود
چکیده: مسجد امام اصفهان واقع در مجموعه جهانی میدان امام اصفهان از تاریخ دوشنبه 21 فروردین تا ظهر روز جمعه 25 فروردین با فرا رسیدن ایام معنوی اعتکاف، و حضور عبادت کنندگان در مسجد تاریخی امام اصفهان تعطیل است. ادامه »
صفحه 10 از 1739اولین   قبلی   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدی   آخرین   
آخرین عناوین خبری
معاون رئیس‌جمهوری در اختتامیه جشنواره ملی «سمن‌ها، سین هشتم»:

نوروز 96 با مشارکت سمن‌ها به‌یادماندنی شد/ سازمان میراث‌فرهنگی خود را ملزم به حمایت از سمن‌ها می‌داند

نوروز 96 با مشارکت سمن‌ها به‌یادماندنی شد/ سازمان میراث‌فرهنگی خود را ملزم به حمایت از سمن‌ها می‌داند

معاون رئیس‌جمهوری، با اشاره به نتایج ارزشمند همکاری تشکل‌های مردمی و سمن‌ها با ادارات و سازمان ...