جمعه 27 مرداد 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

20
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn)معاون سازمان حمل‌ونقل و پايانه‌هاي استان همدان در اين دوره آموزشي با اشاره به نظرات و پيشنهادهاي مردمي در اين خصوص گفت: 24 هزار راننده در استان همدان به حمل‌ونقل کالا و مسافر مشغولند و طرح آموزش رانندگان در بخش‌هاي مختلف حمل‌ونقل از مدتي قبل آغاز شده است. "بابک قهرماني"،تصريح کرد: سازمان حمل‌ونقل و پايانه‌هاي استان همدا... ادامه »
20
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) "جلال الدين حيدري" مديرکل دفتر سرمايه‌گذاري و نظارت بر بهره‌برداري سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي کشور در مراسم افتتاح مجتمع نگين چهارمحال و بختياري با بيان اين مطلب تصريح کرد:سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي آمادگي خود را براي ارايه خدمات به متقاضيان سرمايه‌گذاري در اين بخش اعلام مي‌کند. مجتمع خدماتي– رفاهي بين ر... ادامه »
20
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn)" حسينعلي شمعانيان "مدير کل حمل و نقل و پايانه هاي استان در هفتمين جلسة شوراي حمل و نقل استان اصفهان با بيان اين مطلب افزود:ين اداره کل در راستاي ارتقاء سطح ايمني عبور و مرور اقدامات مختلفي همچون: مکان‌يابي 60 نقطه جهت نصب دوبين ليزري، ثبت تخلفات سرعت، کنترل نامحسوس توسط کارکنان، پيگيري احداث 7 مورد اورژانس جاده اي، تشکيل ش... ادامه »
19
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN) شرکت فرودگاه‌هاي کشور اعلام کرد: در راستاي برنامه‌ريزي به عمل آمده تمامي پروازهاي شرکت‌هاي هواپيمايي داخلي و خارجي از مبدأ يا به مقصد کشور سوريه از بامداد روز يکشنبه 20 آبان 86 از فرودگاه بين المللي مهرآباد به فرودگاه بين المللي امام خميني (ره) منتقل خواهند شد. بنابراين تمامي هموطنان براي انجام پرواز ،استقبال و بدرقه به... ادامه »
19
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn)پروانه دو آژانس "قاليچه سليمان" و "سوار گشت" به دليل تخلفات آيين نامه‌اي مکرر از سوي کميسيون فني نظارت بر دفاتر خدمات مسافرتي و جهانگردي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان آذربايجان شرقي لغو شد. همچنين در اين کميسيون پروانه بهره برداري دو دفتر خدمات مسافرتي نيز به علت شکايات مسافران به مدت سه ماه به حالت تعل... ادامه »
19
چکیده: «شهرام علي محمدي »معاون سرمايه‌‌گذاري و طرح‌هاي سازمان ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري استان تهران در اين باره به ميراث آريا(chtn)گفت:اين مبلغ مربوط به اجراي پروژه‌هاي گردشگري در سال جاري است که‌ در يک ماه گذشته موفق شديم مبلغ 50 ميليارد تومان از اين ميزان را به سازمان مرکزي معرفي کنيم. وي تاکيد کرد:البته اين مبلغ از محل اعتبارات استاني است و... ادامه »
19
چکیده: «نوروز تقي پور» کارشناس مناطق نمونه گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان تهران به ميراث آريا(chtn)گفت: دو منطقه طالقان و سيبان دره قبلا به تصويب هيات دولت رسيده بود و دو منطقه پرند و شهر تفريحات نيز به تصويب کارگروه گردشگري استان رسيده است و به زودي در هيات دولت مطرح مي‌شود. وي تاکيد کرد: سرمايه‌گذاران در مناطق نمونه گردشگري ط... ادامه »
19
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn)، مدير آژانس‌هاي مسافرتي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان اصفهان با بيان اين مطلب گفت:60 نفر از مديران، مسولان تور و مديران فني آژانس‌هاي مسافرتي نمونه 5 استان يزد ، مرکزي، قم ، لرستان و چهارمحال و بختياري 19 و 20 آبان از بناهاي تاريخي اصفهان ديدن مي‌کنند . "حميدرضا محققيان" هدف از اجراي تور اصفهان‌گردي ... ادامه »
19
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn)، همايش نقش نظارت بر تاسيسات و موسسات گردشگري و تاثير آن بر سفرهاي همگاني با حضور استاندار يزد، مديران کل دفاتر توسعه گردشگري داخلي و خارجي و ساير مسئولان استاني چهارشنبه 16 آبان 86 در سالن همايش‌هاي باغ دولت آباد يزد برگزار شد . هدف از برپايي اين همايش ارزيابي و تاکيد نقش نظارت ارگان‌هاي دولتي متولي بطور آشکار و نيز ناظ... ادامه »
19
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) رئيس پژوهشکده حمل و نقل در نهمين همايش حمل و نقل ريلي ايران با بيان اين مطلب تصريح کرد: هزينه جابه جايي مسافر و بار با راه آهن يک ششم حمل و نقل جاده‌اي است. "محمود عامري" تصريح کرد: احتساب اين رقم بدون هزينه تصادفاتي است که در جاده هاي کشور رخ مي دهد . وي گفت: با بررسي پتانسيل‌هاي موجود مي‌توانيم بهينه سازي خطوط ر... ادامه »
19
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn) وزير راه و ترابري در حاشيه در نهمين همايش حمل و نقل ريلي ايران با بيان اين مطلب تصريح کرد: قرار است اين بودجه در بزرگراه‌ها ،راه آهن و آزاد راه‌ها مصرف شود البته اين بودجه بايد مجددا در قالب بودجه سال آينده ذکر شود و مجددا در مجلس تصويب شود اين ها مراحلي است که در قانون ديده شده است که اميدواريم با درآمدهاي ارزي و صرفه ج... ادامه »
19
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn) اين نمايشگاه که به عنوان "حج مظهر تجلي اتحاد ملي و انسجام اسلامي" ناميده شده از تاريخ 21 آبان ماه به مدت يک هفته در سالن هاي 17و 18 و 19 نمايشگاه بين المللي تهران داير است. در نمايشگاه بزرگ حج که امسال براي نخستين بار برگزار مي‌شود صحنه‌هاي انجام مناسک حجاج بيت الله الحرام و نيز زيارت مدينه منوره طراحي شده و حرکت زاير... ادامه »
19
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn)، "جعفر عطار" در اين باره گفت: ما در بحث گردشگري با مشکلات زيادي مواجه هستيم و توسعه گردشگري در ايران تا وقتي که تبليغات منفي خارج از مرز درست نشود هيچ فايده‌اي ندارد . وي با بيان اينکه مردم ما هنوز اطلاعات کافي از گردشگري و نحوه برخورد با توريست ندارند، افزود: در تمام دنياي متمدن روزي يک ساعت از برنامه تلويزيون به آموخت... ادامه »
19
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn) معاون وزير نفت در نهمين همايش حمل و نقل ريلي ايران با بيان اين مطلب افزود: اهداف پيش‌بيني شده در لايحه مديريت و مصرف سوخت براي افزايش حمل و نقل بلند پروازانه است و براي اجرايي شدن بودجه‌هاي پيش‌بيني شده بايد بسته‌ها و طرح‌هاي سرمايه‌گذاري ارائه شود. "اکبر ترکان" احداث خط راه آهن ترانزيتي شرق کشور که چابهار را به شمال ... ادامه »
19
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "محمد شريف ملک‌زاده" در اين باره گفت: شرکت توسعه سفر مانند شرکت توسعه گردشگري است با اين تفاوت که شرکت توسعه گردشگري در بحث ساخت هتل و مراکز اقامتي فعاليت مي‌کند اما شرکت توسعه سفر در بحث سفرهاي همگاني و همه‌زماني، همه‌مکاني کردن سفر فعاليت خواهد کرد. "محمدشريف ملک‌زاده" با بيان اينکه سهام‌داران اين شرکت کاملا خصوصي هس... ادامه »
19
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN) در نمايشگاه WTM لندن، ايران در غرفه‌اي به مساحت 150 متر و با نخستين طراحي نمايشگاهي کشورهاي اروپايي حضور مي‌يابد و طراحي آن برگرفته از المان‌هاي تاريخي و معماري ايراني اسلامي است. دست اندرکاران حوزه گردشگري معتقدند که حضور در نمايشگاه گردشگري WTM لندن حايز اهميت فراوان است؛ زيرا مي‌توان علاوه بر کشور‌ ميزبان زمينه ور... ادامه »
19
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn) دبير شوراي‌عالي مناطق آزاد در نهمين همايش حمل و نقل ريلي ايران با بيان اين مطلب افزود: بندر چابهار در فاصله حدود 470 کيلومتر از راه آهن قرار دارد و با توجه نقش مهم و حياتي اين بندر اتصال آن به شبکه حمل و نقل ريلي ضرورت دارد. "محمود صلاحي "تصريح کرد: چابهار يکي از 14 نقطه استراتزيک دنيا است و تنها بندر مهم است که خارج ... ادامه »
19
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn) رئيس کميسيون عمران مجلس شوراي اسلامي در نهمين همايش حمل و نقل ريلي ايران با بيان اين مطلب افزود: در حالي که متوسط خطوط ريلي ايران 4/4 متر در هر کيلومتر است اين رقم به صورت متوسط در کشورهاي عضو اکو 5/10 است . "علي اکبر آقايي" تصريح کرد: اين رقم براي برخي از کشورها منطقه 11 متر در هر کيلومتر و در کشورهاي توسعه يافته ... ادامه »
18
چکیده: شرکت کنندگان در همايش ملي کوير نوردي و نقش آن در توسعه سفرهاي همگاني بر ضرورت تعريف مسيرهاي گردشگري کويري تاکيد کردند. به گزارش ميراث آريا(CHTN)درپايان همايش ملي کوير نوردي و نقش آن در توسعه سفرهاي همگاني بيانيه اين همايش قرائت شد. اين بيانيه با تاکيد بربرنامه ريزي براي استفاده ازپتانسيل هاي کويري براي جذب طبيعت گردان افزايش نمايندگي هاي خارج... ادامه »
18
چکیده: امنيت گردشگران در دورترين نقاط استان يزدبابرگزاري جلسات متعددبين دستگاههاي مسئول و سياستگذاريهاي انجام شده تامين شده است. گزارش ميراث آريا(CHTN)معاون سياسي امنيتي استانداري يزددرهمايش ملي کوير نوردي و نقش آن در توسعه سفرهاي همگاني که روزپنج شنبه درباغ دولت آباد يزد برگزارشدبا بيان اين مطلب تصريح کرد:موانع موجود براي تامين امنيت گردشگران رفع شده ... ادامه »
صفحه 1700 از 1790ابتدا   قبلی   1695  1696  1697  1698  1699  [1700]  1701  1702  1703  1704  بعدی   انتها