یکشنبه 01 بهمن 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

29
فضاسازي عليه سازمان ميراث فرهنگي کاملاً سياسي است
چکیده: "ستار هدايتخواه" مخبر کميسيون فرهنگي با اشاره به نشر اکاذيب در پنج روزنامه زنجيره‌اي و تعدادي از سايت‌هاي متعلق به جناح مخالف دولت عليه سازمان ميراث فرهنگي با بيان اين مطلب به ميراث آريا(CHTN)، گفت: منتقدين دولت زماني که در حاکميت بودند بدون توجه به هيچ ضابطه‌اي مديران را تغيير مي دادند. وي گفت: اين گروه ظرف چند ماه بيش از دو هزار مدير را عوض کر... ادامه »
29
انتصاب معاون نظارت و ارزيابي عملکرد ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn)، "اکبر فرهيخته" مدير کل امور مراکز، خدمات و استانداردسازي سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري در نشست تخصصي نظارت بر اماکن اقامتي و دفاتر خدمات مسافرتي در نوروز ضمن بيان اينکه به‌عنوان معاون نظارت و ارزيابي عملکرد در ستاد کل تسهيلات سفرهاي نوروزي منصوب شده است، گفت: از تمام ظرفيت‌ها و پتانسيل‌هاي دستگاه‌هاي دولتي بايد براي توس... ادامه »
29
موفقيت سازمان ميراث فرهنگي باعث سربلندي نظام است
چکیده: وي گفت: اقدامات موثر اين سازمان مانند توسعه گردشگري داخلي، سفر کارت و ايجاد زيرساخت ها بر هيچ کس پوشيده نيست. وي با اشاره به نشر اکاذيب در پنج روزنامه زنجيره اي و تعدادي از سايت‌هاي متعلق به جناح مخالف دولت گفت:معمولاً در آستانه هر انتخابات جناح‌هاي رقيب روش‌هايي را براي بيرون کردن ساير رقبا به کار مي‌برند. اين دوره نيز از اين امر مستثني نيست... ادامه »
29
نخستين بار نيست که سازمان ميراث فرهنگي  مورد حمله بد خواهان قرار مي‌گيرد
چکیده: "عشرت شايق" نماينده مردم تبريز در مجلس در گفت و گو با ميراث آريا(CHTN)به با اشاره به نشر اکاذيب در پنج روزنامه زنجيره‌اي و تعدادي از سايت‌هاي متعلق به جناح مخالف دولت عليه سازمان ميراث فرهنگي ضمن انتقاد از غوغا سالاري موجود تأکيد کرد: مجموعه اين سازمان هم در اجرا کاملاً موفق عمل کرده و همواره به ارزش‌ها توجه دارد و اعتدال را رعايت کرده است. وي ب... ادامه »
29
برگزاري نخستين نشست علمي –آموزشي راهنمايان آثار تاريخي اصفهان
چکیده: يکي از کارشناسان سازمان ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري استان اصفهان در‌باره اين نشست به ميراث آريا(chtn)،گفت:در اين نشست درباره يکي از کهن ترين بناهاي تاريخي اصفهان که آتشگاه است و در غرب و در ارتفاع 50 متري از شهر اصفهان قرار گرفته است براي راهنمايان گردشگري استان اصفهان صحبت شد . "روح الله سيدالعسگري" با بيان اينکه در اين سلسله نشست‌ها مقرر... ادامه »
29
استانداردسازي مراکز اقامتي اجباري شد
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn)"محمدشريف ملک زاده" در نشست تخصصي مسئولين نظارت بر مراکز اقامتي کشور افزود: اين موضوع طي بخشنامه‌اي از سوي "اسفنديار رحيم‌مشايي" معاون رييس جمهور و رييس سازمان ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري به تمامي هتل‌ها و مراکز اقامتي استان‌هاي مختلف کشور ابلاغ شده است. وي گفت: طرح اجباري استانداردسازي هتل‌ها و مراکز اقامتي ... ادامه »
29
برگزاري تورهاي ارزان قيمت از سوي خانه گردشگري آذربايجان غربي
چکیده: "حبيب متذکر" با بيان اين مطلب به خبرنگار ميراث آريا(CHTN)، هدف از برگزاري اين نوع تورها را آشنايي اقشار مختلف استان به ويژه مهمانان نوروزي با جاذبه هاي تاريخي ،طبيعي موجود و توسعه فرهنگ سفرهاي ارزان قيمت ذکر کرد . وي از ديگر برنامه ها در طول اين مدت را بکارگيري تعداد کثيري از دانشجويان و فارغ التحصيلان رشته گردشگري در راهنمايي مسافرين در سطح است... ادامه »
29
جنگل‌ها، آماده پذيرايي از گردشگران مي‌شوند
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN) و به نقل از روابط عمومي معاونت سرمايه‌گذاري و طرح‌هاي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري، "سيدحسن موسوي" با بيان اين مطلب افزود: با تصويب اين طرح سرمايه‌گذاران مي‌توانند طرح‌هاي گردشگري خود را ارائه و پس از تأييد اجرا کنند. وي با اشاره به برگزاري جلسات کار گروهي ميان سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري و سا... ادامه »
29
راهنمايان گردشگري شهرستان کاشان آموزش‌هاي ويژه مي‌بينند
چکیده: سرپرست اداره ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري شهرستان کاشان با بيان اين مطلب به خبرنگار ميراث آريا(CHTN)،گفت:تاکنون چهار کميته ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي در شهرستان کاشان تشکيل شده است که تا نيمه اسفندماه مقر پايگاه‌هاي اطلاع‌رساني از طريق شهرداري و ميراث فرهنگي شهرستان به صورت مشترک مشخص مي‌شود . "غلامرضا حسني‌مقدم"افزود:براي حضور گردشگران در ... ادامه »
29
در آستانه انتخابات عده‌اي در صدد تخريب سازمان ميراث فرهنگي هستند
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN) ميرتاج الديني ضمن بيان اين مطلب افزود: کساني که کار اجرايي مي‌کنند هميشه در مرکز سيبل قرار دارند. عملکرد هيچ مسولي نيز عاري از نقض و نقطه ضعف نيست. اما نبايد در مقام نقد مسائل کلي بيان شود و از اين فضا براي کارهاي انتخاباتي استفاده شود. نائب رئيس کميسيون فرهنگي مجلس گفت: بايد با هوشياري و دقت نظر مراقب چنين حرکاتي بو... ادامه »
29
چکیده: فريدون محمدي ،رئيس سازمان ميراث فرهنگي ،صنايع دستي و گردشگري استان ايلام با بيان اين مطلب به ميراث آريا (CHTN ) گفت : ستاد تسهيلات نوروزي استان ايلام در قالب کميته هاي نظارت ،اسکان و آمار ،تبليغات و اطلاع رساني ،روابط عمومي ،پشتيباني و حفاظت و حراست تشکيل شده است . وي افزود :بر اساس برنامه ريزيهاي صورت گرفته ،در ايام نوروز 87 درمبادي ورودي و خرو... ادامه »
29
چکیده: سرپرست سازمان ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري استان گلستان درباره اين شرکت به خبرنگار ميراث آريا(CHTN)،گفت:با توجه به وجود جاذبه‌هاي فراوان طبيعي و تاريخي دراستان گلستان و برنامه ريزي‌هاي اين سازمان در راستاي ايجاد زيرساخت‌هاي گردشگري و لزوم برنامه‌ريزي‌هاي اساسي و مدون در زمينه جذب گردشگر به اين منطقه ،ايجاد شرکت مشاوره‌اي خدمات گردشگري ضروري اس... ادامه »
29
چکیده: "علي قاسم پور"، معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي ،صنايع دستي و گردشگري استان ايلام با بيان اين مطلب به ميراث آريا (CHTN ) گفت : همزمان با طرح شروع سفرکارت از نيمه دوم سال 85 مقدمات اجراي آن در استان ايلام آغاز شده که تا کنون 15 دستگاه دولتي در استان براي دريافت سفر کارت به شرکت سرمايه گذاري ايرانگردي وجهانگردي معرفي و تا کنون 16 هزار و 533 نفر ب... ادامه »
29
بيش از 30 کمپينگ آماده پذيرايي از مهمانان نوروزي است
چکیده: معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري استان فارس با بيان اين مطلب به خبرنگار ميراث آريا(CHTN)،گفت:تاکنون در ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي استان فارس سه جلسه برگزار شده است که استقرار کمپ‌ها در سراسر استان مشخص شده است و امسال حدود 60 پايگاه اطلاع‌رساني در سطح استان وجود دارد . "عليرضا دژبد"افزود:دفاتر اطلاع‌رساني گردشگري نيز با همک... ادامه »
29
دانشکده گردشگري سمنان افتتاح شد
چکیده: عباس کاشيان ،رئيس سازمان ميراث فرهنگي ،صنايع دستي و گردشگري استان سمنان با بيان اين مطلب به ميراث آريا (CHTN ) گفت : اين دانشکده همزمان با همايش توانمندي ها و قابليت هاي گردشگري سمنان که با همکاري سازمان ميراث فرهنگي ،صنايع دستي و گردشگري استان و دانشگاه سمنان برگزار شده است ،مورد بهره برداري قرار گرفت . وي افزود :تاسيس اين دانشکده از سوي سازمان... ادامه »
29
 افزايش 25 درصدي مسافران بين شهري در اردبيل
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) آمار جابه جايي مسافران برون شهري استان اردبيل نشان مي‌دهد از زمان سهميه‌بندي بنزين تاکنون يک ميليون و 53 هزار و 670 نفر با 59 هزار و 530 دستگاه ناوگان مسافران عمومي جابه جا شدند. اين تعداد مسافر در مقايسه با مدت مشابه سال قبل 25 درصد افزايش نشان مي‌دهد./105
29
‬اختصاص سهميه حج عمره به دانشجويان عضو انجمن‌هاي علمي ايران
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn) مدير باشگاه پژوهشگران دانشجو با بيان اين مطلب افزود: در راستاي پوياسازي جو علمي دانشگاه‌هاي کشور و با هدف ترغيب، شناسايي، هدايت و حمايت‌هاي مادي و معنوي دانشجويان پژوهشگر و محققان عضو انجمن‌هاي علمي اين حرکت فرهنگي صورت گرفته است. " علي محمدي " تصريح کرد: تلاش ما اين است که به نحو شايسته از دستاوردهاي مطالعاتي و تحقيق... ادامه »
29
رئيس جمهور: حج داراي بالاترين ظرفيت براي مديريت جهان است
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) وي يکشنبه شب در ديدار دست اندرکاران و مجريان حج ‪ ۱۳۸۶‬افزود : حج جايگاه، پايگاه و کانون حکومت جهاني بوده و براي مديريت يکپارچه جهان تعبيه شده است. رييس جمهوري با بيان اين که ظرفيت حج بي‌پايان است، تصريح کرد: قدرت سياسي اين اجتماع عظيم مي‌تواند در مدت دو يا سه سال کل دنيا را دگرگون کند ولي متاسفانه از ظرفيت حج هيچ استف... ادامه »
29
اعزام ثبت نام کنندگان حج تمتع 17 سال طول مي کشد
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) رئيس سازمان حج و زيارت در ديدار دست اندرکاران حج سال 86 با بيان اين مطلب افزود: يک ميليون و 200 هزار نفر براي اعمال حج عمره باقي مانده‌اند که اين تعداد در دو سال آينده اعزام خواهند شد. "مصطفي خاکساري قهرودي" خاطرنشان کرد : ثبت نام براي متقاضيان جديد عمره نيز از اوايل سال آينده آغاز خواهد شد . وي همچنين با اشاره به ... ادامه »
29
اعلام آمادگي سايپا براي ايجاد 50 مجتمع خدماتي، رفاهي بين راهي زنجيره‌اي
چکیده: معاون دفتر نظارت و سرمايه گذاري سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي در گفتگو با ميراث آريا(chtn) با بيان اين مطلب افزود: جلسه‌اي با مسئولين شرکت خودروسازي سايپا برگزارشد که در آن جلسه نمايندگان اين شرکت براي احداث 50 مجتمع خدماتي رفاهي بين راهي اعلام آمادگي کردند. "محمد حسن پور" تصريح کرد: قرار شده که مشخصات 50 نقطه از سوي سازمان راهداي و حمل و ن... ادامه »
صفحه 1700 از 1853ابتدا   قبلی   1695  1696  1697  1698  1699  [1700]  1701  1702  1703  1704  بعدی   انتها