پنجشنبه 08 تیر 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

09
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn) در اين طرح تمام شرکت‌هاي مسافربري موظفند به تعداد بليت صادر شده براي مقاصد مختلف، يک برگ فرم نظرسنجي به مسافران تحويل دهند. در اين فرم که با هدف ارتقاي آگاهي مسافران، بخش‌هايي از ضوابط حمل‌ونقل مسافر نيز گنجانده شده است، درباره مواردي مانند چگونگي تهيه بليت، کيفيت پذيرايي، نظافت داخلي اتوبوس، کيفيت سيستم صوتي و نيز س... ادامه »
09
چکیده: سفير فرانسه در تهران در گفتگو با ميراث آريا (chtn) با بيان اين مطلب افزود: اين نمايشگاه يکي از بزرگترين نمايشگاه‌هايي است که درموزه لوور برگزار مي‌شود. "برنار پولتي" گفت: پس از برگزاري اين نمايشگاه، نمايشگاهي نيز با نام "امپراتور هخامنشي"، تا دو سال ديگر در کشور فرانسه برپا مي‌شود. وي با اشاره به اقدامات انجام شده براي معرفي بيشتر ايرانيان به... ادامه »
09
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn)، رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان يزد در اين نشست گفت: امروزه گردشگري به عنوان يک صنعت در جهان مطرح است و در راستاي رونق و توسعه صنعت گردشگري، بايد به مناطق دور افتاده که داراي پتانسيل‌ها و ظرفيت‌هاي بالاي گردشگري است، توجه شود. "عزيزالله سيفي" افزود: بيشترين درآمد سرانه کشورهاي توسعه يافته از بخش گ... ادامه »
09
چکیده: «خداوردي کريم نژاد» سرپرست سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري به ميراث آريا(chtn) گفت: امسال تجربه لازم را در برگزاري چنين جشنواره‌هايي کسب کرديم و در نظر داريم که آنها را در تقويم ساليانه برنامه‌هاي خود قرار دهيم. وي تاکيد کرد: سال آينده به دفاتر خدمات مسافرتي استان ابلاغ مي‌کنيم تا براي جشنواره گل محمدي اسکو برنامه‌ريزي کنند. کريم نژ... ادامه »
09
چکیده: «فرهنگ فرخي» رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري زنجان به ميراث آريا (chtn) گفت: از بودجه سال جاري 5/2 ميليارد تومان استاني و 5/1 ميليارد تومان آن ملي است. ولي ما توان جذب چند برابر اين مبلغ را داريم. وي با اشاره به مناطق نمونه گردشگري استان زنجان افزود: در سطح اين استان هشت منطقه نمونه گردشگري بين المللي، ملي و ويژه بانوان به تصويب ر... ادامه »
09
چکیده: «علي فعله گري» سرپرست سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان کردستان به ميراث آريا(chtn) گفت: در استان کردستان سه بازارچه مرزي باشماق در مريوان، سيرانبند در بانه و سيف در سقز وجود دارد که اين بازارچه‌ها توانسته‌اند تعداد بسياري از گردشگران ورودي به استان را به خود جذب کنند. به گفته وي حجم مبادلات بازرگاني ميان عراق و ايران در اين سه با... ادامه »
09
چکیده: رئيس پژوهشکده گردشگري در گفتگو با ميراث آريا (chtn) با بيان اين مطلب افزود: در حال حاضر از پايان‌نامه‌هاي کارشناسي ارشد تا سقف 900 هزار تومان و از پايان‌نامه‌هاي دکترا تا سقف يک ميليون و 500 هزار تومان حمايت مي‌شود. "حسن الماسي" تصريح کرد: در حال تدوين آئين نامه حمايت از پايان‌نامه‌ها هستيم تا اين حمايت‌ها هدفمندتر شود. وي خاطرنشان کرد: موض... ادامه »
08
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN)، اين پياده‌روي با بيش از هزار و 500 شرکت‌کننده از محل موزه باستان‌شناسي شروع و ضمن بازديد شرکت‌کنندگان از موزه و نمايشگاه عکس موجود در آن بعد از سه کيلومتر پياده‌روي در پارک لاله خاتمه يافت. در خاتمه به قيد قرعه به 5 نفر جايزه ويژه سفر مشهد و به 400 نفر جوايز نفيسي اهدا شد. M/104
08
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN)، در مراسم گشايش اين هتل "آيت‌الله ميرسيد محمد يثربي" استاد دروس خارج حوزه علميه قم و رييس حوزه علميه کاشان به اهميت بناهاي تاريخي استان اشاره کرد و گفت: اين بناها فقط خشت و گل نيستند، بلکه در پس اين آثار فکر و انديشه نهفته است، اين اقدامات براي نسل معاصر خدمات ارزنده‌اي است و خود گوياي تاريخ پيش از ماست. در ادامه "حسن... ادامه »
08
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN)، معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري با بيان اين مطلب افزود: دانش‌آموزان ضمن بازديد از کانون‌هاي گردشگري استان توسط کارشناسان مربوطه براي حفظ و پاکيزه نگهداشتن کانون‌هاي گردشگري آموزش داده مي‌شوند. وي در ادامه خاطرنشان کرد: در اين طرح دانش‌آموزان نقاشي‌هايي از همه کانون‌هاي گردشگري بر روي پارچه 20 م... ادامه »
08
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn) و به نقل از روابط عمومي معاونت گردشگري سازمان ميراث فرهنگي صنايع دستي و گردشگري، ضوابط و استانداردهاي ساختماني، تجهيزاتي، خدماتي و کيفيت خدمات و درجه بندي سفره خانه‌هاي سنتي کشور به استناد آيين نامه «ايجاد، اصلاح، تکميل، درجه بندي و نرخ گذاري تاسيسات گردشگري و نظارت بر فعاليت آنها» در سه سطح درجه يک، دو و سه تدوين شده و م... ادامه »
08
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn) و به نقل از روابط عمومي معاونت گردشگري سازمان ميراث فرهنگي صنايع دستي و گردشگري، اين همايش با حضور نمايندگان سازمان‌هاي استان‌ها، دفاتر خدمات مسافرتي، هتل‌داران، مهمان پذيران، راهنمايان تور، اساتيد بخش خصوصي با هدف ترويج فرهنگ سفر و گردشگري برگزار مي‌شود. در اين همايش همچنين دهياران 22 روستا از مجموع 25 روستاي هدف گردش... ادامه »
08
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) و به نقل از روابط عمومي معاونت گردشگري سازمان ميراث فرهنگي ،صنايع دستي و گردشگري ، "سيف الله جوان" گفت: اين نمايشگاه با همکاري کميته طبيعت گردي برپا شده است. وي افزود: هماهنگي لازم براي بازديد دانشجويان از اين نمايشگاه صورت گرفته است و سه دستگاه اتوبوس در ساعت 15 امروز (8 مهر) در محل ورودي کوي دختران و پسران دانشگاه تهر... ادامه »
08
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn) و به نقل از روابط عمومي معاونت گردشگري سازمان ميراث فرهنگي صنايع دستي و گردشگري، "اکبر فرهيخته"در اين باره گفت: مدت ارسال مدارک جوايز صادراتي دفاتر خدمات مسافرتي و تورگردانان به مدت يک ماه تا تاريخ 12 مهر ماه تمديد شد. وي افزود: دفاتر خدمات مسافرتي حداکثر تا 12 مهر ماه تمامي مدارک مربوط به ورود گردشگر را به سازمان ميرا... ادامه »
08
چکیده: "جعفر عطار" رئيس جامعه هتلداران ايران در گفتگو با ميراث آريا( chtn) افزود: نرخ جديد مراکز اقامتي و هتل‌هاي سراسر کشور براي استفاده عموم مردم از اين مراکز براي 6 ماهه دوم سال جاري از سوي اين جامعه تعيين شده و با آغاز 6 ماهه دوم سال و همزمان با روز اول مهر به سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري اعلام شده است. وي اضافه کرد: با کارشناسي‌هاي ان... ادامه »
08
چکیده: سرپرست معاونت گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري قزوين در اين باره به ميراث آريا (chtn)، گفت: براي هفته گردشگري برنامه‌هاي ويژه‌اي در استان قزوين تدارک ديده شده است که طي روزهاي هفته برگزار مي‌شود. "رضا عليزاده" افزود: گردشگران مي‌توانند در اين هفته از تمامي بناها و سايت‌‌هاي گردشگري به صورت رايگان بازديد کنند، در اين مراکز راهنما... ادامه »
08
چکیده: «علي فعله گري» سرپرست سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان کردستان به ميراث آريا(CHTN) گفت: با تمام مراکز اقامتي استان مکاتبه کرده‌ايم تا استانداردسازي آنها به طور رايگان انجام شود و تا کنون نيز 8 هتل براي اين امر اعلام آمادگي کرده اند. به گفته فعله‌گري در حال حاضر هتل شادي سنندج گواهينامه بين المللي استانداردسازي را دريافت کرده اس... ادامه »
08
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN) و به نقل از روابط عمومي معاونت گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري ، "محمدشريف ملک‌زاده"، در سومين روز از هفته گردشگري که روز جوان و گردشگري نامگذاري شده است، باحضور در خبرگزاري برنا از بخش‌هاي مختلف اين خبرگزاري بازديد کرد و از نزديک در جريان فعاليت‌هاي اين خبرگزاري قرار گرفت. شنبه 7 مهر که روز جوان و گر... ادامه »
08
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN) و به نقل از روابط عمومي معاونت گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري ، "حجت‌الاسلام حاج‌علي علي‌اکبري" در نشست مشترک با معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري تصريح کرد: جهت‌گيري معاونت گردشگري در زمينه جوانان منطقي و درست است. وي افزود: هر چقدر به جوانان در برنامه‌ريزي‌ها بيشتر توجه شود، ه... ادامه »
08
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN) و به نقل از روابط عمومي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري هرمزگان، در اين تور 24 نفر از کودکان دارا و سارا بندرعباس با يک دستگاه ميني‌بوس مزين شده به شعار و پوسترهاي ويژه جاذبه‌هاي گردشگري استان از حمام گله‌داري بندرعباس ديدن کردند. در اين تور يک روزه کودکان با تاريخچه حمام گله‌داري آشنا شدند. در حاشيه اين بازد... ادامه »
صفحه 1700 از 1765اولین   قبلی   1695  1696  1697  1698  1699  [1700]  1701  1702  1703  1704  بعدی   آخرین