یکشنبه 01 بهمن 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

01
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) " آرش کوشا" که به همراه کارشناسان کميته ملي طبيعت‌گردي براي بازديد از پروژه‌هاي گردشگري طبيعي استان خراسان جنوبي به اين استان سفر کرده بود از مناطق حفاظت شده آرگ و گرونگ در 35 کيلومتري قائن، منطقه حفاظت شده شاسکول، ايستگاه پروژه آهنگران، مقبره بوذرجمهر قائن، قلعه تاريخي بيرجند، کويرهاي حاجي آباد، هتل چهار ستاره قائن و ديگر... ادامه »
01
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، مقامات گردشگري چين سفرهايي را تحت عنوان گردشگري سرخ تدارک ديده‌اند که سبب بيشتر شدن سفرهاي مردم به مناطق دور دست و يا فضاهاي شهري که با "چين کمونيستي" در ارتباط هستند، مي شود. با اجراي اين طرح در طول سه سال گذشته درآمدي حدود 5/13 ميليارد به دست آمده است. به گفته مسئولان گردشگري سرخ مناطقي مانند استان هنان و يانان که... ادامه »
01
چکیده: به گزارش خبرنگار ميراث آريا ( CHTN)،رحمت عباس نژاد فرصتي ،رئيس سازمان ميراث فرهنگي ،صنايع دستي و گردشگري مازندران گفت :اين سمينار با هدف ترويج سفرهاي ارزان قيمت در شهرستان برگزار خواهد شد. به گفته وي در اين سمينار يکروزه نمايندگان دفاتر خدمات مسافرتي سراسر کشور ،هتل ها ،واحدهاي پذيرايي بين راهي و .... حضور خواهند داشت. رئيس سازمان ميراث فرهنگ... ادامه »
01
چکیده: به گزارش خبرنگار ميراث آريا ( CHTN)،صادق محمدي، رئيس سازمان ميراث فرهنگي ،صنايع دستي و گردشگري استان خوزستان با بيان اين مطلب افزود : احداث مجموعه سرويس هاي بهداشتي در استان به عنوان يکي از مصوبات هيأت دولت در حال اجرا ا ست. وي در اين باره توضيح داد : جهت احداث مجموعه سرويس هاي بهداشتي اهواز 2 نقطه مکان يابي شده و عمليات اجرايي آن آغاز شده است... ادامه »
01
چکیده: "محمد علي توحيدي نيا "،معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي ،صنايع دستي و گردشگري استان هرمزگان با بيان اين مطلب به ميراث آريا (CHTN ) گفت :اين هتل از سوي شرکت توسعه گردشگري و با نظارت مستقيم معاونت عمراني استانداري در ساحل شرقي بندر عباس احداث مي شود. وي افزود:زمين اين هتل توسط استانداري هرمزگان به شرکت توسعه گردشگري واگذار خواهد شد. معاون گردش... ادامه »
01
چکیده: به گزارش ميراث آريا ( CHTN)،"کميل مرتضوي" با هدف مسافرت دور ايران سفر خود را از تاريخ 4 آذرماه از شهرستان ساري آغاز کرده است که پس از عبور از استانهاي کشور به مقصد مشهد خواهد رفت . اين ايرانگرد 27 ساله قرار است به طور ميانگين سفر خود را تا 35 روز ديگر به سرانجام برساند . بر اساس اين گزارش ،مرتضوي سفر دور ايران را در مرحله بعد به صورت استاني ا... ادامه »
01
چکیده: "محمد علي پاک سرشت" مدير کل برنامه‌ريزي و توسعه گردشگري خارجي در اين زمينه به ميراث آريا chtn)) گفت: تدوين کد اخلاق گردشگري به عنوان يکي از مباحث مهم مطرح شده در حوزه گردشگري بين‌المللي که مورد توجه سازمان جهاني جهانگردي است در اجلاس اخير (هفدهمين اجلاس WTO) به طور مفصل در مجمع عمومي و کميته‌ها مورد بحث قرار گرفت. نماينده سازمان ميراث فرهنگي، صن... ادامه »
01
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn)، "سعيد شريفي پور"، معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان سمنان با بيان اين مطلب گفت: اين بخش به شکايات گردشگران مانند قيمت هتل‌ها، رستوران‌ها، وضعيت غذا و تمام مواردي که به مسافران مربوط است رسيدگي مي‌کند. وي افزود: تمام افراد پس از شکايت مي‌توانند شماره تلفن يا آدرسي از خود بدهند تا اين سازمان ... ادامه »
01
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) مديرکل حمل‌ونقل و پايانه‌هاي استان خوزستان با اعلام اين خبر افزود: طي دو سال گذشته 390 ميليون ريال تجهيزات پزشکي از سوي سازمان حمل‌ونقل، خريداري شده و در اختيار پايگاه‌هاي اورژانس جاده‌اي قرار گرفته است. "محمد حسين دغاغله" با بيان اينکه افزايش کمي و کيفي خدمات اورژانس جاده‌اي جز برنامه و اهداف محوري کميته ايمني استاني ب... ادامه »
01
چکیده: «فاطمه رهبر» عضو کميسيون فرهنگي با بيان اين مطلب به ميراث آرياchtn)) گفت: از ابتداي شکل‌گيري دولت نهم تغييرات مناسبي در بودجه اين سازمان صورت گرفته و اعتبارات اين بخش به خوبي افزايش پيدا کرده است. رهبر تصريح کرد: براي سال آينده، پيشنهاد افزايش 9 برابري بودجه اين سازمان ارائه شده است و اميدواريم که اين موضوع مورد تصويب قرار بگيرد تا اين سازمان ب... ادامه »
01
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، با توجه به اينکه سال 2008 سال ديدار از اندونزي ناميده شده، سازمان گردشگري شعاري با عنوان "جشن يکصدمين سال بيداري ملت" را بر روي تابلوهاي تبليغاتي، وب‌سايت‌هاي دولتي و بدنه‌ هواپيما‌هاي اين کشور به کار برده است. "تامارين باچري" مديرکل شرکت بازاريابي وزارت فرهنگ و گردشگري اندونزي با اشاره به اينکه در انتخاب اين شعار تبلي... ادامه »
01
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، بسياري از شهروندان اروپايي به کشورهايي در جهان سوم سفر مي‌کنند که در آنجا کنسول يا سفارتخانه اي وجود ندارند و از طريق مقامات عضو کميسيون اروپا حمايت مي‌شوند. گروه آژانس‌هاي گردشگري ملي هم‌راستا با اهداف کميسيون اروپا براي گسترش ابزار اطلاع‌رساني براي شهروندان گام برمي‌دارد از اين رو با راه‌اندازي وب‌سايت اينترنتي 2008 ... ادامه »
01
چکیده: "محمد دهقان " مدير عامل شرکت هتلداري تاباتوس در گفتگو با ميراث آريا chtn)) ضمن بيان اين مطلب تصريح کرد: دومين همايش مديريت تخصصي هتلداري با حضور 120 مدير هتل در سراسر کشور که دوره آموزشي مديريت عمومي را گذارنده‌اند آغاز به کار کرد. وي با اشاره به برگزاري نخستين دوره ‌اين همايش در خردادماه افزود: اين همايش در 16 فصل و با حضور اساتيد متخصص هتلداري... ادامه »
01
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، امسال در کشورهاي مختلف جهان جشنواره‌هاي فيلم مختلفي برگزار شد. به‌عنوان مثال فيلم "عشق در زمان چولرا"، از نقاط زيباي آمريکاي جنوبي، "کارتاگنا" از مقاصد گردشگري کلمبيا و "فنجان" از استراليا نمونه‌هايي از آثار نمايشي بودند که به خوبي ميراث پرجاذبه اين کشورها را به بينندگان نشان مي‌دادند. در همين راستا برپايي نمايشگاه س... ادامه »
01
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) اين نمايشگاه توسط يک زوج جوان و با حمايت سازمان ميراث‌فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان خراسان جنوبي، سازمان ملي جوانان، اداره کل ارشاد سازمان حفاظت محيط زيست و شهرداري بيرجند برگزار شده است. در اين نمايشگاه عکس‌هايي از ديدني‌هاي کوير، پرندگان و ديگر جاذبه‌هاي طبيعت استان خراسان جنوبي به نمايش درآمده است. اين نمايشگ... ادامه »
01
چکیده: "محمد نجم الدين " مدير عامل شرکت خدمات مسافرتي سياحان طبيعت دنيا و برگزار کننده تور‌هاي شکار در اين زمينه به ميراث آريا chtn)) گفت: در اقصي نقاط کشور افرادي علاقه‌مند و گمنام، بدون کوچکترين توقعي و حتي با از دست دادن جان خود تحت عنوان محيطبان با کمترين امکانات نقش خود را ايفا کرده و منابع طبيعي و حيات وحش را حفظ مي‌کنند .ماحصل زحمات آنها نيز مناطق ... ادامه »
01
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn)، در اين جشنواره برنامه شتر سواري، بازديد از نخلستان‌هاي طرود، پياده روي در رمل‌هاي کوير چاه جام و زيارت مقبره پيرمردان (امام زاده نورالله از نوادگان حضرت ابوالفضل) که در 20 کيلومتري غرب طرود است اجرا شد و شرکت کنندگان با طي مسيري مارپيچ به زيارت اين مکان مقدس رفتند. در اين مراسم موسوي، دهيار طرود با اشاره به قابليت... ادامه »
01
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين جشنواره ملي با اشاره به تنوع فرهنگ و آشپزي منطقه در پارک اکوتوريسمي نالبان و مجموعه ورزش‌هاي آبي از 13- 9 ژانويه 2008 (23- 19 دي) برگزار مي‌شود. برنامه‌هاي متنوع جشنواره نه تنها انسجام فرهنگ و تمدن هندي‌ها را نشان مي‌دهد بلکه موقعيت مناسبي را براي سرمايه‌گذاران در بخش‌ گردشگري ايجاد مي‌کند. "رائو"، مدير اجرايي د... ادامه »
29
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) سخنگوي سازمان هواپيمايي کشوري با بيان اين مطلب افزود: اين تعداد هواپيما به تدريج وارد ناوگان هوايي کشور مي‌شود. "رضا جعفرزاده" تصريح کرد: بر اساس اعلام سازمان هواپيمايي کشوري همه خطوط هوايي مي‌توانند به شرطي که مقررات و استانداردهاي اين سازمان را رعايت کنند ،هواپيما بخرند و خدمات جانبي و پس از فروش را نيز فراهم کنند. ... ادامه »
29
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "راجتا چاترجي" مديرکل يکي از آژانس‌هاي فعال در اين حوزه اعلام کرد بسته‌هاي پيشنهادي جديد و بسيار جذابي براي زوج‌هاي جواني که قصد ازدواج در اين جزيره را دارند اختصاص داده شده است . وي گفت براي زوج‌هاي جوان اتاق‌هاي خصوصي مناسب با فرهنگ و سنن کشورشان تدارک ديده‌ايم و شرايط مناسب براي پذيرايي از مهمانان آنها تا حدود يکصد... ادامه »
صفحه 1737 از 1853ابتدا   قبلی   1732  1733  1734  1735  1736  [1737]  1738  1739  1740  1741  بعدی   انتها