پنجشنبه 08 تیر 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

14
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn) "اسفنديار رحيم مشايي" در همايش يک روزه تبيين و تشريح برنامه‌ها و سياست‌هاي معاونت گردشگري گفت: در اين هفته قطعا اختصاص سهميه سفر انجام مي‌شود. وي تصريح کرد: اين سهميه براي چهار فصل به صورت جداگانه اعلام مي‌شود و به کساني که به سفر مي‌روند اختصاص مي‌يابد. وي اعلام ميزان سهميه‌بنزين سفر را به مشخص شدن مکانيسم اختصاص ا... ادامه »
13
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري در همايش روسا و معاونان استاني سازمان با بيان اين مطلب گفت: نظارت بايدبر عهده بهره‌وران قرار گيرد. در اين راستا کافي است که يک مکانيزم دقيق از سوي سازمان تعريف شود و شاخصه‌هاي نظارت در آن مشخص شود تا بر اساس آن بهره‌وران خود نظارت دقيق بر اماکن داشته باشند.... ادامه »
13
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، مديرکل دفتر برنامه ريزي و توسعه گردشگري خارجي در همايش روسا و معاونان با بيان اين مطلب گفت: بايد در زمينه برخورد با گردشگران خارجي اقداماتي انجام شود تا تعرض به گردشگران خارجي به عنوان يک اقدام عليه امنيت ملي تلقي شده و در خصوص آن مقررات و قوانين خاصي اعمال شود. "محمدعلي پاک سرشت" تصريح کرد: در اين راستا بايد پليس گرد... ادامه »
13
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN) قائم مقام سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري در همايش روسا و معاونان استاني سازمان ميراث‌فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري با بيان اين مطلب گفت: در حال حاضر ميان سازمان مرکزي و استان‌ها، ارتباط سيستماتيک وجود ندارد و به همين دليل بسياري از کارهايي که در تهران انجام مي‌شود، در استان‌هاي ديگر اصلا مطرح نيست. "حميد بقا... ادامه »
13
چکیده: به گزارش ميراث آريا "جمشيد حمزه زاده" مدير کل دفتر برنامه ريزي و توسعه گردشگري داخلي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري در مراسم تشريح برنامه‌ها و سياست‌هاي معاونت گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري در سال 86 گفت: تاکيد برنامه‌ها و اهداف و سياست‌هاي گردشگري داخلي بنا به تاکيد رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري بر ر... ادامه »
13
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع ‌دستي و گردشگري مازندران در ششمين کارگروه گردشگري که با حضور "قناعت" معاون معاون سياسي – معاون استانداري و مديران دستگاه‌هاي اجرايي در استانداري مازندران برگزار شد، گفت: در سال گذشته فقط 5 درصد ساحل در اختيار مردم بوده است که خوشبختانه به دنبال اجراي طرح آزادسازي سواحل که يک از مصوبات مهم س... ادامه »
13
چکیده: "بهمن محمدياري" عضو کميسيون عمران به ميراث آريا(CHTN)، گفت: در صورت اجرايي شدن تبصره مربوط به حذف يارانه سوخت هواپيما، بليت هواپيما حدود 60 درصد افزايش مي‌يابد. وي تأکيد کرد: با توجه به سهميه‌بندي بنزين و نبود امکان تردد به استان‌هاي محروم و دور افتاده دستگاه‌هاي اجرايي بايد تفاوتي ميان اين مناطق با ساير نقاط کشور قائل شوند. نماينده تالش با ا... ادامه »
13
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)و به نقل از روابط عمومي شرکت توسعه گردشگري ايران، "غياثي نژاد"، محورهاي اين بسته را شامل کمپينگ‌ها، هتل‌ها، مجتمع‌هاي خدماتي رفاهي بين‌راهي، بناها و اماکن تاريخي قابل سرمايه‌گذاري، مجتمع‌هاي آدرماني و مناطق نمونه گردشگري مصوب هيأ‌ت دولت و ساير تاسيسات دانست. وي گفت: در اين بسته‌ها اطلاعات کاملي از محورها و پتانسيل‌هاي گر... ادامه »
13
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، به نقل از اداره کل امور فرهنگي و روابط عمومي سازمان منطقه آزاد کيش، "علي سعيدلو" در جلسه مشترک سرمايه‌گذاران و تجار جزيره کيش که صبح سه‌شنبه در اين جزيره برگزار شد، افزود: دولت براي ايجاد فرصت‌هاي مناسب براي سرمايه‌گذاري در مناطق آزاد براي سرمايه‌گذاران بخش خصوصي تمهيداتي انديشيده است. وي با اشاره به اينکه تاکنون از تم... ادامه »
13
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، به نقل از روابط عمومي شرکت توسعه گردشگري ايران، "علي الحبحاب"، کاردار سفارت لبنان در تهران گفت: نخستين همايش بين‌المللي فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در صنعت گردشگري ايران رويدادي مهم و مغتنم براي معرفي توانمندي‌ها و فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در صنعت گردشگري ايران است. وي اين همايش را سرفصلي جديد در کارنامه شرکت توسعه گردشگري ايرا... ادامه »
13
چکیده: "کيانوش صادق‌دقيقي" عضو فراکسيون گردشگري به ميراث آريا(CHTN) گفت: سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري به دنبال اختصاص سهميه ويژه گردشگري است و فراکسيون گردشگري نيز از اين طرح حمايت مي‌کند و در صورت نياز به حمايت‌هاي قانوني آماده همکاري با سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري است. وي تأکيد کرد: بايد با ايجاد يک مکانيزم مشخص، اقدامات من... ادامه »
13
چکیده: "محمود تقوايي" سرپرست دفتر ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري شهر ري به ميراث آريا(CHTN) گفت: درحال‌حاضر شهرهايي مانند کاشان و اصفهان به‌عنوان شهر ويژه گردشگري شناخته شده‌اند و با بررسي و تصويب کليات اين طرح شهر ري نيز به‌عنوان شهرستان ويژه گردشگري شناخته خواهد شد. وي با اشاره به برگزاري تورهاي ‌ري‌گردي تأکيد کرد:در طول يک ماه گذشته تورهاي ري‌گر... ادامه »
13
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN) دبير کميته ملي طبيعت‌گردي در همايش روسا و معاونان استاني سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري با بيان اين مطلب گفت: موضوع اکوتوريسم و طبيعت‌گردي يک بحث جدي و اساسي در عرصه صنعت جهاني گردشگري است. بر اين اساس سازمان جهاني جهانگردي دهه 2000 تا 2010 را به نام دهه توسعه اکوتوريسم نامگذاري و برنامه ريزي کرده است، اما متاس... ادامه »
13
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN) مدير کل دفتر امور مراکز و خدمات گردشگري و استانداردسازي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري در همايش روسا و معاونان استاني سازمان با بيان اين مطلب گفت: براي واحدهاي دفاتر خدماتي بايد يک ساختار منطقي تعريف کرد تا براساس آن دفاتري با کارکرد تخصصي فعال شود. همچنين بايد در اين راستا کميسيون‌هاي درجه‌بندي مراکز اقامتي و ... ادامه »
13
چکیده: "فهيمه احمدي" مدير عامل مؤسسه آواي کلوت به ميراث آريا(CHTN)، گفت: تور يک روزه بازديد از بازار گل تهران 17 مردادماه برگزار مي‌شود و هدف از آن آشنايي با مشاغل موجود در اين بازار، استشمام عطر گل‌ها و ديدن طلوع صبح است. وي اضافه کرد بازار گل تهران مکاني مناسب براي عکاسي، نقاشي و تهيه مقاله در موضوعات مربوطه است. احمدي هزينه اين تور را 9500 توم... ادامه »
13
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtnn) مديرآژانس مسافرتي "جنوب شرق" با بيان اين مطلب افزود: بيش از 60 همايش ملي در سال 86 پيش‌بيني شده که بيشتر آنها توسط آژانس‌هاي مجري طرح سفرهاي ارزان قيمت برگزار مي‌شود. "مسعود دهقاني" گفت: در استان کرمان سه آژانس جنوب شرق، پارسه اوج و پارس نيک مسئوليت برگزاري سه همايش را بر عهده دارند. وي با اشاره به برگزاري همايش قا... ادامه »
13
چکیده: "غلامحسين الهام"، سخنگوي دولت صبح امروز ضمن بيان اين مطلب درخصوص برنامه‌هاي دولت براي جلوگيري از لطمه خوردن صنعت گردشگري داخلي و اقتصاد شهرهاي توريستي بر اثر سهميه‌بندي بنزين تصريح کرد: سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري و دولت درحال برنامه‌ريزي و اجراي سياست‌هايي براي جلوگيري از صدمه ديدن صنعت گردشگري هستند. سخنگوي دولت تأکيد کرد: گسترش ... ادامه »
13
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، مدير کل دفتر بازاريابي و تبليغات سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري در همايش روسا و معاونان استان‌ها با بيان اين مطلب گفت: تبليغ روي اتوبوس‌ها و در کافي شاپ‌ها نيز يکي از اقداماتي است که انتظار داريم روساي سازماني استان‌هاي مختلف آن را مدنظر قرار دهند. "صادقي" تصريح کرد: اولويت ديگر سازمان در بحث تبليغات، برگز... ادامه »
13
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN) معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري در همايش روسا و معاونان استان‌ها که در آمفي تئاتر سازمان برگزار شد گفت: با توجه به اهميت چشم‌انداز گردشگري در افق 1404 و اهدافي که براي آن زمان تعيين شده است از رياست سازمان درخواست مي‌کنيم که کميته چشم انداز گردشگري 1404 را تشکيل دهد تا در جلسات ماهانه مسائل و مشکلات... ادامه »
13
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn) معاون راهداري اداره کل راه و ترابري قم با بيان اين مطلب افزود: علاوه بر اين کار ورودي جديدي در مسير کوه خضر به جمکران ايجاد شده تا در صورت بروز مشکل در ديگر مسيرها از قفل شدن ترافيک جلوگيري کند. "محمد تقي نادعلي" تصريح کرد: با تملک اراضي اطراف جمکران جاده کاشان نيز تا قبل از نيمه شعبان تعريض و مناسب‌سازي مي‌شود. ... ادامه »
صفحه 1737 از 1765اولین   قبلی   1732  1733  1734  1735  1736  [1737]  1738  1739  1740  1741  بعدی   آخرین