جمعه 08 اردیبهشت 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

06
چکیده: «سيد محمد حسيني»، رئيس سازمان ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشکري استان مرکزي به ميراث آريا(chtn) گفت: سرچشمه محلات يکي از پنج منطقه گردشگري است که شهرداري اجراي طرح زيرساخت‌هاي لازم در آن را تقبل کرده است. وي با بيان اينکه قدمت اين منطقه به 800 سال پيش برمي‌گردد، تاکيد کرد: در نظر داريم که يک طرح بزرگ 200 هکتاري را در اين منطقه نمونه گردشگري اجر... ادامه »
06
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn) معاون دفتر ترانزيت و پايانه‌هاي سازمان راهداري که در وزارت ساختار داخلي صربستان اين سند همکاري را از جانب ايران امضا کرده است، گفت: امضاي تفاهمنامه مزبور موجب مي‌شود تسهيلاتي براي تردد وسايل نقليه بين دو کشور اعم از کاميون و اتوبوس ايجاد شود. "غلامحسين اميري" افزود: در ديدارهاي انجام شده با مسئولان بوسني طرفين در خصوص... ادامه »
06
چکیده: مسئول طرح‌هاي سرمايه‌گذاري و توسعه گردشگري استان آذربايجان غربي در گفتگو با خبرنگار ميراث آريا(CHTN)، با بيان اين مطلب تصريح کرد: اين دومين هتل 4 ستاره شهر اروميه است که قرار است ازسوي شرکت سرمايه‌گذاري تهران- دومان و به پيمانکاري همين شرکت ظرف دو سال آينده به بهره‌برداري برسد. "غلامرضا ارشاد" با اشاره به محل احداث اين هتل گفت: براي ساخت اين هتل... ادامه »
05
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn)، شيرازي مديرکل امور اجتماعي و انتخابات استانداري با بيان اينکه يکي از اهداف بلند مدت استان معرفي آن در سطح کشوري است، افزود: اتفاقات مهمي که اوايل سال در قزوين رخ داد چهره شهر را دگرگون کرده است و برنامه‌هاي ديگر مثل برگزاري نمايشگاه توانمندي‌هاي زنان که در سراي سرپوشيده سعدالسلطنه برپا مي‌شود، نيز مي‌تواند به معرفي قشر ف... ادامه »
05
چکیده: "علي‌محمد نمازي" به خبرنگار ميراث آريا(chtn) گفت: اين پيگيري از سوي دفتر تدوين استانداردها و نظارت فني سازمان ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري انجام خواهد شد. وي افزود: در واقع استانداردسازي يعني معيارها و ضوابطي را براي گردشگري روستايي و عشايري تعريف کنيم تا نقش ميزبان، مهمان يا گردشگر و همچنين دهياري که در روستاي هدف گردشگري زندگي مي‌کند، مش... ادامه »
05
چکیده: مسئول سفر‌هاي ارزانقيمت استان همدان با بيان اين مطلب به ميراث آريا(chtn) گفت: دراستان همدان 3 آژانس کارگزار با سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري در زمينه تورهاي ارزانقيمت داخلي همکاري مي‌کنند. "محمد رضا حيرانيان" افزود: در استان همدان 7 هتل و يک مهمانسرا داريم که 3 هتل از اين هفت هتل با شرکت سرمايه‌گذاري ايرانگردي جهانگردي براي اجراي طرح... ادامه »
05
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN) "محمدرضابرزين" مسئول ستاد تبليغات و نمايشگاه‌هاي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري در همايش بازاريابي و مهندسي فروش و نقش آن در توسعه گردشگري با ارائه ‌گزارشي از فعاليت اين ستاد، گفت: يکي از دغدغه‌هاي ما جلوگيري از هجوم و تبليغات سياسي ناجوانمردانه کشورهاي ديگر عليه ايران بود، ولي امروز در شرايطي به سر مي‌بريم که ... ادامه »
05
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn) "محمد شريف ملک‌زاده" درهم‌انديشي بازاريابي و مهندسي فروش و نقش آن در توسعه گردشگري ضمن بيان اين مطلب گفت: هدف از برگزاري اين همايش‌ که در حال برگزاري است، اين است که از حالت تئوري بيرون بياييم و اصول و مواردي را طرح کنيم که با اهداف و تکنيک‌هاي قابل قبول در کشور همخواني داشته باشد. وي اضافه کرد: با برگزاري اين همايش‌ه... ادامه »
05
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn)"احمدروستا "، عضو هيات علمي دانشگاه شهيد بهشتي، در همايش بازاريابي و مهندسي فروش و نقش آن در توسعه گردشگري ضمن بيان اين مطلب گفت: بازاريابي و تبليغات مبحثي علمي با مباني تئوريک و عملي است . در بازاريابي و تبليغات موفق آنچه بيان مي‌شود، بايد عمل شود، تا نتيجه‌ مطلوب به دست آيد. وي با اشاره به اين‌که تعامل ميان دانشگاه و... ادامه »
05
چکیده: "اکبر غمخوار" رئيس هيات‌مديره انجمن صنفي دفاتر سفر و گردشگري استان تهران در همايش بازاريابي و مهندسي فروش و نقش آن درتوسعه گردشگري ضمن بيان اين مطلب گفت: در شبکه‌هاي مختلف تلويزيوني دنيا سفر و گردشگري يکي از پربيننده‌ترين آيتم‌‌هاست و مردم با ديدن اين برنامه‌ها تشويق به سفر مي‌شوند، اما در کشور ما دفاتر مسافرتي مجاز به تبليغات نيستند و سفر و گردشگ... ادامه »
05
چکیده: معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري اروميه با بيان اين مطلب به خبرنگار ميراث آريا(CHTN)، گفت: فردا طي مراسمي باحضور قائم‌مقام سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري و "مهدي جهانگيري"، مديرعامل شرکت توسعه گردشگري ايران و هتل بين‌المللي چهارستاره اروميه در محل پارک جنگلي اين شهر کلنگ‌زني مي‌شود. "حبيب متذکر"، افزود: اين هتل ... ادامه »
05
چکیده: "فريدون حسنوند"، نماينده انديمشک در مجلس شوراي اسلامي به ميراث آريا(chtn)، گفت: سالانه 5 ميليون نفر از جبهه‌هاي جنوب بازديد مي‌کنند که نزديک به 80 درصد اين تعداد از انديمشک وارد اين منطقه مي‌شوند و اين درحالي است که اين منطقه امکانات مناسبي ندارد. وي با بيان اينکه بايد به گردشگري جنگ نگاه ملي وجود داشته باشد، تصريح کرد: بايد با اعتبارات و مديريت... ادامه »
05
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN)، معاون دفتر بودجه و تشکيلات سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي با بيان اين مطلب گفت: رويکرد اصلي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي در سال جاري، توسعه ايمني راه و حمل و نقل است. "محمد دوستدار" افزود: هزار و 100 ميليارد ريال از محل منابع داخل سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي و مبلغ 826 ميليارد ريال از منابع عمومي بودج... ادامه »
05
چکیده: به گزارش ميراث آريا(‌chtn)، مديرکل حمل و نقل و پايانه‌هاي استان آذربايجان شرقي با بيان اين مطلب گفت:اين چهار مجتمع شامل جزيره در محور تبريز _ آزادشهر، نيلوفر در محور عجب شير _ بناب، ارس در محور جلفا _ مرند و ارسباران در محور تبريز _ اهر مي‌شود . "علي فيروزي" افزود: تسهيلات بانکي ارائه شده از سوي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي براي احداث اين ... ادامه »
05
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، معاون گردشگري سازمان ميراث‌فرهنگي،‌ صنايع‌دستي و گردشگري استان گيلان با بيان اين مطلب گفت: متاسفانه در شهرستان آستارا، يک سري افراد سودجو حتي با تعرض به زمين‌هاي منابع طبيعي اين استان اقدام به شخم زدن مراتع اين منابع طبيعي کرده و قضيه را تا آنجا پيش‌برده‌اند که حتي اجازه سرمايه‌گذاري به سرمايه‌گذار تله‌کابين نمي‌دهند. ... ادامه »
05
چکیده: "محمود ربيعي"، رئيس سازمان ميراث فرهنگي،صنايع‌دستي و گردشگري استان گلستان به ميراث آريا(chtn) گفت: بيشتر آتش‌سوزي‌هايي که در جنگل‌هاي گلستان رخ مي‌دهد به تغييرات آب و هوايي مرتبط است. وي گفت:معمولا در ايام تابستان آتش‌سوزي روي نمي‌دهد و بعضا شاهد هستيم که در هنگام آتش‌سوزي‌ها گردشگري در جنگل‌ها نبوده است. ربيعي تاکيد کرد: حفاظت از جنگل‌هاي شم... ادامه »
04
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "حميدي" مديرکل دفتر جذب منابع و کارآفريني سازمان مرکزي در هفتمين نشست سراسري مديران کارآفرين سازمان‌هاي ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري کشور در گيلان گفت: هدف از برگزاري اين نشست‌ها فرهنگ‌سازي براي کارآفريني به جاي فرهنگ کارجويي است. وي افزود: کارآفريني بحث بسيار گسترده‌اي بوده و نيازمند خلاقيت و نوآوري است؛ به اين... ادامه »
04
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، در نشست ديروز، اعضاي هيات مديره انجمن دفاتر سفر و گردشگري استان تهران با مدير عامل هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران، "اکبرغمخوار" رئيس هيأت مديره انجمن صنفي، ضمن بيان اين مطلب گفت: در نشست‌هاي پيشين بر توسعه ناوگان هوايي تأکيد شده بود، اما اين امر تاکنون محقق نشده است و اين نگراني را در بين اعضاي و صنف دفاتر خدمات مسافرتي به... ادامه »
04
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "عبدالامير فائق" که براي دومين سال پياپي رياست ستاد جشنواره تابستاني کيش را برعهده دارد، از اجراي برنامه‌هاي متنوع، شاد و باشکوه‌تر از سال‌هاي پيشين خبر داد. وي با اشاره به اينکه مسئولان سازمان منطقه آزاد کيش اهميت ويژه‌اي به علايق مسافران و گردشگران مي‌دهند، گفت: در دهمين جشنواره تابستاني کيش برنامه‌هاي متنوع هنري و ف... ادامه »
04
چکیده: "بهروز رئيسي "معاون بازرگاني سازمان هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران در نشستي با اعضاي هيات‌مديره انجمن صنفي دفاتر سفر و گردشگري استان تهران ضمن بيان اين مطلب، گفت: مدت زيادي است که به دنبال راه‌اندازي پرواز اندونزي- ايران و افزايش تعداد پروازهاي ايران‌اير به شرق آسيا هستيم؛ علاوه بر اين ايران‌اير به سئول، پکن و بانکوک هم پرواز خواهد داشت. وي با ا... ادامه »
صفحه 1737 از 1741اولین   قبلی   1732  1733  1734  1735  1736  [1737]  1738  1739  1740  1741  بعدی   آخرین