دوشنبه 01 آبان 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

03
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn)، "مهدي جهانگيري" مدير عامل شرکت توسعه گردشگري ايران در اين مراسم گفت: يکي از سياست‌هاي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري در حوزه صنعت گردشگري توسعه و تاسيس واحدهاي اقامتي است. وي با اشاره به نبود هتل‌هاي درجه يک در بيش از 80 درصد استان‌هاي کشور تاکيد کرد: با همت رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري کشو... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn)، "اسفنديار حيدري پور"، رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان چهار محال و بختياري در مراسم افتتاح اين مجتمع اظهار داشت: سند توسعه استان بر مبناي توسعه در سه بخش کشاورزي، صنعت و گردشگري تامين شده است. وي افزود: نخستين مجتمع بين راهي نگين 1500 متر زيربنا دارد و با اختصاص هزينه‌اي بيش از 200 ميليون تومان به... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn)" غلام رضا ميرزايي" نماينده بروجن در کميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي اظهار داشت: استان چهار محال و بختياري در شرايط ايده‌الي است اما متاسفانه زير ساخت‌هاي لازم را ندارد. وي با اشاره به تصويب چهار منطقه نمونه گردشگري در استان چهار محال و بختياري تاکيد کرد: در صورت اجرايي شدن طرح‌هاي توسعه گردشگري، اين استان رشد فزاينده... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) دبير اجرايي اين همايش با اعلام اين خبر افزود: اين همايش در بخش‌هاي گردشگري ، تاريخي، محيط زيست و منابع زيست محيطي، اقتصادي و سرمايه‌گذاري، بانک و بيمه، نفت و گاز و پتروشيمي و صنايع وابسته، ارتباطات، ارزيابي طرح‌هاي استراتژيک جهاني براي خليج فارس، محيط زيست و منابع زيست محيطي و جغرافيايي برگزار خواهد شد. "محمد حيدري"ت... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) " ابراهيم حيدري پور" رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان چهار محال و بختياري در جلسه کار گروه گردشگري که با حضور قائم مقام سازمان ميراث فرهنگي ،صنايع دستي و گردشگري استان و مدير عامل شرکت توسعه گردشگري و مسئولين استان برگزار شد، اظهار داشت: 70 ميليارد تومان سرمايه‌گذاري بخش خصوصي و شرکت توسعه گردشگري را در... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn) " رجبعلي صادقي" استاندار چهار محال و بختياري اظهار داشت: با توجه به تصويب چهار منطقه نمونه گردشگري در اين استان متاسفانه هنوز اقدامات در اين خصوص عملياتي نشده است و تاکنون فقط کار مطالعه اين مناطق انجام شده است. وي با اشاره به جذابيت‌هاي گردشگري استان چهار محال و بختياري تاکيد کرد: با توجه به پتانسيل‌هاي موجود طبيعي در ... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn)"امير رحمت اللهي" با اعلام اين خبر در مراسم صبحگاه پليس راه‌آهن افزود: کشف سرقت در اين مدت 17 درصد افزايش داشته است. رييس پليس راه‌آهن گفت:با تشريح ماموريت‌ها، گستردگي و حساسيت پليس راه‌آهن براي مسووليت ناجا، از امسال يک واحد درسي براي تشريح ماموريت‌هاي پليس راه‌آهن در دانشگاه نيروي انتظامي‌ تدريس مي‌شود. وي درباره ... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn)مديرعامل راه آهن با بيان اين مطلب تصويب لايحه مديريت بهينه سازي مصرف سوخت در مجلس را گامي موثر براي توسعه صنعت ريلي خواند. " حسن زياري "دراولين کارگاه آموزشي ارتقاي ايمني سير و حرکت مديران کل راه آهن با اشاره به مسئله توقف و نگه داشتن برخي قطارهاي مسافري ، تاکيد کرد: جلوگيري از سوانح و حفظ ايمني سير و حرکت براي راه آهن ... ادامه »
02
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn)مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري با بيان اين مطلب افزود: تمام پروازهاي بين‌المللي شرکت‌هاي هواپيمايي خارجي به استثناي پروازهاي خارجي به مقصد دمشق و بالعکس نيز از روز ‪ ۱۳‬آبان ماه جاري از فرودگاه بين‌المللي امام خميني(ره) انجام خواهد شد. "رضاجعفرزاده " تصريح کرد: تمام پروازهاي شرکت‌هاي هواپيمايي داخلي و خارجي ب... ادامه »
02
چکیده: «محمد سعيدي کيا» وزير مسکن و شهرسازي با بيان اين مطلب به ميراث آريا(chtn) گفت: سرمايه‌گذاران و علاقه‌مندان به اين حوزه مي‌توانند براي دريافت زمين مورد نظر خود به سازمان‌هاي مسکن و شهرسازي مراجعه کنند . ما نيز از رشد اينگونه مناطق اسقبال مي‌کنيم. وي تاکيد کرد: در قانون نحوه واگذاري زمين به بخش خصوصي و دولتي ذکر شده است و ما نيز بر اساس همان موار... ادامه »
02
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN)، استاندار مازندران در هفتمين جلسه کميته طبيعت‌گردي که اول آبان‌ماه در استانداري مازندران برگزار شد، با اشاره به اينکه مشکل اساسي طبيعت‌گردي در مازندران نبود دستورالعمل انسجام يافته در بخش‌هاي منابع طبيعي، محيط زيست و گردشگري است، اظهار داشت: اين سه دستگاه اگر در مراکز تصميم‌گيري منسجم‌تر عمل کنند اجراي طرح‌هاي طبيعت‌گردي ... ادامه »
02
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn)، "مهدي جهانگيري" مدير عامل شرکت توسعه گردشگري در مراسم گشايش شرکت توسعه گردشگري شهر کرد تاکيد کرد براساس تصميم سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري جهت شناسايي ظرفيت استان‌ها و فعال کردن بخش خصوصي زمينه تاسيس شرکت‌هاي توسعه استاني و توانمند سازي و همراه کردن سرمايه‌گذاران استاني اقدام به تاسيس اين شرکت‌ها کرده‌ايم. ... ادامه »
02
چکیده: مدير روابط عمومي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان گيلان با بيان اين مطلب به ميراث آريا (chtn)، گفت: جشنواره سفره‌هاي ايراني با حضور سه استان زنجان، اردبيل و گيلان به منظور آشنايي و معرفي غذاهاي سنتي اين سه استان در رشت برگزار شد . "حميدرضا آذرپور" با بيان اينکه اين جشنواره در سه روز برگزار شد، افزود: در اين جشنواره طرز تهيه و پخت ... ادامه »
02
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn) و به نقل از روابط عمومي اين سازمان "فريد جواهرزاده" افزود : سازمان خراسان رضوي امسال نيز همچون سال‌هاي گذشته طي فراخوان عمومي از همه واحدهاي اقامتي و پذيرايي تحت پوشش خود براي کمک به نيازمندان و محرومان جامعه دعوت به عمل آورد تا با اين اقدام شايد بتوان گوشه‌اي کوچک از نيازهاي قشري از نيازمندان جامعه را مهيا کند . وي اد... ادامه »
02
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn)، اين وبلاگ با هدف اطلاع‌رساني در سه حوزه ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري همچنين آسان‌سازي ارتباط با مخاطبين به خصوص نسل جوان راه‌اندازي شده است . وبلاگ روابط عمومي در برگيرنده بخش‌هاي مانند اخبار ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري و نيز بخش‌هاي جذابي نظير دانلود فايل، گالري فيلم، صفحه ارتباط با مديريت وبلاگ، جديدتري... ادامه »
02
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN) و به نقل از روابط عمومي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري "سيدمسعود منتجبي" معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري خراسان‌رضوي با بيان اين مطلب، افزود: اين کتابچه با هدف شناسايي و معرفي نقاط قابل اجرا براي برنامه‌هاي ورزشي با در نظر گرفتن جنبه گردشگري آن تهيه و تدوين شده‌است. رئيس کميته گردشگري... ادامه »
02
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN) و به نقل از روابط عمومي معاونت گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري، پانزدهمين نمايشگاه بين‌المللي گردشگري لهستان 20 تا 22 سپتامبر در محل کاخ علم و فرهنگ ورشو باحضور بيش از 500 شرکت و آژانس گردشگري از 59 کشور جهان برگزار شد. در اين نمايشگاه سفارت جمهوري اسلامي ايران در ورشو اقدام به توزيع پکيج‌هاي معرفي جا... ادامه »
02
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN)، "ابراهيم‌ حيدر‌پور" رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري چهارمحال‌وبختياري با اشاره به اينکه محور اصلي توسعه استان براساس توسعه گردشگري است، گفت: با فعاليت‌هاي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري چهارمحال و بختياري، تمام مصوبات استاني هيات دولت در حال اجرايي است. وي با اشاره به سفر مسئولان سازمان ميراث... ادامه »
02
چکیده: عضو هيات مديره انجمن اصفهان‌پژوهان و دوستداران ميراث فرهنگي و گردشگري با بيان اين مطلب به ميراث آريا (chtn)، گفت: ورزش شترسواري که پيشينه‌اي طولاني در کشور ايران و استان پهناور اصفهان دارد چندي است که به فراموشي سپرده شده و متاسفانه طبق پژوهش‌هاي انجام شده هيچ‌گونه فدراسيوني در سازمان تربيت بدني کشور موسوم به فدراسيون شترسواري و زيرمجموعه‌اي که در ... ادامه »
02
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN) و به نقل از روابط عمومي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري، کتاب مصور گردشگري روستايي در 8 جلد تهيه و به چاپ رسيده است که 7 جلد آن به معرفي مناطق گردشگري در روستاها و يک جلد ديگر آن به مناطق گردشگري عشايري اختصاص دارد. براساس اين گزارش در کتاب مصور گردشگري روستايي تمام جاذبه‌هاي فرهنگي، تاريخي و طبيعي 380 روستاي... ادامه »
صفحه 1737 از 1819ابتدا   قبلی   1732  1733  1734  1735  1736  [1737]  1738  1739  1740  1741  بعدی   انتها