چهارشنبه 27 دی 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

26
حضور دو شرکت خدمات مسافرتی و جهان‌گردی استان خوزستان در نمایشگاه فیتور اسپانیا
چکیده: دو شرکت خدمات مسافرتی و جهان‌گردی از استان خوزستان در سی‎وهشتمین نمایشگاه بین‎المللی فیتور اسپانیا شرکت می‎کنند. ادامه »
25
مشاور و دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر منصوب شد
چکیده: با حکمی از سوی معاون گردشگری، مشاور و دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر منصوب شد. ادامه »
25
دومین نشست شورای هماهنگی راهبری «همدان۲۰۱۸» برگزار شد/ برگزاری ۱۴ رویداد بین‌المللی در همدان
چکیده: دومین نشست شورای هماهنگی راهبری «همدان ۲۰۱۸» (پایتخت گردشگری کشورهای آسیایی) امروز دوشنبه ۲۵ دی ۹۶ با حضور محمد محب‌خدایی معاون گردشگری، علی مالمیر مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری همدان و نمایندگانی از دستگاه‌های مختلف برگزار شد. ادامه »
25
حضور باشکوه «تبریز‌۲۰۱۸» در بزرگ‌ترین آوردگاه گردشگری کشور/ اجرای گروه‌های هنری تبریز در مراسم افتتاحیه نمایشگاه
چکیده: سرپرست معاونت گردشگری آذربایجان شرقی از اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری با هدف معرفی «تبریز‌۲۰۱۸» در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران خبر داد. ادامه »
25
مرکز علمی‌کاربردی میراث‌فرهنگی خوزستان بدون آزمون دانشجو می‌پذیرد
چکیده: مرکز علمی‌کاربردی میراث‌فرهنگی خوزستان در دوره‎های کاردانی و کارشناسی بدون آزمون دانشجو پذیرش می‎کند. ادامه »
25
حضور فعال استان قزوین در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران
چکیده: جاذبه‌های گردشگری و ظرفیت‌های تاریخی‌فرهنگی قزوین در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران معرفی می‌شود.   ادامه »
25
سرپرست اداره‌کل توسعه منابع انسانی و رفاه سازمان میراث‌فرهنگی منصوب شد
چکیده: با حکمی از سوی معاونت توسعه مدیریت سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سرپرست اداره‌کل توسعه منابع انسانی و رفاه سازمان میراث‌فرهنگی منصوب شد. ادامه »
25
انتصاب سرپرست برای دو دفتر در معاونت گردشگری
چکیده: با احکامی جداگانه از سوی معاونت توسعه مدیریت سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، سرپرست دفتر مطالعات و آموزش گردشگری و همچنین سرپرست دفتر همکاری و توافق‌های ملی گردشگری منصوب شدند. ادامه »
25
نبود نگاه منطقه‌ای یکی از موانع توسعه و رونق سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری گناباد است
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گناباد گفت: «نبود نگاه منطقه‌ای و وجود نگاه محلی از موانع مهم توسعه و رونق سرمایه‌گذاری است. باید با نگاه منطقه‌ای و شناخت و باور توانمندی‌ها و معرفی ظرفیت‌های گردشگری برای جذب سرمایه‌گذار در این بخش تلاش کرد.» ادامه »
25
حضور موفق ایران در نمایشگاه بین‌المللی مسه وین ۲۰۱۸
چکیده: نمایندگان و فعالان صنعت گردشگری ایران با حضور در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و اوقات فراغت مسه وین، توانمندی‌ها و ظرفیت‌های حوزه گردشگری کشورمان را معرفی کردند. ادامه »
25
دومین دوره طرح توانمندسازی تشکل‌های مردم‌نهاد به میزبانی استان هرمزگان برگزار می‌شود
چکیده: معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان هرمزگان گفت: «دومین دوره طرح توانمندسازی تشکل‌های مردم‌نهاد میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به میزبانی هرمزگان برگزار می‌شود.» ادامه »
25
ارزش افزوده فیروزه نصیب نیشابور نمی‌شود/ ظرفیت گردشگری نیشابور کمتر از قونیه نیست
چکیده: نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس گفت: «یکی از مشکلات فیروزه نیشابور این است که ارزش افزوده این محصول، نصیب خود شهرستان نمی‌شود.» ادامه »
25
محصول بذرپاشی گردشگری در سال ۹۶ را سال ۱۴۰۰ برداشت می‌کنیم
چکیده: معاون گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: «سال ۹۶ که سیستان و بلوچستان در آن سال، مقصد گردشگری ایرانیان بود سال بذرپاشی برای توسعه گردشگری در این استان بود و محصول این سال را در سال ۱۴۰۰ برداشت خواهیم کرد.» ادامه »
24
حضور کامل اداره‌کل میراث‌فرهنگی خراسان جنوبی در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران
چکیده: معاون گردشگری، سرمایه‌گذاری و تأمین منابع اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی از حضور این استان در تمام زمینه‌های تخصصی یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران خبر داد. ادامه »
24
اختصاص اعتبار ویژه برای برگزاری دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگ اقوام در استان گلستان
چکیده: استاندار گلستان در سی‌و‌پنجمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان گفت: «اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان گلستان تنها دستگاهی است که برنامه‌ها، پروژه‌ها و اقدامات خوبی را در دست برنامه‌ریزی و اقدام دارد.» ادامه »
24
بررسی راهکارهای افزایش همکاری‌های گردشگری آذربایجان غربی و استان آغری ترکیه
چکیده: رئیس گردشگری استان آغری ترکیه با مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی دیدار و گفتگو کرد. ادامه »
24
مراکز اقامتی اردبیل استانداردسازی می‌شود
چکیده: معاون گردشگری اردبیل از استانداردسازی مراکز اقامتی و هتل‌ها در این استان خبر داد. ادامه »
24
حضور متفاوت سیستان و بلوچستان در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری
چکیده: معاون گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: «نمایشگاه گردشگری در بحث بازاریابی و تبلیغات یک فرصت ویژه است و از طرفی با شرکت در این نمایشگاه می‌توانیم با آخرین دستاوردهای گردشگری در دنیا آشنا شویم.»  ادامه »
24
تسهیلات اشتغال‌زایی در مناطق روستایی و عشایری اردبیل پرداخت می‌شود
چکیده: معاون سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان اردبیل از اعطای تسهیلات اشتغال‌زایی در مناطق روستایی و عشایری این استان خبر داد. ادامه »
24
بررسی ظرفیت‌های گردشگری و نحوه تعامل و همکاری ایران و ترکیه در مشهد
چکیده: جانشین معاونت گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: «در دیدار با هیئت بازاریابی از کشور ترکیه، ظرفیت‌های فرهنگی، گردشگری و مذهبی و نحوه تعامل و همکاری دو کشور مورد بررسی قرار گرفت.» ادامه »
صفحه 2 از 1851ابتدا   قبلی   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها