دوشنبه 03 مهر 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

01
دنباله‌روی از عناصر گردشگری هویت‌بخش، عاملی مهم در توسعه اقتصادی
چکیده: معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی گیلان اشاعه گردشگری از طریق معرفی جاذبه‌های کمتر شناخته شده را یک امر مهم دانست و تأکید کرد که دنباله‌روی از عناصر گردشگری هویت‌بخش در حوزه فرهنگی و گردشگری نقش مهمی در توسعه اقتصادی آن دارد. ادامه »
01
با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی خراسان‌جنوبی

اقامتگاه بوم‌گردی زرین‌چاه در شهرستان سرایان افتتاح شد

اقامتگاه بوم‌گردی زرین‌چاه در شهرستان سرایان افتتاح شد
چکیده: اقامتگاه بوم‌گردی زرین‌چاه واقع در کویر سه‌قلعه شهرستان سرایان با حضور حسن رمضانی مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان‌جنوبی، مهدی کریمی فرماندار سرایان و جمعی از مسئولان محلی عصر چهارشنبه 29 شهریور افتتاح شد. ادامه »
01
برگزاری مسابقه عکاسی از جاذبه‌های گردشگری استان گلستان
چکیده: معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان گلستان از برگزاری مسابقه عکاسی از جاذبه‌های گردشگری استان گلستان در هفته گردشگری خبر داد. ادامه »
01
گردهمایی بزرگ‌ گروه گردشگران خارجی در شهر جهانی یزد
چکیده: شهر تاریخی جهانی یزد پنجشنبه 30 شهریور 96 میزبان گروه گردشگران خارجی مارکوپولو بود. ادامه »
01
برنامه‌های هفته گردشگری در اردبیل تشریح شد
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اردبیل امروز شنبه 1 مهر 96 در نشست مشترک با اصحاب رسانه به تشریح برنامه‌های متنوع در هفته گردشگری که از اول تا هفتم مهر در این استان برگزار می‌شود، پرداخت. ادامه »
01
اولین اقامتگاه بوم‌گردی شهرستان بیرجند افتتاح شد
چکیده: در آستانه هفته گردشگری، اولین اقامتگاه بوم‌گردی شهرستان بیرجند، به‌نام زاغ ‌بور، با حضور علی ناصری فرماندار بیرجند، حسن رمضانی مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان‌جنوبی و جمعی از فعالان گردشگری این استان در روستای اکبریه افتتاح شد. ادامه »
01
لزوم تأمین اعتبارات لازم برای آماده‌سازی زیرساخت‌های گردشگری در گیلان
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی گیلان در بیست‌و‌ششمین جلسه از سلسله نشست‌های توسعه گیلان با موضوع گردشگری در اقتصاد مقاومتی و برنامه ششم توسعه که پنجشنبه 30 شهریور 96 برگزار شد تأکید کرد که زیرساخت‌های صنعت گردشگری باید به‌موازات روبناها به‌سرعت آماده شود و این مستلزم تأمین منابع اعتباری است. ادامه »
01
معاون سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی سازمان میراث‌فرهنگی کشور:

مناطق نمونه گردشگری استان اصفهان الگوی مناسبی برای توسعه گردشگری ایران است

مناطق نمونه گردشگری استان اصفهان الگوی مناسبی برای توسعه گردشگری ایران است
چکیده: معاون امور سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در سفر به استان اصفهان و پس از بازدید از طرح‌های توسعه گردشگری استان اصفهان تأکید کرد که مناطق نمونه گردشگری استان اصفهان، الگوی مناسبی برای توسعه گردشگری ایران به‌شمار می‌رود. ادامه »
01
تقدیر نماينده مردم سيرجان و بردسير از مديركل ميراث‌فرهنگی كرمان
چکیده: نماينده مردم سيرجان و بردسير در مجلس شوراي اسلامی از تلاش‌های مديركل ميراث‌فرهنگی، صنايع‌دستی و گردشگری كرمان در راستای ثبت سيرجان به عنوان شهر جهانی گليم قدردانی كرد. ادامه »
01
با مشارکت مهندسان ایرانی و ایتالیایی

نخستین هتل 5ستاره لاهیجان ساخته می‌شود

نخستین هتل 5ستاره لاهیجان ساخته می‌شود
چکیده: نخستین هتل 5 ستاره لاهیجان با مشارکت مهندسان معمار ایرانی و ایتالیایی و با بهره‌گیری از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا احداث می‌شود. ادامه »
01
با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی خراسان‌جنوبی

شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری سایه‌سیر‌ شرق در بیرجند افتتاح شد

شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری سایه‌سیر‌ شرق در بیرجند افتتاح شد
چکیده: شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری سایه‌سیر‌ شرق، در آستانه هفته گردشگری در مراسمی پنجشنبه 30 شهریور با حضور مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان جنوبی و جمعی از مسئولان این استان، افتتاح شد. ادامه »
01
استفاده از ظرفیت‌های صنایع‌دستی و گردشگری عدالت اجتماعی را به‌دنبال دارد/ باید از فضای مجازی برای معرفی و تبلیغ ظرفیت‌ها استفاده شود
چکیده: متمم سوم تفاهم‌نامه بین سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و صندوق کارآفرینی امید امروز شنبه 1 مهر 96 به امضای علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  و اصغر نورالله‌زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید رسید. ادامه »
01
تور یک‌روزه خواف‌گردی برای گردشگران آمریکایی برگزار شد
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خواف گفت: «گردشگران آمریکایی جمعه 31 شهریور در سفر به شهرستان خواف از مهم‌ترین جاذبه‌های تاریخی این شهرستان بازدید کردند.» ادامه »
01
طرح گردشگری محیط‌زیستی سفر سبز در روستای مایان طرقبه برگزار شد
چکیده: طرح سفر سبز به همت انجمن ملی مردم‌نهاد اتازیس در زمینه گردشگری و محیط‌زیست جمعه 31 شهریور در روستای مایان طرقبه  برگزار شد. ادامه »
01
رئیس اداره میراث‌فرهنگی خلیل‌آباد

ترویج توریسم ورزشی نقش مؤثری در جذب گردشگر دارد

ترویج توریسم ورزشی نقش مؤثری در جذب گردشگر دارد
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خلیل‌آباد با بیان اینکه به‌مناسبت گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس و هفته گردشگری همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی با حضور پر شور مردم این شهرستان برگزار شد گفت: «ترویج توریسم ورزشی نقش مؤثری در جذب گردشگر دارد.» ادامه »
01
تقدیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر از مشارکت دستگاه‌ها و سازمان‌های عضو
چکیده: ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر هم‌زمان با پایان تعطیلات تابستانی و بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها اطلاعیه‌ای را صادر کرد. ادامه »
01
سال ٩٧ زنگ مقصد گردشگری در خراسان‌ شمالی نواخته می‌شود
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی خراسان‌ شمالی اعلام کرد که با انجام اقدامات مؤثر در حوزه گردشگری استان، سال ٩٧ زنگ مقصد گردشگری در خراسان‌ شمالی نواخته خواهد شد. ادامه »
01
سرمایه‌گذاری  150میلیون دلاری البین‌بانک روسیه در حوزه گردشگری اردبیل
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اردبیل از حمایت تمام‌قد این اداره‌کل از سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی بر اساس ضوابط و مقررات قانونی خبر داد. ادامه »
01
در جلسه مشترک اداره‌ میراث‌فرهنگی و اتاق بازرگانی استان مطرح شد

راه‌اندازی شورای گفت‌وگوی اتاق بازرگانی یزد با فعالان صنعت گردشگری استان

راه‌اندازی شورای گفت‌وگوی اتاق بازرگانی یزد با فعالان صنعت گردشگری استان
چکیده: در دیدار مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری یزد با رئیس و اعضای اتاق بازرگانی استان مسائل و مشکلات سه حوزه گردشگری، میراث‌فرهنگی و صنایع‌دستی مورد بررسی، بحث و گفت‌وگو قرار گرفت. ادامه »
31
کیش میزبان اجلاس وزرای گردشگری IORA در بهمن‌ماه
چکیده: مدیرکل برنامه‌ریزی و حمایت از توسعه گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از برگزاری نخستین جلسه کمیته اجرایی اجلاس وزاری گردشگری IORA خبر داد. ادامه »
صفحه 2 از 1809ابتدا   قبلی   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها