پنجشنبه 05 مرداد 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

04
احمدی‌پور: حضور هنرمندان سرمایه‌ای برای برگزاری مردمی رویداد «تبریز2018» است
چکیده: نشست هم‌اندیشی رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی گردشگری با اصحاب هنر و فرهنگ با موضوع رویداد جهانی «تبریز2018»، امروز چهارشنبه 4 مرداد 96، در سالن جلسات این سازمان، برگزار شد. ادامه »
04
کمیته اکوتوریسم در شهرستان طرقبه‌شاندیز تشکیل شد
چکیده: با مشارکت اداره میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان طرقبه‌شاندیز و جمعی از دوستداران طبیعت، چهارشنبه 4 مرداد 96، کمیته اکوتوریسم در این شهرستان تشکیل شد. ادامه »
04
بازدید معاون سرمایه‌گذاری سازمان میراث‌فرهنگی از مجموعه گردشگری آتیس در شیراز
چکیده: معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز چهارشنبه 4 مرداد 96، از مجموعه گردشگری آتیس در شیراز بازدید کرد. ادامه »
04
شیرکوند از اقامتگاه سنتی در شیراز بازدید کرد
چکیده: معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از پروژه درحال ساخت یک اقامتگاه سنتی در بافت تاریخی‌فرهنگی شیراز بازدید کرد. ادامه »
04
کمپ گردشگری در شهر تاریخی آق‌قلعه ایجاد می‌شود
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان جوین گفت: «پیشنهاد ایجاد کمپ گردشگری در شهر تاریخی آق‌قلعه جوین، با همکاری شهرداری شهر نقاب، ارائه شده است.» ادامه »
04
خداحافظی کاخ قجری با بلیت‌های کاغذی
چکیده: بلیط‌های کاغذی کاخ گلستان با راه‌اندازی گیت بلیت الکترونیک، از این مجموعه تاریخی خداحافظی کردند. ادامه »
04
معرفی و عرضه اپلیکیشن گردشگری در مراکز گردشگری بیرجند
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی،صنایع‌دستی و گردشگری بیرجند از معرفی و عرضه اپلیکیشن گردشگری در مراکز و تأسیسات گردشگری این شهرستان خبر داد. ادامه »
04
بازدید معاون سرمایه‌گذاری سازمان میراث‌فرهنگی از روند ساخت هتل‌های پنج‌ستاره و چهارستاره در شیراز
چکیده: معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از هتل درحال ساختِ آسمان بازدید کرد. ادامه »
04
آغاز بررسی طرح توسعه گردشگری روستایی در منطقه شرق شهرستان اصفهان
چکیده: مدیر دفتر مطالعات و آینده‌پژوهی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اصفهان، از برنامه‌ریزی برای پژوهش در راستای توسعه گردشگری روستایی در منطقه شرق شهرستان اصفهان خبر داد. ادامه »
04
نگاه فرابخشی به گردشگری، رویکردی برای توسعه پایدار گیلان است
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان تحقق توسعه پایدار را نیازمند نگاهی فرابخشی و هم‌افزایی جمعی شمرد. ادامه »
03
تبریک رئیس جامعه راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی به‌مناسبت انتصاب سرپرست معاونت گردشگری
چکیده: رئیس هیئت‌مدیره جامعه راهنمایان ایران‌گردی و جهان‌گردی در پیامی به رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، انتصاب سرپرست معاونت گردشگری را تبریک گفت. ادامه »
03
لزوم استفاده از گردشگری مذهبی و جنگ برای رونق اقتصادی در ایلام
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ایلام بر لزوم استفاده از گردشگری مذهبی و جنگ برای رونق اقتصادی در ایلام تأکید کرد و گفت: «مسئله اربعین و وجود یادمان‌های دفاع مقدس فرصتی بی‌نظیر برای توسعه استان است.» ادامه »
03
مشوق‌های سرمایه‌گذاری گردشگری در خوزستان تعیین می‌شود
چکیده: معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری اداره‌‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خوزستان از تشکیل کمیته تعیین مشوق‌های سرمایه‌گذاری در زمینه تأسیسات گردشگری در این استان خبر داد. ادامه »
03
قرعه‌کشی‌ مسابقه عکس اینستاگرامی گلستانه با موضوع معرفی جاذبه‌های گردشگری برگزار شد
چکیده: آیین قرعه‌کشی مسابقه عکس اینستاگرامی گلستانه با موضوع معرفی جاذبه‌های گردشگری با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان، صفایی مشاور استاندار در امور جوانان و مدیران صفحات بزرگ و فعال مجازی استان گلستان در امور گردشگری برگزار شد. ادامه »
03
مدیر‌کل میراث‌فرهنگی اصفهان در جمع توراپراتورهای کشورهای اروپایی تأکید کرد

توسعه گردشگری فرصتی مناسب برای ایجاد مفاهمه میان ملت‌ها

توسعه گردشگری فرصتی مناسب برای ایجاد مفاهمه میان ملت‌ها
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی استان اصفهان شب گذشته 3 مرداد 96 در جمع توراپراتورهای کشورهای اروپایی در هتل عباسی اصفهان تأکید کرد که ایران یکی از امن‌ترین مقاصد گردشگری برای گردشگران خارجی در منطقه است. ادامه »
03
ایجاد اشتغال برای 109 نفر در کرمانشاه با اجرای طرح ضربتی تولید و اشتغال
چکیده: جلسه شورای اداری در کردستان دیروز 2 مرداد 96، با حضور زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، عبدالمحمد زاهدی استاندار کردستان، مدیران‌کل میراث‌فرهنگی استان‌های کردستان، ایلام، کرمانشاه و همدان و جمعی از مدیران کردستان برگزار شد. ادامه »
03
پژمان بازغی: احیای بناهای تاریخی عاملی برای شناساندن فرهنگ و ایجاد اشتغال است
چکیده: پژمان بازغی، بازیگر سینما و تلویزیون، با اشاره به اینکه گردشگران خارجی برای دیدن ابنیه تاریخی و آشنایی با فرهنگ مردم کشورمان به ایران سفر می‌کنند، گفت: «احیا و مرمت بناهای تاریخی عاملی برای شناساندن فرهنگ و ایجاد اشتغال است.» ادامه »
03
مدیرکل میراث‌فرهنگی استان خبر داد

اشتغال 91 نفر در همدان با طرح ضربتی تولید و اشتغال

اشتغال 91 نفر در همدان با طرح ضربتی تولید و اشتغال
چکیده: جلسه شورای اداری در کردستان، دیروز 2 مرداد 96، با حضور زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، عبدالمحمد زاهدی استاندار کردستان، مدیران‌کل میراث‌فرهنگی استان‌های کردستان، ایلام، کرمانشاه و همدان و جمعی از مدیران کردستان برگزار شد. ادامه »
03
بهره‌برداری از هفت اقامتگاه بوم‌گردی در طرح ضربتی تولید و اشتغال ایلام
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ایلام اعلام کرد که با اجرای طرح ضربتی تولید و اشتغال در دو روستای زنجیره علیا و پشت‌قلعه برای 169 نفر اشتغال ایجاد شد. ادامه »
03
تورهای خواف‌گردی برگزار می‌شود
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  خواف گفت: «به‌مناسبت ولادت امام رضا(ع) تور خواف‌گردی از جاذبه‌های تاریخی این شهرستان برگزار می‌شود.» ادامه »
صفحه 2 از 1780ابتدا   قبلی   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها