شنبه 01 مهر 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

28
هتل 4ستاره امیران با حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی افتتاح شد
چکیده: هتل 4ستاره امیران با حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در استان همدان افتتاح شد. ادامه »
28
تشریح فعالیت‌های خراسان‌رضوی در استقبال از زائران پیاده دهه آخر صفر
چکیده: در چهارمین جلسه ستاد اجرایی خدمات‌سفر خراسان‌رضوی، که ویژه زائران پیاده دهه آخر صفر برگزار شد، فعالیت‌های مرتبط در این استان در استقبال از زائران پیاده تشریح شد. ادامه »
28
باید بر بخش خدمات به‌ویژه در حوزه‌های گردشگری و صنایع‌دستی متمرکز شویم/ جلوگیری از عرضه فله‌ای صنایع‌دستی با تجاری‌سازی و برند‌سازی
چکیده: رئیس ‌سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان همدان تأکید کرد: «بخش گردشگری و خدمات دو بخشی هستند که در حوزه اشتغال در دنیا مؤثر بوده‌اند، بنابراین باید بر بخش خدمات به‌ویژه خدمات مربوط به حوزه‌های گردشگری و صنایع‌دستی متمرکز شویم.» ادامه »
28
پایداری گردشگری با تمرکز بر گردشگری پایدار
چکیده: انتخاب شعار یا نماد در دنیای صنعتی ما، بیش از آنکه هدفی تجاری را دنبال کند، هدفی فرهنگی است. درحقیقت انتخاب شعار تلنگری است برای توجه بیشتر و تمرکز روی موضوعات خاص. ادامه »
28
مدیرکل میراث‌فرهنگی استان تهران:

مشکل اسکان مسافران سن‌پتزبورگ و مسکو حل شد

مشکل اسکان مسافران سن‌پتزبورگ و مسکو حل شد
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان تهران گفت: «اختلاف یکی از دفاتر خدمات‌مسافرتی پایتخت با کارگزار روس موجب سرگردانی 360 مسافر در سن‌پترزبورگ و مسکو شد که با پیگیری معاونت گردشگری این اداره‌کل، هم‌وطنان در هتل‌های دیگری اسکان یافتند.» ادامه »
28
همدان باید اثر ثبت‌جهانی داشته باشد/ برای توسعه اقتصاد کشور نیازمند حضور فعال و جدی بخش خصوصی هستیم
چکیده: جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان همدان امروز سه‌شنبه 28 شهریور 96 با هدف بررسی برنامه‌ها و فعالیت‌های اداره‌ها و دستگاه‌های دولتی این استان با حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، استاندار همدان و مدیران استانی در مجموعه فرهنگی و تاریخی گنجنامه برگزار شد. ادامه »
28
30 تقاضای احداث اقامتگاه بوم‌گردی در استان مرکزی ثبت شده است
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان مرکزی، با بیان اینکه 30 تقاضای احداث اقامتگاه بوم‌گردی در این استان ثبت شده، گفت: «احیا و باززنده‌سازی روستاها هم‌راستا با توسعه گردشگری روستایی ممکن می‌شود.» ادامه »
28
پرس‌تی‌وی 8 مستند از جاذبه‌های گردشگری مرکزی تهیه می‌کند
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی استان مرکزی خبر داد که پرس‌تی‌وی درحال ساخت هشت مستند به سه زبان اسپانیولی، انگلیسی و فارسی درباره جاذبه‌های گردشگری استان مرکزی است. ادامه »
28
با حکم رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری

محمدرضا نعمت‌زاده رئیس افتخاری ستاد ملی سیاست‌گذاری «تبریز2018» شد

محمدرضا نعمت‌زاده رئیس افتخاری ستاد ملی سیاست‌گذاری «تبریز2018» شد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، دیروز دوشنبه 27 شهریور 96، با صدور حکمی، محمدرضا نعمت‌زاده وزیر پیشین صنعت، معدن و تجارت ایران را به‌عنوان رئیس افتخاری ستاد ملی سیاست‌گذاری «تبریز2018» معرفی کرد. ادامه »
28
کشف محوطه تاریخی در جریان برگزاری جشنواره زرشک کوهی در روستای بکاول تربت‌حیدریه
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تربت‌حیدریه گفت: «نخستین جشنواره زرشک کوهی که هم‌زمان با فصل برداشت این محصول در روستای بکاول برگزار شد نقش فراوانی در معرفی سایر ظرفیت‌های این روستا و شهرستان داشت و باعث کشف محوطه‌ای تاریخی در این روستا شد.» ادامه »
28
برقراری پرواز بین دو شهر تاریخی یزد و شیراز
چکیده: با هدف رونق‌بخشی بیشتر به صنعت گردشگری و تأمین رفاه حال گردشگران، پرواز بین دو شهر یزد و شیراز برقرار می‌شود. ادامه »
28
بازدید مونسان از مجموعه گنجنامه و افتتاح غار آکواریوم دهکده گنجنامه
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز سه شنبه 28 شهریور 96، پس از بازدید از مجموعه فرهنگی‌تاریخی گنجنامه، «غار آکواریوم» دهکده گنجنامه را افتتاح کرد. ادامه »
28
توسعه چشم‌انداز گردشگری گیلان در سایه اخلاق‌مداری و مسئولیت‌پذیری حرفه‌ای
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان قرار‌گیری وظایف انسانی در کنار مسئولیت‌های حرفه‌ای واحدهای پذیرایی را مهم قلمداد کرد و گفت: «این مهم چشم‌انداز گردشگری گیلان را توسعه می‌بخشد.» ادامه »
27
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی وارد استان همدان شد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با استقبال استاندار و مدیرکل میراث‌فرهنگی همدان وارد این استان شد. ادامه »
27
در دیدار مونسان با نماینده شرکت DSA مطرح شد

استفاده از الگوی «خانه ایرانی» در طراحی هتل‌ها

استفاده از الگوی «خانه ایرانی» در طراحی هتل‌ها
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دیدار با نماینده شرکت DSA بر لزوم استفاده از ظرفیت‌های صنایع‌دستی و الگوی «خانه ایرانی» در طراحی هتل‌ها تأکید کرد. ادامه »
27
ایران مقصد خوبی برای گردشگران اروپایی به‌ویژه توریست‌های اتریشی است
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، عصر امروز 27 اردیبهشت 96، در دیدار با سفیر اتریش در ایران، تأکید کرد که ایران مقصد خوبی برای گردشگران اروپایی به‌ویژه توریست‌های اتریشی است. ادامه »
27
تأکید مدیرکل میراث‌فرهنگی گیلان بر تدوین بسته‌های جدید سفر در حوزه گردشگری مذهبی
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان آیین‌های مرتبط با عزاداری‌ محرم در نقاط مختلف گیلان را فرصتی مغتنم در عرصه جذب گردشگران مذهبی دانست و تصریح کرد: «انتظار می‌رود تا دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان در راﺳﺘﺎی ﺗﺮوﯾﺞ ﮔﺮدﺷﮕﺮی ﻣﺬﻫﺒﯽ اقدامات مؤثری انجام دهند.» ادامه »
27
شریف‌آباد روستای نمونه گردشگری می‌شود/ تبدیل 100 روستا در خراسان‌رضوی به روستای پاک
چکیده: معاون سیاسی‌امنیتی استانداری خراسان‌رضوی از انتخاب روستای شریف‌آباد به‌عنوان روستای نمونه گردشگری و تبدیل 100 روستای این استان به روستای پاک خبر داد. ادامه »
27
دستاوردهای ملی و بین‌المللی سفر رئیس سازمان میراث‌فرهنگی به چین
چکیده: سفر سه‌روزه رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به چین، که طی هفته گذشته انجام شد، دستاوردهای قابل‌توجهی در سطح ملی و بین‌المللی حوزه گردشگری به‌دنبال داشت. ادامه »
27
رئیس مجلس در جلسه شورای اداری استان:

آذربایجان‌غربی ظرفیت بالایی در جذب توریسم دارد

آذربایجان‌غربی ظرفیت بالایی در جذب توریسم دارد
چکیده: رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری آذربایجان‌غربی، که دیروز 26 شهریور 96 در استانداری برگزار شد، تأکید کرد که آذربایجان‌‌غربی می‌تواند در توسعه توریسم بیشتر درنظر گرفته شود و از این موقعیت نهایت استفاده را بکند. ادامه »
صفحه 3 از 1808ابتدا   قبلی   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها