چهارشنبه 03 خرداد 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

27
سیستان‌و‌بلوچستان سه سال متوالی ثبت‌جهانی داشته است
چکیده: استاندار سیستان‌وبلوچستان بیان کرد: «این یک توفیق بزرگ برای سیستان‌و‌بلوچستان است که در سه سال متوالی این استان ثبت‌جهانی داشته است.» ادامه »
27
استان قم با محوریت گردشگری زیارتی توسعه می‌یابد
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری قم گفت: «استان قم با محوریت گردشگری زیارتی توسعه می‌یابد که مهم‌ترین بخش استان که به‌عنوان مرکز گردشگری شناخته می‌شود بخش خلجستان است.» ادامه »
27
در راستای فرمایش‌های مقام معظم رهبری صورت گرفت

توسعه 4 مجموعه ساحلی از زرآباد تا گواتر

توسعه 4 مجموعه ساحلی از زرآباد تا گواتر
چکیده: معاون سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سیستان‌وبلوچستان گفت: «با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری در بحث از توسعه سواحل‌ مکران و همچنین به‌منظور تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، توسعه چهار مجموعه ساحلی از زرآباد تا گواتر در دستورکار قرار گرفته است.» ادامه »
27
طالبیان: گردشگری، بدون توجه به ارزش‌های میراث‌فرهنگی، پایدار نمی‌شود
چکیده: معاون میراث‌فرهنگی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اعلام کرد که هویت و فرهنگ ملی باید در گردشگری لحاظ شود و گردشگری نمی‌تواند پایدار باشد مگر آنکه ارزش‌های میراث‌فرهنگی را مدنظر قرار دهد. ادامه »
26
تقدیر رئیس اتاق بازرگانی ایران از عملکرد سازمان میراث‌فرهنگی در حوزه گردشگری
چکیده: رئیس اتاق بازرگانی ایران از خدمات و فعالیت‌های گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دولت تدبیر و امید، با اهدای لوح به مرتضی رحمانی‌موحد، معاون گردشگری، تقدیر کرد. ادامه »
26
مدیر‌کل میراث‌فرهنگی قزوین در جلسه شورای اداری:

یکی از شاخص‌های گردشگری هر کشور فراوانی موزه‌هاست

یکی از شاخص‌های گردشگری هر کشور فراوانی موزه‌هاست
چکیده: جلسه شورای اداری استان قزوین صبح امروز با حضور علی اکبر صالحی معاون رئیس‌جمهوری  و رئیس سازمان انرژی اتمی، حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین و آبیک در مجلس شورای اسلامی، فریدون همتی استاندار قزوین ، محمد علی حضرتی‌ها مدیر کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و مدیران دستگاه‎های اجرایی استان در تالار مهندس امامی برگزار ش... ادامه »
26
مدیرکل میراث‌فرهنگی استان در جمع اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس مطرح کرد

تسریع در روند ورود گردشگران و سرمایه‌گذاران خارجی به اصفهان

تسریع در روند ورود گردشگران و سرمایه‌گذاران خارجی به اصفهان
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اصفهان، در نشست تخصصی با اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی که به اصفهان سفر کرده بودند، تأکید کرد: «به‌دنبال تسریع در روند ورود گردشگران خارجی و تسهیل و حمایت از بخش خصوصی در امر سرمایه‌گذاری گردشگری در اصفهان هستیم.» ادامه »
26
ایتالیایی‌ها برای عقد قرارداد سرمایه‌گذاری به اراک آمدند/ احداث سازه‌های اقامتی موقت برای اولین بار در ایران
چکیده: سرمایه‌گذاران شرکت ایتالیایی "سیلک رود" برای اولین بار در ایران در حوزه گردشگری سرمایه‌گذاری خواهند کرد که این مهم را باید میوه شیرین برجام  دانست. ادامه »
26
مجوز شش دفتر خدمات‌مسافرتی در آذربایجان‌شرقی لغو شد
چکیده: سرپرست معاونت گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی گفت: «مجوز فعالیت شش دفتر خدمات مسافرتی استان آذربایجان‌شرقی لغو شد.» ادامه »
26
دومین جشنواره سالانه عکس و فیلم نوروز کردستان پایان یافت
چکیده: «دومین جشنواره سالانه عکس و فیلم نوروز کردستان» با معرفی صاحبان آثار برتر و با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری این استان، شامگاه دوشنبه مورخ 25 اردیبهشت 96، در محل مجتمع فجر سنندج پایان یافت. ادامه »
26
جشن بزرگ ثبت‌ملی نودشه به‌عنوان «شهر گیوه» برگزار شد
چکیده: جشن بزرگ ثبت شهر نودشه به‌عنوان «شهر ملی گیوه (کلاش)» برگزار شد. ادامه »
26
تغییر از ایران‌هراسی به تقویت قدرت اقتصادی با دیپلماسی گردشگری دولت یازدهم
چکیده: در برنامه اعلامی دولت یازدهم آمده است: با توجه به تغييرات گسترده و روزمره جهانی، جمهوری اسلامی ايران به‌عنوان يك قدرت تأثيرگذار منطقه‌اي، نيازمند بازنگری و روزآمدسازی دائمي سياست‌ها و راهبرد‌هايی است كه حلقه پيوند كشور با جهان بيرون به‌شمار ‌آيد. ادامه »
26
راه ثبات و امنیت کشور، از صندوق‌های رأی می‌گذرد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری گفت: «یکی از مهمترین اقداماتی که همیشه در ایران توانسته تعجب جهان را برانگیزد، مشارکت مردم ایران در انتخابات، یعنی وجه مشارکت مردمی در تعیین سرنوشت خود است.» ادامه »
25
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از ایسنا بازدید کرد

احمدی‌پور: کارگروه ویژه سامان‌دهی توس تشکیل می‌شود

 احمدی‌پور: کارگروه ویژه سامان‌دهی توس تشکیل می‌شود
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری دوشنبه 25 اردیبهشت با حضور در خبرگزاری ایسنا از بخش‌های مختلف این خبرگزاری بازدید کرد. ادامه »
25
تعیین 5 شهر نمونه گردشگری در سیستان‌وبلوچستان
چکیده: اولین جلسه کمیته استانی بررسی تفاهم‌نامه همکاری مشترک وزارت کشور با سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در حوزه روستایی و شهری مرتبط با صنعت گردشگری در زاهدان برگزار شد. ادامه »
25
سیستان‌وبلوچستان باید از بن‌بست گردشگری درآید
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سیستان‌وبلوچستان گفت: «باید تلاش کنیم سیستان‌وبلوچستان را از بن‌بست گردشگری درآوریم تا در آینده از ظرفیت‌های قابل‌توجه گردشگری برخوردار باشد.» ادامه »
25
بازدید اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس از شهرستان‌های مرکزی و غربی اصفهان
چکیده: در دومین روز از سفر اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی به اصفهان، اعضای این هیئت از شهرستان‌های مرکزی و غرب این استان بازدید کردند. ادامه »
25
معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در گفت‌وگو با «ایران»:

ایران‌گردی و ارزان‌سازی سفر نقشه راه‌ ماست/ شناور شدن قیمت هتل و ایرلاین‌ها در آینده نزدیک

ایران‌گردی و ارزان‌سازی سفر نقشه راه‌ ماست/ شناور شدن قیمت هتل و ایرلاین‌ها در آینده نزدیک
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری، روز شنبه 23 اردیبهشت 96، با حضور در مؤسسه ایران از ارزان‌سازی برای سفر به استان‌های سواحل جنوبی کشور، ایجاد دفتر اطلاع‌رسانی در روسیه، انتقال برگزاری همایش‌ها از تهران به تبریز در فصل بهار و پاییز و دیگر اخبار این حوزه خبر داد. ادامه »
25
مراکز اطلاع‌رسانی گردشگری یزد به واجدان شرایط واگذار می‌شود
چکیده: اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری یزد به‌منظور اطلاع‌رسانی مناسب در بخش‌های مختلف گردشگری و دفاتر خدمات‌مسافرتی، مراکز اطلاع‌رسانی گردشگری را به افراد واجد شرایط واگذار می‌کند. ادامه »
25
تحلیلی بر ایجاد 4میلیون شغل با گردشگری
چکیده: در مناظره کاندیداهای دوره دوازدهم ریاست‌جمهوری یکی از ادعاهایی که علیه دکتر روحانی مطرح شد، وعده 4میلیون شغل با ورود 10میلیون گردشگر به داخل کشور بود که از نظر منتقدان اتفاق نیفتاده است. ادامه »
صفحه 3 از 1752اولین   قبلی   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین