دوشنبه 01 آبان 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

20
تدوین قانون جامع حمایت از گردشگری در دستور کار است/ رئیس‌جمهوری به گردشگری نظر مثبتی دارد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با اشاره به توجه دولت تدبیر و امید به حوزه گردشگری گفت: «شخص رئیس‌جمهوری به گردشگری نظر مثبتی دارد.» ادامه »
20
دفاتر خدمات مسافرتی استانی باید به‌طور جدی در جذب تورهای ورودی فعالیت کنند
چکیده: معاون گردشگری گفت: «بسیاری از سایت‌ها و محوطه‌های تاریخی ما فاقد پلان ماندگاری گردشگر هستند، باید با ایجاد مسیرهای گردشگری این ماندگاری را افزایش بدهیم، دفاتر خدمات مسافرتی استانی باید به‌طور جدی در جذب تورهای ورودی فعالیت کنند، باید از محل درآمد گردشگری برای فعالان این حوزه مشوق و انگیزه ایجاد شود.» ادامه »
20
رونق فرهنگی و اقتصادی در گرو حرکت به‌سمت گسترش ارتباطات و تبادلات بین‌المللی است
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان شرقی رونق فرهنگی و اقتصادی و به‌ویژه گردشگری را در گرو حرکت به‌سمت گسترش تبادلات و ارتباطات بین‌المللی با سایر کشورها دانست. ادامه »
19
مدیر‌کل میراث‌فرهنگی استان ایلام:

رشته مهارتی هتل‌داری به دانشگاه‌های ایلام می‌آید

رشته مهارتی هتل‌داری به دانشگاه‌های ایلام می‌آید
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان ایلام از آمادگی همکاری برای راه‌اندازی رشته هتل‌داری در یکی از مراکز علمی‌کاربردی خبر داد. ادامه »
19
تورهای رالی خانوادگی بین ایران و ارمنستان برگزار شود/ اعلام آمادگی ایران برای تسریع در ثبت‌ جهانی مسجد کبود ایروان
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دیدار با سفیر ارمنستان پیشنهاد داد به‌منظور توسعه روابط گردشگری بین دو کشور، تورهای رالی خانوادگی بین ایران و ارمنستان و نیز تورهای دوچرخه‌سواری برگزار شود. ادامه »
19
آبشارهای اوتره مجموعه‌ای ناب از شگفتی‌های گردشگری استان گلستان
چکیده: مجموعه آبشارهای اوتره شفیع‌آباد فندرسک آبشاری است که در جنوب روستای شفیع‌آباد واقع شده است. مسیر پیاده‌روی بسیار زیباست و در طول مسیر تا زیر آبشار اصلی  چندین آبشار دیگر نیز وجود دارد که هریک زیبایی خاص خود را دارد. ادامه »
19
کمیته نظارت بر واحدهای خدماتی مسیرهای گردشگری ایلام در ایام اربعین تشکیل شد
چکیده: معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان ایلام از تشکیل کمیته نظارت بر واحدهای اقامتی و پذیرایی این استان در ایام اربعین خبر داد. ادامه »
19
صدور موافقت اصولی اولیه 45 پروژه تأسیسات گردشگری و 12 پروژه اقامتگاه بوم‌گردی در استان اصفهان
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اصفهان گفت: «در هفتمین کمیسیون فنی سرمایه‌گذاری این اداره‌کل که صبح امروز چهارشنبه 19 مهر تشکیل شد، برای 45 پروژه تأسیسات گردشگری و 12 پروژه اقامتگاه بوم‌گردی در استان اصفهان موافقت اصولی اولیه صادر شد.» ادامه »
18
نشست هم‌اندیشی طرح کارورز در واحدهای گردشگری گرگان برگزار شد
چکیده: نشست هم‌اندیشی طرح کارورز به‌منظور بررسی دستورالعمل‌های به‌کارگیری نیروی کارورز در واحدهای گردشگری در شهرستان گرگان امروز سه‌شنبه 18 مهر برگزار شد. ادامه »
18
محمد محب‌خدایی در نشست با رؤسای تشکل‌های گردشگری:

معافیت‌های مالیاتی برای تمام بخش‌های گردشگری در نظر گرفته شود

معافیت‌های مالیاتی برای تمام بخش‌های گردشگری در نظر گرفته شود
چکیده: معاون گردشگری گفت: «معافیت‌های مالیاتی باید برای تمام بخش‌های صنعت گردشگری در نظر گرفته شود تا همه خواستار حضور و فعالیت در این صنعت شوند.»  ادامه »
18
رونق پروازهای فرودگاه کلاله سبب توسعه گردشگری شرق گلستان می‌شود
چکیده: مدیر‌کل میراث‌‎فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گلستان در جلسه هم‌اندیشی توسعه و رونق فرودگاه کلاله گفت: «رونق پروازهای فرودگاه کلاله سبب توسعه گردشگری شرق استان گلستان می‌شود.» ادامه »
18
آیین تجلیل از برگزیدگان گنابادی جشنواره «سفره ایرانی، فرهنگ گردشگری» برگزار شد
چکیده: فرماندار گناباد در مراسم تجلیل از برگزیدگان گنابادی جشنواره «سفره ایرانی، فرهنگ گردشگری» غذاهای سنتی را به‌دلیل ارگانیک بودن و سلامت آن به‌عنوان یکی از ظرفیت‌های گردشگری گناباد عنوان کرد. ادامه »
18
تجلیل از دست‌اندرکاران برگزاری جشنواره فرهنگ اقوام در گنبدکاووس
چکیده: آیین تجلیل از عوامل و دست‌اندرکاران برگزاری یازدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگ اقوام استان گلستان در شهرستان گنبدکاووس برگزار شد. ادامه »
18
میزان اقامت گردشگران در مازندران 8درصد افزایش یافت
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مازندران از افزایش 8درصدی میزان اقامت گردشگران در شش ماه نخست سال 96 نسبت به زمان مشابه در سال گذشته خبر داد. ادامه »
18
دومین جلسه ستاد اربعین حسینی اداره‌کل میراث‌فرهنگی ایلام برگزار شد
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ایلام از برگزاری دومین جلسه ستاد اربعین حسینی برای آمادگی این اداره‌کل برای استقبال از زائران اربعین خبر داد. ادامه »
17
برای 180 کشور ویزای فرودگاهی 3 ماهه صادر می‌کنیم/ حمایت کافی از سرمایه‌گذاری خارجی صورت می‌گیرد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «باید سرمایه‌گذاری گردشگری در بخش خارجی رواج پیدا کند از همین رو قانون حمایت از سرمایه‌گذاری خارجی در کشور وجود دارد که قانونی مترقی نیز است که حمایت کافی از سرمایه گذاری خارجی در کشور می‌کند.» ادامه »
17
جذب 20 میلیون گردشگر تا سال 1404 در گرو توجه بیشتر به گردشگری حلال است
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «برای رسیدن به جذب 20‌میلیون گردشگر براساس سند چشم‌انداز برنامه 20ساله تا سال 1404خورشیدی، باید به گردشگری حلال بیشتر توجه شود.» ادامه »
17
دیدار رئیس سازمان میراث‌فرهنگی با چند تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی
چکیده: در دیدار رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با چند تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی که امروز دوشنبه 17 مهر 96 برگزار شد، بر حفظ و نگهداری از مواریث فرهنگی و توسعه گردشگری در نقاط مختلف کشور تأکید شد. ادامه »
17
در نشست ستاد اقامه نماز و اداره‌کل میراث‌فرهنگی اردبیل مطرح شد

استفاده از ظرفیت‌های گردشگری استان اردبیل در ترویج فرهنگ نماز

استفاده از ظرفیت‌های گردشگری استان اردبیل در ترویج فرهنگ نماز
چکیده: دبیر شورای اقامه نماز اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اردبیل بر استفاده حداکثری از ظرفیت‌های استانی در ترویج فرهنگ اقامه نماز تأکید کرد. ادامه »
17
مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان:

خراسان رضوی، قطب گردشگری میراث ادبی است

خراسان رضوی، قطب گردشگری میراث ادبی است
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: «مهم‌ترین میراث هر ملتی، ادبیات آن است. ادبیات، تجلی‌گاه خلاقیت و مظهر خودباوری ملت‌هاست و قسمتی از میراث معنوی و ناملموس کشور به‌حساب می‌آید.» ادامه »
صفحه 4 از 1819ابتدا   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها