دوشنبه 11 اردیبهشت 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

05
تدابیر سازمان میراث‌فرهنگی کشور به‌ثمر نشست/ ورود بیش از 65 شرکت خارجی به نمایشگاه بین‌المللی تهران
چکیده: سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ایران در دولت تدبیر و امید، با استفاده از ابزارها و پارامترهای بازاریابی و تبلیغات توانست به رشد و ارتقای صنعت گردشگری کشور کمک کند. ادامه »
05
روز پایانی تور رسانه‌ای سازمان میراث‌فرهنگی در کرمانشاه
چکیده: تور رسانه‌ای، که به‌همت سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به کرمانشاه سفر کرده بود، دیروز 4 اردیبهشت 96 و در روز پایانی حضورش در کرمانشاه از مجموعه بیگلربیگی، مسجد جامع کرمانشاه، بازار، تکیه معاون‌الملک و بیستون بازدید کرد. ادامه »
05
مراسم‌ تجلیل از خادمان ستاد اجرایی خدمات‌سفر شهرستان لاهیجان برگزار شد
چکیده: مراسم‌ تجلیل از خادمان ستاد اجرایی خدمات‌سفر شهرستان لاهیجان با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان و مدیران دستگاه‌های اجرایی و فعالان عرصه گردشگری این استان در دانشگاه آزاد لاهیجان برگزار شد. ادامه »
04
نوروز 96 با مشارکت سمن‌ها به‌یادماندنی شد/ سازمان میراث‌فرهنگی خود را ملزم به حمایت از سمن‌ها می‌داند
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری، با اشاره به نتایج ارزشمند همکاری تشکل‌های مردمی و سمن‌ها با ادارات و سازمان میراث‌فرهنگی در برگزاری نوروز متفاوت 96، گفت: «نوروز امسال با مشارکت سمن‌ها به‌یادماندنی شد.» ادامه »
04
پنجاه خشت بر دیوار توسعه پایدار/ خشت پنجم

جذب یک‌میلیارد دلار سرمایه‌گذاری خارجی در صنعت گردشگری

جذب یک‌میلیارد دلار سرمایه‌گذاری خارجی در صنعت گردشگری
چکیده: معاونت برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، به‌منظور بسترسازی و ایجاد زیرساخت‌های گردشگری و همچنین جذب سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی، اقدام به اعطای تسهیلات بانکی به سرمایه‌گذاران این حوزه کرد. ادامه »
04
اقامتگاه‌های بوم‌گردی خوزستان آماده پذیرایی از گردشگران
چکیده: ﻛﺎﺭﺷﻨﺎﺱ اکوتوریسم ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ از فعالیت دو اقامتگاه بوم‌گردی در شهرهای خرمشهر و ایذه خبر داد. ادامه »
04
پنجاه خشت بر دیوار توسعه پایدار/ خشت پنجم

رشد بی‌سابقه سرمایه‌گذاری خارجی در صنعت گردشگری

رشد بی‌سابقه سرمایه‌گذاری خارجی در صنعت گردشگری
چکیده: به‌منظور تسهیل و توسعه سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری و افزایش تعاملات بین‌المللی، درحال‌حاضر، سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی تقاضاهای زیادی برای سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری دارند که به‌دلیل کمبود منابع و محدودیت اعتبارات عمرانی این سازمان قادر به تأمین نیازهای مالی این پروژه‌ها نیست. ادامه »
04
عملیات اجرایی مجتمع گردشگری و تفریحی «سپهر تابناک» آغاز شد
چکیده: مراسم کلنگ‌زنی مجتمع گردشگری‌وتفریحی «سپهر‌ تابناک» در شهرستان دیواندره استان کردستان برگزار شد. ادامه »
04
پنجاه خشت بر دیوار توسعه پایدار/ خشت پنجم

توسعه سرمایه‌گذاری خارجی در بخش گردشگری

توسعه سرمایه‌گذاری خارجی در بخش گردشگری
چکیده: سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور در زمان استقرار دولت تدبیر و امید، به‌منظور توسعه بخش گردشگری، حمایت‌های همه‌جانبه‌ای از سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی کرد. ادامه »
04
تشکیل کارگروه ویژه بازنگری آیین‌نامه‌های بخش گردشگری/ دولت تدبير و اميد در حوزه گردشگرى خارجى موفقيت‌هاى چشمگيرى داشته است
چکیده: رئیس جامعه هتل‌داران کشور گفت: «امروز در جلسه‌ای صمیمی با رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، موضوع تشکیل کارگروهی با حضور پنج نماینده از بخش خصوصی حوزه گردشگری برای بازنگری آیین‌نامه‌های مختلف این حوزه بررسی و تأیید شد.» ادامه »
04
تقویم رویدادهای گردشگری استان فارس تهیه می‌شود
چکیده: نخستین کارگروه تخصصی میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان فارس در سال 96، امروز دوشنبه 4 اردیبهشت‌ به‌دبیری مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری فارس و ریاست معاون گردشگری و امور زائران استانداری فارس و با حضور اعضا برگزار شد. ادامه »
04
قدر‌دانی مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی از زهرا احمدی‌پور/ رویداد «تبریز  2018» آبروی جمهوری اسلامی ایران است
چکیده: در پی تصویب رویداد فراملی «تبریز 2018» در هیئت دولت، مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی از زهرا احمدی‌پور تقدیر کرد. ادامه »
04
سامانه جامع مدیریت حقوقی و املاک سازمان میراث‌فرهنگی رونمایی می‌شود
چکیده: سامانه جامع «مدیریت حقوقی و املاک سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری» تا دو هفته آینده به‌طور رسمی رونمایی می‌شود. ادامه »
04
شهرداران جهان اسلام از آرامگاه فردوسی بازدید می‌کنند
چکیده: هم‌زمان با اجرای ویژه‌برنامه‌های رویداد فرهنگی مشهد 2017 (پایتخت فرهنگی جهان اسلام) و برگزاری اجلاس شهرداران جهان اسلام در روز سه‌شنبه 5 اردیبهشت‌ 96، شهرداران کشورهای اسلامی از آرامگاه حکیم ابوالقاسم فردوسی بازدید می‌کنند. ادامه »
04
با حضور 14 کشور در زنجان برگزار می‌شود

سومین جشنواره بین‌المللی غذای اکو ـ جاده ابریشم

سومین جشنواره بین‌المللی غذای اکو ـ جاده ابریشم
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری زنجان گفت: «سومین جشنواره بین‌المللی غذای اکو ـ جاده ابریشم امسال با حضور 14 کشور برگزار می‌شود.» ادامه »
04
آیین جشن گل‌غلتان کاخک گناباد ثبت ملی می‌شود
چکیده: در آستانه سومین سال برگزاری آیین جشن گل‌غلتان در کاخک گناباد، مقدمات ثبت‌ملی این آیین به‌عنوان میراث ناملموس فراهم شده است. ادامه »
04
با حضور مدیر‌کل امور استان‌های سازمان میراث‌فرهنگی

عملكرد بخش‌های مختلف اداره‌كل میراث‌فرهنگی آذربایجان غربی تشریح شد

عملكرد بخش‌های مختلف اداره‌كل میراث‌فرهنگی آذربایجان غربی تشریح شد
چکیده: در جلسه شورای معاونان اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری که با حضور محسن دلبری مدیر‌کل هماهنگی امور استان‌های سازمان میراث‌فرهنگی برگزار شد، عملکرد بخش‌های مختلف این اداره‌کل تشریح شد. ادامه »
04
حضور 80هزار گردشگر خارجی در بناهای تاریخی اصفهان/ رکورد 40ساله شکست
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اصفهان از ثبت رکورد حضور بیش از 85هزار گردشگر خارجی در محل بناهای تاریخی استان اصفهان در فروردین‌ماه 1396 خبر داد. ادامه »
04
هیئت‌مدیره مجمع خیرین میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری انتخاب می‌شوند
چکیده: هیئت‌مدیره مجمع خیرین میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری پیش از پایان تابستان سال جاری انتخاب می‌شوند. ادامه »
04
هتل پارسیان کوثر اصفهان اولین هتل فرابورس خواهد شد
چکیده: مدیر هتل 5ستاره اصفهان گفت: «هتل پارسیان کوثر اصفهان به‌عنوان نخستین هتل فرابورسی، 15درصد سهام اولیه خود را برای عرضه اولیه در آینده نزدیک اعلام خواهد کرد.» ادامه »
صفحه 4 از 1742اولین   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین