پنجشنبه 08 تیر 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

01
مستند جاذبه‌های شهرستان خرمبید از سوم تیرماه پخش می‌شود
چکیده: مسئول اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خرمبید از حضور گروه مستند‌سازان برنامه «همسفر» در این شهرستان برای تهیه مستندی از جاذبه‌های خرمبید و پخش این مستند از سوم تیر از شبکه مستند سیما خبر داد. ادامه »
01
اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات‌سفر دهگلان ویژه تابستان 96 برگزار شد
چکیده: اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات‌سفر شهرستان دهگلان، ویژه آمادگی اعضای ستاد برای خدمات‌رسانی به گردشگران تابستانه، صبح روز گذشته 31 خرداد 96، در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان به‌ریاست معاون فرماندار شهرستان و با حضور اعضای ستاد برگزار شد. ادامه »
01
برگزاری اولین جلسه ستاد خدمات‌سفر شهرستان سقز ویژه تابستان 96
چکیده: جلسه ستاد اجرایی خدمات‌سفر شهرستان سقز ویژه تابستان 96، به‌ریاست معاون استانداری و فرماندار ویژه شهرستان، معاونان سیاسی، برنامه‌ریزی و عمرانی، سرپرست اداره میراث‌فرهنگی این شهرستان و سایر اعضای این ستاد، صبح دیروز 31 خرداد، در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. ادامه »
01
جباری: اكثر تكالیف محوله به دستگاه‌های میراث‌فرهنگی آذربایجان‌غربی منجر به اشتغال‌زایی شده است
چکیده: مدیرکل میراث‌‌فرهنگی،‌ صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان‌غربی در چهارمین جلسه فرماندهی اقتصاد مقاومتی این استان از ایجاد اشتغال و تولید بر اثر تکالیف محوله به دستگاه‌های میراث‌فرهنگی استان خبر داد. ادامه »
01
خانه‌هایی که در امان ماندند/ از دیدار احمدی‌پور با منتخبان شورای شهر تا پروژه همایون شجریان در سعدآباد
چکیده: هفته گذشته برای سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری هفته ی پرکاری بود.  ادامه »
31
احمدی‌پور: طرح ضربتی تولید و اشتغال باید با سرعت بیشتری اجرا شود
چکیده: احمدی‌پور، با اشاره به اهمیت اجرای طرح ضربتی تولید و اشتغال، تأکید کرد: «این طرح باید با سرعت و شتاب بیشتری به‌اجرا درآید.» ادامه »
31
ضرورت تدوین برنامه‌های مؤثر برای ارتقای فرهنگ گردشگرپذیری
چکیده: فرماندار شهرستان تبریز از ارگان‌های فرهنگی خواست تا در کنار تبلیغ جاذبه‌های گردشگری شهرها، به تدوین برنامه‌های مؤثر برای ارتقای فرهنگ گردشگرپذیری اقدام کنند. ادامه »
31
به‌منظور اجرایی کردن قانون برنامه ششم توسعه کشور

تشکیل کارگروه تدوین دستورالعمل اجرایی گردشگری دریایی تصویب شد

تشکیل کارگروه تدوین دستورالعمل اجرایی گردشگری دریایی تصویب شد
چکیده: معاون گردشگری کشور «تصویب تشکیل کارگروه تدوین دستورالعمل اجرایی گردشگری دریایی با رویکرد نقش حداکثری بخش‌خصوصی» را اقدامی به‌منظور اجرایی کردن قانون برنامه ششم توسعه برای سامان‌دهی سواحل شمالی و جنوبی کشور عنوان کرد. ادامه »
31
یازدهمین جشنواره گل محمدی در منطقه لاله‌زار کرمان برگزار می‌شود
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کرمان گفت: «”یازدهمین جشنواره گل محمدی“، در محل سایت گردشگری منطقه لاله‌زار برگزار می‌شود.» ادامه »
31
وزارت امورخارجه تمهیدات امنیتی دیگری در میدان مشق به‌کار بگیرد/ آماده برگزاری جلسه مشترک و اتخاذ تصمیم مناسب در این خصوص هستیم
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان تهران گفت: «درهای ورودی به محوطه میدان مشق تهران از سوی وزارت امورخارجه و بدون اطلاع و هماهنگی با میراث‌فرهنگی بسته شده است.» ادامه »
31
رویداد کارآفرینی در حوزه گردشگری و صنایع‌دستی در شیراز برگزار می‌شود
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی استان فارس، از برگزاری رویداد کارآفرینی میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری پارس در شیراز خبر داد. ادامه »
31
تشریح طرح‌های ضربتی تولید و اشتغال در دو روستای ایلام
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ایلام از بازدید کارشناسان سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از دو روستای «پشت‌قلعه» آبدانان و «زنجیره‌علیا» چرداول به‌منظور اجرای طرح ضربتی تولید و اشتغال همزمان با دیگر روستاهای کشور خبر داد. ادامه »
31
تهران، زیستن برای بازگفتن
چکیده: اگر می‌خواهیم شهری توسعه‌یافته و قابل‌زیست داشته باشیم، شهروندان باید به شهر خود حس تعلق داشته باشند. در سال‌های اخیر این حس تعلق تهرانی‌ها به پایتخت کمتر شده است.  ادامه »
30
ملاقات رئیس سازمان میراث‌فرهنگی با پرسنل و ارباب‌رجوع
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری امروز ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ با تعدادی از کارکنان و ارباب‌رجوع‌های این سازمان ملاقات کرد. ادامه »
30
معاون رئیس‌جمهوری در دیدار با نمایندگان مردم بم و تالش در مجلس:

توجه به صنایع‌دستی و رونق‌بخشی به گردشگری راهکار اصلی رفع کمبود اشتغال است

توجه به صنایع‌دستی و رونق‌بخشی به گردشگری راهکار اصلی رفع کمبود اشتغال است
چکیده: در دیدار نمایندگان مردم بم و تالش در مجلس شورای اسلامی با معاون رئیس‌جمهوری، مهم‌ترین موضوعات مرتبط با مأموریت‌های سه‌گانه این سازمان در این دو منطقه بررسی شد. ادامه »
30
توسعه روابط ایران و ویتنام در حوزه گردشگری کشاورزی و دریایی/ خانه ایرانی در ویتنام راه‌اندازی می‌شود
چکیده: در دیدار معاون رئیس‌جمهوری با سفیر ویتنام در تهران، افزایش تعامل و روابط دو کشور در بخش گردشگری، به‌ویژه گردشگری کشاورزی و دریایی، مورد تأکید و توافق قرار گرفت. ادامه »
30
چهارمین جشنواره مشارکت ملی گردشگری در خراسان جنوبی برگزار می‌شود
چکیده: معاون گردشگری، سرمایه‌گذاری و تأمین منابع اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان‌جنوبی از برگزاری چهارمین جشنواره مشارکت ملی گردشگری در این استان خبر داد. ادامه »
30
دوازدهمین جشنواره ملی آش ایرانی شهریورماه سال جاری برگزار می‌شود
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری زنجان گفت: «دوازدهمین جشنواره ملی آش ایرانی 8 تا 12 شهریورماه در استان زنجان برگزار می‌شود.» ادامه »
30
رالی سردشت با حضور جانبازان شیمیایی برگزار می‌شود
چکیده: رالی گردشگری سردشت، در روزهای هفتم و هشتم تیر‌ماه سال جاری، به‌مناسبت بزرگداشت شهدا، جانبازان و بازماندگان بمباران شیمیایی شهر سردشت برگزار می‌شود. ادامه »
30
نمایندگان سمن‌ها در نشست اعضای شورای شهر تهران با معاون رئیس‌جمهوری مطرح کردند

توان ایجاد حدود 15000 شغل با توجه به مثلث گردشگری تهران/ بسیاری از گره‌ها را می‌توان با استفاده از ظرفیت‌های سمن‌ها باز کرد

توان ایجاد حدود 15000 شغل با توجه به مثلث گردشگری تهران/ بسیاری از گره‌ها را می‌توان با استفاده از ظرفیت‌های سمن‌ها باز کرد
چکیده: نمایندگان سمن‌ها در دیدار شب گذشته 29 خرداد 96 اعضای منتخب شورای اسلامی شهر تهران با زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، دغدغه‌های خود را در سه حوزه این سازمان مطرح کردند. ادامه »
صفحه 4 از 1765اولین   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین