یکشنبه 01 بهمن 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

24
معرفی ظرفیت‌های کهگیلویه‌وبویر احمد در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کهگیلویه‌وبویر احمد از معرفی ظرفیت‌های گردشگری این استان در یازدهیمن نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران خبر داد. ادامه »
24
نماینده سراوان در گفت‌و‌گو با میراث‌آریا:

نگاه مجلس به گردشگری ویژه است/ ثبت جهانی کلپورگان کار بزرگی بود

نگاه مجلس به گردشگری ویژه است/ ثبت جهانی کلپورگان کار بزرگی بود
چکیده: نماینده مردم سراوان، سیب، سوران و مهرستان با اشاره به اهمیت حوزه گردشگری در کشور گفت: «مجلس، گردشگری را به‌شکل ویژه‌ای می‌بیند و برای توسعه و رونق این حوزه، برای همکاری با دولت آمادگی کامل دارد.» ادامه »
24
معاون توسعه و مدیریت اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان خبر داد

ارسال ۱۷۵۴ طرح گردشگری در استان فارس برای دریافت تسهیلات

ارسال ۱۷۵۴ طرح گردشگری در استان فارس برای دریافت تسهیلات
چکیده: معاون توسعه و مدیریت اداره‌کل میراث‌فرهنگی فارس از معرفی ۲۱۰۴ نفر از متقاضیان تسهیلات ایجاد طرح گردشگری در شهر‌ها و روستاهای استان فارس به اداره کار خبر داد. ادامه »
24
انتخاب هیئت‌مؤسس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی سمنان
چکیده: هیئت‌مؤسس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی سمنان انتخاب شدند. ادامه »
24
مدیرکل میراث‌فرهنگی زنجان عنوان کرد

«توآن» فرصتی برای دیدن جاذبه‌های آسمان در شب

«توآن» فرصتی برای دیدن جاذبه‌های آسمان در شب
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان زنجان گفت: «رویداد "توآن"، فرصتی برای دیدن جاذبه‌های آسمان در شب است و بی‌شک تلفیق جاذبه‌های آسمان با آثار تاریخی روی زمین اعجاز می‌کند، ما معتقدیم می‌توانیم از فرصت عکاسی نجومی برای جذب گردشگر به استان استفاده کنیم.» ادامه »
24
تاکید مدیرکل میراث‌فرهنگی گیلان بر ضرورت حفظ الگوی بوم‌گردی در توسعه گردشگری
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان بر ضرورت حفظ الگوی بوم‌گردی در روند توسعه گردشگری استان تأکید کرد. ادامه »
23
دبیر انجمن علمی اقتصاد شهری ایران در پژوهشگاه میراث فرهنگی عنوان کرد

درآمد ۱۰‌میلیاردی ایران از محل گردشگری/ ایران رتبه ۹۳ رقابت‌پذیری گردشگری

درآمد ۱۰‌میلیاردی ایران از محل گردشگری/ ایران رتبه ۹۳ رقابت‌پذیری گردشگری
چکیده: نایب‌رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: «با وجود شوک‌های ناگهانی و فزاینده‌ای که در اثر اتفاقات سیاسی اجتماعی یا حوادث طبیعی در سال‌های اخیر به صنعت گردشگری در مقیاس جهانی وارد شده است این صنعت همچنان رشد خود را حفظ کرده و از تاب‌آوری بالایی برخوردار بوده است.» ادامه »
23
سفر مونسان به هلند و اسپانیا برای نشست با فعالان گردشگری و سرمایه‌گذاران اقتصادی/ دیدار رئیس سازمان میراث‌فرهنگی با دبیرکل سازمان جهانی جهانگردی
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در سفری پنج‌روزه به هلند و اسپانیا با دبیر کل سازمان جهانی گردشگری و مقامات اسپانیایی در حوزه گردشگری و وزیر آموزش‌و‌پرورش و ورزش اسپانیا و نیز با شهرداران شهرهای اوترخت و لایدندرف دیدار و گفت‌و‌گو خواهد کرد. ادامه »
23
کتاب «چشم‌انداز اقتصاد فرهنگ در ایران» منتشر شد
چکیده: کتاب «چشم‌نداز اقتصاد فرهنگ در ایران» تالیف شهرود امیرانتخابی و رحیم یعقوب‌زاده منتشر شد. ادامه »
23
برپایی نمایشگاه صنایع‌دستی در تمام شهرستان‌های مازندران در نوروز ۹۷
چکیده: معاون عمرانی استاندار و جانشین رئیس ستاد تسهیلات سفر استان مازندران از برپایی حداقل یک نمایشگاه در تمام شهرستان‌های استان مازندران در ایام نوروز ۹۷ خبر داد. ادامه »
23
استاندار خوزستان در افتتاح جشنواره نرگس:

گل نرگس به عنوان سمبل وحدت مردم بهبهان معرفی شود

گل نرگس به عنوان سمبل وحدت مردم بهبهان معرفی شود
چکیده:  استاندار خوزستان، گل نرگس را نماد شهرستان بهبهان توصیف کرد و گفت: «نرگس این قابلیت را داراست که به‌عنوان سمبل وحدت و هم‎گرایی مردم بهبهان مطرح شود.» ادامه »
23
تسهیلات صندوق توسعه ملی به ۲ طرح گردشگری اردبیل پرداخت شد
چکیده: معاون سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان اردبیل از پرداخت تسهیلات صندوق توسعه ملی به دو طرح گردشگری در این استان خبر داد. ادامه »
23
افزایش ۲۹۲۰ تخت به ظرفیت اقامتی استان اصفهان
چکیده: معاون سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان اصفهان، از افزایش ۲۹۲۰ تخت به ظرفیت اقامت گردشگران در استان اصفهان تا پایان آذر سال جاری خبر داد. ادامه »
23
برپایی ۵۲ نمایشگاه مجازی میراث‌فرهنگی خراسان رضوی در ۵۲ هفته
چکیده: به منظور سرعت بخشیدن و دسترسی آسان مسافران و گردشگران به اطلاعات گردشگری و اماکن تاریخی و تفریحی استان خراسان رضوی ۵۲ نمایشگاه عکس مجازی طی ۵۲ هفته در سایت میراث‌فرهنگی خراسان رضوی دایر می‌شود. ادامه »
23
کارگاه آموزشی توانمندسازی روستاهای هدف گردشگری خراسان شمالی برگزار شد
چکیده: معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی خراسان شمالی از برگزاری کارگاه آموزشی توانمندسازی دهیاران روستاهای هدف گردشگری استان خبر داد. ادامه »
23
حضور چشمگیر خراسان رضوی در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌وابسته تهران
چکیده: جلسه هماهنگی نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران با حضور نمایندگانی از استانداری خراسان رضوی، شهرداری مشهد، آستان قدس رضوی، میراث‌فرهنگی خراسان رضوی و بخش خصوصی به‌منظور حضور چشمگیر این استان در این نمایشگاه پنجشنبه ۲۱ دی برگزار شد. ادامه »
23
برگزاری دوره آموزشی ویژه کارکنان هتل‌های استان مرکزی
چکیده: با هدف آشنایی با روابط‌عمومی در صنعت گردشگری، آداب معاشرت در هتل، تکریم ارباب رجوع، آموزش فن بیان و مهارت‌های ارتباطی با گردشگران از ۲۴ دی سال جاری و به‌مدت دو روز، دوره آموزشی ویژه کارکنان داخلی هتل‌های ۳، ۴ و ۵ ستاره استان مرکزی برگزار می‌شود. ادامه »
23
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان قم معرفی شد
چکیده: معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان قم در مراسمی معرفی شد و از زحمات معاون گردشگری سابق این اداره‌کل تقدیر به عمل آمد. ادامه »
23
سلطان سفر به کرمانشاه رسید
چکیده: سلطان سفر با حضور در استان کرمانشاه از جاذبه‌های گردشگری استان بازدید و از این جاذبه‌ها گزارش‌های تصویری تهیه کرد. ادامه »
23
نشست بررسی مشکلات دفاتر خدمات مسافرتی چهارمحال و بختیاری برگزار شد
چکیده: جلسه بررسی مشکلات دفا‌تر خدمات مسافرتی و گردشگری چهارمحال و بختیاری روز پنجشنبه ۲۱ دی ۹۶ در سالن جلسات شهید رفیعی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان برگزار شد. ادامه »
صفحه 5 از 1853ابتدا   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدی   انتها