دوشنبه 11 اردیبهشت 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

03
خبرنگاران دو تور رسانه‌ای ایلام و کردستان در کرمانشاه به‌هم پیوستند
چکیده: تور رسانه‌ای میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری دیشب از طاق‌بستان بازدید کرد. ادامه »
02
تور رسانه‌ای سازمان میراث‌فرهنگی از روستای پالنگان کردستان بازدید کرد/ پاک‌سازی روستا به‌مناسبت روز زمین
چکیده: تور رسانه‌ای که به‌همت سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به کردستان سفر کرده است امروز شنبه 2 اردیبهشت 96 از روستای پالنگان بازدید کرد. ادامه »
02
مدیرکل میراث‌فرهنگی ایلام

پرونده ثبت‌ملی غار زینگان تهیه شده است

پرونده ثبت‌ملی غار زینگان تهیه شده است
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ایلام از تهیه پرونده ثبت غار زینگان به‌عنوان اثر طبیعی در فهرست ملی خبر داد. ادامه »
02
برخی افراد از 5 ماه مدیریت انتظار معجزه دارند/ فعالان بخش خصوصی اسیر بازی‌های جناحی نشوند
چکیده: یکی از فعالان حوزه صنایع‌دستی، امروز 2 اردیبهشت 96، تصریح کرد: «برخی افراد که خود سال‌هاست هیچ کار مفیدی برای توسعه گردشگری و صنایع‌دستی نکرده‌اند چگونه انتظار دارند در 5 ماه معجزه رخ دهد؟» ادامه »
02
اختتامیه نخستین جشنواره ملی «سمن‌ها، سین هشتم نوروز» برگزار می‌شود
چکیده: مدیرکل دفتر امور مجامع و تشکل‌های مردم‌نهاد سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از برگزاری اختتامیه نخستین جشنواره ملی «سمن‌ها، سین هشتم نوروز» با حضور معاون رئیس‌جمهوری خبر داد. ادامه »
02
ظرفیت‌ها و مشکلات اشتغال و تولید در 2 روستای خراسان‌جنوبی ارزیابی شد
چکیده: با حضور کارشناسان طرح ضربتی اشتغال و تولید سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، ظرفیت‌ها و مشکلات تولید و اشتغال در دو روستای خراسان‌جنوبی ارزیابی بررسی شد. ادامه »
02
عملکرد سازمان میراث‌فرهنگی در تعامل با بخش خصوصی مثبت است/ سفرهای احمدی‌پور به نقاط حاشیه‌ای کشور از نقاط قوت فعالیت سازمان است
چکیده: عضو هیئت‌مؤسس انجمن راهنمایان گردشگری استان تهران امروز 2 اردیبهشت 96، تأکید کرد: «عملکرد سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری را در دوره مدیریت جدید در تعامل با بخش خصوصی مثبت ارزیابی می‌کنم.» ادامه »
02
در دیدار رحمانی‌موحد با مارسیائو فاویلا صورت گرفت

تأکید بر افزایش تعاملات گردشگری ایران و برزیل

تأکید بر افزایش تعاملات گردشگری ایران و برزیل
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در پی دیدار با یکی از کاندیداهای اصلی انتخابات دبیرکلی سازمان جهانی جهان‌گردی (UNWTO)، به ترسیم چشم‌انداز همکاری‌های بین‌المللی گردشگری کشور پرداخت. ادامه »
02
توضیحات رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی درباره طرح ۷۳ روستا

میراث فرهنگی و گردشگری پایدار ظرفیت مناسبی برای سند آندف است/ توسعه گردشگری روستایی ازجمله زمینه‌های همکاری با UNDP است

میراث فرهنگی و گردشگری پایدار ظرفیت مناسبی برای سند آندف است/ توسعه گردشگری روستایی ازجمله زمینه‌های همکاری با UNDP است
چکیده: سازمان میراث‌فرهنگی از سال 2000 برای ”مسترپلان گردشگری“ با UNDP همکاری داشته و هم‌اکنون نیز معاونت‌های گردشگری و صنایع‌دستی با امضای تفاهم‌نامه با UNDP درحال همکاری هستند. یکی از اهداف سازمان در طرح ارزیابی ظرفیت تولید و اشتغال در 73 روستا استفاده از ظرفیت‌های تفاهم‌نامه‌ه... ادامه »
02
استاندار ایلام، در نشست خبری با خبرنگاران کشوری و استانی حوزه میراث‌فرهنگی:

یکی از راه‌های توسعه ایلام گردشگری است/ آماده جذب سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری هستیم

یکی از راه‌های توسعه ایلام گردشگری است/ آماده جذب سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری هستیم
چکیده: استاندار ایلام در نشست خبری با خبرنگاران حاضر در تور رسانه‌ای سازمان میراث‌فرهنگی گفت: «ایلام، بعد از پشت‌سر گذاشتن مشکلات مختلف و مراحل گوناگون در قبل و بعد از انقلاب، به مرحله‌ای رسیده که بتواند در راه توسعه قدم‌هایی بردارد که یکی از این راه‌های توسعه، گردشگری است.» ادامه »
02
روز دوم سفر رسانه‌ای به ایلام: از پشت‌قلعه آبدانان تا امامزاده ابراهیم قتال
چکیده: زیبایی‌های استان ایلام تمامی ندارد. دیروز، جمعه 1 اردیبشهت 96، دومین روز از سفر کاروان رسانه‌ای سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی وگردشگری به استان ایلام بود. ادامه »
02
فردا به‌مناسبت روز جهانی بناها و محوطه‌های تاریخی

بازدید عموم مردم از موزه‌های استان گلستان رایگان است

بازدید عموم مردم از موزه‌های استان گلستان رایگان است
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گلستان از رایگان بودن موزه‌های استان در روز جهانی بناها و محوطه‌های تاریخی در روز یکشنبه 3 اردیبهشت 1396 خبر داد. ادامه »
02
اهمیت تربیت مدیران جوان و کوله‌باری از تجربه
چکیده: استفاده از مدیران جوان امری است که اگرچه همیشه ستوده شده است، با اما و اگرهایی همراه بوده؛ این‌بار رئیس‌جمهوری بر تربیت مدیران جوان تأکید می‌کند. ادامه »
02
برخی از آثار تاریخی و زیرساخت‌های گردشگری آذرشهر و عجبشیر بر اثر سیل آسیب دیده‌اند
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی از آسیب برخی آثار تاریخی ثبت‌ملی و زیرساخت‌های گردشگری در پی وقوع بارندگی شدید و جاری شدن سیل در شهرستان‌های آذرشهر و عجبشیر خبر داد. ادامه »
02
روز دوم سفر رسانه‌ای به کردستان: از شهر پلکانی هورامان تا دریاچه زیبای زریوار
چکیده: خبرنگاران و عکاسانی که با تور رسانه‌ای که به همت سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به کردستان سفر کردند، دیروز یکم اردیبهشت از روستای «نگل»، شهر «هورامان»، شهر «مریوان» و دریاچه «زریبار» بازدید کردند. ادامه »
01
روز اول سفر رسانه‌ای به ایلام: از شهر تاریخی سیمره تا تنگه بهرام چوبین
چکیده: استان ایلام اگرچه به‌ظاهر استان کوچکی در غرب کشور است اما در دل خود بهشتی از زیبایی‌ها را جا داده است. ادامه »
01
استاندار کردستان در جمع خبرنگاران حاضر در تور رسانه‌های سازمان میراث‌فرهنگی تأکید کرد

منطقه آزاد کردستان، راه نجات کول‌بَرها

منطقه آزاد کردستان، راه نجات کول‌بَرها
چکیده: استاندار کردستان، با بیان اینکه هیچ جرم سازمان‌یافته‌ای تاکنون در این استان مشاهده نشده و کردستان منطقه‌ای امن محسوب می‌شود، تأکید کرد: «اجرای مراسم و آیین‌های فرقه‌های مذهبی ازجمله دراویش نه‌تنها هیچ محدودیت و ممنوعیتی ندارد، بلکه جاذبه‌ای برای گردشگران است.» ادامه »
01
بازدید خبرنگاران از سه عمارت تاریخی سنندج در اولین روز تور رسانه‌ای سازمان میراث‌فرهنگی در کردستان
چکیده: خبرنگاران اعزامی از سوی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در قالب تور رسانه‌ای به استان‌های غربی کشور، عصر دیروز پنجشنبه 31 فروردین 96، وارد استان کردستان شدند. این تور رسانه‌ای به استان‌های کردستان و کرمانشاه، با هدف معرفی ظرفیت‌های استان‌های غربی کشور سفر کرده‌اند. ادامه »
31
خبرنگاران اعزامی سازمان میراث‌فرهنگی به ایلام از شهر تاریخی سیمره بازدید کردند
چکیده: خبرنگاران شرکت‌کننده در تور رسانه‌ای سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، که قرار است جاذبه‌های گردشگری و آثار فرهنگی‌تاریخی استان ایلام را در کلام و عکس‌های خود به‌تصویر بکشند، امروز پنجشنبه 31 فروردین 96، از شهر تاریخی سیمره در استان ایلام بازدید کردند. ادامه »
31
بازدید خبرنگاران اعزامی سازمان میراث‌فرهنگی از سد سیمره در استان ایلام
چکیده: خبرنگاران شرکت‌کننده در تور رسانه‌ای سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به‌مقصد استان‌های غربی کشور، امروز پنجشنبه ۳۱ فروردین 96، با حضور در شهرستان بدره استان ایلام، از سد زیبای سیمره بازدید کردند. ادامه »
صفحه 6 از 1742اولین   قبلی   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  بعدی   آخرین