یکشنبه 01 بهمن 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

21
تبریز، اولین «شهر گردشگر» ایران در تحقق اقتصاد بدون نفت
چکیده: اقتصاد، کلید واژه‌ای است که توسعه آن در بستر گردشگری در هم تنیده و آنچه امروز نگاه صاحب‌نظران در عرصه گردشگری را به خود معطوف می‌دارد وجود ظرفیت‌های بی‌شمار این صنعت برای توسعه اقتصادی است. ادامه »
21
حضور آذربایجان غربی در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران
چکیده: اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی به‌صورت گسترده در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران شرکت می‌کند . ادامه »
21
فرصت خوبی برای فعال کردن گردشگری ایران فراهم شده است/ سالانه ۲میلیون و ۴۰۰هزار زائر عراقی به ایران می‌آیند
چکیده: معاون سرمایه‌گذاری وبرنامه‌ریزی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با اشاره به اینکه سالانه ۲میلیون ۴۰۰‌هزار زائر عراقی به ایران سفر می‌کنند اظهار کرد: «حداقل ۱۵درصد آنان برای درمان به ایران می‌آیند با ظرفیتی که در قم داریم می‌توانیم از این فرصت‌ها استفاده کنیم.» ادامه »
21
جشنواره اقوام ایرانی و خلیج فارس در بندرعباس افتتاح شد
چکیده: جشنواره اقوام ایرانی و خلیج فارس با حضور  بهروز اکرمی معاون سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان، احمد پویافر فرماندار بندرعباس، محسن ضیایی مدیر‌کل میراث‌فرهنگی این استان چهارشنبه ۲۰ دی در بندرعباس افتتاح شد. ادامه »
20
تعطیلی زمستانی مدارس به توسعه گردشگری کشور کمک می‌کند
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با بیان این‌که تعطیلی زمستانی مدارس به توسعه گردشگری کمک می‌کند، گفت: «ما با این طرح موافقیم و برای اجرای آن با سایر سازمان‌ها همراهی می‌کنیم.» ادامه »
20
مجوز ایجاد ۳۶ واحد گردشگری در فارس صادر شد
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان فارس از صدور مجوز ایجاد برای ۳۶ واحد اقامتی و سایر تأسیسات گردشگری در استان فارس طی ۹ ماهه سال جاری خبر داد. ادامه »
20
سهم ۱۷درصدی بخش گردشگری از برنامه‌ اشتغال دولت در سال ۹۷
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از سهم ۱۷درصدی گردشگری از برنامه‌ اشتغال دولت در سال ۹۷ خبر داد. ادامه »
20
ایجاد اشتغال در سیستان‌و‌بلوچستان با توسعه و رشد صنعت گردشگری
چکیده: معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سیستان‌و‌بلوچستان گفت: «صنعت گردشگری به‌عنوان یکی از صنایع مهم از جنبه‌های گوناگون فرهنگی، اقتصادی از لحاظ اشتغال‌زایی می‌تواند به‌عنوان یکی از صنایع پیشرو، سهم بسزایی در ایجاد اشتغال پایدار و رشد اقتصادی داشته باشد.» ادامه »
20
معاون سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان:

رشد ۴/۵برابری اعتبار زیرساخت‌های گردشگری اردبیل

رشد ۴/۵برابری اعتبار زیرساخت‌های گردشگری اردبیل
چکیده: معاون سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی اردبیل از افزایش ۴/۵ برابری اعتبار زیرساخت‌های گردشگری این استان در سال ۹۶ و در مقایسه با سال گذشته خبر داد. ادامه »
20
پایان‌نامه‌های برگزیده گردشگری معرفی شدند
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی مازندران در جلسه تجلیل از پایان‌نامه‌های برگزیده گردشگری تأکید کرد که توسعه جامعه در گرو تصمیم‌سازی بر پایه تحقیق و پژوهش است. ادامه »
20
برنامه‌ریزی برای حضور هدفمند هنرمندان و فعالان گردشگری اصفهان در نمایشگاه‌های خارجی
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی اصفهان از تعیین کمیته برنامه‌ریزی برای حضور هدفمند هنرمندان و فعالان گردشگری اصفهان در نمایشگاه‌های خارجی خبر داد. ادامه »
20
بازدید بیش از ۱۵هزار گردشگر از جاذبه‌های تاریخی و طبیعی آران‌و‌بیدگل در ماه گذشته
چکیده: رئیس اداره ميراث‌فرهنگی آران‌و‌بیدگل اعلام کرد که طی یک ماه گذشته بیش از ۱۵۵۰۰ نفر گردشگر داخلی و خارجی از جاذبه‌های تاریخی و طبیعی این شهرستان بیدگل بازدید کرده‌اند. ادامه »
20
 خوان گسترده گردشگری گلستان در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی گلستان از حضور گسترده سفره گردشگری گلستان و برپایی آداب و رسوم نگارستان ایران در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران خبر داد. ادامه »
20
حضور خراسان جنوبی در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران
چکیده: معاون گردشگری، سرمایه‌گذاری و تأمین منابع اداره‌کل میراث‌فرهنگی خراسان جنوبی از حضور این استان در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته در تهران خبر داد. ادامه »
20
بافت تاریخی تربت‌حیدریه به محور گردشگری تبدیل می‌شود
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی تربت‌حیدریه اعلام کرد که بخشی از بافت تاریخی این شهر که شامل بناهای تاریخی و شاخص است به محوری گردشگری تبدیل می‌شود.   ادامه »
20
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار:

مسئولان برای جذب گردشگر به خراسان جنوبی تلاش کنند

مسئولان برای جذب گردشگر به خراسان جنوبی تلاش کنند
چکیده: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی با تأکید بر رونق صنعت هوایی در استان تأکید کرد که همه باید تلاش کنیم تا شرایط برای حضور گردشگران در خراسان جنوبی فراهم شود و برخی از قوانین سخت و دست‌و‌پاگیر مانع از حضور گردشگران نشود. ادامه »
20
۷ آژانس خدمات مسافربری در خراسان رضوی برای تورهای جام‌جهانی مجوز گرفتند
چکیده: جانشین معاونت گردشگری خراسان رضوی اعلام کرد که هفت آژانس خدمات مسافربری در خراسان رضوی از معاونت گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی برای تورهای جام‌جهانی مجوز گرفته‌اند. ادامه »
20
تنوع گردشگری طبیعی و تاریخی اردبیل پاسخ‌گوی تمام سلیقه‌هاست
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی اردبیل تأکید کرد که تنوع گردشگری طبیعی و تاریخی این استان قادر به پاسخ‌گویی به تمام سلیقه‌ها است. ادامه »
19
۱۷۷ هتل در خراسان رضوی در حال ساخت است/ ایجاد بیش از ۱۸هزار شغل جدید در حوزه گردشگری
چکیده: معاون سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی وگردشگری خراسان رضوی از ساخت ۱۷۷ هتل در این استان خبر داد. ادامه »
19
زمینه توسعه گردشگری بین ایران و سریلانکا وجود دارد/ برنامه‌ ما گسترش روابط دوجانبه با کشورها در حوزه گردشگری است
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  دیدار با سفیر سریلانکا در تهران گفت: «گسترش روابط دوجانبه با کشورها در حوزه گردشگری از جمله برنامه‌های ما در این حوزه است.» ادامه »
صفحه 6 از 1853ابتدا   قبلی   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  بعدی   انتها