چهارشنبه 03 خرداد 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

20
مهم‌ترین اقدامات و دستاوردهای اداره‌کل میراث‌فرهنگی یزد در دولت تدبیر و امید
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری یزد، روز گذشته سه‌شنبه 19 اردیبهشت 96، مهم‌ترین اقدامات و دستاوردهای اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری این استان در دولت یازدهم را تشریح کرد. ادامه »
20
مدیرکل میراث‌فرهنگی آذربایجان شرقی:

معاون رئیس‌جمهوری به تبریز سفر می‌کند

معاون رئیس‌جمهوری به تبریز سفر می‌کند
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از سفر معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به تبریز خبر داد. ادامه »
20
افتتاح دومین رالی گردشگری بانوان ایران با حضور دو معاون رئیس‌جمهوری/ احمدی‌پور: گردشگری، فرصت‌های توسعه را برای زنان به‌دنبال دارد
چکیده: صبح امروز 20 اردیبهشت با حضور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، معاون رئیس‌جمهوری در امور زنان و خانواده و اوکتاویان علیم‌الدین سفیر اندونزی در ایران دومین رالی گردشگری بانوان ایران افتتاح شد. ادامه »
20
عوامل اجرایی ستاد خدمات اجرایی سفر در استان هرمزگان تجلیل شدند
چکیده: در مراسمی با حضور استاندار هرمزگان، از ۳۴ عامل اجرایی ستاد اجرایی خدمات‌سفر نوروز ۹۶ در این استان تجلیل به‌عمل آمد. ادامه »
19
دیدار مدیرکل میراث‌فرهنگی و مدیرکل صندوق کارآفرینی امید استان یزد
چکیده: دیدار مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری یزد و مدیرکل صندوق کارآفرینی امید این استان، به‌منظور اجرای مفاد تفاهم‌نامه منعقدشده بین سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و صندوق کارآفرینی امید، برگزار شد. ادامه »
19
کارشناسان با وزارتخانه شدن سازمان میراث‌فرهنگی موافق نیستند
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری گفت: «دغدغه مطرح‌شده ازسوی نمایندگان محترم مجلس بحث نظارت است. البته همین حالا هم نظارت بر سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری منعی ندارد؛ به‌هرحال، کارشناسان موافق با طرح وزارتخانه شدن سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری نیستند.» ادامه »
19
معاون رئیس‌جمهوری، در نشست هم‌اندیشی مسائل و مشکلات حوزه گردشگری:

دانشگاهیان در تدوین سند گردشگری مشارکت کنند/ باید خردمندانه از اقتصاد بلورین گردشگری حفاظت کنیم

دانشگاهیان در تدوین سند گردشگری مشارکت کنند/ باید خردمندانه از اقتصاد بلورین گردشگری حفاظت کنیم
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری گفت: «مشکلات اصلی صنعت گردشگری ناشی از تکان‌های سیاسی در فضای داخلی و خارجی است، اقتصاد گردشگری اقتصادی بلورین است که باید با خرد و دور از هیجان از آن حفاظت کنیم، هیجانات سیاسی در بسیاری از موارد به این صنعت آسیب زده که حمله به سفارت عربستان یک نمونه از این آسیب‌هاست.» ادامه »
19
به‌مناسبت میلاد باسعادت حضرت مهدی(عج)

جشنواره گل و گلاب در طبس سبزوار برگزار می‌شود

جشنواره گل و گلاب در طبس سبزوار برگزار می‌شود
چکیده: به‌مناسبت نیمه شعبان و هفته میراث‌فرهنگی، «جشنواره گل و گلاب» در طبس سبزوار برگزار می‌شود. ادامه »
19
ورود گردشگران خارجی به اصفهان در 4 سال اخیر از مرز 900هزار نفر گذشت
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اصفهان، در جمع خبرنگاران، با ارائه گزارشی اعلام کرد که ورود گردشگران خارجی از بین 100 کشور جهان به استان اصفهان در طول چهار سال فعالیت دولت یازدهم از مرز 900هزار نفر گذشته است. ادامه »
19
دهمین جشنواره گردشگری سفر به دشت زیبای کالپوش برگزار می‌شود
چکیده: سرپرست نمایندگی اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان میامی خبر داد که «دهمین جشنواره گردشگری سفر به دشت زیبای کالپوش» جمعه هفته جاری برگزار می‌شود. ادامه »
19
جلسه شیوه سامان‌دهی و جلوگیری از تورها و سفرهای گروهی غیر‌مجاز در کردستان برگزار شد
چکیده: جلسه بررسی شیوه سامان‌دهی و جلوگیری از برگزاری تورها و سفرهای گروهی غیرمجاز در سطح استان کردستان دیروز 18 اردیبهشت برگزار شد. ادامه »
19
بررسی شیوه اجرای تفاهم‌نامه میان وزارت کشور و سازمان میراث‌فرهنگی در کردستان
چکیده: جلسه بررسی راهکارهای اجرایی کردن تفاهم‌نامه منعقدشده بین وزارت کشور و سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در کردستان، یکشنبه 17 اردیبهشت 96، به‌ریاست مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کردستان برگزار شد. ادامه »
19
احمدی‌پور: سیاست‌های کلی گردشگری امسال تدوین می‌شود/ گردشگری با همکاری بخش دولتی و خصوصی رشد می‌کند
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری گفت: «سیاست‌های کلی گردشگری تا شهریور امسال تدوین و برای ابلاغ آماده خواهد شد.» ادامه »
18
احمدی‌پور: «تبریز 2018» اعتباری برای گردشگری ایران است/ معرفی ظرفیت‌های گردشگری ایران به جهان اسلام با اجرای درست برنامه‌های این رویداد
چکیده: اولین نشست ستاد ملی سیاست‌گذاری «تبریز پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی 2018» عصر امروز 18 اردیبهشت 96 در سالن فجر سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزار شد. ادامه »
18
رحمانی‌موحد: گردشگری در دولت تدبیر و امید تبدیل به اولویت شد/ حمله به سفارت عربستان معادلات جذب گردشگران زیارتی را برهم زد
چکیده: مرتضی رحمانی‌موحد در تشریح عملکرد دولت یازدهم در حوزه گردشگری به سه‌وجهی بودن این صنعت و ارتباط آن با بخش‌های اقتصاد، فرهنگ و امور اجتماعی اشاره کرد. ادامه »
18
هتل 3ستاره افرند در شهرستان رودبار به‌بهره‌برداری رسید
چکیده: با حضور استاندار گیلان و سایر مدیران استانی و شهرستانی، روز گذشته 17 اردیبهشت 96، پروژه هتل 3ستاره افرند در روستای شیرکوه واقع در بخش رحمت‌آباد از توابع شهرستان رودبار، به‌بهره‌برداری رسید. ادامه »
18
استاندار گیلان در «همایش اقتصاد مقاومتی و توسعه روستایی»:

معنای واقعی اقتصاد مقاومتی در بهره‌گیری از ظرفیت‌های روستایی نهفته است

معنای واقعی اقتصاد مقاومتی در بهره‌گیری از ظرفیت‌های روستایی نهفته است
چکیده: استاندار گیلان در «همایش اقتصاد مقاومتی و توسعه روستایی» در شهرستان رودبار، با بیان اینکه امروز روند توسعه و پیشرفت شگفت‌انگیز است، به روند روبه‌رشد در جوامع روستایی اشاره کرد و گفت: «معنای واقعی اقتصاد مقاومتی در بهره‌گیری از امکانات و طرفیت‌های روستایی نهفته است.» ادامه »
18
تعلیق دو واحد دفتر خدمات گردشگری بدون‌مجوز در چهارمحال‌وبختیاری
چکیده: معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری چهارمحال‌وبختیاری گفت: «فعالیت دو واحد دفتر خدمات گردشگری، بدون مجوز در استان به‌حالت تعلیق درآمد.» ادامه »
18
رسم امانت‌داری: ماجرای رستوران‌دار طبسی که کیف پر از دلار مهندس چینی را به او بازگرداند
چکیده: اقدام خداپسندانه یک رستوران‌دار طبسی که کیف حاوی دلار و مدارک مهندس چینی را به او بازگرداند و حتی پاداش میلیونی را هم قبول نکرد خیلی زود در رسانه‌ها پیچید و آوازه امانت‌داری ایرانیان را در دنیا را پر رنگ‌تر کرد. ادامه »
17
600 پروژه نیمه‌تمام گردشگری در دولت تدبیر و امید به‌بهره‌برداری رسید
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «از حدود 1700 پروژه نیمه‌تمام با پیشرفت فیزیکی 10 تا 80درصد که اکثراً از دولت قبل باقی مانده بود، 600 پروژه در دولت تدبیر و امید به‌بهره‌برداری رسید.» ادامه »
صفحه 7 از 1752اولین   قبلی   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدی   آخرین