دوشنبه 11 اردیبهشت 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

30
پنجاه خشت بر دیوار توسعه پایدار/ خشت چهارم‎

بازار گردشگری دنیا در دستان دولت تدبیر و امید

بازار گردشگری دنیا در دستان دولت تدبیر و امید
چکیده: ازجمله اقدامات سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور در دولت تدبیر و امید حضور هدفمند در بازار بزرگ جهانی به‌منظور افزایش گردشگری و رشد این صنعت بوده است. ادامه »
30
پنجاه خشت بر دیوار توسعه پایدار/ خشت چهارم

تأثیر برجام در رشد گردشگری ایران، در گفت‌وگو با لیلا اژدری

تأثیر برجام در رشد گردشگری ایران، در گفت‌وگو با لیلا اژدری
چکیده: ازجمله اقدامات سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور حضور در نمایشگاه‌های بین المللی به‌منظور افزایش گردشگر و توسعه این صنعت بوده است. ادامه »
30
پنجاه خشت بر دیوار توسعه پایدار/ خشت چهارم

گردشگری یکی از پول‌ساز‌ترین صنایع دنیا

گردشگری یکی از پول‌ساز‌ترین صنایع دنیا
چکیده: طبق آمار سازمان جهانی گردشگری در سال 2016 میلادی ورود گردشگران بین‌المللی در کل سال 2016 میلادی با رشد 3/9 درصدی همراه بوده است. ادامه »
30
بازدید معاون رئیس‌جمهوری از مجموعه جهانی تخت‌جمشید/ احمدی‌پور: هیئت‌امنایی شدن مجموعه‌های فرهنگی‌تاریخی باعث افزایش جذب سرمایه به این مجموعه‌ها می‌شود
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز 30 فروردین 96، در اولین روز از سفر خود به استان فارس، از مجموعه جهانی تخت‌جمشید و موزه تخت‌جمشید بازدید کرد. ادامه »
30
رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی خبر داد

استان‌های غربی کشور، میزبان دومین تور رسانه‌ای سازمان میراث‌فرهنگی

استان‌های غربی کشور، میزبان دومین تور رسانه‌ای سازمان میراث‌فرهنگی
چکیده: رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از برگزاری دومین تور رسانه‌‍‌ای این سازمان به‌مقصد استان‌های غربی کشور خبر داد. ادامه »
30
اجرای طرح ضربتی تولید و اشتغال در روستای داماش گیلان
چکیده: کارشناسان طرح ضربتی تولید و اشتغال سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به منظور بررسی توانمندی‌های روستای داماش گیلان وارد این روستا شدند. ادامه »
30
راه‌اندازی اقامتگاه‌های بوم‌گردی از گام‌های مثبت دولت یازدهم در حوزه گردشگری روستایی
چکیده: دهیار روستای اندج گفت: «راه‌اندازی خانه‌مسافر و اقامتگاه‌های بوم‌گردی در این دولت از اقدامات مثبتی است که در حوزه گردشگری روستایی صورت گرفته و علاوه‌بر کمک به ایجاد اشتغال و درآمد و رونق اقتصادی در روستا، اوضاع بهتری برای اقامت مسافران و آشنایی با منطقه فراهم آورده است.» ادامه »
30
توسعه اقامتگاه‌های بوم‌گردی، راهکار اصلی توسعه گردشگری روستایی در اصفهان
چکیده: سرپرست هیئت کارشناسی اعزامی از سوی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در اجرای طرح ضربتی اشتغال و تولید، در پایان سومین روز از سفر این هیئت به اصفهان، در جمع خبرنگاران گفت: «توسعه اقامتگاه‌های بوم‌گردی راهکار اصلی توسعه گردشگری روستایی در استان اصفهان به‌شمار می‌رود.» ادامه »
30
آغاز طرح ضربتی اشتغال و تولید در روستاهای خراسان‌جنوبی
چکیده: طرح ضربتی اشتغال و تولید در روستای نایبند طبس با حضور کارشناسان اعزامی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و کارشناسان و ناظران استانی آغاز شد. ادامه »
30
امکان ایجاد 1000 فرصت شغلی در کهگیلویه‌وبویراحمد در حوزه گردشگری
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کهگیلویه‌وبویراحمد گفت: «اگر این حوزه حمایت شود می‌توان هزار فرصت شغلی در سال جاری در این استان ایجاد کرد.» ادامه »
30
شیراز میزبان رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری است
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز چهارشنبه 30 فروردین 96، به استان فارس سفر می‌کند. ادامه »
30
آبشارهای دره سبزرود سرایان جاذبه میراث طبیعی در خراسان‌جنوبی
چکیده: کارشناس ثبت میراث طبیعی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان‌جنوبی گفت: «آبشارهای دره سبز‌رود که به‌صورت پلکانی در مسیری به‌طول دو کیلومتر قرار دارند یکی از جاذبه‌های میراث طبیعی در خراسان‌جنوبی است.» ادامه »
30
ارزیابی ظرفیت‌های تولید و اشتغال در روستاهای اندج و گازرخان
چکیده: به‌منظور اجرای طرح ضربتی تولید و اشتغال در روستاهای هدف‌گردشگری قزوین، کارشناسان اعزامی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سه‌شنبه 29 فروردین 96 با حضور در این استان، به ارزیابی ظرفیت‌های تولید و اشتغال در روستاهای اندج و گازرخان پرداختند. ادامه »
30
بازدید کارشناسان طرح ضربتی تولید و اشتغال از طرح‌های شهرستان فومن
چکیده: بازرسان طرح ضربتی تولید و اشتغال سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری عصر دیروز سه‌شنبه 29 فروردین 96 از فعالیت‌های حوزه مشاغل خانگی، کارگاه‌های صنایع‌دستی و اقامتگاه‌های بوم‌گردی شهرستان فومن بازدید کردند. ادامه »
30
ظرفیت‌های اشتغال و تولید در روستای کزج شهرستان خلخال بررسی شد
چکیده: ظرفیت‌های اشتغال و تولید در روستای کزج شهرستان خلخال با حضور کارشناسان اعزامی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری بررسی شد. ادامه »
30
آغاز طرح ضربتی اشتغال و تولید در روستاهای اطراف قلعه‌رودخان استان گیلان
چکیده: طرح ضربتی اشتغال و تولید در روستاهای اطراف قلعه‌رودخان استان گیلان با حضور کارشناسان اعزامی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آغاز شد. ادامه »
29
دولت با کلیات طرح تشکیل وزارت میراث‌فرهنگی مخالف است/ نظرات کارشناسی و فنی خود را به مجلس تقدیم خواهیم کرد
چکیده: معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های سازمان میراث‌فرهنگی گفت: «حساسیت نمایندگان محترم به حوزه میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری قابل ستایش است.» ادامه »
29
سرپرست هیئت اعزامی طرح ضربتی اشتغال و تولید به چهارمحال‌وبختیاری مطرح کرد

ایجاد رونق اقتصادی از اهداف اصلی طرح ضربتی اشتغال و تولید در روستاها

ایجاد رونق اقتصادی از اهداف اصلی طرح ضربتی اشتغال و تولید در روستاها
چکیده: سرپرست هیئت اجرایی طرح ضربتی اشتغال و تولید در چهارمحال‌وبختیاری، شامگاه دوشنبه 28 فروردین 96، با اشاره به اهمیت شناسایی ظرفیت‌های اقتصادی روستاها، گفت: «ایجاد رونق اقتصادی در روستاها از اهداف اصلی طرح ضربتی اشتغال و تولید است.» ادامه »
29
رئیس هیئت اجرایی طرح ضربتی اشتغال و تولید در چهارمحال‌و‌بختیاری مطرح کرد

ناآگاهی روستاییان از مهم‌ترین معضلات در مسیر توسعه گردشگری پایدار

ناآگاهی روستاییان از مهم‌ترین معضلات در مسیر توسعه گردشگری پایدار
چکیده: رئیس هیئت اجرایی طرح ضربتی اشتغال و تولید، امروز سه‌شنبه 29 فروردین 96، در بازدید از روستای هدف‌گردشگری «یاسه‌چای»، گفت: «ناآگاهی روستاییان از مهم‌ترین معضلات مسیر توسعه گردشگری پایدار در روستاهاست.» ادامه »
29
احمدی‌پور: موازنه تورهای ورودی و خروجی در سال 96 در دستورکار قرار می‌گیرد
چکیده: زهرا احمدی‌پور، با تأکید بر اینکه نگاه دولت حمایت از بخش گردشگری است، گفت: «موازنه تورهای ورودی و خروجی از مهم‌ترین مباحثی است که در سال 96 به آن می‌پردازیم؛ ما باید به هر آنچه برای توسعه صنعت گردشگری به آن نیاز داریم توجه کنیم.» ادامه »
صفحه 8 از 1742اولین   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   آخرین