پنجشنبه 08 تیر 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

22
مدیرکل میراث‌فرهنگی قزوین:

صنایع‌دستی نماد فرهنگ ایرانی است

صنایع‌دستی نماد فرهنگ ایرانی است
چکیده: به‌مناسبت هفته صنایع‌دستی دیشب 21 خرداد 96 از هنرمندان پیشکسوت صنایع‌دستی استان قزوین تقدیر به‌عمل آمد. ادامه »
22
عملیات عمرانی طرح گردشگری روستای زول شهرستان قاینات آغاز شد
چکیده: عملیات اجرایی طرح گردشگری روستای زول شهرستان قاینات پس از تنظیم قرارداد و تحویل به پیمانکار پروژه آغاز شد. ادامه »
22
نامه‌ به رهبری برای حفظ میراث مردم/ سرنوشت مشکلات گردشگری پایتخت
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری از احتمال نامه‌نگاری با رهبر معظم انقلاب برای حفظ دو میراث مهم مردم خبر داد و اعلام کرد که مشکلات کنونی گردشگری پایتخت، ازجمله اتوبوس گردشگری تهران، با کمک اعضای جدید شورای شهر تهران برطرف خواهند شد. ادامه »
22
پرواز مستقیم بوشهر ـ تفلیس راه‌اندازی شد
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری بوشهر از راه‌اندازی پرواز مستقیم بوشهر به تفلیس، پایتخت کشور گرجستان، به‌همت بخش خصوصی خبر داد. ادامه »
22
حضور روزه‌داران در طبیعت زیبای کفه نمکی بردسکن
چکیده: همه ساله همزمان با ماه مبارک رمضان و در نیمه این ماه مبارک در شب‌هایی که قرص ماه شب چهارده در آسمان پرستاره کویر می‌درخشد، مردم شهر بردسکن با حضور خانوادگی در پهنه کویر و در پاکی سفید رنگ کفه نمکی، طبیعت زیبای کویر را به نظاره می‌نشینند . ادامه »
22
در دومین اجلاس وزیران گردشگری کشورهای عضو مجمع گفت‌وگوهای آسیایی (ACD) مطرح شد

پیشنهاد تبدیل شهر همدان به پایتخت گردشگری آسیا

پیشنهاد تبدیل شهر همدان به پایتخت گردشگری آسیا
چکیده: نماینده سازمان میراث‌فرهنگی، در نشست کارشناسان‌ارشد و مقامات عالی‌رتبه گردشگری حاضر در دومین اجلاس وزیران گردشگری کشورهای عضو مجمع گفت‌وگوهای آسیایی (ACD)، پیشنهاد کرد که شهر همدان به‌عنوان پایتخت گردشگری آسیا انتخاب شود. ادامه »
22
نقشه گردشگری شهر شیراز به زبان فرانسوی به چاپ رسید
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری فارس گفت: «در ادامه سیاست‌های این اداره‌کل برای راهنمایی شایسته به گردشگران خارجی و با توجه به حجم ورودی گردشگران فرانسوی به این استان، نقشه گردشگری شهر شیراز به زبان فرانسوی و به‌صورت تخصصی بر روی کاغذ سنگ (سازگار با محیط زیست) به‌چاپ رسید.» ادامه »
22
حضور زهرا احمدی‌پور در خبرگزاری تسنیم + تصاویر
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از تسنیم بازدید کرد. ادامه »
22
معاون گردشگری: خانم‌ها منعی برای اقامت مجردی ندارند
چکیده: معاون گردشگری در واکنش به اجرای سلیقه‌ای دستور «منع قانونی اقامت زنان تنها یا مجرد در هتل‌ها» گفت: «این سازمان هیچ محدودیتی برای حضور بانوان به هر شکلی، در اماکن اقامتی قائل نیست و دستوری در این راستا صادر نکرده است.» ادامه »
22
فرماندار آستارا بر برندسازی گلیم و قالی این شهرستان تأکید کرد
چکیده: فرماندار شهرستان آستارا خواستار برند شدن صنایع‌دستی این شهرستان، ازجمله گلیم و قالی، شد. ادامه »
21
جلسه بررسی طرح توسعه گردشگری دریایی برگزار شد
چکیده: طرح توسعه گردشگری دریایی در جلسه‌ای با حضور معاون سازمان حفاظت محیط‌زیست و مشاور و دستیار ویژه رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزار شد. ادامه »
21
پروژه‌های تولید و اشتغال روستایی 6 استان کشور بررسی شدند
چکیده: پروژه‌های تولید و اشتغال روستایی شش استان اصفهان، فارس، یزد، مازندران، آذربایجان‌شرقی و آذربایجان‌غربی، با حضور محمد‌جعفر جایدری مسئول دبیرخانه طرح تولید و اشتغال روستاهای هدف‌گردشگری و مدیران‌کل این استان‌ها برگزار شد. ادامه »
21
اضافه شدن «گزارش‌نویسی» به جشنواره مشارکت ملی گردشگری/ چرخه گردشگری سلامت با اجرای ضوابط تکمیل می‌شود
چکیده: معاون گردشگری کشور، با اشاره به اینکه چرخه درست گردشگری سلامت با اجرای ضوابط تعیین‌شده در شورای راهبری تکمیل می‌شود، گفت: «از خروجی جشنواره مشارکت ملی گردشگری در تولید محتوا استفاده می‌شود و بخش اعظمی از آن برای استفاده عموم علاقه‌مندان در پورتال سازمان میراث‌فرهنگی در دسترس خواهد بود.» ادامه »
21
معاون اداره‌کل میراث‌فرهنگی سیستان‌و‌بلوچستان خبر داد

تبدیل ارگ محمدحسین‌خان نارویی به مجموعه سنتی در روستای قلعه‌نو

تبدیل ارگ محمدحسین‌خان نارویی به مجموعه سنتی در روستای قلعه‌نو
چکیده: معاون سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی سیستان‌و‌بلوچستان تأکید کرد که برخی از آثار تاریخی قابلیت تبدیل شدن به مجموعه‌هایی مثل هتل یا واحدهای اقامتی یا مجموعه‌های سنتی مثل سفره‌خانه را دارند که ارگ محمدحسین‌خان نارویی ازجمله آن‌هاست. ادامه »
21
چهارمین جشنواره مشارکت ملی گردشگری با رویکرد میهمان‌نوازی برگزار می‌شود
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «”چهارمین جشنواره مشارکت ملی گردشگری با رویکرد میهمان‌نوازی“ در چهار حوزه عکس، سفرنامه‌نویسی، ایده و فیلم برگزار می‌شود.» ادامه »
21
کاهش ورود گردشگران عربی و افزایش اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها در کشور/ ۲۰ هتل جدید امسال به بهره‌برداری می‌رسد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی با اشاره به کاهش ورود گردشگران عربی و افزایش اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها در کشور از بهره‌برداری ۲۰ هتل جدید در سال جاری خبر داد. ادامه »
21
ظرفیت مغفول گردشگری دریایی در جنوب کشور
چکیده: در بخش جنوبی کشور، هم‌جواری با خلیج‌فارس و دریای عمان ظرفیتی کم‌نظیر و بسیار مناسب  برای توسعه همه‌جانبه محسوب می‌شود، پتانسیلی که از چابهار و سیستان و بلوچستان گرفته تا بوشهر، هرمزگان و خوزستان می‌تواند بسترساز شکوفایی اقتصادی باشد. ادامه »
21
شماره دوم دوفصلنامه «آیین نوروز» منتشر شد
چکیده: پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری شماره دوم دوفصلنامه «آیین نوروز» را منتشر کرد. ادامه »
21
سرپرست معاونت عمرانی استانداری خراسان جنوبی:

توسعه گردشگری با همدلی مردم و مسئولان امکان‌پذیر است

توسعه گردشگری با همدلی مردم و مسئولان امکان‌پذیر است
چکیده: سرپرست معاونت هماهنگی و امور عمرانی استانداری خراسان‌جنوبی گفت: «این استان با وجود داشتن جاذبه‌ها و ظرفیت‌های بکر در حوزه گردشگری باید به‌سمت توسعه گردشگری پیش رود که تحقق آن با همدلی مردم و مسئولان امکانپذیر است.» ادامه »
20
«تبریز 2018» دهم دی رسما افتتاح می‌شود/ ارسال نامه به رئیس‌جمهوری برای تأمین بخشی از اعتبارات
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از ارسال نامه به دکتر حسن روحانی، رئیس‌جمهوری اسلامی ایران، برای تأمین اعتبارات رویداد «تبریز 2018» خبر داد. ادامه »
صفحه 9 از 1765اولین   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   آخرین