دوشنبه 07 فروردین 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

استانها

07
جشن نوروزگاه در شهر تاریخی بلادشاپور
چکیده: به‌همت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد، جشن نوروزگاه در شهر تاریخی بلادشاپور درحال برگزاری است. ادامه »
07
معاون توسعه مدیریت سازمان میراث‌فرهنگی کشور: خدمات‌رسانی به گردشگران در شیراز مطلوب است
چکیده: معاون توسعه مدیریت سازمان میراث‌فرهنگی کشور اعلام کرد: «گردشگران و مهمانان نوروزی از آیین‌های سنتی در نوروزگاه سعدیه شیراز در 7 فروردین 96 استقبال چشمگیری کرده‌اند.» ادامه »
07
توسعه و سامان‌دهی گردشگری داخلی از سیاست‌های راهبردی دولت است
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با بیان اینکه توسعه و سامان‌دهی گردشگری داخلی از سیاست‌های راهبردی سازمان در دولت یازدهم است، گفت: «می‌کوشیم تا هفته‌ای در فصل زمستان به‌عنوان ”تعطیلات زمستانی“ تصویب شود.» ادامه »
07
رئیس اداره میراث‌فرهنگی شهرستان عنوان کرد

برپایی نمایشگاه نوروزی فرش دست‌باف در خانه تاریخی بروجردی کاشان

برپایی نمایشگاه نوروزی فرش دست‌باف در خانه تاریخی بروجردی کاشان
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان کاشان از برپایی نمایشگاه و فروشگاه فرش دست‌باف نفیس در خانه تاریخی بروجردی کاشان خبر داد. ادامه »
07
معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌ها تأکید کرد

اصفهان پیشتاز در خدمات‌رسانی به بیماران دیالیزی در نوروز 96

اصفهان پیشتاز در خدمات‌رسانی به بیماران دیالیزی در نوروز 96
چکیده: معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، با همراهی مدیرکل میراث‌فرهنگی و جمعی از مدیران اداره‌کل میراث‌فرهنگی اصفهان، از مرکز کمیته بهداشت و درمان ستاد هماهنگی خدمات‌سفر استان اصفهان بازدید کرد. ادامه »
07
بازرس ویژه رئیس سازمان میراث‌فرهنگی کشور در سفر به اصفهان:

شعار «نوروز متفاوت» در فعالیت‌های ستاد هماهنگی خدمات‌سفر استان اصفهان تحقق یافته است

شعار «نوروز متفاوت» در فعالیت‌های ستاد هماهنگی خدمات‌سفر استان اصفهان تحقق یافته است
چکیده: بازرس ویژه رئیس سازمان میراث فرهنگی و ناظر ستاد هماهنگی خدمات‌سفر کشور با سفر به استان اصفهان پس از بازدید از نحوه عرضه خدمات در ستاد خدمات‌سفر این استان، تأکید کرد: «شعار ”نوروزی متفاوت“ در فعالیت‌های ستاد هماهنگی خدمات‌سفر استان اصفهان تحقق یافته است.» ادامه »
07
معاون میراث‌فرهنگی کشور: امید است مرمت 900 اثر تاریخی با مشارکت مردم در سال جدید صورت بگیرد
چکیده: معاون میراث‌فرهنگی کشور گفت: «با هدف تحقق رویکرد مشارکتی در مرمت بناهای تاریخی همکاری خوبی میان سمن‌ها صورت گرفته و براساس این رویکرد، پارسال 600 پروژه با مشارکت مردم و مالکان خصوصی مرمت شد که امید است امسال این تعداد به 900 بنای تاریخی که در حوزه ثبت‌ملی ورود پیدا کرده‌اند برسد.» ادامه »
07
مدیرکل امور مجلس سازمان میراث‌فرهنگی کشور:

دولت برای توسعه گردشگری روستایی طرح یک‌فوریتی به مجلس ارائه داد

دولت برای توسعه گردشگری روستایی طرح یک‌فوریتی به مجلس ارائه داد
چکیده: دولت طرح یک فوریتی مجلس را برای برداشت 1.5میلیون دلار معادل ارزی از صندوق توسعه برای توسعه صنایع گردشگری با هدف توسعه اشتغال روستایی مطرح کرده است. ادامه »
07
معرفی کاخ‌قلعه مشروطیت دزک
چکیده: قلعه مشروطیت دزک از آثار تاریخی در استان چهارمحال‌وبختیاری است. ادامه »
07
اجرای طرح نوروزگاه در مجتمع زیتون قم
چکیده: طرح نوروزگاه در مجتمع زیتون قم با اهدای بسته‌های فرهنگی و تبلیغاتی از امروز دوشنبه 7 فرودین آغاز شد. ادامه »
07
با تخریبگران آثار تاریخی برخورد می‌شود
چکیده: فرمانده یگان حفاظت میراث‌فرهنگی چهارمحال‌وبختیاری از برخورد با آسیب‌زنندگان ابنیه تاریخی در این استان خبر داد. ادامه »
07
ایجاد 200 اقامتگاه بوم‌گردی تا پایان سال 96 در سیستان‌وبلوچستان
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سیستان‌وبلوچستان اعلام که تا پایان سال 96، 200 اقامتگاه بوم‌گردی در این استان ایجاد می‌شود. ادامه »
07
مدیرکل دفتر مطالعات و آموزش گردشگری کشور:

توسعه گردشگری از رویکردهای دولت تدبیر و امید است

توسعه گردشگری از رویکردهای دولت تدبیر و امید است
چکیده: مدیرکل دفتر مطالعات و آموزش گردشگری کشور اعلام کرد: «توسعه گردشگری در کشور از رویکردهای مهم و مثبت دولت تدبیر و امید در چند سال اخیر است و تاکنون در این راستا گام‌های مهمی برداشته است.» ادامه »
07
سرپرست پایگاه میراث فرهنگی محوطه باستانی سیلک کاشان:

کارگاه آشنایی با مفاهیم میراث فرهنگی ویژه کودکان درحال برگزاری است

کارگاه آشنایی با مفاهیم میراث فرهنگی ویژه کودکان درحال برگزاری است
چکیده: سرپرست پایگاه میراث فرهنگی محوطه باستانی سیلک کاشان امروز 7 فروردین 96 از برگزاری کارگاه آشنایی با مفاهیم میراث فرهنگی برای کودکان ویژه نوروز 96 در این محوطه خبر داد. ادامه »
07
سفر رئیس دفتر ریاست سازمان میراث‌فرهنگی کشور به شهرستان پاوه
چکیده: رئیس دفتر ریاست سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، دیروز 6 فروردین 96، به‌همراه آقای جلیلیان مسئول نظارت و بازرسی خدمات‌سفر، به شهرستان پاوه سفر کرد. ادامه »
07
اجرای موسیقی سنتی لوطی در نوروزگاه هرمزگان
چکیده: نوروزگاه هرمزگان در هفتمین شب برگزاری‌اش در معبد هندوها با اجرای موسیقی سنتی لوطی به‌استقبال از میهمانان رفت. ادامه »
07
رئیس اداره میراث‌فرهنگی شهرستان دره‌شهر خبر داد

حضور گردشگران نوروزی در تنگه «ساز و بن» سیروان

حضور گردشگران نوروزی در تنگه «ساز و بن» سیروان
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان سیروان از حضور گردشگران نوروزی در تنگه ساز و بن، واقع در این شهرستان، خبر داد‌. ادامه »
07
سنت‌های سرایان در بازارچه نوروزی این شهرستان احیا شدند
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان سرایان از اجرای‌ بازی‌های بومی و محلی و همچنین اجرای زنده موسیقی سنتی سرایان، طی ایام نوروز، در بازارچه نوروزی این شهرستان خبر داد. ادامه »
07
برگزاری نمایشگاه جاذبه‌های محیط‌زیستی در موزه مردم‌شناسی تربت‌حیدریه
چکیده: به‌منظور جذب و ماندگاری بیشتر مسافران و گردشگران نوروزی با مشارکت اداره محیط‌زیست شهرستان نمایشگاه عکس جاذبه‌های محیط‌زیستی در مجموعه فرهنگی‌تاریخی قطب‌الدین حیدر برگزار شد. ادامه »
07
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی: اجرای برنامه‌های فرهنگی بازدید از مجموعه‌های تاریخی را جذاب‌تر می‌کند/ ایران سرزمینی تنوع‌خیز است
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز در هفتمین روز از بهار 96 در حاشیه بازدید از مجموعه فرهنگی‌تاریخی سعدآباد، گفت: «اجرای برنامه‌های فرهنگی می‌تواند بازدید از مجموعه‌های فرهنگی‌تاریخی را برای بازدیدکنندگان جذاب‌تر کند.» ادامه »
صفحه 2 از 305اولین   قبلی   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین