چهارشنبه 04 مرداد 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

استانها

03
لزوم استفاده از گردشگری مذهبی و جنگ برای رونق اقتصادی در ایلام
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ایلام بر لزوم استفاده از گردشگری مذهبی و جنگ برای رونق اقتصادی در ایلام تأکید کرد و گفت: «مسئله اربعین و وجود یادمان‌های دفاع مقدس فرصتی بی‌نظیر برای توسعه استان است.» ادامه »
03
اداره‌کل میراث‌فرهنگی قم پیگیر 21 پرونده حقوقی
چکیده: مسئول امور حقوقی و املاک اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری قم از پیگیری و بررسی 21 پرونده تخلف در محاکم قضایی قم خبر داد. ادامه »
03
مشوق‌های سرمایه‌گذاری گردشگری در خوزستان تعیین می‌شود
چکیده: معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری اداره‌‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خوزستان از تشکیل کمیته تعیین مشوق‌های سرمایه‌گذاری در زمینه تأسیسات گردشگری در این استان خبر داد. ادامه »
03
مرمت بازار تاریخی ابراهیم‌خان کرمان به اتمام رسید
چکیده: مرمت اصولی بازار ابراهیم‌خان کرمان که در طول سالیان گذشته به دلیل دخل و تصرف‌های غیراصولی دچار منظر نامناسبی شده بود، با مشارکت اداره‌ میراث‌فرهنگی کرمان و کسبه بازار ابراهیم خان روز گذشته به اتمام رسید. ادامه »
03
قرعه‌کشی‌ مسابقه عکس اینستاگرامی گلستانه با موضوع معرفی جاذبه‌های گردشگری برگزار شد
چکیده: آیین قرعه‌کشی مسابقه عکس اینستاگرامی گلستانه با موضوع معرفی جاذبه‌های گردشگری با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان، صفایی مشاور استاندار در امور جوانان و مدیران صفحات بزرگ و فعال مجازی استان گلستان در امور گردشگری برگزار شد. ادامه »
03
مدیر‌کل میراث‌فرهنگی اصفهان در جمع توراپراتورهای کشورهای اروپایی تأکید کرد

توسعه گردشگری فرصتی مناسب برای ایجاد مفاهمه میان ملت‌ها

توسعه گردشگری فرصتی مناسب برای ایجاد مفاهمه میان ملت‌ها
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی استان اصفهان شب گذشته 3 مرداد 96 در جمع توراپراتورهای کشورهای اروپایی در هتل عباسی اصفهان تأکید کرد که ایران یکی از امن‌ترین مقاصد گردشگری برای گردشگران خارجی در منطقه است. ادامه »
03
آغاز مرمت بام  تیمچه تاریخی سرباز قزوین
چکیده: پروژه سامان‌دهی و مرمت تیمچه تاریخی سرباز در استان قزوین با هدف حفاظت از آثار غنی و ارزشمند تاریخی فرهنگی آغاز شد. ادامه »
03
خرید تضمینی محصولات حصیری تولیدکنندگان سیستان و بلوچستان
چکیده: هم‌زمان با سفر ارزیابان شورای جهانی صنایع‌دستی به سیستان و بلوچستان، محصولات حصیری شهرستان‌های این استان با حضور بهمن نامور‌مطلق معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در یک برنامه دوروزه به‌صورت تضمینی خریداری شد. ادامه »
03
ایجاد اشتغال برای 109 نفر در کرمانشاه با اجرای طرح ضربتی تولید و اشتغال
چکیده: جلسه شورای اداری در کردستان دیروز 2 مرداد 96، با حضور زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، عبدالمحمد زاهدی استاندار کردستان، مدیران‌کل میراث‌فرهنگی استان‌های کردستان، ایلام، کرمانشاه و همدان و جمعی از مدیران کردستان برگزار شد. ادامه »
03
برگزاری دوره‌های آموزش صنایع‌دستی در کانون اصلاح و تربیت بینالود
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان بینالود (طرقبه‌وشاندیز) گفت: «دوره‌های آموزشی صنایع‌دستی در کانون اصلاح و تربیت این شهرستان برگزار می‌شود.» ادامه »
03
مدیرکل میراث‌فرهنگی استان خبر داد

اشتغال 91 نفر در همدان با طرح ضربتی تولید و اشتغال

اشتغال 91 نفر در همدان با طرح ضربتی تولید و اشتغال
چکیده: جلسه شورای اداری در کردستان، دیروز 2 مرداد 96، با حضور زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، عبدالمحمد زاهدی استاندار کردستان، مدیران‌کل میراث‌فرهنگی استان‌های کردستان، ایلام، کرمانشاه و همدان و جمعی از مدیران کردستان برگزار شد. ادامه »
03
بهره‌برداری از هفت اقامتگاه بوم‌گردی در طرح ضربتی تولید و اشتغال ایلام
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ایلام اعلام کرد که با اجرای طرح ضربتی تولید و اشتغال در دو روستای زنجیره علیا و پشت‌قلعه برای 169 نفر اشتغال ایجاد شد. ادامه »
03
مشارکت میراث‌فرهنگی و آب منطقه‌ای در توسعه گردشگری سد فریمان
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری فریمان از حمایت از بخش‌خصوصی و سامان‌دهی منطقه نمونه گردشگری سد فریمان خبر داد. ادامه »
03
در دیدار ارزیابان شورای جهانی صنایع‌دستی با استاندار سیستان‌وبلوچستان مطرح شد

شهرهای جهانی راهی برای گفتمان‌سازی در صنایع‌دستی

شهرهای جهانی راهی برای گفتمان‌سازی در صنایع‌دستی
چکیده: غدا هیجاوی رئیس منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع‌دستی و کوین مورای یکی از ارزیابان شورای جهانی صنایع‌دستی، با همراهی بهمن نامورمطلق معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشورمان، شامگاه دوشنبه 2 مرداد 96، با علی‌اوسط هاشمی استاندار سیستان‌وبلوچستان دیدار کردند. ادامه »
03
نماینده آشوریان و کلدیان ایران در دیدار با مدیرکل میراث‌فرهنگی استان مطرح کرد

قدردانی از توجه اداره‌کل میراث‌فرهنگی آذربایجان‌غربی به آثار تاریخی آشوریان

قدردانی از توجه اداره‌کل میراث‌فرهنگی آذربایجان‌غربی به آثار تاریخی آشوریان
چکیده: نماینده آشوریان ایران درمجلس شورای اسلامی با مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان‌غربی دیدار و گفت‌وگو کرد. ادامه »
03
تورهای خواف‌گردی برگزار می‌شود
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  خواف گفت: «به‌مناسبت ولادت امام رضا(ع) تور خواف‌گردی از جاذبه‌های تاریخی این شهرستان برگزار می‌شود.» ادامه »
03
اشتغال 203 نفر در کردستان با اجرای طرح ضربتی تولید و اشتغال
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کردستان گفت: «با اجرای طرح ضربتی تولید و اشتغال در سه روستای سلین، نوره و پالنگان، 81 نفر در بخش گردشگری و 122 نفر در بخش صنایع‌دستی مشغول به کار می‌شوند.» ادامه »
03
گزارش «شهروند» از زنان بافنده روستای دارستان سیرجان که به‌عنوان «دهکده جهانی گلیم» برای ثبت جهانی پیشنهاد شده است

تار‌به‌تار نقش رنگین‌کمان

تار‌به‌تار نقش رنگین‌کمان
چکیده: دارستان ٤٠٠ خانوار سکنه دارد که معاش مستقیم حدود ٢٧٠ خانوار آن از طریق گلیم بافی تامین می شود بخشدار گلستان: قبل از زمزمه های جهانی شدن این نگرانی بود که صنعت گلیم فروشی به فراموشی سپرده شود چون دلال‌ها مفت می‌گرفتند و چیزی عاید بافنده‌ها نمی‌شد. ادامه »
03
شادباش‌گویی رئیس دبیرخانه اوراسیای سازمان میراث شهرهای جهان به مردم ایران و یزد
چکیده: رئیس دبیرخانه اوراسیای سازمان میراث شهرهای جهان، انتخاب یزد در فهرست میراث جهانی یونسکو را به این شهر و ایرانیان شادباش گفت. ادامه »
03
برپایی نمایشگاه برندهای برتر و دست‌بافته‌های فرش و تابلوفرش عشایری در نیاوران
چکیده: یازدهمین نمایشگاه برندهای برتر دست‌بافته‌های فرش و تابلوفرش عشایری از 2 تا 6 مرداد 96 در مجموعه فرهنگی‌تاریخی نیاوران برگزار می‌شود. ادامه »
صفحه 2 از 438ابتدا   قبلی   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها