یکشنبه 03 اردیبهشت 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

استانها

02
استاندار ایلام، در نشست خبری با خبرنگاران کشوری و استانی حوزه میراث‌فرهنگی:

یکی از راه‌های توسعه ایلام گردشگری است/ آماده جذب سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری هستیم

یکی از راه‌های توسعه ایلام گردشگری است/ آماده جذب سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری هستیم
چکیده: استاندار ایلام در نشست خبری با خبرنگاران حاضر در تور رسانه‌ای سازمان میراث‌فرهنگی گفت: «ایلام، بعد از پشت‌سر گذاشتن مشکلات مختلف و مراحل گوناگون در قبل و بعد از انقلاب، به مرحله‌ای رسیده که بتواند در راه توسعه قدم‌هایی بردارد که یکی از این راه‌های توسعه، گردشگری است.» ادامه »
02
روز دوم سفر رسانه‌ای به ایلام: از پشت‌قلعه آبدانان تا امامزاده ابراهیم قتال
چکیده: زیبایی‌های استان ایلام تمامی ندارد. دیروز، جمعه 1 اردیبشهت 96، دومین روز از سفر کاروان رسانه‌ای سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی وگردشگری به استان ایلام بود. ادامه »
02
فردا به‌مناسبت روز جهانی بناها و محوطه‌های تاریخی

بازدید عموم مردم از موزه‌های استان گلستان رایگان است

بازدید عموم مردم از موزه‌های استان گلستان رایگان است
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گلستان از رایگان بودن موزه‌های استان در روز جهانی بناها و محوطه‌های تاریخی در روز یکشنبه 3 اردیبهشت 1396 خبر داد. ادامه »
02
برگزاری آزمون پایان دوره مقدماتی صنایع‌دستی در زندان‌های البرز
چکیده: معاون صنایع‌دستی استان البرز امروز شنبه 2 اردیبهشت 96، از برگزاری آزمون پایان دوره مقدماتی هنرجویان صنایع‌دستی در زندان‌های البرز در بخش بانوان خبر داد. ادامه »
02
هم‌زمان با برگزاری همایش عطاملک جوینی صورت گرفت

رونمایی از المان «تاریخ جهان‌گشا» در جوین

رونمایی از المان «تاریخ جهان‌گشا» در جوین
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان جوین گفت: «هم‌زمان با برگزاری همایش عطاملک جوینی، از المان کتاب ”تاریخ جهان‌گشا“ی این مورخ در شهرستان جوین رونمایی شد و 30 نفر از استادان دانشگاه و پژوهشگران کشوری و استانی نیز از بناهای تاریخی شهرستان جوین بازدید کردند.» ادامه »
02
3 حفار غیرمجاز در بوشهر بازداشت شدند
چکیده: فرمانده یگان حفاظت میراث‌فرهنگی استان بوشهر گفت: «سه حفار غیرمجاز در قدمگاه خضرنبی بازداشت شدند.» ادامه »
02
برخی از آثار تاریخی و زیرساخت‌های گردشگری آذرشهر و عجبشیر بر اثر سیل آسیب دیده‌اند
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی از آسیب برخی آثار تاریخی ثبت‌ملی و زیرساخت‌های گردشگری در پی وقوع بارندگی شدید و جاری شدن سیل در شهرستان‌های آذرشهر و عجبشیر خبر داد. ادامه »
02
روز دوم سفر رسانه‌ای به کردستان: از شهر پلکانی هورامان تا دریاچه زیبای زریوار
چکیده: خبرنگاران و عکاسانی که با تور رسانه‌ای که به همت سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به کردستان سفر کردند، دیروز یکم اردیبهشت از روستای «نگل»، شهر «هورامان»، شهر «مریوان» و دریاچه «زریبار» بازدید کردند. ادامه »
01
روز اول سفر رسانه‌ای به ایلام: از شهر تاریخی سیمره تا تنگه بهرام چوبین
چکیده: استان ایلام اگرچه به‌ظاهر استان کوچکی در غرب کشور است اما در دل خود بهشتی از زیبایی‌ها را جا داده است. ادامه »
01
استاندار کردستان در جمع خبرنگاران حاضر در تور رسانه‌های سازمان میراث‌فرهنگی تأکید کرد

منطقه آزاد کردستان، راه نجات کول‌بَرها

منطقه آزاد کردستان، راه نجات کول‌بَرها
چکیده: استاندار کردستان، با بیان اینکه هیچ جرم سازمان‌یافته‌ای تاکنون در این استان مشاهده نشده و کردستان منطقه‌ای امن محسوب می‌شود، تأکید کرد: «اجرای مراسم و آیین‌های فرقه‌های مذهبی ازجمله دراویش نه‌تنها هیچ محدودیت و ممنوعیتی ندارد، بلکه جاذبه‌ای برای گردشگران است.» ادامه »
01
بازدید خبرنگاران از سه عمارت تاریخی سنندج در اولین روز تور رسانه‌ای سازمان میراث‌فرهنگی در کردستان
چکیده: خبرنگاران اعزامی از سوی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در قالب تور رسانه‌ای به استان‌های غربی کشور، عصر دیروز پنجشنبه 31 فروردین 96، وارد استان کردستان شدند. این تور رسانه‌ای به استان‌های کردستان و کرمانشاه، با هدف معرفی ظرفیت‌های استان‌های غربی کشور سفر کرده‌اند. ادامه »
31
خبرنگاران اعزامی سازمان میراث‌فرهنگی به ایلام از شهر تاریخی سیمره بازدید کردند
چکیده: خبرنگاران شرکت‌کننده در تور رسانه‌ای سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، که قرار است جاذبه‌های گردشگری و آثار فرهنگی‌تاریخی استان ایلام را در کلام و عکس‌های خود به‌تصویر بکشند، امروز پنجشنبه 31 فروردین 96، از شهر تاریخی سیمره در استان ایلام بازدید کردند. ادامه »
31
موزه باستان‌شناسی دره‌شهر میزبان تور رسانه‌ای سازمان میراث‌فرهنگی
چکیده: خبرنگاران اعزامی از سوی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در قالب تور رسانه‌ای به استان‌های غربی کشور، امروز پنجشنبه 31 فروردین 96، از موزه باستان‌شناسی دره‌شهر در استان ایلام بازدید کردند. ادامه »
31
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از سرای مشیر شیراز بازدید کرد
چکیده: زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز پنج‌شنبه 31 فروردین 96، از بازارچه دائمی صنایع‌دستی در سرای مشیر، واقع در بازار وکیل شهر شیراز که صنایع‌دستی اصیل و سنتی استان فارس را عرضه می‌کند، بازدید کرد. ادامه »
31
بازدید خبرنگاران اعزامی سازمان میراث‌فرهنگی از سد سیمره در استان ایلام
چکیده: خبرنگاران شرکت‌کننده در تور رسانه‌ای سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به‌مقصد استان‌های غربی کشور، امروز پنجشنبه ۳۱ فروردین 96، با حضور در شهرستان بدره استان ایلام، از سد زیبای سیمره بازدید کردند. ادامه »
31
دومین جلسه کارگاه «ملاقات شهر و موزه» در کاخ نیاوران برگزار شد
چکیده: دومین جلسه از کارگاه آموزشی «ملاقات شهر و موزه» امروز در مجموعه فرهنگی‌تاریخی نیاوران برگزار شد. ادامه »
31
بازدید احمدی‌پور از بافت فرهنگی‌تاریخی شیراز
چکیده: زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز پنجشنبه 31 فروردین 96، در ادامه سفرش به استان فارس، از بافت فرهنگی‌تاریخی شیراز و مسجد جامع عتیق بازدید کرد و سپس به حرم احمدبن‌موسی شاهچراغ(ع) رفت و به زیارت مرقد برادر امام رضا(ع) پرداخت. ادامه »
31
طالبیان در آخرین کنگره استانی در سیستان‌وبلوچستان خبر داد

آغاز فرایند برگزاری کنگره ملی تاریخ معماری و شهرسازی ایران

آغاز فرایند برگزاری کنگره ملی تاریخ معماری و شهرسازی ایران
چکیده: طالبیان، امروز 31 فروردین 96، در اختتامیه چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران با محوریت استان سیستان‌وبلوچستان (به‌عنوان سی‌ویکمین استان) که در موزه منطقه‌ای زاهدان برگزار شد، حفاظت و ایجاد جریان در این حوزه را هدف غایی از برگزاری کنگره‌های استانی عنوان کرد. ادامه »
31
معاون رئیس‌جمهوری از اقامتگاه بوم‌گردی خانه باغ ایرانی بازدید کرد
چکیده: زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز 31 فروردین 96، از اقامتگاه بوم‌گردی خانه باغ ایرانی در شهر شیراز بازدید کرد. ادامه »
31
تور رسانه‌ای به مقصد استان کردستان آغاز شد
چکیده: تور رسانه‌ای با حضور خبرنگاران خبرگزاری‌ها و روزنامه‌های مرتبط با حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور به مقصد استان کردستان از امروز تا دوم اردیبهشت‌ در این استان اجرا می‌شود. ادامه »
صفحه 3 از 336اولین   قبلی   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین