ﺳﻪشنبه 02 خرداد 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

استانها

30
برنامه‌های هفته میراث‌فرهنگی در استان آذربایجان‌غربی
چکیده: معاون میراث‌فرهنگی استان آذربایجان‌غربی برنامه‌های ویژه روز جهانی موزه و هفته میراث‌فرهنگی را در این استان اعلام کرد.   ادامه »
28
پیکر پدر معاون امور مجلس سازمان میراث‌فرهنگی صبح جمعه تشییع می‌شود
چکیده: در پی درگذشت پدر معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، زمان و مکان برگزاری تشییع پیکر آن مرحوم اعلام شد. ادامه »
28
آشناسازی دفاتر گردشگری فارس با ظرفیت‌های موزه‌گالری آب‌انبار وکیل شیراز
چکیده: هم‌زمان با روز جهانی موزه و آغاز هفته میراث‌فرهنگی، به‌منظور معرفی هر چه بیشتر موزه‌گالری «آب‌انبار وکیل» در شیراز به مخاطبان و ایجاد جاذبه‌های جدید گردشگری، مدیران دفاتر خدمات‌مسافرتی و جهان‌گردی استان فارس با ظرفیت‌های این آثار تاریخی آشنا شدند. ادامه »
28
در مراسم روز جهانی موزه‌ها

مدیر موزه قاجار تبریز تجلیل شد

مدیر موزه قاجار تبریز تجلیل شد
چکیده: در مراسم بزرگداشت روز جهانی موزه، با حضور معاون میراث‌فرهنگی کشور، از مدیر موزه قاجار تبریز تجلیل شد. ادامه »
28
جانشین فرمانده ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی

گردشگری یکی از محورهای فعالیت سازمان منطقه آزاد است

گردشگری یکی از محورهای فعالیت سازمان منطقه آزاد است
چکیده: سومین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی با حضور معاون رئیس‌جمهوری و جانشین فرمانده ستاد اقتصاد مقاومتی در منطقه آزاد ماکو برگزار شد. ادامه »
28
پیشرفت 11درصدی ساخت هتل 5ستاره ماکو
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان‌غربی در سفر به ماکو از روند ساخت هتل 5ستاره ماکو بازدید و با بهره‌بردار این هتل گفت‌وگو کرد. ادامه »
28
مدیر موزه مردم‌شناسی گرمسار و مرمتگر سمنانی در کشور برتر شناخته شدند
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سمنان گفت: «در مراسم انتخاب مدیران برتر و متخصصان میراث‌فرهنگی کشور، مدیر موزه مردم‌شناسی گرمسار و مرمتگر سمنانی به‌عنوان برترین‌های کشوری معرفی شدند.» ادامه »
28
موزه‌ها حافظ شأن و منزلت هر ملتی است
چکیده: به‌مناسبت فرا رسیدن روز جهانی موزه و هفته میراث‌فرهنگی، از موزه‌داران و فعالان حوزه میراث‌فرهنگی و میراثبانان یگان حفاظت میراث‌فرهنگی تجلیل شد. ادامه »
28
بازدید مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از هتل‌های کردستان + تصاویر
چکیده: مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور در جریان بازدید از هتل‌های کردستان به تشریح برنامه‌های این صندوق برای توسعه گردشگری پرداخت. ادامه »
28
تنوع‌سازی در فعالیت‌های گردشگری در گرو ایجاد موزه‌های تخصصی است
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی،صنایع‌دستی و گردشگری گیلان تنوع‌سازی در فعالیت‌های گردشگری را موضوعی مهم قلمداد کرد و گفت: «تحقق این مهم با ایجاد موزه‌های تخصصی و جهت‌دهی به فعالیت گردشگری قوت می‌گیرد.» ادامه »
28
کارگروه تخصصی پرنده‌نگری در کردستان راه‌اندازی شد
چکیده: کارگروه تخصصی پرنده‌نگری، با عضویت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، اداره حفاظت محیط‌زیست، اداره منابع طبیعی استان کردستان و تشکل مردم‌نهاد «چیای سبز مریوان»، تشکیل شد و فعالیت خود را به‌منظور حفظ و صیانت از طبیعت و گونه‌های مختلف پرندگان و همچنین معرفی آن‌ها آغاز کرد. ادامه »
28
بزرگداشت روز ملی خیام برگزار شد
چکیده: با حضور معاون میراث‌فرهنگی کشور، بزرگداشت روز ملی خیام در نیشابور برگزار شد. ادامه »
28
توسعه صنعت گردشگری دستاورد بزرگ برجام بود
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «با شروع دولت تدبیر و امید در زمینه گردشگری با کوه بزرگی از معضلات و فهرست بلندی از مشکلات روبه‌رو بودیم که تقریباً اکثر این موانع با حصول برجام رنگ باختند و گردشگری به‌مرور رونق گرفت.» ادامه »
28
مدیرکل دفتر همکاری و توافق‌های ملی گردشگری:

اقامتگاه‌های بوم‌گردی از نوآوری‌های دولت یازدهم است

اقامتگاه‌های بوم‌گردی از نوآوری‌های دولت یازدهم است
چکیده: مدیرکل دفتر همکاری و توافق‌های ملی گردشگری گفت: «بهترین راه برای رسیدن به توسعه روستایی، توسعه اقامتگاه‌های بوم‌گردی است و ایجاد اقامتگاه‌های بوم‌گردی حاصل نوآوری دولت یازدهم در زمینه گردشگری است.» ادامه »
28
کمیسیون فنی نظارت بر دفاتر خدمات‌مسافرتی و گردشگری کردستان تشکیل شد
چکیده: اولین جلسه کمیسیون فنی نظارت بر دفاتر خدمات‌مسافرتی به‌منظور بررسی درخواست‌های صدور مجوز دفاتر خدمات‌مسافرتی و جهان‌گردی و همچنین رسیدگی به شکایات واصله از دفاتر استان برگزار شد. ادامه »
27
تشریح ابعاد سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری استان فارس در دولت یازدهم
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری فارس در زمینه تشریح ابعاد سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری استان فارس در دولت یازدهم گفت: «با توجه به روند رو به رشد حضور گردشگران داخلی و خارجی، فراهم کردن امنیت اقتصادی سرمایه‌گذاران و بهبود شرایط اقتصادی کشور، سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری استان رونق یافته است.» ادامه »
27
کارشناسان روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی فارس تجلیل شدند
چکیده: در مراسمی با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری فارس، از کارمندان بخش روابط‌عمومی و فرهنگی این اداره‌کل تجلیل شد. ادامه »
27
اولین مرکز اطلاع‌رسانی گردشگری و غرفه فروش صنایع‌دستی شهرستان بوئین‌زهرا افتتاح شد
چکیده: به‌مناسبت گرامی‌داشت روز جهانی موزه و هفته میراث‌فرهنگی و به منظور ارائه خدمات و معرفی صنایع‌دستی به گردشگران، نخستین مرکز اطلاع‌رسانی گردشگری در شهرستان بوئین‌زهرا سه‌شنبه 26 اردیبهشت‌ با حضور ارسلان قاسمی فرماندار بوئین‌زهرا و جمعی از مسئولان در پارک بعثت این شهرستان افتتاح شد. ادامه »
27
خانه تاریخی و ثبتی کشفی شهرستان مهریز مرمت و سامان‌دهی شد
چکیده: در راستای طرح حمایت از مالکان بناهای تاریخی و ثبتی، خانه تاریخی و ثبتی کشفی شهرستان مهریز یزد مرمت و سامان‌دهی شد. ادامه »
27
آموزش پارچه‌بافی  در شهر نیم‌بلوک و روستای ورزگ شهرستان قاینات
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  شهرستان قاینات گفت: «به‌منظور حفظ اصالت‌های فرهنگی این شهرستان و اشتغال و کار آفرینی دو دوره کلاس آموزشی حوله‌بافی سنتی ویژه بانوان در شهر نیم‌بلوک و روستای ورزگ برگزار شد. ادامه »
صفحه 4 از 366اولین   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین   
آخرین عناوین خبری
مدیر‌کل توسعه و صادرات معاونت صنایع‌دستی اعلام کرد

استقبال از نمایشگاه صنایع‌دستی در صداوسیما

استقبال از نمایشگاه صنایع‌دستی در صداوسیما

«نمایشگاه صنایع‌دستی ارگانی»، که به‌منظور افزایش امکان فروش و توسعه بازارهای موقت صنایع&...