دوشنبه 07 اسفند 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

استانها

30
اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر کردستان برگزار شد
چکیده: اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر کردستان به ریاست امیر قادری معاون امور عمرانی استانداری و با حضور سیدمحسن علوی مدیرکل میراث‌فرهنگی این استان و سایر اعضای ستاد یکشنبه 29 بهمن در محل سالن شهدای گمنام استانداری برگزار شد. ادامه »
30
غرفه‌های خدماتی مجموعه فرهنگی سعدی سامان‌دهی می‌شود
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری فارس گفت: «بی‌شک ارائه خدمات مناسب به گردشگران و مهمانان در طول سال و به‌خصوص ایام نوروز از جمله برنامه‌های اولویت‌دار اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان فارس است که سعی شده برای رضایت بازدیدکنندگان به‌نحو مطلوب صورت پذیرد.» ادامه »
30
ادارات متولی در نصب تابلوهای گردشگری اردبیل مشارکت کنند
چکیده: معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: «ضروری است ادارات متولی در نصب تابلوهای گردشگری استان مشارکت کنند.» ادامه »
30
جامعه‌المصطفی می‌تواند به توسعه گردشگری مذهبی خراسان رضوی کمک کند
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: «با توجه به حضور گسترده زائران و طلاب خارجی تحت پوشش جامعه‌المصطفی در نظر داریم تا با گسترش روابط میراث فرهنگی و جامعه المصطفی، گردشگری مذهبی خراسان رضوی را توسعه دهیم.» ادامه »
30
همایش ملی رسانه و گردشگری در موزه بزرگ خراسان برگزار می‌شود
چکیده: دبیر علمی دومین سمینار تخصصی و همایش ملی رسانه و گردشگری با بیان اینکه این سمینار سه‌شنبه 10 اسفند در مشهد برگزار می‌شود گفت: «ظرفیت خراسان رضوی و مشهد بر هیچ‌کس پوشیده نبوده و نیست، اما باید این ظرفیت‌های بالقوه را به بالفعل تبدیل کنیم.» ادامه »
30
رئیس میراث‌فرهنگی شهرستان خبر داد

سراوان شاهد نوروزی متفاوت خواهد بود

سراوان شاهد نوروزی متفاوت خواهد بود
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سراوان گفت: «امسال با ارائه خدمات و برنامه‌های متنوع برای مسافران در شهرستان سراوان، شاهد نوروزی متفاوت خواهیم بود.»  ادامه »
30
اخذ مجوز رسمی طرح گردشگری جزیره آشوراده از سازمان محیط‌زیست
چکیده: استاندار گلستان با تاکید بر ظرفیت‌های گردشگری و سرمایه‌گذاری در این استان، اظهار کرد: «با پیگیری‌های صورت‌گرفته مجوز رسمی اجرای طرح‌های گردشگری در جزیره آشوراده با در نظر گرفتن رعایت مسائل زیست‌محیطی و دستورالعمل خاص ایجاد بنا به استان ابلاغ شد.» ادامه »
30
ورود یک‌میلیون و 700هزار گردشگر خارجی در 9 ماه اول سال جاری به خراسان رضوی
چکیده: جانشین معاونت گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: «در 9 ماهه امسال، یک‌میلیون و ۷۰۰هزار گردشگر خارجی به خراسان رضوی سفر کردند.» ادامه »
29
جشنواره اقوام ایرانی در پدیده شاندیز برگزار می‌شود
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان رضوی از برگزاری جشنواره سیاه‌چادرهای اقوام ایرانی همزمان با نوروز ۹۷ در پدیده شاندیز خبر داد. ادامه »
29
نمایشگاه‌های صنایع‌دستی و جشنواره‌های نوروزی در نقاط مختلف هرمزگان برگزار می‌شود
چکیده: جلسه هم‌اندیشی در‌خصوص برگزاری نمایشگاه‌های نوروزی امروز یکشنبه 29 بهمن 96 در سالن جلسات اداره‌کل میراث‌فرهنگی هرمزگان برگزار شد. ادامه »
29
در اولین نشست ستاد اجرایی خدمات سفر استان عنوان شد

لزوم همت جمعی برای فراهم کردن امنیت جانی گردشگران نوروزی در گیلان

لزوم همت جمعی برای فراهم کردن امنیت جانی گردشگران نوروزی در گیلان
چکیده: معاون امور عمرانی استانداری گیلان با تاکید بر همت جمعی برای خلق نوروزی متفاوت در سال97، فراهم کردن امنیت جانی و روانی برای گردشگران نوروزی را حاصل تلاش‌های مستمر فعالان عرصه سفر دانست. ادامه »
29
بازدید مدیرکل حفظ و احیای بناها و محوطه‌های تاریخی از ماکو و ارومیه
چکیده: مدیرکل حفظ و احیای بناهای و محوطه‌های تاریخی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در سفری دوروزه به آذربایجان غربی از روند مرمت بناهای تاریخی ماکو و ارومیه بازدید کرد. ادامه »
29
دوره آموزشی ویژه مدیران دفاتر خدمات مسافرتی خراسان جنوبی برگزار شد
چکیده: در راستای اجرای طرح اقتصاد مقاومتی در سازمان میراث‌فرهنگی دوره آموزشی مدیران فنی (بند ب) دفاتر خدمات مسافرتی سطح خراسان جنوبی دیروز جمعه 28 بهمن 96 در عمارت تاریخی رحیم‌آباد بیرجند برگزار شد. ادامه »
29
در آخرین نشست تخصصی همایش و کارگاه تخصصی تعیین اصالت اشیا تاریخی، فرهنگی و هنری مطرح شد

بررسی مشکلات مربوط به صحت و اصالت یا جعلی بودن آثار تاریخی

بررسی مشکلات مربوط به صحت و اصالت یا جعلی بودن آثار تاریخی
چکیده: حفاری‌های غیر‌مجاز و وجود ظروف منسوب به دوره ساسانی در بازار عتیقه مشکلاتی در زمینه صحت و اصالت یا جعلی بودن این آثار ایجاد کرده است. ادامه »
29
معاونت میراث‌فرهنگی استان خبر داد

آغاز مرمت موزه تاریخ کشاورزی استان ایلام

آغاز مرمت موزه تاریخ کشاورزی استان ایلام
چکیده: معاون میراث‌فرهنگی  ایلام از مرمت موزه تاریخی کشاورزی استان ایلام خبر داد. ادامه »
29
سوله نگهداری آثار باستانی در «شهر یری» مشگین‌شهر احداث می‌شود
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان اردبیل از احداث سوله نگهداری آثار باستانی در منطقه شهریری مشگین‌شهر خبر داد. ادامه »
29
معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی استان اردبیل:

96 طرح صنایع‌دستی و گردشگری در اردبیل برای دریافت تسهیلات ثبت شد

96 طرح صنایع‌دستی و گردشگری در اردبیل برای دریافت تسهیلات ثبت شد
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اردبیل از ثبت 96 طرح صنایع‌دستی و گردشگری در این استان برای دریافت تسهیلات اشتغال روستایی خبر داد. ادامه »
29
بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از پروژه در حال ساخت هتل 5ستاره میزبان بابلسر
چکیده: معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری که به استان مازندران سفر کرده است از پروژه در حال ساخت هتل ۵ ستاره میزبان در بابلسر بازدید کرد. ادامه »
29
دوره آموزشی خانه‌داری در محل هتل جهانگردی سنندج برگزار شد
چکیده: دوره آموزشی خانه‌داری هتل با شرکت مدیران و کارکنان بخش خانه‌داری هتل‌های استان کردستان دیروز 28 بهمن 96 در محل هتل جهانگردی سنندج شروع شد.  ادامه »
28
با حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی

رستوران درجه‌یک حاج‌محسن در محمودآباد افتتاح شد

رستوران درجه‌یک حاج‌محسن در محمودآباد افتتاح شد
چکیده: در مراسمی با حضور علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری رستوران درجه‌یک حاج‌محسن در محمودآباد افتتاح و عملیات اجرایی فاز دو این مجموعه آغاز شد. ادامه »
صفحه 5 از 631ابتدا   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدی   انتها