چهارشنبه 01 آذر 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

استانها

22
انتصاب سرپرست معاونت سرمایه‎گذاری و برنامه‎ریزی اداره‌کل میراث‌فرهنگی خوزستان
چکیده: در حکمی از سوی مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خوزستان، احسان زارع‎اصل به‌عنوان سرپرست معاونت سرمایه‎گذاری و برنامه‎ریزی این استان منصوب شد. ادامه »
22
نسخه‌های خطی و سفرنامه‌های دوره قاجار در کاخ گلستان بررسی می‌شود
چکیده: نسخه‌های خطی و سفرنامه‌های دوره قاجار به مناسبت هفته کتاب و کتاب‌خوانی 23 آبان در کاخ گلستان بررسی می‌شود.   ادامه »
22
نقش رسا‌نه‌ها در صنعت گردشگری
چکیده: رسانه‌ها نقش مهمی در صنعت گردشگری ایفا می‌کنند که هم رویدادهای خبری را پوشش می‌دهند و هم مقاصد و محصولات گردشگری را معرفی می‌کنند.   ادامه »
22
موزه گوهر‌سنگ‌ها در بیرجند احداث می‌شود
چکیده: مسئول دبیرخانه «مشهد شهر جهانی صنایع‌دستی گوهرسنگ‌ها» گفت: «موزه گوهرسنگ‌ها و شعبه جدید مجموعه تولیدی آموزشی ایرانشید در بیرجند ایجاد می‌شود.» ادامه »
22
شش پرونده میراث ناملموس استان کرمان ثبت ملی شد
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان کرمان از ثبت ملی شش پرونده میراث ناملموس این استان خبر داد. ادامه »
22
بازدید بیش از 33هزار گردشگر خارجی از بناهای تاریخی نائین در 7 ماه اول سال
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی نائین از بازدید بیش از 33هزار گردشگر خارجی از بناهای تاریخی و جاذبه‌های گردشگری این شهرستان از ابتدای امسال تا پایان مهر خبر داد. ادامه »
22
مدیر پایگاه در گفت‌وگو با میراث‌آریا:

میراث جهانی بیستون و طاق بستان در زلزله آسیبی ندیده است

میراث جهانی بیستون و طاق بستان در زلزله آسیبی ندیده است
چکیده: مدیر پایگاه میراث‌ جهانی بیستون و طاق بستان خبر داد که هیچ‌گونه آسیبی به آثار تاریخی این محدود وارد نشده است. ادامه »
22
تصویب احداث موزه مردم‌شناسی در سرخس
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌‎دستی و گردشگری خراسان رضوی یکشنبه 21 آبان در سفر به شهرستان سرخس از آثار تاریخی و جاذبه‌های گردشگری شهرستان سرخس بازدید کرد. ادامه »
22
زمین‌لرزه شب گذشته به آثار تاریخی کردستان آسیبی وارد نکرد
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان کردستان با اشاره به وقوع زمین‌لرزه شدید شب گذشته در استان‌های غربی کشور گفت: «بر اساس بازدیدهای کارشناسان و ارائه گزاش‌های آن‌ها، هیچ‌گونه خسارتی به آثار تاریخی این استان در زمین‌لرزه شب گذشته وارد نشده است.» ادامه »
22
استفاده از فناوری نانو در حفاظت از کران‌های روستای تاریخی کندوان
چکیده: مدیر پایگاه میراث‌فرهنگی کندوان از اجرای و استفاده از فناوری نانو در حفاظت کران‌های روستای تاریخی کندوان خبر داد. ادامه »
22
آثار تاریخی استان مرکزی در زمین‌لرزه دیشب آسیبی ندیدند
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان مرکزی با اشاره به وقوع زمین‌لرزه شدید شب گذشته در استان‌های غربی کشور گفت: «بر اساس بازدیدهای کارشناسان و ارائه گزارش‌های آن‌ها، هیچ‌گونه خسارتی به آثار تاریخی این استان در زمین‌لرزه شب گذشته وارد نشده است.» ادامه »
22
رئیس میراث‌فرهنگی شهرستان خبر داد

شروع سفر هزاران پلیکان به چابهار

شروع سفر هزاران پلیکان به چابهار
چکیده: رئیس میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری چابهار گفت: «سفر پلیکان‌ها به چابهار شروع شده است.» ادامه »
22
استقبال اعضای ستاد خدمات سفر خلیل‌آباد از کاروان زائران پیاده
چکیده: مدیر میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خلیل‌آباد از استقبال اعضای ستاد خدمات سفر این شهرستان از کاروان‌های زیارتی پیاده خبر داد . ادامه »
22
رونمایی از سردیس شیرمحمد اسپندار استاد دونلی‌نوازی در ایرانشهر
چکیده: سردیس استاد اسپندار در مرکز صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ایرانشهر رونمایی شد. ادامه »
22
آثار تاریخی زنجان از زمین‌لرزه دیشب در امان ماندند
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری زنجان با اشاره به وقوع زمین‌لرزه شدید شب گذشته در استان‌های غربی کشور گفت: «بر اساس بازدیدهای کارشناسان و ارائه گزاش‌های آن‌ها، هیچ‌گونه خسارتی به آثار تاریخی این استان در زمین‌لرزه شب گذشته وارد نشده است.» ادامه »
22
با وجود وقوع زمین‌لرزه شدید در استان‌های غربی کشور

آثار و ابنیه تاریخی لرستان از زلزله آسیبی ندیدند

آثار و ابنیه تاریخی لرستان از زلزله آسیبی ندیدند
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری لرستان با اشاره به وقوع زمین‌لرزه شدید شب گذشته در استان‌های غربی کشور گفت: «هیچ‌گونه خسارتی به آثار تاریخی این استان در زمین‌لرزه شب گذشته وارد نشده است.» ادامه »
22
زلزله به آثار تاریخی همدان آسیبی نزده است
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری همدان گفت: «هیچ‌گونه خسارتی به آثار تاریخی این استان در زمین‌لرزه شب گذشته وارد نشده است.» ادامه »
22
زلزله آسیبی به بناهای تاریخی آذربایجان غربی وارد نکرده است
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی آذربایجان غربی اعلام کرد که خوشبختانه زلزله آسیبی به بناهای تاریخی این استان وارد نکرده است. ادامه »
22
آثار تاریخی خوزستان در زمین‌لرزه شب گذشته آسیبی ندیده‌اند
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خوزستان گفت: «هیچ‌گونه خسارتی به آثار تاریخی این استان در زمین‌لرزه شب گذشته وارد نشده است.» ادامه »
22
بناهای تاریخی آذربایجان شرقی از زلزله در امان ماندند/ بررسی‌های بیشتر در حال انجام است
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی آذربایجان شرقی اعلام کرد که خوشبختانه زلزله آسیبی به بناهای تاریخی این استان وارد نکرده است. ادامه »
صفحه 7 از 549ابتدا   قبلی   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدی   انتها