یکشنبه 03 اردیبهشت 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

استانها

28
با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی استان صورت گرفت

بررسی ظرفیت تولید و اشتغال روستاهای هدف‌گردشگری در گلستان

بررسی ظرفیت تولید و اشتغال روستاهای هدف‌گردشگری در گلستان
چکیده: جلسه بررسی راهکارها و پیشنهاد‌های طرح ضربتی ارزیابی ظرفیت تولید و اشتغال روستاهای هدف‌گردشگری استان گلستان، عصر روز گذشته 27 فروردین 96، با حضور ابراهیم کریمی مدیرکل میراث‌فرهنگی صنایع‌دستی و گردشگری گلستان، در محل اداره‌کل میراث‌فرهنگی این استان، برگزار شد. ادامه »
28
رئیس پژوهشگاه میراث‌فرهنگی:

کار در سازمان میراث‌فرهنگی باید دلی باشد

کار در سازمان میراث‌فرهنگی باید دلی باشد
چکیده: رئیس پژوهشگاه میراث‌فرهنگی گفت: «در اوضاع سختی مثل جنگ و با محدودیت‌های سخت در سازمان در سال‌های پیش از برجام، شاهد بودیم که همچنان کار به‌نحو مطلوب انجام می‌شود؛ چون این کارکنان این سازمان تمرین کرده بودند که کار را با دل انجام دهند.» ادامه »
28
در بازدید کارشناسان سازمان میراث‌فرهنگی صورت گرفت

ارزیابی ظرفیت تولید و اشتغال روستای مهارلو

ارزیابی ظرفیت تولید و اشتغال روستای مهارلو
چکیده: ظرفیت‌های تولید و اشتغال منطقه نمونه گردشگری و دریاچه روستای مهارلو استان فارس در سفر کارشناسان سازمان میراث‌فرهنگی کشور به این منطقه موردارزیابی قرار گرفت. ادامه »
28
مراتب ثبت «دره انجیر آوند» به استاندار یزد ابلاغ شد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری، با ارسال نامه‌ای، مراتب ثبت میراث اثر طبیعی «دره انجیر آوند» را در فهرست آثار ملی به استاندار یزد ابلاغ کرد. ادامه »
28
شاخص‌های صنایع‌دستی در تمام استان‌های کشور روبه‌رشد است
چکیده: معاون صنایع‌دستی کشور در نشست معاون رئیس‌جمهوری با معاونان، مشاوران و مدیران‌کل ستادی و استانی گفت: «براساس شاخص‌هایی که داریم، معدل صنایع‌دستی روبه‌رشد است و برای مثال، در حوزه صادرات بیش از 60درصد رشد داشته‌ایم، درحالی‌که پیش از برجام با رشد منفی مواجه بودیم.» ادامه »
28
مدیرکل میراث‌فرهنگی استان خبر داد:

اجرای طرح ضربتی تولید و اشتغال در دو روستای ایلام

اجرای طرح ضربتی تولید و اشتغال در دو روستای ایلام
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ایلام از بازدید کارشناسان این سازمان از دو روستای «پشت‌قلعه» آبدانان و «زنجیره علیا» چرداول به‌منظور اجرای طرح ضربتی تولید و اشتغال هم‌زمان با دیگر روستاهای کشور خبر داد. ادامه »
28
برنامه‌های نوروزی امسال از نظر کمی و کیفی در تمام استان‌ها رشد داشته است
چکیده: معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در نشست معاون رئیس‌جمهوری با معاونان، مشاوران و مدیران‌کل ستادی و استانی، گفت: «نوروز امسال به‌معنای واقعی متفاوت برگزار شد و برنامه‌های نوروزی در تمام استان‌ها از نظر کمی و کیفی رشد داشته است.» ادامه »
28
دستورالعمل همکاری با سمن‌ها به‌زودی به استان‌ها ابلاغ خواهد شد/ همایش ملی «گفتمان مهمان‌نوازی» برگزار می‌شود
چکیده: مرتضی رحمانی‌موحد، در نشست معاون رئیس‌جمهوری با معاونان، مشاوران و مدیران‌کل ستادی و استانی، تأکید کرد که تمام فعالیت‌های استان‌ها در هر سه حوزه سازمان میراث‌فرهنگی باید پایدار باشد تا بتوانیم به اهداف کلان سازمان برای توسعه گردشگری دست پیدا کنیم. ادامه »
28
برای اجرای طرح ضربتی ارزیابی ظرفیت‌های تولید و اشتغال در 73 روستای کشور

کارشناسان سازمان میراث‌فرهنگی به کهگیلویه‌وبویراحمد اعزام شدند

کارشناسان سازمان میراث‌فرهنگی به کهگیلویه‌وبویراحمد اعزام شدند
چکیده: سه تیم از سازمان میراث‌فرهنگی کشور در بخش‌های میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری صبح امروز 28 فروردین وارد استان شدند تا بررسی‌های لازم را در مورد ظرفیت‌های تولید و اشتغال روستاهای کهگیلویه‌وبویراحمد انجام دهند. ادامه »
28
تقدیر اعضای شورای شهر بوشهر از ستاد اجرایی خدمات‌سفر استان
چکیده: در نشستی که روز 27 فروردین 96 در دفتر مدیرکل میراث‌فرهنگی استان بوشهر انجام شد، برخی از اعضای شورای شهر بوشهر به‌منظور قدردانی از زحمات اعضای ستاد اجرایی خدمات‌سفر استان بوشهر لوح تقدیری به دبیر ستاد اهدا کردند. ادامه »
28
اجرای طرح ضربتی تولید و اشتغال در 3 روستای هدف‌گردشگری کرمان
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کرمان از اجرای طرح ضربتی تولید و اشتغال در سه روستای هدف‌گردشگری «میمند» شهربابک، «خبر» بافت و «ده‌بکری» بم خبر داد. ادامه »
28
سرپرست کمیته اعزامی طرح ضربتی اشتغال و تولید به استان اصفهان:

هم‌گرایی میراث‌فرهنگی و سایر نهادها به توسعه پایدار گردشگری روستایی می‌انجامد

هم‌گرایی میراث‌فرهنگی و سایر نهادها به توسعه پایدار گردشگری روستایی می‌انجامد
چکیده: سرپرست کارشناسان اعزامی طرح تولید و اشتغال به استان اصفهان تأکید کرد: «با ایجاد هم‌گرایی هر چه بیشتر میان سازمان میراث‌فرهنگی و سایر نهادها می‌توان به توسعه پایدار گردشگری در روستاها دست یافت.» ادامه »
28
مدیر امور شهرستان‌های میراث‌فرهنگی استان خبر داد

بازدید تیم ضربتی تولید و اشتغال از روستاهای زعفرانیه و دیزباد در خراسان‌رضوی

بازدید تیم ضربتی تولید و اشتغال از روستاهای زعفرانیه و دیزباد در خراسان‌رضوی
چکیده: مدیر امور شهرستان‌های میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان‌رضوی گفت: «نمایندگانی از سه معاونت تخصصی سازمان میراث‌فرهنگی به‌منظور اجرای طرح ضربتی تولید و اشتغال از روستاهای زعفرانیه و دیزباد در خراسان‌رضوی بازدید کردند.» ادامه »
28
در همایش کاوش‌های باستان‌شناسی استان مرکزی مطرح می‌شود: از کشف آتشکده کهن تا برج خاموشی ایلخانی
چکیده: نتایج بخشی از کاوش‌های باستان‌شناسی استان مرکزی در قالب یک نشست تخصصی در پژوهشگاه علوم‌انسانی به بحث گذاشته می‌شود. ادامه »
28
تبیین 39 راهبرد و 84 برنامه عملیاتی برای دستیابی به اهداف سازمان میراث‌فرهنگی
چکیده: مشاور رسانه‌ای رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از تبیین 39 راهبرد و 84 برنامه عملیاتی برای دستیابی به اهداف این سازمان در سال 96 خبر داد. ادامه »
28
شناسایی استقرارگاه 6هزار ساله در محدوده سد چم‌شیر گچساران
چکیده: سرپرست هیئت فصل اول گمانه‌زنی نجات‌بخشی برای ارزیابی محوطه‌های موجود در محدوده سد چم‌شیر از شناسایی تعداد زیادی استقرارگاه موقت متعلق به عشایر کوچ‌رو در محدوده سد چم‌شیر خبر داد و گفت: «در بررسی‌های باستان‌شناختی، بیش از 120 محوطه باستانی در این محدوده شناسایی و مستندسازی شده است.» ادامه »
28
دومین شهرک صنایع‌دستی کشور در میناب راه‌اندازی می‌شود
چکیده: فرماندار میناب گفت: «دومین شهرک صنایع‌دستی کشور در شهرستان میناب راه‌اندازی خواهد شد.» ادامه »
28
معاون رئیس‌جمهوری در نشست با معاونان، مشاوران و مدیران کل ستادی و استانی تأکید کرد

مشارکت، شاه‌بیت موفقیت‌ها در برگزاری نوروز متفاوت 96

مشارکت، شاه‌بیت موفقیت‌ها در برگزاری نوروز متفاوت 96
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری در نشست با معاونان، مشاوران و مدیران کل ستادی و استانی، ضمن اشاره به اینکه بخش زیادی از ظرفیت‌هایی که برای تولید و اشتغال می‌توان ایجاد کرد با اهداف سازمان میراث‌فرهنگی مرتبط است، شاه‌بیت موفقیت‌ها را مشارکت عنوان کرد. ادامه »
28
فضا برای ارتقای مشاغل بومی و صنایع‌دستی در روستاهای شاخص آذربایجان‌شرقی مهیاست
چکیده: سرپرست هیئت نمایندگان طرح تولید و اشتغال سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، با اشاره به‌وجود صنایع‌دستی شاخص و اقلیم مناسب در روستاهای شاخص آذربایجان‌شرقی، عرصه را برای ارتقای مشاغل بومی و صنایع‌دستی مطلوب ارزیابی کرد. ادامه »
28
تولید پژوهش‌های کاربردی، گامی در جهت توسعه صنایع حصیری است
چکیده: معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان، تولید پژوهش‌های کاربردی در مسیر توسعه جامع صنایع حصیری را یک ضرورت تلقی کرد. ادامه »
صفحه 8 از 336اولین   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   آخرین