ﺳﻪشنبه 04 مهر 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

استانها

28
بازدید مدیرکل دفتر حفظ و احیای بناهای سازمان میراث‌فرهنگی از مسجد حظیره یزد
چکیده: مدیرکل دفتر حفظ و احیای بناها و محوطه‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به‌همراه محمدحسن محب‌علی و حسین رأیتی‌مقدم، از پیشکسوتان میراث‌فرهنگی، امروز سه‌شنبه 28 شهریور 96 از مسجد حظیره یزد بازدید کرد. ادامه »
28
مدیرکل میراث‌فرهنگی استان خبر داد

سفر بزرگ‌ترین آژانس خبری کشور ترکیه به خراسان‌شمالی

سفر بزرگ‌ترین آژانس خبری کشور ترکیه به خراسان‌شمالی
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان‌شمالی از سفر بزرگ‌ترین آژانس خبری کشور ترکیه و یکی از خبرگزاری‌های برتر دنیا به استان خراسان‌شمالی خبر داد. ادامه »
28
مونسان در جمع خبرنگاران در همدان:

امیدواریم همدان پایلوت «شهر گردشگر» شود

امیدواریم همدان پایلوت «شهر گردشگر» شود
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در سفرش به استان همدان در جمع خبرنگاران گفت که امیدواریم با توجه به مزیت‌های موجود در استان همدان، این استان به‌عنوان یکی از شهرهای پایلوت این طرح درنظر گرفته شود. ادامه »
28
دستگیری حفاران غیرمجاز در بخش خمام شهرستان رشت
چکیده: حفاران غیرمجازی که به‌قصد به‌‌دست آوردن اشیای عتیقه در بخش خمام شهرستان رشت در این منطقه اقدام به حفاری کرده بودند به‌همت نیروهای پایگاه حفاظتی میراث‌فرهنگی این شهرستان دستگیر شدند. ادامه »
28
در همایش گردشگری پایدار برای توسعه فریدون‌شهر مطرح شد

رشد 5برابری گردشگری اصفهان در دولت تدبیر و امید

رشد 5برابری گردشگری اصفهان در دولت تدبیر و امید
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اصفهان در همایش گردشگری پایدار برای توسعه فریدون‌شهر در غرب استان اصفهان از رشد پنج‌برابری گردشگری اصفهان در چهار سال گذشته خبر داد. ادامه »
28
هتل 4ستاره امیران با حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی افتتاح شد
چکیده: هتل 4ستاره امیران با حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در استان همدان افتتاح شد. ادامه »
28
انتقال و جابه‌جایی کتیبه مسجد اتابکی و ستون‌های مجاور کاخ «بار عام» انجام شد
چکیده: فاز نخست طرح انتقال و جابه‌جایی کتیبه مسجد اتابکی و ستون‌های مجاور کاخ «بار عام» پاسارگاد در حالی انجام گرفت که هم‌اکنون با آغاز فاز دوم این پروژه، قلمه ستون‌ها سامان‌دهی شده و پس از بستن و مهار، به محلِ آماده‌شده انتقال داده می‌شود.» ادامه »
28
دو حفار غیرمجاز در مشگین‌شهر دستگیر شدند
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان مشگین‌شهر از دستگیری دو حفار غیر‌مجاز در یکی از روستاهای این شهرستا خبر داد. ادامه »
28
تشریح فعالیت‌های خراسان‌رضوی در استقبال از زائران پیاده دهه آخر صفر
چکیده: در چهارمین جلسه ستاد اجرایی خدمات‌سفر خراسان‌رضوی، که ویژه زائران پیاده دهه آخر صفر برگزار شد، فعالیت‌های مرتبط در این استان در استقبال از زائران پیاده تشریح شد. ادامه »
28
باید بر بخش خدمات به‌ویژه در حوزه‌های گردشگری و صنایع‌دستی متمرکز شویم/ جلوگیری از عرضه فله‌ای صنایع‌دستی با تجاری‌سازی و برند‌سازی
چکیده: رئیس ‌سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان همدان تأکید کرد: «بخش گردشگری و خدمات دو بخشی هستند که در حوزه اشتغال در دنیا مؤثر بوده‌اند، بنابراین باید بر بخش خدمات به‌ویژه خدمات مربوط به حوزه‌های گردشگری و صنایع‌دستی متمرکز شویم.» ادامه »
28
مراتب ثبت «آیین علم پیغمبر» و 2 میراث ناملموس دیگر به استاندار هرمزگان ابلاغ شد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در نامه‌ای به استاندار هرمزگان مراتب ثبت «آیین علم پیغمبر» و 2 میراث ناملموس دیگر  را به او ابلاغ کرد. ادامه »
28
پایان مطالعه مردم‌شناختی دانش بومی ـ پزشکی مردمی در جنوب خراسان‌رضوی
چکیده: طرح تحقیقاتی بررسی انسان‌شناسی دانش بومی ـ پزشکی مردمی در جنوب خراسان‌رضوی (گناباد و جز آن)، از سلسله‌طرح‌های پژوهشکده مردم‌شناسی به‌پایان رسید. ادامه »
28
مراتب ثبت «آیین شام غریبان» و 4 میراث ناملموس دیگر به استاندار خراسان‌شمالی ابلاغ شد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در نامه‌ای به استاندار خراسان‌شمالی مراتب ثبت «آیین شام غریبان» و 4 میراث ناملموس دیگر  را به او ابلاغ کرد. ادامه »
28
مدیرکل میراث‌فرهنگی آذربایجان‌غربی از چند کارگاه فعال مرمتی بازدید کرد
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی آذربایجان‌غربی دیروز 27 شهریور 96 از تعدای از کارگاه‌های فعال مرمتی شهرستان ارومیه بازدید کرد. ادامه »
28
صدور اشد مجازات برای حفاران غیرمجاز محوطه‌های تاریخی در تربت‌حیدریه
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تربت‌حیدریه گفت: «با دستور مقامات قضایی مجازات شدیدی برای متجاوزان به آثار تاریخی که سه ماه پیش در محدوده شهرستان تربت‌حیدریه دستگیر شده بودند صادر شد و ابزار و ادوات حفاری آن‌ها نیز ضبط شده است.» ادامه »
28
همدان باید اثر ثبت‌جهانی داشته باشد/ برای توسعه اقتصاد کشور نیازمند حضور فعال و جدی بخش خصوصی هستیم
چکیده: جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان همدان امروز سه‌شنبه 28 شهریور 96 با هدف بررسی برنامه‌ها و فعالیت‌های اداره‌ها و دستگاه‌های دولتی این استان با حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، استاندار همدان و مدیران استانی در مجموعه فرهنگی و تاریخی گنجنامه برگزار شد. ادامه »
28
شواهد دوران صفوی در مسیر انتقال آب خلیج‌فارس به جنوب‌شرق یزد
چکیده: قدیمی‌ترین شواهد تاریخی و فرهنگی ثبت‌شده در بررسی باستان‌شناختی مسیر انتقال آب خلیج‌فارس به صنایع جنوب‌شرق استان یزد و گندله‌سازی اردکان، متعلق به دوره صفویه و قرن دهم قمری است. ادامه »
28
در نامه‌های جداگانه ازسوی رئیس سازمان میراث‌فرهنگی صورت گرفت

ابلاغ مراتب ثبت «زبان لکی» و «لاوَه‌لاوَه، لالایی لکی» به 4 استاندار

ابلاغ مراتب ثبت «زبان لکی» و «لاوَه‌لاوَه، لالایی لکی» به 4 استاندار
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در نامه‌های جداگانه به استانداران ایلام، کرمانشاه، لرستان و همدان مراتب ثبت میراث‌های ناملموس «زبان لکی» و «لاوَه‌لاوَه، لالایی لکی» را به آن‌ها ابلاغ کرد. ادامه »
28
در نامه‌ای ازسوی رئیس سازمان میراث‌فرهنگی صورت گرفت

ابلاغ مراتب ثبت «نمدمالی سمیرم» و 9 میراث ناملموس دیگر به استاندار اصفهان

ابلاغ مراتب ثبت «نمدمالی سمیرم» و 9 میراث ناملموس دیگر به استاندار اصفهان
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در نامه‌ای به استاندار اصفهان مراتب ثبت «نمدمالی سمیرم» و 9 میراث ناملموس دیگر را به او ابلاغ کرد. ادامه »
28
رئیس اداره میراث‌فرهنگی شهرستان عنوان کرد

افتتاح نمایشگاه صنایع‌دستی و هنرهای سنتی آران‌و‌بیدگل

افتتاح نمایشگاه صنایع‌دستی و هنرهای سنتی آران‌و‌بیدگل
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی آران‌و‌بیدگل از افتتاح نمایشگاه صنایع‌دستی و هنرهای سنتی به‌همراه نمایشگاه عکس و پوستر جاذبه‌های گردشگری و تاریخی این شهرستان خبر داد. ادامه »
صفحه 9 از 502ابتدا   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   انتها