جمعه 27 مرداد 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

بین الملل

26
تحلیلی بر ماهیت صنایع‌دستی و جایگاه آن در نظام برنامه‌ریزی
چکیده: صنایع‌دستی ایران، به‌عنوان یک از عوامل تأمین‌کننده وسایل روزمره زندگی، از گذشته‌های دور در کشورمان رواج داشته است. ادامه »
25
نماینده مردم پاوه و جوانرود در مجلس شورای اسلامی:

مونسان مدیری تلاشگر است

مونسان مدیری تلاشگر است
چکیده: نماینده مردم پاوه و جوانرود در مجلس شورای اسلامی گفت: «مونسان، با توجه به سوابقی که در منطقه آزاد کیش دارد، انسان تلاشگری است.» ادامه »
24
مدیرکل میراث‌فرهنگی آذربایجان‌شرقی در دیدار با معاون سفیر بوسنی:

«تبریز2018» می‌تواند شروع توسعه ارتباطات میان تبریز و شهرهای دیگر کشورها باشد

«تبریز2018» می‌تواند شروع توسعه ارتباطات میان تبریز و شهرهای دیگر کشورها باشد
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی در دیدار با معاون سفیر بوسنی، از «تبریز2018» به‌عنوان آغازگر و نقطه شروع ارتقای تبادلات فرهنگی تبریز و دیگر شهرهای جهان یاد کرد. ادامه »
23
موزه ویکتوریا و آلبرت لندن میزبان اثری از یک هنرمند شیرازی
چکیده: سرپرست معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی فارس گفت: «اثر دست‌ساخته هنرمند خاتم‌ساز شیرازی در بخش آسیایی موزه ویکتوریا و آلبرت لندن به‌نمایش گذاشته شد.» ادامه »
23
ساختار لازم برای گردشگری بم احیا می‌شود‎
چکیده: سرپرست معاونت گردشگری تمرکز بر توسعه گردشگری شهرستان بم و شکوفا کردن ظرفیت‌های موجود در راستای جذب گردشگران داخلی و خارجی را از اولیت‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری عنوان کرد. ادامه »
17
زهرا احمدی‌پور در دیدار با وزیر فرهنگ و گردشگری قزاقستان تأکید کرد

توسعه گردشگری دریایی بین ایران و قزاقستان/ راه‌اندازی فروشگاه‌های صنایع‌دستی ایران در قزاقستان

توسعه گردشگری دریایی بین ایران و قزاقستان/ راه‌اندازی فروشگاه‌های صنایع‌دستی ایران در قزاقستان
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «با توجه به اینکه خط هوایی مستقیم بین تهران و آستانه وجود ندارد، می‌توانیم از دریای خزر به‌عنوان فصل مشترک دو کشور برای ایجاد و توسعه گردشگری دریایی بین ایران و قزاقستان استفاده کنیم.» ادامه »
17
ساره بیات سفیر صنایع‌دستی ایران شد/ احمدی‌پور: مشارکت هنرمندان به گفتمان‌سازی صنایع‌دستی کمک می‌کند
چکیده: ساره بیات بازیگر سینما امروز سه‌شنبه 17 مرداد 96 به‌عنوان سفیر صنایع‌دستی ایران انتخاب شد.   ادامه »
16
حضور دو هنرمند البرزی در نمایشگاه بین‌المللی میراث ناملموس چین
چکیده: دو هنرمند استان البرز به‌عنوان تنها نمایندگان ایران برای حضور در نمایشگاه بین‌المللی میراث ناملموس چین انتخاب شدند. ادامه »
16
بازدید رئیس‌جمهوری مولداوی از مجموعه سعدآباد
چکیده: رئیس‌جمهوری مولداوی در رأس هیئتی بلندپایه، امروز دوشنبه 16 مرداد 96 با حضور در مجموعه فرهنگی‌تاریخی سعدآباد از کاخ‌موزه‌های این مجموعه بازدید کرد. ادامه »
16
رومیانی در دیدار با دبیر ستاد مرکزی راهیان‌ نور مطرح کرد

تدبیر برای پیوند تورهای گردشگری و راهیان نور

تدبیر برای پیوند تورهای گردشگری و راهیان نور
چکیده: سرپرست معاونت گردشگری کشور تأکید کرد که با تدبیر برای پیوند دادن تورهای گردشگری داخلی و خارجی به مسیرها و یادمان‌های راهیان نور می‌توان زمینه بهره‌مندی از ظرفیت‌های متعدد این حوزه را فراهم کرد. ادامه »
16
معارفه سرپرست دفتر امور بین‌الملل سازمان میراث‌فرهنگی برگزار شد
چکیده: سرپرست جدید دفتر امور بین‌الملل سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری امروز دوشنبه ۱۶ مرداد ۹۶ با حضور مدیرکل دفتر حوزه ریاست سازمان میراث‌فرهنگی و مدیرکل دفتر عملکرد بازرسی و پاسخ‌گویی به شکایات این سازمان برگزار شد. ادامه »
15
تدوین برنامه نظام‌مند برای 20 سال آینده پس از ثبت جهانی ارسباران
چکیده: معاون میراث‌فرهنگی کشور تأکید کرد که لازم است تمام بسترهای لازم در منطقه فراهم شود تا پس از ثبت‌جهانی دومین میراث طبیعی و نخستین منطقه جنگلی در کشور، اجرای برنامه نظام‌مند در منطقه و تحقق آن در 20 سال آینده پیگیری شود. ادامه »
15
در حکمی ازسوی رئیس سازمان میراث‌فرهنگی

سرپرست دفتر امور بین‌الملل سازمان میراث‌فرهنگی منصوب شد

سرپرست دفتر امور بین‌الملل سازمان میراث‌فرهنگی منصوب شد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، 11 مرداد 96، در حکمی فائزه بهزادنژاد را به سرپرستی دفتر امور بین‌الملل سازمان میراث‌فرهنگی منصوب کرد. ادامه »
15
بازدید رؤسای سیاسی کشورهای مختلف از کاخ گلستان
چکیده: مدیر مجموعه کاخ گلستان گفت: «رؤسای سیاسی 16 کشور از مجموعه میراث‌جهانی کاخ گلستان در تهران بازدید کردند.» ادامه »
15
هنوز پیگیر پرونده مالکیت سعدآباد و نیاورانیم
چکیده: موضوع مالکیت کاخ‌های نیاوران و سعد‌آباد، پس از چند ماه از طرح موضوع در کمیسیون، همچنان در دست پیگیری است. ادامه »
15
معاون میراث‌فرهنگی کهگیلویه‌وبویراحمد مطرح کرد

پیشنهاد ثبت جهانی بافت تاریخی دهدشت

پیشنهاد ثبت جهانی بافت تاریخی دهدشت
چکیده: معاون میراث‌فرهنگی کهگیلویه‌وبویراحمد گفت: «پیشنهاد ثبت‌جهانی بافت تاریخی دهدشت را با نظر کارشناسان حوزه میراث‌فرهنگی این استان به سازمان میراث‌فرهنگی ارائه کردیم و امیدواریم در آینده شاهد ثبت‌جهانی این شهر تاریخی در استان باشیم.» ادامه »
15
تقویت تعاملات اقتصادی ایران و اروپا مستلزم رشد مناسبات فرهنگی است/ آمادگی ایران برای استفاده از تجربیات اسپانیا در حوزه‌های میراث‌فرهنگی و گردشگری
چکیده: زهرا احمدی‌پور، رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، صبح امروز 15 مرداد 96، با پیو گارسیا اسکودرو، رئیس مجلس سنای اسپانیا،‎ دیدار و گفت‌وگو کرد. ادامه »
15
بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از آماده‌سازی كنسرت‌نمايش «سی» با خوانندگی همایون شجریان
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از تمرین و آماده‌سازی «پروژه سی» به خوانندگی همایون شجریان بازدید کرد و در جریان مراحل کار قرار گرفت. ادامه »
12
همه دستگاه‌های خراسان‌رضوی باید برای نگه‌داری از عنوان «مشهد، شهر جهانی گوهرسنگ‌ها» تلاش کنند
چکیده: سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی خراسان‌رضوی، در آستانه یک‌سالگی عنوان «مشهد، شهر ‌جهانی صنایع‌دستی گوهرسنگ‌ها»، در دیداری با تعدادی از فعالان حوزه صنایع‌دستی این استان گفت: «گوهرسنگ‌ها فرصت مناسبی برای پایداری بیشتر در مشهد است.» ادامه »
12
ضرورت برگزاری جلسات هم‌اندیشی در حوزه ثبت‌جهانی میراث‌فرهنگی نیشابور
چکیده: نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی گفت: «در راستای ثبت‌جهانی آثار ملموس و ناملموس شهرستان نیشابور، باید جلسات هم‌اندیشی در حوزه ثبت‌جهانی میراث‌فرهنگی نیشابور برگزار شود.» ادامه »
صفحه 1 از 720ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها