ﺳﻪشنبه 02 خرداد 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

صنایع دستی

02
مدیر‌کل توسعه و صادرات معاونت صنایع‌دستی اعلام کرد

استقبال از نمایشگاه صنایع‌دستی در صداوسیما

استقبال از نمایشگاه صنایع‌دستی در صداوسیما
چکیده: «نمایشگاه صنایع‌دستی ارگانی»، که به‌منظور افزایش امکان فروش و توسعه بازارهای موقت صنایع‌دستی در کشور، از 23 اردیبهشت 96 در سازمان صداوسیما برپا شده و تا 4 خرداد ادامه دارد، با استقبال کارکنان این سازمان مواجه شد. ادامه »
01
برگزاری دوره آموزشی شاغلان تراش سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی در زابل
چکیده: معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سیستان‌وبلوچستان از برگزاری دوره آموزشی تراش سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی در زابل خبر داد. ادامه »
01
اعلام آمادگی شهرداری فردوس برای احیای آثار فرهنگی‌تاریخی این شهر
چکیده: به‌مناسبت هفته میراث‌فرهنگی، شهردار فردوس با حضور در اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان فردوس، با رئیس و کارکنان این اداره دیدار کرد. ادامه »
01
برگزاری نمایشگاه پوشاک سنتی و کارگاه سوزن‌دوزی زنان بلوچ در بیرجند
چکیده: معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان‌جنوبی از افتتاح نخستین نمایشگاه آثار هنر سوزن‌دوزی زنان بلوچ در بیرجند خبر داد. ادامه »
01
نمایندگی میراث‌فرهنگی شهرستان برگزار می‌کند

مسابقه خلاقیت در صنایع‌دستی حصیری بافق

مسابقه خلاقیت در صنایع‌دستی حصیری بافق
چکیده: به‌مناسبت هفته میراث‌فرهنگی، مسابقه خلاقیت، نوآوری و ابتکار در صنایع‌دستی حصیری، با همکاری شهرداری، در بافق یزد برگزار می‌شود. ادامه »
01
موفقیت هنرمند سمنانی در کسب مقام سوم مسابقات گوهرتراشی کشور
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سمنان گفت: «امیر همتی، هنرمند سمنانی در مسابقات گوهرتراشی کشور موفق به کسب مقام سوم شد.» ادامه »
01
جریان آزاد اطلاعات، برای سازمان میراث‌فرهنگی یک فرصت است/ با تمام توان تلاش می‌کنیم تا راه برای سایر زنان بسته نشود
چکیده: کاریزماتیک یا قلدر؟! در ابتدای انتصاب دهمین رییس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری این ذهنیت حاکم بود که این حوزه به مردی توانمند و کاریزماتیک یا شاید هم قلدر با نفوذی بالا نیاز دارد تا مأموریت این سازمان را که به عقیده رؤسای پیشین آن، مخروبه‌ای بازمانده از دولت قبل بود، به سرانجام برساند. ادامه »
31
برگزاری نشست هم‌اندیشی صنایع‌دستی با محوریت نساجی سنتی در خوزستان
چکیده: نشست هم‌اندیشی صنایع‌دستی با محوریت نساجی سنتی، صبح امروز یکشنبه 31 اردیبهشت 96، با حضور پژوهشگران، کارشناسان و هنرمندان صنایع‌دستی در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد. ادامه »
31
با حمایت دفتر صادرات معاونت صنایع‌دستی صورت گرفت

گیوه و سبد حصیری کرمانشاه میهمان سازمان میراث‌فرهنگی

گیوه و سبد حصیری کرمانشاه میهمان سازمان میراث‌فرهنگی
چکیده: «نمایشگاه گیوه و سبد حصیری کرمانشاه» از دیروز 30 اردیبهشت 96 در ساختمان شماره یک سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برپا شد و تا 3 خرداد ادامه دارد. ادامه »
31
مدیر‌کل میراث‌فرهنگی استان تهران خبر داد

برپایی نمایشگاه توانمندی‌های اقتصادی در بخش صنایع‌دستی عشایری

برپایی نمایشگاه توانمندی‌های اقتصادی در بخش صنایع‌دستی عشایری
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تهران از برپایی نمایشگاه توانمندی‌های اقتصادی در بخش صنایع‌دستی، سوغات، فرش و دست‌بافته‌های عشایری خبر داد. ادامه »
31
آموزش 48 نفر در رشته‌های صنایع‌دستی در شهرستان درمیان
چکیده: 48 نفر از هنر‌جویان در مرکز آموزش صنایع‌دستی شهر اسدیه، از توابع شهرستان درمیان خراسان‌جنوبی، مهارت‌های لازم را در رشته‌های صنایع‌دستی کسب کردند. ادامه »
30
قدردانی معاون رئیس‌جمهوری از مردم/ دوباره برای آینده کشور آمدید
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری امروز 30 اردیبهشت 96 در پیامی تصویری از مردم ایران بابت حضور گسترده‌شان در انتخابات 29 اردیبهشت و خلق حماسه‌ای بزرگ و اعتمادشان به خدمت‌گزاران خود قدردانی کرد. ادامه »
30
برگزاری دوره پیشرفته طراحی کلاسیک طلا و جواهر در موزه بزرگ خراسان
چکیده: نخستین دوره پیشرفته طراحی کلاسیک طلا و جواهر، خطی و کلاسیک از امروز شنبه 30 اردیبهشت در موزه بزرگ خراسان در حال برگزاری است. ادامه »
29
مردم از فردا با همراهی و همدلی برای ساختن ایران در کنار هم تلاش می‌کنند
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری حضور گسترده مردم در انتخابات 29 اردیبهشت 96 را نشان‌دهنده عزم جدی ملت ایران برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر این دوره از انتخابات با مشارکت بالا عنوان کرد. ادامه »
29
معاون رئیس‌جمهوری رأی خود را به صندوق انداخت
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری، امروز جمعه 29 اردیبهشت 96، با حضور در شعبه اخذ رأی شماره 823 واقع در وزارت کشور، رأی خود را به صندوق انداخت. ادامه »
27
احتیاطی که رئیس یک سازمان آن را کنار گذاشت
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با تأکید بر اینکه یک هفته پرونده مربوط به شرکت تصفیه صنایع‌دستی را دقیق بررسی کرد و مشورت حقوقی گرفت گفت: «متوجه شدم، دولت بی‌خود و بی‌جهت سالانه حدود ۱۴میلیارد تومان برای کاری که نباید انجام دهد، هزینه می‌کند.» ادامه »
27
اولین مرکز اطلاع‌رسانی گردشگری و غرفه فروش صنایع‌دستی شهرستان بوئین‌زهرا افتتاح شد
چکیده: به‌مناسبت گرامی‌داشت روز جهانی موزه و هفته میراث‌فرهنگی و به منظور ارائه خدمات و معرفی صنایع‌دستی به گردشگران، نخستین مرکز اطلاع‌رسانی گردشگری در شهرستان بوئین‌زهرا سه‌شنبه 26 اردیبهشت‌ با حضور ارسلان قاسمی فرماندار بوئین‌زهرا و جمعی از مسئولان در پارک بعثت این شهرستان افتتاح شد. ادامه »
27
آموزش پارچه‌بافی  در شهر نیم‌بلوک و روستای ورزگ شهرستان قاینات
چکیده: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  شهرستان قاینات گفت: «به‌منظور حفظ اصالت‌های فرهنگی این شهرستان و اشتغال و کار آفرینی دو دوره کلاس آموزشی حوله‌بافی سنتی ویژه بانوان در شهر نیم‌بلوک و روستای ورزگ برگزار شد. ادامه »
27
با پیوند دانشگاه و صنعت در حوزه صنایع‌دستی

کارگاه صنایع‌دستی پاپیه‌ماشه در یاسوج افتتاح شد

کارگاه صنایع‌دستی پاپیه‌ماشه در یاسوج افتتاح شد
چکیده: با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کهگیلویه‌وبویراحمد، کارگاه صنایع‌دستی پاپیه‌ماشه (کاغذ فشرده) در یاسوج افتتاح شد. ادامه »
27
راه‌اندازی بازارچه صنایع‌دستی و خانه بلوچ در قلعه ناصری ایرانشهر
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سیستان‌وبلوچستان از راه‌اندازی بازارچه صنایع‌دستی و خانه بلوچ در قلعه ناصری ایرانشهر با اعتبار 8میلیارد ریال در سال جاری خبر داد. ادامه »
صفحه 1 از 934اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین   
آخرین عناوین خبری
مدیر‌کل توسعه و صادرات معاونت صنایع‌دستی اعلام کرد

استقبال از نمایشگاه صنایع‌دستی در صداوسیما

استقبال از نمایشگاه صنایع‌دستی در صداوسیما

«نمایشگاه صنایع‌دستی ارگانی»، که به‌منظور افزایش امکان فروش و توسعه بازارهای موقت صنایع&...