پنجشنبه 30 دی 1395 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

صنایع دستی

30
طرح برگزاري «نمایشگاه صنایع دستی در مدارس» آغاز شد
چکیده: طرح برگزاري «نمایشگاه صنایع دستی در مدارس» صبح امروز در مدرسه پسرانه پيوند آغاز شد. ادامه »
30
با استقبال رسمی استاندار

معاون رئیس‌جمهوری وارد استان مرکزی شد

معاون رئیس‌جمهوری وارد استان مرکزی شد
چکیده: رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دقایقی پیش با استقبال رسمی استاندار مرکزی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و سایر مسئولان این استان وارد استان مرکزی شد. ادامه »
29
فروش تولیدات صنایع دستی از دغدغه‌های معاونت صنایع دستی است
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور روز گذشته از نمایشگاه معماری خانه مدرن و دکوراسیون داخلی (میدکس) بازدید کرد. ادامه »
29
دومین نشست‌ کارگروه توسعه صنایع دستی و گردشگری روستایی برگزار شد
چکیده: نشست‌های کارگروه توسعه صنایع دستی و گردشگری روستایی روز گذشته به منظور توسعه صنایع دستی و گردشگری روستایی در معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار شد. ادامه »
29
نخستین نمایشگاه صنایع‌دستی مدارس برپا می‌شود/ برگزاری کارگاه زنده تولید صنایع‌دستی و کلاس آموزشی
چکیده: مدیرکل صادرات صنایع‌دستی گفت: «اولین نمایشگاه صنایع‌دستی مدارس، پنجشنبه و جمعه این هفته در مدرسه پیوند تهران برپا می‌شود.» ادامه »
29
معاون رئیس‌جمهوری به استان مرکزی سفر می‌کند
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری فردا پنجشنبه ۳۰ دی‌ماه به استان مرکزی سفر می‌کند. ادامه »
29
آموزش رشته‌های صنایع‌دستی در تربت‌حیدریه با همکاری کمیته امداد
چکیده: رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تربت‌حیدریه و زاوه از همکاری مشترک میراث فرهنگی و کمیته امداد شهرستان زاوه در برگزاری دوره‌های آموزشی صنایع‌دستی خبر داد. ادامه »
28
معرفی توانمندی‌های ایلام در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته
چکیده: معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام ازشرکت کردن این استان در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته در تهران خبر داد.   معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام ازشرکت کردن این استان در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته در تهران خبر داد.   معاو... ادامه »
28
مصوبات تازه مجلس درباره میراث فرهنگی/ برنامه‌هایی که قانونمند شد
چکیده: معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های سازمان میراث فرهنگی تأکید کرد که نمایندگان مجلس با تصویب مصوباتی در برنامه ششم به برخی از فعالیت‌های سازمان میراث فرهنگی صورت تقنینی دادند. ادامه »
28
راه‌اندازی فوری پایگاه میراث‌فرهنگی زواره/ ثبت دقیق همه کارگاه‌ها و شاغلان صنایع‌دستی
چکیده: دومین نشست توسعه صنایع‌دستی اردستان و زواره با حضور بهمن نامور‌مطلق معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی، سیدصادق طباطبایی‌نژاد نماینده مردم اردستان در مجلس، علیرضا غیور فرماندار اردستان، فریدون اللهیاری مدیرکل میراث استان اصفهان، عزیزی مدیرکل پایگاه‌های میراث‌فرهنگی برگزار شد. ادامه »
28
خراطی خراسان جنوبی در فهرست میراث معنوی کشور ثبت شد
چکیده: مهارت خراطی سنتی خراسان جنوبی (شهرستان سرایان) با پیشینه 300 ساله در فهرست میراث معنوی کشور ثبت شد. ادامه »
28
معاون صنایع‌دستی اداره کل میراث فرهنگی استان خراسان جنوبی خبر داد

رشد چشمگیر فروش صنایع‌دستی استان خراسان جنوبی در شش ماه اول سال

رشد چشمگیر فروش صنایع‌دستی استان خراسان جنوبی در شش ماه اول سال
چکیده: معاون صنایع‌دستی اداره کل میراث فرهنگی استان خراسان جنوبی از فروش یک میلیارد و 800 میلیون تومان صنایع دستی استان طی شش ماهه اول سال خبر داد. ادامه »
26
در دیدار احمدی پور با وزیر امور خارجه آلبانی مورد تأکید قرار گرفت

گسترش روابط فرهنگی و تبادل گردشگران بین ایران و آلبانی در فضای مثبت پس از برجام

گسترش روابط فرهنگی و تبادل گردشگران بین ایران و آلبانی در فضای مثبت پس از برجام
چکیده: در دیدار معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با دیمیتر بوشاتی، وزیر امور خارجه کشور آلبانی بر گسترش روابط فرهنگی و تبادل گردشگران بین دو کشور تأکید شد. ادامه »
26
نایب‌رئیس اول کمیسیون تلفیق بودجه در دیدار با قره‌سید رومیانی:

بودجه سازمان میراث‌فرهنگی برای تحقق اهداف و برنامه‌ها کفایت نمی‌کند

بودجه سازمان میراث‌فرهنگی برای تحقق اهداف و برنامه‌ها کفایت نمی‌کند
چکیده: نائب رییس اول کمیسیون تلفیق بودجه 96 در دیدار با میرهادی قره‌سید رومیانی تأکید کرد: شرح اهدافی که برای سازمان میراث‌فرهنگی پیش‌بینی شده با بودجه‌ این سازمان همخوانی ندارد و بودجه سازمان میراث‌فرهنگی در حال حاضر برای تحقق این اهداف و برنامه‌ها کفایت نمی‌کند. ادامه »
26
با توجه به فضای مثبت پس از برجام، آماده میزبانی از سرمایه‌گذاران کشور آلبانی هستیم
چکیده: در دیدار معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با دیمیتر بوشاتی، وزیر امور خارجه کشور آلبانی بر گسترش روابط فرهنگی و تبادل گردشگران بین دو کشور تأکید شد. به گزارش میراث آریا (chtn) زهرا احمدی پور امروز 26 دی‌ماه در دیدار با دیمیتر بوشاتی با ابراز امیدواری نسبت به ازسرگیری روابط دو کشور ایران و آلبانی پ... ادامه »
26
معاونت صنایع‌دستی در نمایشگاه معماری، خانه مدرن و دکوراسیون داخلی شرکت می‌کند
چکیده: معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور با نمایندگی شرکت آرا نیک به منظور حمایت از فعالان اقتصادی عرصه صنایع‌دستی در هفتمین نمایشگاه معماری، خانه مدرن و دکوراسیون داخلی در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران حضور دارد. ادامه »
26
سازمان میراث فرهنگی میزبان نمایشگاه صنایع‌دستی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه الزهرا(س)
چکیده:  نمایشگاه گروهی از آثار منتخب دانشجویان و فارغ‌التحصیلان صنایع‌دستی، از ۲۵ تا ۲۹ دی‌ماه در ساختمان شماره 1 سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از ساعت ۹صبح تا ۱۶ عصر برگزار می‌شود. ادامه »
25
در دیدار با انجمن زنان کارآفرین

احمدی‌پور: بانوان، سفیران فرهنگی ما هستند

احمدی‌پور: بانوان، سفیران فرهنگی ما هستند
چکیده: رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: باید با نگاهی تخصصی‌تر در عرصه‌های مرتبط با سازمان، برای بانوان نقش تعریف کنیم تا از این ظرفیت عظیم برای رشد و رونق در عرصه گردشگری، توسعه و ترویج صنایع دستی و حفظ و حراست از میراث فرهنگی بی‌بهره نمانیم. ادامه »
25
هنرمندان پیشکسوت صنایع‌دستی حمایت می‌شوند/ به طوری جدی پیگیر وضعیت استاد نصیری هستیم
چکیده: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با اشاره به اهمیت جایگاه و نقش هنرمندان صنایع‌دستی پیشکسوت از برنامه‌های حمایتی این معاونت از هنرمندان پیشکسوت صنایع‌دستی خبر داد. ادامه »
23
سمن‌ها با احصای تکالیف می‌توانند به دستگاه‌های دولتی کمک کنند/ نگاه سازمان میراث فرهنگی به صنایع دستی حمايتى است
چکیده:  رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دیدار با سمن‌های استان خوزستان تاکید کرد که سمن‌ها با احصای تکالیف می‌توانند به دستگاه‌های دولتی کمک کنند. ادامه »
صفحه 1 از 910اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین