یکشنبه 02 مهر 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS

گردشگری

02
گردشگری از محورهای توسعه استان اردبیل است/ برنامه‌ریزی برای ثبت‌ جهانی کوه سبلان
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اردبیل گفت: «گردشگری از محورهای توسعه استان است و به‌دلیل اینکه فرابخشی است اجرای برنامه‌های آن نیازمند مشارکت دستگاه‌های متولی عضو کارگروه است.» ادامه »
02
همکاری‌ بنیاد مسکن و میراث‌فرهنگی آذربایجان‌غربی برا‌ی گردشگری روستایی
چکیده: با هدف توسعه گردشگری روستایی، ‌جلسه مشترک بین بنیاد مسکن و اداره‌کل میراث‌فرهنگی آذربایجان‌غربی برگزار شد.   ادامه »
02
فاز اول مجتمع خدماتی‌ رفاهی گشتیاران در قروه افتتاح شد
چکیده: فاز اول مجتمع خدماتی‌رفاهی گشتیاران در شهرستان قروه، با افتتاح جایگاه سوخت (هیوا) شنبه 1 مهر 96 افتتاح شد و عملیات اجرایی فاز دوم این مجتمع رسماً آغاز شد. ادامه »
02
اقامتگاه‌های بوم‌گردی، مقاصد نوین گردشگری در ایران هستند
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان مرکزی با اشاره به درخواست 30 مجوز جدید برای صدور اقامتگاه‌های بوم‎گردی در این استان گفت: «اقامتگاه‌های بوم‌گردی مقاصد نوین گردشگری در ایران هستند.» ادامه »
02
میز «تبریز2018» میهمان ویژه مراسم گرامیداشت روز جهانی گردشگری
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی، از اختصاص میز ویژه به رویداد «تبریز2018» در مراسم گرامیداشت روز جهانی گردشگری در تهران خبر داد. ادامه »
02
بازدید رایگان از موزه‌ها در روز جهانی گردشگری
چکیده: بازدید از موزه‌ها و اماکن فرهنگی‌تاریخی تحت پوشش سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در روز جهانی گردشگری رایگان است. ادامه »
02
مدیر‌کل میراث‌فرهنگی استان مرکزی:

تعزیه تفرش میراث‌ معنوی ماندگار تاریخ است

تعزیه تفرش میراث‌ معنوی ماندگار تاریخ است
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان مرکزی گفت: «این شهرستان یکی از قطب‌های مهم تعزیه و خاستگاه هنرمندان صاحب‌نام شبیه‌خوان و تعزیه‌گردان (تکیه‌دولت) در زمان ناصرالدین شاه قاجار به شمار می‌رود.» ادامه »
02
هم‌زمان با روز جهانی جهانگردی و هفته گردشگری

12 دفتر خدمات مسافرتی در مازندران به بهره‌برداری می‌رسد

12 دفتر خدمات مسافرتی در مازندران به بهره‌برداری می‌رسد
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی مازندران اعلام کرد که همزمان با روز جهانی گردشگری و هفته گردشگری 12 دفتر خدمات مسافرتی و جهانگردی به بهره‌برداری می‌رسد و به لیست دفاتر تورستی استان اضافه می‌شود. ادامه »
02
40 برنامه در حوزه گردشگری برای عبور از دوره گذار تدوین شده است/ ظرفیت گردشگری استان‌ها همانند ذخایر نفت است
چکیده: معاون گردشگری گفت: «حدود 40 برنامه برای توسعه گردشگری کشور به‌عنوان استراتژی دوره گذار تدوین شده است و اجرایی می‌شود. ذخائر ما در حوزه گردشگری، استان‌ها هستند، اینها در حکم ذخائر نفتی هستند که باید از آنها بهره‌برداری شود.» ادامه »
02
برنامه‌های هفته گردشگری استان یزد اعلام شد
چکیده: در آستانه فرا رسیدن هفته گردشگری برنامه‌های اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان یزد اعلام شد. ادامه »
02
برنامه‌های هفته گردشگری در خراسان‌شمالی تشریح شد
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی خراسان‌شمالی دیروز شنبه 1 مهر 96 از برگزاری برنامه‌های متنوع در هفته گردشگری همزمان با هفته دفاع‌مقدس خبر داد. ادامه »
02
معرفی ظرفیت‌های گردشگری ايران در نمايشگاه بين‌المللی 2017 JATA
چکیده: نمايشگاه بين‌المللی گردشگری JATA ،  جمعه 31 شهریور با حضور نمايندگان و فعالان صنعت گردشگری و صنایعدستی کشورمان در مرکز نمايشگاه‌های بين‌المللی توکيو Tokyo Big Sight آغاز به کار کرد. ادامه »
01
دنباله‌روی از عناصر گردشگری هویت‌بخش، عاملی مهم در توسعه اقتصادی
چکیده: معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی گیلان اشاعه گردشگری از طریق معرفی جاذبه‌های کمتر شناخته شده را یک امر مهم دانست و تأکید کرد که دنباله‌روی از عناصر گردشگری هویت‌بخش در حوزه فرهنگی و گردشگری نقش مهمی در توسعه اقتصادی آن دارد. ادامه »
01
با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی خراسان‌جنوبی

اقامتگاه بوم‌گردی زرین‌چاه در شهرستان سرایان افتتاح شد

اقامتگاه بوم‌گردی زرین‌چاه در شهرستان سرایان افتتاح شد
چکیده: اقامتگاه بوم‌گردی زرین‌چاه واقع در کویر سه‌قلعه شهرستان سرایان با حضور حسن رمضانی مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان‌جنوبی، مهدی کریمی فرماندار سرایان و جمعی از مسئولان محلی عصر چهارشنبه 29 شهریور افتتاح شد. ادامه »
01
برگزاری مسابقه عکاسی از جاذبه‌های گردشگری استان گلستان
چکیده: معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان گلستان از برگزاری مسابقه عکاسی از جاذبه‌های گردشگری استان گلستان در هفته گردشگری خبر داد. ادامه »
01
گردهمایی بزرگ‌ گروه گردشگران خارجی در شهر جهانی یزد
چکیده: شهر تاریخی جهانی یزد پنجشنبه 30 شهریور 96 میزبان گروه گردشگران خارجی مارکوپولو بود. ادامه »
01
برنامه‌های هفته گردشگری در اردبیل تشریح شد
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اردبیل امروز شنبه 1 مهر 96 در نشست مشترک با اصحاب رسانه به تشریح برنامه‌های متنوع در هفته گردشگری که از اول تا هفتم مهر در این استان برگزار می‌شود، پرداخت. ادامه »
01
اولین اقامتگاه بوم‌گردی شهرستان بیرجند افتتاح شد
چکیده: در آستانه هفته گردشگری، اولین اقامتگاه بوم‌گردی شهرستان بیرجند، به‌نام زاغ ‌بور، با حضور علی ناصری فرماندار بیرجند، حسن رمضانی مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان‌جنوبی و جمعی از فعالان گردشگری این استان در روستای اکبریه افتتاح شد. ادامه »
01
لزوم تأمین اعتبارات لازم برای آماده‌سازی زیرساخت‌های گردشگری در گیلان
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی گیلان در بیست‌و‌ششمین جلسه از سلسله نشست‌های توسعه گیلان با موضوع گردشگری در اقتصاد مقاومتی و برنامه ششم توسعه که پنجشنبه 30 شهریور 96 برگزار شد تأکید کرد که زیرساخت‌های صنعت گردشگری باید به‌موازات روبناها به‌سرعت آماده شود و این مستلزم تأمین منابع اعتباری است. ادامه »
01
معاون سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی سازمان میراث‌فرهنگی کشور:

مناطق نمونه گردشگری استان اصفهان الگوی مناسبی برای توسعه گردشگری ایران است

مناطق نمونه گردشگری استان اصفهان الگوی مناسبی برای توسعه گردشگری ایران است
چکیده: معاون امور سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در سفر به استان اصفهان و پس از بازدید از طرح‌های توسعه گردشگری استان اصفهان تأکید کرد که مناطق نمونه گردشگری استان اصفهان، الگوی مناسبی برای توسعه گردشگری ایران به‌شمار می‌رود. ادامه »
صفحه 1 از 1809ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها