دوشنبه 11 اردیبهشت 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS
10
پرونده 17 اثر فرهنگی‌تاریخی در شورای ثبت آثار و تعیین حریم استان گلستان تصویب شد
چکیده: مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع،دستی و گردشگری گلستان از تصویب پرونده 17 اثر ارزشمند این استان در اولین جلسه شورای ثبت آثار خبر داد. ادامه »
10
حضور مرمتگران ایرانی در دوره آموزشی حفاظت و مرمت سازه‌های چوبی در ژاپن
چکیده: مدیر‌کل دفتر امور بین‌الملل سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «دوره آموزشی حفاظت و مرمت سازه‌های چوبی در منطقه آسیا و اقیانوسیه در ژاپن برگزار می‌شود.» ادامه »
10
برگزاری کلاس آموزش «لعاب زرین‌فام» در موزه زنده سفال تبریز
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی از برگزاری اولین دوره آموزشی «لعاب زرین‌فام» با حضور استاد بهزاد اژدری در موزه زنده سفال تبریز خبر داد. ادامه »
10
برگزاری نمایشگاه خوش‌نویسی آثار شکسته‌نستعلیق در موزه رضا‌ عباسی
چکیده: نمایشگاهی از آثار خوش‌نویسی شکسته‌نستعلیق متعلق به هنرمند خوش‌نویس، مریم فیض‌پور، از 15 اردیبهشت 96، به‌مدت هفت روز در موزه رضا‌ عباسی برگزار می‌شود. ادامه »
10
رحمانی‌موحد در همایش گفتمان میهما‌ن‌نوازی با رویکرد توسعه گردشگری:

گردشگری در بستر امن تعاملات بین‌المللی توسعه پیدا می‌کند

گردشگری در بستر امن تعاملات بین‌المللی توسعه پیدا می‌کند
چکیده: رحمانی‌موحد، امروز، در «همایش گفتمان میهما‌ن‌نوازی با رویکرد توسعه گردشگری»، گفت: «گردشگری در بستر امن تعاملات بین‌المللی توسعه پیدا می‌کند. خوشبختانه ما در دوره دولت یازدهم تلاش کرده‌ایم آرامشی که در حوزه گردشگری وجود دارد به‌هم نخورد. رشد گردشگری مزایای زیادی برای کشورمان داشته و دارد.» ادامه »
10
معاون رئیس‌جمهوری، در همایش گفتمان میهمان‌نوازی با رویکرد توسعه گردشگری:

گفتمان دولت تدبیر و امید گفتمان گردشگری است و خواهد بود/ توسعه صنعت گردشگری محسوس است

گفتمان دولت تدبیر و امید گفتمان گردشگری است و خواهد بود/ توسعه صنعت گردشگری محسوس است
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری گفت: «فرهنگ ایران فرهنگی است انسانی و اخلاق‌مدار و بی‌شک میراث کهن مهمان‌نوازی نیز برگ برنده آن در گردشگری خواهد بود و گفتمان فرهنگ میهمان‌نوازی و استفاده از این ظرفیت فرهنگی کشور باید در دستورکار تمام نهادها ودستگاه‌های دولتی و خصوصی کشور قرار گیرد.» ادامه »
10
فرمانده یگان حفاظت میراث‌فرهنگی سیستان‌وبلوچستان:

باید حساسیت دانش‌آموزان را به حفاظت از میراث‌فرهنگی بالا برد

باید حساسیت دانش‌آموزان را به حفاظت از میراث‌فرهنگی بالا برد
چکیده: فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سیستان‌وبلوچستان گفت: «انتظار می‌رود که به موضوع حفاظت از میراث‌فرهنگی، دانش‌آموزان حساسیت و توجه بیشتری نشان بدهند.» ادامه »
10
مسجدجامعی در همایش گفتمان میهما‌ن‌نوازی با رویکرد توسعه گردشگری:

کشور ما محل تلاقی تمدن‌ها و تعامل آن‌هاست

کشور ما محل تلاقی تمدن‌ها و تعامل آن‌هاست
چکیده: مسجدجامعی، در «همایش گفتمان میهمان‌نوازی با رویکرد توسعه گردشگری» که صبح امروز 10 اردیبهشت 96 برگزار شد، تأکید کرد که از قدیم در همه روایت‌هایی که از ایران وجود دارد به روحیه مهیمان‌نوازی اشاره کرده‌اند و ایرانی‌ها به روحیه میهمان‌نوازی شهره بوده‌اند. ادامه »
10
جشنواره بین‌المللی غذای اکو فرصت مناسبی برای ارائه ظرفیت‌ها و قابلیت‌های بخش گردشگری است
چکیده: استاندار زنجان گفت: «جشنواره بین‌المللی غذای اکو ـ جاده ابریشم فرصت مناسبی برای ارائه ظرفیت‌ها و قابلیت‌های بخش گردشگری استان زنجان است.» ادامه »
10
میهمان‌نوازی می‌تواند بازار گردشگری را برای همیشه گرم نگه دارد
چکیده: «همایش گفتمان فرهنگ میهمان‌نوازی با رویکرد توسعه گردشگری» با حضور فرهیختگان، صاحب‌نظران، دانشجویان و فعالان حوزه گردشگری در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران آغاز شد. ادامه »
10
تقدیر از اداره‌کل میراث‌فرهنگی گلستان، به‌عنوان دستگاه برتر درحوزه جوانان
چکیده: در نشست مشاوران جوان دستگاه‌های اجرایی استان گلستان، که دیروز 9 اردیبهشت 96 برگزار شد، از اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری این استان به‌عنوان دستگاه برتر در حوزه جوانان تقدیر شد. ادامه »
10
روحانی: در دولت یازدهم زیربنای گردشگری را آماده کردیم/ گردشگری می‌تواند کشور ما را متحول کند
چکیده: رئیس‌جمهوری گفت: «در زمینه گردشگری و توریسم ما زمینه‌های خوبی فراهم کردیم سالانه اگر یک میلیون نفر بر گردشگری کشور بیفزایم قطعا این صنعت رونق می‌گیرد، در این دولت میزان جذب گردشگران ۱۲درصد افزایش پیدا کرده است.» ادامه »
10
مدیرکل موزه‌ها و اموال منقول فرهنگی‌تاریخی کشور از محل احداث موزه کودک ارومیه بازدید کرد
چکیده: مدیر‌کل امور موزه‌ها و اموال منقول فرهنگی‌تاریخی کشور دیروز 9 اردیبهشت 96 از محل احداث موزه کودک ارومیه بازدید کرد. ادامه »
10
سفر مدیر ایکروم به ایران
چکیده: مدیر ایکروم شامگاه دیروز، شنبه 9 اردیبهشت 96، وارد ایران شد. ادامه »
09
پنجاه خشت بر دیوار توسعه پایدار/ خشت دهم

شکل‌گیری انجمن‌های مردم‌نهاد در حوزه گردشگری

شکل‌گیری انجمن‌های مردم‌نهاد در حوزه گردشگری
چکیده: پس از مطالعه و نیازسنجی، پیشنهاد تأسیس «انجمن بانوان» در معاونت سرمایه‌گذاری و تأمین منابع مطرح شد و تحقق آن جزو مأموریت‌های دفتر مناطق نمونه و زیرساخت‌های گردشگری قرار گرفت، و 8 آذر 1394 با حضور بیش از 25 بانوی سرمایه‌گذار از سراسر ایران، هسته اولیه این تشکل شکل گرفت. ادامه »
09
پنجاه خشت بر دیوار توسعه پایدار/ خشت دهم

ورود تشکل‌های مردم‌نهاد به حوزه گردشگری

ورود تشکل‌های مردم‌نهاد به حوزه گردشگری
چکیده: سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور در زمان استقرار دولت تدبیر و امید، به‌منظور توسعه انجمن‌های مردم‌نهاد در حوزه گردشگری، اقدام به تشکیل انجمن‌های سرمایه‌گذاران مناطق نمونه گردشگری، انجمن بانوان فعال در حوزه گردشگری و صنایع‌دستی و انجمن خیرین فعال در زمینه گردشگری کرد. ادامه »
09
مدیر عامل صندوق احیا در دیدار معاون اجرایی موسسه پارادورز اسپانیا تأکید کرد

برجام فرصتی طلایی برای همکاری‌های مشترک در زمینه احیای بناهای تاریخی

برجام فرصتی طلایی برای همکاری‌های مشترک در زمینه احیای بناهای تاریخی
چکیده: رئیس هیئت مدیره و مدیر‌عامل صندوق احیا و بهره‌برداری از بناها و اماکن تاریخی و فرهنگی با خوان كارلوس سانچز معاون اجرايي پارا دورز اسپانيا  دیدار کرد و در این دیدارها در خصوص احیای بناهای تاریخی و راهکارهای همکاری مشترک بررسی و تبادل نظر شد. ادامه »
09
مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان خبر داد

تسریع در روند سرمایه‌گذاری گردشگری استان اصفهان در سال 96

تسریع در روند سرمایه‌گذاری گردشگری استان اصفهان در سال 96
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اصفهان در جمع مدیران میراث‌فرهنگی شهرستان‌های استان تصریح کرد: «سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری در پهنه استان اصفهان تسریع می‌شود.» ادامه »
09
شکل‌گیری انجمن‌های میراث‌فرهنگی در روستاهای تاریخی و هدف‌گردشگری اصفهان
چکیده: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اصفهان در نشست دبیران مناطق شش‌گانه شهرستان‌های استان گفت: «انجمن‌های حفاظت از میراث‌فرهنگی با حضور نخبگان و صاحب‌نظران محلی در روستاهای تاریخی و هدف‌گردشگری استان اصفهان تشکیل می‌شود.» ادامه »
09
میزان فروش صنایع‌دستی در نوروز/ برگزاری بیست‌و‌هشتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی در تیر 96
چکیده: مدیران‌کل معاونت صنایع‌دستی کشور، در نشست خبری بهمن نامورمطلق، که صبح امروز 9 اردیبهشت 96 در سالن فجر سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزار شد، اقدامات و برنامه‌های حوزه‌های تخصصی خود را به‌تفکیک شرح دادند. ادامه »
صفحه 2 از 5493اولین   قبلی   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین