دوشنبه 11 اردیبهشت 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS
27
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، آمار سازمان جهاني گردشگري در سال 2006 نشان مي‌دهد، ميانگين درآمد حاصل از هر يک از گردشگران در اروپا به 600 يورو رسيد، در حالي که در اطراف جهان اين ميزان 650 يورو است. سال گذشته اين مزان در بلغارستان به 490 يورو رسيد که رشد چشمگيري را در سال 2007 با خود همراه داشته است. ميانگين قيمت اقامت در هتل 3 ستاره در ساحل درياي... ادامه »
27
چکیده: اين پروژه با وجود تعهداتي از سوي استانداري کرمان مبني بر آزادسازي زمين‌هاي روبه‌روي کاروانسراي وکيل تاکنون اجرا نشده و به همين دليل شرکت سرمايه‌گذاري پاد که در حال مرمت اين کاروانسرا بود، اين کار را متوقف کرد. اين سرمايه‌گذار اعلام کرده است که ادامه کار بر روي کاروانسرا تنها با آزادسازي حرايم روبه‌روي کاروانسرا امکان‌پذير است. در اين زمينه معاو... ادامه »
27
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، طي حکمي از سوي دکتر "رحمت عباس‌نژاد"، رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري مازندران، "رمضان حبيبي‌فر" به عنوان سرپرست حوزه معاونت توسعه مديريت استان منصوب شد. بنابراين گزارش؛ اين انتخاب با توجه به اهميت حوزه توسعه مديريت در تحقق اهداف و ماموريت‌هاي سازمان از جمله پشتيباني مؤثر و مفيد از همه واحدها، کمک به افز... ادامه »
27
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "گوکسين دومان" از اعضاي شوراي همکاري‌هاي خارجي اقتصادي ترکيه، با اشاره به اينکه بسياري از هتل‌هاي بزرگ و برجسته با تلاش گروه‌هاي هندي ساخته مي‌شود، گفت: از سال 1988 سازمان ويژه‌اي براي توسعه ارتباط‌هاي خارجي مالي، اقتصادي و صنايع ترکيه تأسيس شده که در تلاش است با ايجاد روابط تجاري بين‌المللي با ديگر کشورها، به رشد ترکيه و... ادامه »
27
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN)و به نقل از روابط عمومي شهرداري منطقه 6 در مراسمي که به همين مناسبت با حضور دکتر "سعيد غفراني"، شهردار منطق 6 ، دکتر "محمد حسين اميد"، معاون مالي اداري دانشگاه تهران و جمعي از اساتيد ، فرهيختگان و مسئولان منطقه ، سرهنگ رشيدي رئيس کلانتري 125 يوسف آباد برگزار شد ، دکتر غفراني پرداختن به سردر دانشگاه تهران را که همواره منشاء... ادامه »
27
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN) و به نقل از اين مطلب در جلسه ملي کميته اردوهاي زيارتي و گردشگري استان هرمزگان افزود: سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري براي نهادينه کردن سفرهاي ارزان‌قيمت، متوليان زيادي را در بخش خصوصي به کار گمارده است. وي با شااره به اينکه هزينه سفرهاي ارزان‌قيمت بخش‌هاي خصوصي که با سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري ه... ادامه »
27
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN) و به نقل از روابط عمومي شهرداري تهران، دکتر محمدباقر قاليباف شهردار تهران افزود: امروز مسائل ، مشکلات و عقب ماندگي‌هاي زيادي در شهر داريم که بايد تلاش کنيم با کمک يکديگر اين مشکلات حل شود. وي افزود: به ظاهر پول مشکل اول ماست، اما شهرداري تهران در بحث پول هيچ مشکلي ندارد و به نظر من اگر تلاش با عقلانيت، اعتدال، ارزش‌گر... ادامه »
27
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN) و به نقل از روابط عمومي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري هرمزگان؛ سومين جشنواره ملي گردشگري، صنايع‌دستي و آشپزي ايراني با حضور 42 آشپز از 22 استان و 60 غرفه صنايع‌دستي و 40 سوغات محلي از 13 تا 18 تيرماه در محل نمايشگاه بين‌المللي زنجان برگزار شد. در اين جشنواره "پور دريايي" از استان هرمزگان در بخش آبزيان و غذا... ادامه »
27
چکیده: "مهدي جهانگيري" به خبرنگار ميراث آريا(CHTN)، گفت: سرمايه‌گذار پروژه هتل ـ بوتيک کاروانسراي وکيل دغدغه‌ امنيت آزادسازي حرايم روبروي کاروانسرا را دارد و شرکت توسعه گردشگري ايران نيز در پي آن است که اين مشکلات را حل کند. وي افزود: در صحبت‌هايي که با استانداري کرمان داشتيم، به اين نتيجه رسيده‌ايم که اعتباري که براي آزادسازي اين زمين‌ها نياز است حدو... ادامه »
27
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين مقامات با اشاره به اينکه شوراي امور خارجه کابينه بسته‌هاي پيشنهادي اقتصادي را در اولويت کار خود قرار داده‌‌اند که هنوز مشخص نيست تا قبل از رفتن رئيس‌جمهور چن‌شوي بيان تا ماه مي آينده به نتيجه برسد اعلام کردند، بحث پيرامون گردشگري ميان دو سرزمين براي گردشگري ميان دو سرزمين براي سال‌ها است که ادامه دارد و به نظر مي‌رسد ... ادامه »
27
چکیده: به گزارش ميراث‌آريا( CHTN)، مدير شرکت فرش استان ايلام هدف از برگزاري اين جشنواره را شناسايي آسيب‌هاي هنر - صنعت فرش دستباف و شناسايي و انتخاب آثار برتر طراحي فرش مناطق غربي کشور عنوان کرد. "شهرام حاصلي" افزود: در اين جشنواره با حضور مسئولان مرکز ملي فرش، نمايندگان مجلس و جمعي از طراحان و بافندگان ايلامي مسايل و مشکلات فرش دستباف ايلام بررسي مي‌... ادامه »
27
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، "جين پائول هرزوگ" رئيس شرکت هتل‌هاي هيلتون در خاورميانه و آفريقا گفت: جزيره عرب يکي از بازارهاي توسعه براي ما محسوب مي‌شود و ظرفيت‌هاي بسياري در منطقه هنوز سالم و دست نخورده است و راس الخيمه نمونه منحصربه‌فردي در اين منطقه است که ما درصدد ساخت 34 هتل در 5 سال آينده در آن هستيم. مرکز تفريحي هيلتون "ميناالعرب" سومين مستغ... ادامه »
27
چکیده: به گزارش ميراث آريا (CHTN)، "سيد طه هاشمي"، معاون رئيس و رئيس پژوهشگاه ميراث فرهنگي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع ‌دستي و گردشگري، در مراسم تقدير از عبدين صالح، مدير دفتر منطقه‌اي يونسکو ضمن بيان اين مطلب گفت: ايران حدود يک ميليون و 200 هزار اثر تاريخي دارد و اين درحالي است که آثار غيرملموس يا ميراث معنوي ايران بيشتر از تعداد آثار تاريخي ملموس است. ... ادامه »
27
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "عليرضا نجفي"، معاون ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان خراسان ‌شمالي ضمن اعلام اين خبر گفت: پس از تحويل نمونه سفالينه‌هاي مکشوفه و تصميم به مرمت و بازسازي تعدادي از سفالينه‌هاي مورد نظر در حوزه ميراث فرهنگي، 13 قطعه سفالينه از کل مکشوفات تفکيک شد که شامل 5 کوزه در اندازه‌هاي کوچک و متوسط از جنس سفال‌هاي نخودي و قرم... ادامه »
27
چکیده: "مريم عبادي" هنرمند چيني و سراميک تهراني به ميراث آريا (chtn)، گفت: مناطق مرفه نشين در فروش آثار هنري سهم ويژه‌اي دارند. وي افزود: از آنجا که گراني مواد اوليه و هزينه حمل و نقل تهيه آن، قيمت‌ نهايي محصولات توليدي را به دنبال دارد، تنها قشر خاصي از مردم از آثار هنري استقبال مي‌کنند. عبادي با بيان اينکه خاک مورد استفاده جهت ساخت سراميک را از شه... ادامه »
27
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، "فريبرز دولت‌آبادي"، معاون ميراث فرهنگي در مراسم تقدير از فعاليت‌هاي عبدين صالح با تقدير از فعاليت‌هاي دفتر منطقه‌اي يونسکو در تهران گفت:فرهنگ اقوام مختلف در طول زمان وقتي به تمدن تبديل مي‌شود در راستاي نيازهاي عالي و معنوي انسان‌ها با زيست‌بوم آنها درمي‌آميزد. وي افزود: امروز اين نيازهاي عالي و معنوي به غناي فرهنگي تب... ادامه »
27
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، در طرح‌هاي ارائه شده براي برگزاري اين فستيوال فعاليت‌هاي رسانه‌اي بسيار گسترده‌اي به همراه انتشار بروشورهاي تبليغاتي و پخش آنها در اتوبوس‌ها و مراکز عمومي لندن صورت گرفته استدر اين فعاليت‌هاي تبليغاتي تصاوير بسياري بر روي اتوبوس‌هاي مرکز شهر نصب شده که با رنگ‌هايي بسيار شاد و جذاب به معرفي جاذبه‌هاي هندوستان مي‌پردازد، عل... ادامه »
27
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn) در اين نمايشگاه بيش از ‪ ۲۰۰‬ اثر دستبافته مانند سبد باغچه‌اي، جاناني، گهواره، سبد خمره اي ،ميز توالت، سبد خوانچه‌اي، زنبيل و گلدان که با استفاده از چوب بافته شده، در معرض ديد عموم قرار گرفته است. اسماعيلي هنرمند سنندجي درخصوص برپايي اين نمايشگاه توضيح داد:‌حصير بافي يکي از رشته‌هاي قديمي و سنتي کردستان است که متأسفانه... ادامه »
27
چکیده: معاون صنايع‌دستي و هنرهاي‌سنتي گلستان با بيان اين مطلب به ميراث‌آريا (chtn)‌گفت: در اين نمايشگاه محصولاتي مانند سفال، صنايع‌دريايي،‌صنايع چوبي، حصير و برخي ديگر از رشته‌ها در معرض ديد عموم قرار گرفته است. "انوشيروان گرايلي" افزود: اين نمايشگاه با هدف معرفي بيشتر توليدات صنايع‌دستي استان به مسافران و گردشگران برپا شده است. وي در ادامه به آموزش... ادامه »
27
چکیده: معاون صنايع‌دستي و هنرهاي‌سنتي استان مرکزي با بيان اين مطلب به ميراث‌آريا(chtn) گفت: خوشبختانه امروزه امکانات گسترده‌اي در زمينه فروش داخلي و صدور صنايع‌دستي به کشور‌هاي خارجي به وجود آمده است. "قاسم کاظمي" افزود: براي اينکه موقعيت‌ها و زمينه‌هاي مناسب را از دست ندهيم بهترين راهکار توسعه آموزش در روستاها است. وي ادامه داد:‌ مي‌توان با توسعه و... ادامه »
صفحه 5427 از 5493اولین   قبلی   5422  5423  5424  5425  5426  [5427]  5428  5429  5430  5431  بعدی   آخرین