پنجشنبه 08 تیر 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS
03
چکیده: "عذرا صالحي" استادکار قالي و گليم که در شهرستان الشتر استان لرستان به آموزش اين رشته‌ها اشتغال دارد، به ميراث آريا(CHTN)، گفت: بيش از 25 سال است که در مرکز آموزش اداره صنايع‌دستي الشتر مشغول به فعاليت هستم و به‌دليل رايگان بودن تمام مراحل آموزش و همچنين توجه زنان و دختران اين منطقه به يادگيري رشته‌هاي گليم و قالي، استقبال خوبي از کلاس‌ها مي‌شود. ... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، وزير اقتصاد و امور دارايي در نخستين همايش بين‌المللي فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در صنعت گردشگري با بيان اين مطلب گفت: سرمايه‌گذاري در ايران تاکنون 40 درصد افزايش داشته است و فضاي مناسبي براي سرمايه گذاري در کشور با کاهش 4/5 ماليات در کشور فراهم شده است. "داود دانش جعفري" با اشاره به همکاري سازمان‌هاي بين‌المللي در اين امر ... ادامه »
03
چکیده: به گزارش خبرگزاري ميراث آريا(CHTN)، دبير کل سازمان جهاني جهانگردي در نخستين همايش بين‌المللي فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در صنعت گردشگري با بيان اين مطلب گفت: پيش‌بيني دراز مدت UNWTO اين است که تعداد گردشگران تا سال 2020 به 6/1 ميليارد نفر مي‌رسد و در اين ميان دلايل بسيار مهمي براي اعتماد به رشد سرمايه‌گذاري در ايران وجود دارد. به نظر مي‌رسد سرمايه‌گذاري... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn) به نقل از پايگاه اطلاع‌رساني سازمان منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس رئيس امور بازديدهاي سازمان منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس با اعلام اين خبر افزود: کار تدوين طرح جامع توريسم صنعتي با توجه به چشم انداز و تحولاتي که در آينده منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس برنامه‌ريزي شده‌‌ است، تا يک ماه آينده به پايان مي‌رسد. " ايمان ارج... ادامه »
03
چکیده: به گزارش‌ميراث آريا(chtn)، «فريدون فعالي» سرپرست سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان گلستان گفت: افتتاح کمپ‌هاي کردکوي، علي آباد، دلند، مجتمع پذيرايي گلستان در بندر ترکمن و هتل‌زيارت‌گرگان از جمله پروژه‌هايي است که به مناسبت هفته‌دولت افتتاح ‌شد. وي تاکيد کرد: به منظور رفاه حال گردشگرن ورودي به استان ‌گلستان عمليات ساخت 22 پروژه خدما... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، مراسم بزرگداشت شيرازي به منظور پاسداشت يک عمر تلاش بي‌وقفه او، يکشنبه چهارم شهريور از ساعت 16:30 تا 18:30 در مسجد امام اصفهان برپا مي‌شود. اين مراسم با همکاري استانداري، سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان اصفهان، سازمان نوسازي و بهسازي ، سازمان نظام مهندسي، دانشگاه هنر، دانشگاه آزاد واحد خوراسگان و انجمن م... ادامه »
03
چکیده: به گزارش خبرگزاري ميراث آريا(CHTN)، وزير امور خارجه جمهوري اسلامي ايران در نخستين همايش بين‌المللي فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در صنعت گردشگري با بيان اين مطلب گفت: وزارت امور خارجه با تمامي توان خود از فعاليت‌هاي گردشگري و حضور سرمايه‌گذاران استقبال مي‌کند. چرا که معتقديم توسعه همکاري‌هاي بين‌المللي و بر اساس آن ارزيابي صنعت گردشگري در کشور در حال پيشرو... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn)، "قاسم کاظمي" معاون صنايع‌دستي و هنرهاي‌سنتي استان مرکزي با بيان اينکه طي فراخواني از هنرمندان سراسر کشور دعوت کرده‌ايم تا در اين نمايشگاه حضور داشته باشند، هدف از برپايي اين نمايشگاه را باروري فرهنگي صنايع‌دستي، حفظ و نگهداري، اشاعه هنرهاي‌سنتي و حمايت از هنرمندان عنوان کرد. وي با بيان اينکه نمايشگاه مذکور با مشارکت ... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn) گـزارش عـمـلـکـرد کـلـي وزارتـخـانـه‌ها از شـهـريـور1384 تــا 1386 مـنـتـشـر شـد. بر اساس اين گزارش مقايسه عملکرد شرکت هواپيمايي داخلي در سال‌هاي 84 و 85 نشان‌‌دهنده 18 درصد رشد در مسافران داخلي ، 16 درصد در مسافران خارجي، 29 درصد بارهاي داخلي، 10 درصد بارهاي خارجي، 28 درصد محموله‌هاي پستي داخلي و 68 درصد محموله‌هاي پ... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn)، اين سومين هفته فرهنگي استان‌ها بود که به همت استانداري‌ها، ستاد برگزاري هفته فرهنگي استان‌ها و فرهنگسراي خاوران در تهران برپا شد. پيش از اين اين فرهنگسرا ميزبان هنرمندان و صنعتگران استانهاي ايلام و آذربايجان غربي بود. اين گزارش مي‌افزايد: نمايشگاه صنايع‌دستي استان کرمان، نمايشگاه مقاومت و دفاع مقدس و نمايش آداب و ر... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، معاون رئيس‌جمهور و رئيس‌سازمان ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري در نخستين همايش بين‌المللي فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در صنعت گردشگري با بيان اين مطلب گفت: اين همايش براي نخستين بار با حضور سرمايه‌گذاران داخلي و خارجي برگزار مي‌شود به همين دليل بايد با برنامه‌ريزي‌هاي دقيق و اصولي افزايش سفرهاي خارجي از اقصي نقاط جهان به جمه... ادامه »
03
چکیده: "مهرداد احمد اميرآقايي" با بيان اين مطلب به ميراث آريا (chtn)، هدف از اين کار را معرفي بيشتر صنايع‌دستي و هنرهاي‌سنتي شهرهاي مختلف کشور به مردم و جهانيان دانست. وي، معرفي رشته‌هاي خاص صنايع‌دستي و هنرهاي‌سنتي استان‌ها را يکي از برنامه‌هاي معاونت عنوان کرد و گفت: اين رشته‌ها در قالب برپايي جشنواره‌ و همايش به همه معرفي مي‌شود. وي، از برپايي نخ... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا (chtn) و به نقل از روابط عمومي وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکي اعتبارهزينه شده براي اين 36 پايگاه حدود 40 ميليارد ريال است. اين پايگاه‌ها به‌طور همزمان در استان‌هاي قم، همدان، خراسان، ياسوج، سمنان، آذربايجان غربي اهواز، ايلام، هرمزگان، بوشهر، تبريز، رفسنجان و شيراز گشايش يافتند. وزير بهداشت روز پنج شنبه اول شهريور در سف... ادامه »
03
چکیده: رئيس فرهنگسراي خاوران درخصوص نقش فرهنگسراها در رونق صنايع دستي کشور، به ميراث آريا (chtn) گفت: بسياري از مردم به‌ويژه جوانان با رشته‌هاي صنايع‌دستي کشور بيگانه‌اند. "منصور احمدلو" معتقد است: کشور ما به دليل داشتن فرهنگ غني و رشته‌هاي مختلف صنايع‌دستي و هنرهاي سنتي در دنيا حرف اول را مي‌زند، اما متأسفانه اطلاعات مردم درخصوص اين رشته‌ها بسيار اند... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، بازار بريتانيا به‌عنوان يکي از بزرگترين بازارهاي اروپا هميشه ميزبان شمار انبوهي از گردشگران بود، اما از آنجا که گردشگران در جستجوي مکان‌هاي جديدي براي گردشگري هستند بريتانيا ديگر جذابيتش را از دست داده و با بحران مواجه شده است. بنابر گزارش فدراسيون صنايع و کارفرمايان بريتانيا(DEV)، شمار گردشگران در هتل‌هاي 5 ستاره نسبت... ادامه »
03
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين ديوار 450 ساله که در زمين يک دبستان کشف شده متعلق به دوره مينگ يعني فاصله سال‌هاي 1368 تا 1644 است. "زهيو ييزهي" از مديران مرکز فرهنگي منطقه در اين باره گفت: اين ديوار بر خلاف ساير بناهاي حفاظتي که دولت آنها را ساخته است، به کمک مردم محلي و به منظور مقابله با حملات نيروهاي ژاپني ساخته شده است. وي با اشاره به اين... ادامه »
03
چکیده: البته در اين ميان بايد به خبرهاي خوش ديگري که مي‌توانند تاثير جدي در روند توسعه گردشگري کشور داشته باشند مانند تشکيل شعبه ويژه گردشگري در دادگستري و ارتقاي شوراي عالي ميراث فرهنگي و گردشگري نيز اشاره کرد. يک سال کارآفريني دفتر کارآفريني سازمان ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري يک سالگي خود را تجربه مي‌کند. مديرکل اين دفتر به اين مناسبت بخشي... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، دبير نخستين همايش بين‌المللي فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در صنعت گردشگري و مدير عامل شرکت توسعه گردشگري ايران در مراسم گشايش اين همايش با بيان اين مطلب گفت: ارزش بسته‌هاي سرمايه‌گذاري آماده شده بيش از 30 ميليارد دلار است. "مهدي جهانگيري" تصريح کرد: بسته‌هاي کامل سرمايه‌گذاري شامل اطلاعات عمومي، توجيه فني و اقتصادي مطابق اس... ادامه »
03
چکیده: به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، "علي وحدتي" معاون صنايع‌دستي و هنرهاي سنتي همدان با اشاره به اينکه همزمان با افتتاح موزه، نمايشگاهي از دستاورد کارگاه‌هاي صنايع‌دستي که از طريق بنگاه‌هاي زودبازده تسهيلات دريافت کرده‌اند نيز طي اين هفته، گشايش مي‌يابد، آن مربوط به کارگاه‌هاي سنتي بود به بانک‌ها ارائه شد که با دادن تسهيلات لازم بسياري از آنها دوباره رونق گ... ادامه »
03
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، نخستين همايش بين‌المللي فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در صنعت گردشگري با هدف تامين 25 ميليارد دلار از سند سرمايه‌گذاري 30 ميليارد دلاري گردشگري کشور از سوي بخش خصوصي، آغاز به کار کرد. در اين همايش فرصت‌‌هاي‌سرمايه‌گذاري در محورهاي هفت‌‌گانه مناطق نمونه گردشگري مصوب هيأت دولت، تاسيسات اقامتي هتل و متل، مجتمع‌هاي خدمات رفاهي ـ ب... ادامه »
صفحه 5427 از 5573اولین   قبلی   5422  5423  5424  5425  5426  [5427]  5428  5429  5430  5431  بعدی   آخرین