یکشنبه 01 بهمن 1396 | صفحه اصلی | درباره ما | RSS
05
چکیده: به گزارش ميراث آريا chtn))" فرامرز سعيدي" با بيان اين مطلب که راهنمايان تورهاي مسافرتي نقش موثري در جذب گردشگران داخلي و خارجي دارند، افزود: اطلاعات تخصصي، نحوه ارتباط و روابط عمومي يک راهنماي تور از موثرترين عوامل توسعه گردشگري و جلب جهانگردان و گردشگران است. وي با اشاره به اقدامات گسترده سازمان ميراث فرهنگي گردشگري و صنايع دستي در خصوص توسعه فعا... ادامه »
05
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، در اين نمايشگاه مجسمه بزرگي با عنوان "احساسات عاشقانه" 35 متر طول و عمومي 162 متر طول افقي دارد که هنرمند اين شاهکار آن را يکي از زيباترين آثار نمايشگاه مي‌داند. "مامينگ"، مدير نمايشگاه و طراح مجسمه‌هاي يخي مي‌گويد، اين تنديس يک زن فرانسوي است که در دستانش 9 شاخه گل رز به نشانه ارتباط دوستانه بين چين و فرانسه قرار دارد... ادامه »
05
چکیده: "افشين کرمي" مدير کاخ‌موزه سعدآباد با بيان اين مطلب به ميراث آريا( CHTN) گفت: براي راه‌اندازي موزه اتومبيل هنوز به تفاهم نهايي با شرکت سايپا نرسيده‌ايم و در صورتي که اين شرکت اسپانسر ما در راه‌اندازي اين موزه نشود، اين موزه را در فضايي کوچک‌تر و به صورت مستقل راه‌اندازي خواهيم کرد. وي درباره زمان راه‌اندازي اين موزه، افزود: بعد از هيأت امنايي شد... ادامه »
05
چکیده: به گزارش ميراث آريا( CHTN) ، عرفان نظر آهاري ، شاعر ، نويسنده ومدرس دانشگاه که مسئوليت دبيري همايش تجلي زن در آثار مولانا را بر عهده دارد ، با اعلام اين خبر گفت: همايش تجلي زن در آثار مولانا با همکاري خانه هنرمندان ايران و حمايت اداره کل امور بانوان شهرداري تهران و "معصومه آباد" عضو کميسيون فرهنگي اجتماعي شوراي اسلامي شهر تهران برگزار خواهد شد. ... ادامه »
05
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn)، "سيد مسعود منتجبي"، معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان خراسان رضوي با بيان اين مطلب گفت: اين طرح در راستاي بخشنامه‌اي که از طرف سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري کشور به کليه استان‌ها ارسال شده، به واحدهاي تحت پوشش ابلاغ و از آن تاريخ تا کنون بدون بروز مشکل درحال اجرا است. وي افزود: ا... ادامه »
05
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، دانجشويان 25 – 18 ساله به طور داوطلبانه پس از تکميل دوره کارشناسي و يا کارشناسي ارشد در يک دوره 21 روزه آموزش‌هاي لازم در زمينه گردشگري را کسب مي کنند. در اين مدت دانشجويان اطلاعات لازم و ضروري پيرامون جامعه، فرهنگ و ميراث تاريخي، مهارت‌هاي رفتاري و مديريتي و آداب و رسوم هندوستان را کسب مي‌کنند. "سانجاي کوتاري"، مدي... ادامه »
05
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين برنامه 188 ثانيه‌اي که حدود 647 ميليون دلار هزينه به همراه دادند توسط شوراي گردشگري تايوان برگزار خواهد شد که بسيار رنگارنگ‌تر و زيباتر از گذشته است. به‌ گفته مسئول برگزاري مراسم چنين 2008 اين آتش‌بازي بر بالاي ساختمان 508 متري انجام مي‌شود و بيشتر رنگ‌هاي به کار رفته در آن طلايي است، علاوه بر آنکه از دقايق پاياني ... ادامه »
05
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn)، "بهروز مرادي"، استاندار همدان در جلسه امضاي تفاهمنامه آزاد سازي حريم و عرصه هگمتان ميان استانداري و سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري کشور گفت: هگمتانه داراي دو معني يکي همان تپه باستاني که ميراث با شکوه نياکان ايران است که بايد از دل خاک بيرون کشيده شود و دوم اينکه هگمتانه به معناي حکمت شهر بوعلي، عين القضات و بد... ادامه »
05
چکیده: به گزارش ميراث آريا( CHTN) ارائه مقاله علمي "تاثير غدير بر فرهنگي ايرانيان",سخنراني دکتر طوسي‌وند,مولودي خواني و غيره از جمله مهمترين برنامه هاي اين جشن خواهد بود. همچنين در حاشيه اين برنامه فرهنگي مسابقه "لحظه به لحظه واقعه غدير" نيز برگزار مي شود. اين برنامه فردا(شش دي ماه) با حضور پنج NGO و به منظور اشاعه فرهنگي ديني در فرهنگي ملي اجرا مي‌... ادامه »
05
چکیده: "افشين کرمي "مدير مجموعه‌ي فرهنگي ـ تاريخي سعدآباد درباره برنامه‌هاي آينده‌ اين مجموعه در زمينه‌ اجراي کنسرت و ميزان صدمات وارده به اين کاخ‌موزه به ميراث آريا( CHTN) گفت: با توجه به نظر همکاران فني موزه که در اين زمينه فعاليت کرده‌اند، اگر جهت باندها مخالف سمت کاخ ملت باشد، هيچ صدمه‌اي به کاخ ملت با قطر ديوارها‌ي آن و لوازمي که در کاخ قرار دارند، ... ادامه »
05
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، اين ساختمان بزرگ که مجموعه‌ايي چند منظوره است با ظرفيت يک هزار صندلي که در سه رديف قرار مي‌گيرند در نزديک موزه ملي بحرين در منامه بنا مي‌شود. "توني رابينسون"، وزير کار و شهرسازي بحرين با اشاره به اينکه طرح ساخت اين مجموعه از حدود 4 سال پيش آغاز شده و به دليل کامل نبودن طرح بناي آن تاکنون به بهره‌برداري نرسيده است گفت: ... ادامه »
05
چکیده: به گزارش ميراث آرياchtn))، وزير خارجه کويت در اين کنفرانس گفت: اين کشور براي ايجاد روابط صحيح با کشورهاي مختلف بسيار مشتاق است و از زمان تأسيس آن تاکنون نقش فعالي را در ايجاد و تقويت صلح در منطقه و گشايش راه‌هاي تمدن در جهان ايفا کرده است. براي دور نگه داشتن ملت‌ها از جنگ و دشمني با يکديگر بايد ميان آنان محبت ايجاد کرد که تنها از راه شناخت فرهنگ يک... ادامه »
05
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)، در همين راستا بخش گردشگري گجرات 125 ميليون روپيه براي توسعه مراکز تفريحي ، گردشگري ساحلي و ماجراجويانه اختصاص داده است. "کينگ شاک‌ بيسواز"،‌ مدير سرمايه‌گذاري و بازاريابي در توسعه همکاري‌هاي گردشگري گجرات گفت: گردشگري و قايق سواري در اين ناحيه شهرت بسياري دارد و ساحل مورد حفاظت منطقه مراکز تفريحي بسيار متنوعي دارد. ... ادامه »
05
چکیده: مدير امور مجامع و استان‌هاي شرکت‌ توسعه ايرانگردي و جهانگردي درباره افتتاح اين شرکت به ميراث آريا(chtn)، گفت: براي اجرايي کردن سياست‌هاي سازمان ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري مبني بر مشارکت با بخش خصوصي در توسعه صنعت گردشگري و افزايش حجم سرمايه‌گذاري‌ در استان‌ها، شرکت‌هاي توسعه ايرانگردي و جهانگردي استاني در بسياري از استان‌ها افتتاح شده است. ... ادامه »
05
چکیده: مهدي محمدي زاده ،رئيس اداره ميراث فرهنگي ،صنايع دستي و گردشگري شهرستان دزفول با بيان اين مطلب به ميراث آريا (CHTN ) گفت :از سوي اداره ميراث فرهنگي ،صنايع دستي و گردشگري شهرستان دزفول و با همکاري کارشناسان معماري و مرمت دانشگاه صنعتي جندي شاپور ساخت وساز در اين شهرستان نظارت و کنترل مي شود. وي تصريح کرد :همچنين به اين منظور کميته تخصصي متشکل از... ادامه »
05
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN)،در اين برنامه 20 عکس از ارگ تاريخي بم قبل از وقوع زلزله و بعد از زلزله در معرض ديد علاقه مندان قرار مي گيرد. بنابر اين گزارش، همچنين در اين نمايشگاه مجموعه‌اي، 30 عکس ديگر از عکس‌هاي طبيعي – گردشگري منطقه اورامانات در استان کردستان نيز در معرض ديد علاقه‌مندان قرار مي‌گيرد. 115/
05
چکیده: به گزارش ميراث آريا(chtn)، "حميد بقايي"، قائم مقام سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري کشور در محل استانداري همدان در خصوص ساماندهي تپه هگمتانه گفت: هگمتانه به عنوان نخستين پايتخت تاريخي ايران و نيز بزرگترين شهر تاريخي منطقه در صورت ساماندهي مي‌تواند گردشگري منطقه را متحول سازد. وي افزود: با توجه به تأکيد مقام معظم رهبري مبني بر ساماندهي ت... ادامه »
05
چکیده: به گزارش ميراث آريا ( CHTN) و به نقل از روابط عمومي سازمان ميراث فرهنگي ،صنايع دستي و گردشگري استان ايلام "علي‌قلي نعمتي‌زاده" گفت :اين مبلغ از محل اعتبارهاي عمراني استان و ابلاغي مرکز براي اين اماکن هزينه شده است. وي ادامه داد: با اين مبلغ اعتبار ‪ ۳۹‬زيارتگاه متبرکه و مسجد استان مورد تعمير قرار گرفتند. نعمتي زاده احداث گنبد، زائر سرا، سرو... ادامه »
05
چکیده: به گزارش ميراث آريا(CHTN) ، اين اشعار توسط گروهي ذيل عنوان "گروه تلاشگران مولوي" از زبان فارسي به انگليسي و ترکي ترجمه شده و قرار است به مناسبت سالگرد تولد مولانا جلال الدين به صورت آن لاين در اختيار همگان گذاشته شود. بنا بر اين گزارش ، هدف از انتشار اينترنتي اين ابيات، شناساندن کامل اشعار مولوي به جهانيان و غيرفارسي زبان‌ها عنوان شده است. ل... ادامه »
05
چکیده: به گزارش ميراث آريا CHTN))"زاهي هاواس" با اشاره به اينکه اين قانون شامل تمام کشورهاي جهان است گفت: هزينه هايي که از اين راه به دست مي آيد براي رسيدگي و محافظت هزاران منطقه تاريخي متعلق به فراعنه استفاده خواهد شد. وي افزود: قانون تصويب شده تمام آثار موجود در موزه هاي مصر را پوشش مي دهد، علاوه بر آنکه هرگونه استفاده تجاري از بناهاي تاريخي همچون اهرا... ادامه »
صفحه 5427 از 5823ابتدا   قبلی   5422  5423  5424  5425  5426  [5427]  5428  5429  5430  5431  بعدی   انتها