مدیریت و برنامه‌ریزی
با حضور مدیران استانی برگزار شد

وداع با درگذشتگان وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مقابل موزه زاهدان

0

به‌گزارش خبرنگار میراث‌آریا، در این مراسم تعدادی از مدیران سیستان و بلوچستان، جمعی از کارمندان اداره‌کل استان و خانواده‌های داغدار  درگذشتگان حضور داشتند و با پیکر پاک این عزیزان که در راه خدمت و درحین مأموریت به دیدار حق شتافتند، وداع کردند.

در این مراسم با قرائت زیارت عاشورا و ذکر مصیبت اهل بیت (ع)، یاد چهار کارمند خدمتگزار  وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گرامی داشته شد.

پیکر کارکنان وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و  صنایع‌دستی که بامداد روز گذشته بر اثر سانحه رانندگی در محور نیکشهر به چابهار به دیار باقی شتافتند بعد از برگزاری مراسم وداع مقابل موزه زاهدان تا ساعاتی دیگر به تهران منتقل می‌شود.

مراسم وداع با پیکیر این درگذشتگان در تهران با حضور مدیران ارشد وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در حیاط ساختمان مرکزی این وزارتخانه برگزار خواهد شد.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده و صحبت‌های اولیه با خانواده‌های مرحومان، بعد از برگزاری مراسم وداع در تهران، پیکر امین چاجی به خراسان جنوبی، محمدرضا سندگل به استان گلستان، ابوالفضل عبیدی به دامغان منتقل می‌شود، محسن شیخ‌الاسلامی نیز در بهشت زهرا (س) تهران به‌خاک سپرده خواهد شد.

پیام تسلیت معاون توسعه مدیریت در پی درگذشت 4 نفر از همکاران وزارتخانه

مقاله قبلی

پیام تسلیت مشاور وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در پی درگذشت تعدادی از کارکنان وزارت

مقاله بعدی

خوانندگان این خبر، این‌ها را هم خوانده‌اند:

0 دیدگاه

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. بخش‌های الزامی مشخص شده اند. *