بین الملل

بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی و سفیر اتریش از مجموعه نیاوران

0
بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی و سفیر اتریش از مجموعه نیاوران

به‌گزارش خبرنگار میراث‌آریا، علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و اشتفان شولتز سفیر اتریش در ایران با حضور در مجموعه فرهنگی‌تاریخی نیاوران از بخش‌های مختلف این کاخ‌موزه بازدید به‌عمل آوردند.
در این بازدید که قبل از آغاز رسمی سمپوزیوم «دماوند۲۰۱۸» (به‌مناسبت صدو هفتادو‌پنجمین سالروز صعود یکی از کوهنوردان اتریشی به قله‌ دماوند) انجام شد، مونسان و شولتز ضمن بازدید از بخش‌های مختلف کاخ‌موزه نیاوران بر توسعه و تقویت روابط فرهنگی بین دو کشور تاکید کردند.
معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و‌ سفیر اتریش از کاخ اصلی مجموعه نیاوران، مرمت کاشی‌های این کاخ و پروژه مرمت آب‌نمای ضلع جنوبی کاخ بازدید به‌عمل آوردند.

 

سمپوزیوم «دماوند۲۰۱۸» با تاکید بر ورزش‌های زمستانی عصر امروز با حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی و سفیر اتریش در تالار آبی کاخ موزه نیاوران برگزار می‌شود.

در این بازدید محمدحسن طالبیان معاون میراث‌فرهنگی، پویا محمودیان معاون صنایع‌دستی، روح‌الله مهدی‌نژاد رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان و سیدرحمت‌الله رئوف حنان مدیر کاخ‌موزه نیاوران حضور داشتند.

 

خوانندگان این خبر، این‌ها را هم خوانده‌اند:

0 دیدگاه

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. بخش‌های الزامی مشخص شده اند. *