گردشگری
با استقبال رسمی مسئولان آذربایجان غربی

معاون گردشگری کشور وارد ارومیه شد

0
معاون گردشگری کشور وارد ارومیه شد

به گزارش  میراث آریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان‌ غربی، ولی تیموری، رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر و معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی به همراه علیرضا رحیمی سرپرست دفتر برنامه ریزی و حمایت از توسعه گردشگری سازمان به همراه هیئت همراه امشب وارد شهرستان ارومیه شد و در بدو ورود، مورد استقبال جلیل جباری، مدیرکل میراث فرهنگی آذربایجان غربی قرار گرفت.

 معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی و رییس ستاد هماهنگی خدمات سفر کشور پس از ورود به شهرستان ارومیه از یک مرکز تفریحی و سرگرمی متشکل از بخش های خدمات پذیرایی، بخش های مختلف فروش غذا برای مسافران و گردشگران نیز بازدید کرد.

 هدف از سفر ولی تیموری به شهرستان ارومیه حضور در نخستین نشست هم اندیشی توسعه گردشگری در هشت استان غرب و شمال غرب کشوراست.

 او پیش از این نشست از چندین بنای تاریخی، موزه مردم شناسی و باستان شناسی شهرستان ارومیه نیز بازدید می‌کند و پس از نشست هم اندیشی توسعه گردشگری، بازدید از چندین طرح سرمایه گذاری در بخش گردشگری شهرستان ارومیه نیز در برنامه سفر، معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور قرار دارد.

 

خوانندگان این خبر، این‌ها را هم خوانده‌اند:

0 دیدگاه

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. بخش‌های الزامی مشخص شده اند. *