میراث‌فرهنگی
با استقبال استاندار مازندران

دکتر مونسان وارد رامسر شد

0
دکتر مونسان وارد رامسر شد

به گزارش خبرنگار میراث آریا، دکتر علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به‌منظور بازدید از چند طرح و پروژه گردشگری و سرکشی به آثار فرهنگی تاریخی مازندران، به این استان سفر کرده است.

دکتر مونسان در سفر به استان مازندران، ضمن بازدید و بررسی طرح ها و پروژه‌های گردشگری در حال احداث، تأسیسات گردشگری در حال فعالیت، آثار و بناهای تاریخی و کارگاه‌های صنایع‌دستی استان، در شورای برنامه‌ریزی و توسعه و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی با محوریت گردشگری در محل استانداری مازندران شرکت خواهد کرد.

معاون رئیس جمهوری در این سفر، همچنین هتل سه ستاره لیدو در رامسر، تعدادی واحد اقامتگاه بوم‌گردی و مرکز تفریحی گردشگری سیمرغ در محمود‌آباد را افتتاح خواهد کرد.

دکتر مونسان در سفر به استان مازندران، از کارگاه صنایع دستی سفال در روستای سیلم آباد تنکابن و کاخ چایخوران بازدید می کند.

تعدادی از معاونان و مدیران سازمان میراث فرهنگی، استاندار مازندران، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری این استان و جمعی از مسئولان استان مازندران در این سفر، معاون رئیس جمهوری را همراهی می کنند.

خوانندگان این خبر، این‌ها را هم خوانده‌اند:

0 دیدگاه

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. بخش‌های الزامی مشخص شده اند. *