مازندران

سرپرستان 2 معاونت اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران منصوب شدند

0
سرپرستان 2 معاونت اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران منصوب شدند

به گزارش میراث آریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران مراسم تودیع و معارفه معاونت توسعه و مدیریت اداره کل عصر دیروز سه شنبه 20 خرداد ماه برگزار شد.

متن این حکم به شرح ذیل است؛

نظر به تجارب و توانمندی جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان «سرپرست معاونت توسعه مدیریت»  این اداره کل منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال، در چارچوب قوانین و مقررات موضوعه، با برنامه ریزی دقیق و سازماندهی مناسب و بهره‌گیری از توان کارشناسان در راستای اهداف و ماموریتهای این اداره کل اهتمام لازم به عمل آید.

همچنین انتظار می رود با هماهنگی معاون محترم توسعه مدیریت وزارتخانه متبوع و ایجاد تعامل با دستگاههای اجرایی مربوطه، ضمن پیگیری و اجرای اهداف و سیاست‌های سازمانی، نسبت به ایجاد نظم و انضباط اداری و برقراری اصول رفتار حرفه ای در بین کارکنان، پیاده سازی کامل طرح تکریم ارباب رجوع و رعایت صرفه جویی در همه موارد اقدام نمایید.

توفیق جنابعالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه حق خواستاریم.

سرپرست معاونت سرمایه‌گذاری مازندران منصوب شد

  • همچنین در حکمی از سوی مدیرکل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی مازندران، احسان محمدی سرپرست جدید معاونت سرمایهگذاری مازندران شد.

درمتن این حکم آمده است:

«نظر به تخصص و توانمندی جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست معاونت سرمایهگذاری و تأمین منابع این اداره‌کل منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال، با برنامه‌ریزی دقیق و سازماندهی مناسب و بهره‌گیری از توان کارشناسان در راستای اهداف و مأموریتهای این اداره‌کل اهتمام لازم به عمل آید. همچنین انتظار می‌رود با هماهنگی معاون محترم سرمایه‌گذاری و طرح‌های وزارتخانه متبوع و ایجاد تعامل با دستگاه‌های اجرایی مربوطه، اهداف و سیاست‌های سازمانی را در زمینه سرمایه‌گذاری، جلب، جذب و حمایت سرمایهگذاران و تدوین، اجرا و نظارت بر برنامه‌ها و طرح‌های گردشگری پیگیری و اجرا کنید. دقت، سلامت، و صحت گردش کار با سرعت مناسب برای اینجانب حائز اهمیت است.

توفیق جنابعالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه حق خواستاریم.»

خوانندگان این خبر، این‌ها را هم خوانده‌اند:

0 دیدگاه

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. بخش‌های الزامی مشخص شده اند. *