گلستان

سرپرست اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آزادشهر معرفی شد

0
سرپرست اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آزادشهر معرفی شد

به گزارش میراث آریا به نقل از روابط‌‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان، در مراسم معارفه‌ای که صبح دوشنبه 30 تیرماه 99 به این‌منظور و با حضور احمد تجری مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان و سیدرسول حسینی فرماندار شهرستان آزادشهر در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، محمدطه عسگری به‌عنوان سرپرست اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان آزادشهر منصوب و از زحمات علیرضا حصارنوی در این سمت تقدیر و تجلیل شد.

از سوابق محمدطه عسگری می‌توان به رئیس موزه سنگ به‌مدت دوسال، رئیس میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان بندر گز به‌مدت 4 سال، کارشناس مسئول واحدهای پذیرایی بین‌راهی و خانه مسافر، کارشناس بافت تاریخی گرگان(استرآباد) اشاره کرد.
علیرضا حصارنوی نیز چندی‌پیش به سمت سرپرست اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان رامیان منصوب شد.
در حکم انتصاب محمدطه عسگری آمده است:
«ضمن آرزوی توفیق روزافزون، نظر به سوابق موثر و تجارب ارزشمند، به‌موجب این حکم به‌عنوان سرپرست اداره شهرستان آزادشهر منصوب می‌گردید.
انتظار می‌رود با توجه به شرح وظایف تعیین شده، ضمن هماهنگی لازم با اینجانب نسبت به انجام امور محوله و رشد و بالندگی آن شهرستان در حوزه‌های میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اهتمام لازم را به‌عمل آورده، موفق و موید باشید.»

 

خوانندگان این خبر، این‌ها را هم خوانده‌اند:

0 دیدگاه

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. بخش‌های الزامی مشخص شده اند. *