بین الملل
به‌منظور پیشگیری از کرونا انجام شد

ابلاغ پروتکل‌های‌ بهداشتی در برگزاری نمایشگاه فیتور اسپانیا

0
ابلاغ پروتکل‌های‌ بهداشتی در برگزاری نمایشگاه فیتور اسپانیا

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی جمهوری اسلامی ایران، مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی مادرید(IFEMA)  دستورالعمل‌ها و اقدامات لازم در راستای تقویت معیارهای بهداشتی در برگزاری چهل و یکمین نمایشگاه فیتور اسپانیا را روز سه‌شنبه 4 شهریورماه منتشر کرد.

این دستورالعمل‌ها اهدافی همچون اطمینان از امنیت و سلامت غرفه‌داران، بازدیدکنندگان و کارمندان، پیشگیری از ایجاد زنجیره ابتلا به کووید 19 میان افراد مرتبط با نمایشگاه فیتور و ایجاد فضای ایمن برای تردد فعالان گردشگری را دنبال می‌کند.

بر اساس پروتکل‌های بهداشتی ابلاغ شده، تهیه و خریداری بلیت الکترونیکی از طریق وب‌سایت، استفاده از ماسک بدون دریچه، رعایت فاصله ایمن در صفوف و هنگام تردد در فضای نمایشگاه، توجه به علائم درج شده بر روی صفحه‌های نمایش، دیوارها و زمین، ضروری و لازم‌الاجرا خواهد بود.

نمایشگاه فیتور که به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های حوزه گردشگری در سراسر دنیا به‌شمار می‌رود، همه ساله میزبان فعالان صنعت گردشگری از تمامی قاره‌های جهان است.

این نمایشگاه امسال از 1 تا 5 بهمن‌ماه 99 برابر با 20 تا 24 ژانویه 2021، برای چهل و یکیمن سال متوالی در مرکز نمایشگاه‌های شهر مادرید دایر خواهد شد.

خوانندگان این خبر، این‌ها را هم خوانده‌اند:

0 دیدگاه

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. بخش‌های الزامی مشخص شده اند. *