زنجان
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی زنجان:

جشنواره آنلاین انار و زیتون طارم در روستای انذر و شیت برگزار شد

0
جشنواره آنلاین انار و زیتون طارم در روستای انذر و شیت برگزار شد

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی زنجان، امیر ارجمند مدیرکل استان پنجشنبه 27 شهریورماه ۹۹  گفت: «این جشنواره در روستای انذر و شیت شهرستان طارم برگزار شد و علاقه‌مندان با حضور در اینستاگرام بومیرو

 com‌ـBoomiro و وب‌سایت www.boomiro.com به‌صورت آنلاین دیروز 26 شهریور برگزار شد. بومیرو، نخستین سامانه جامع گردشگری روستایی در کشور است و اولویت آن گردشگری روستایی است که با هدف معرفی هرچه بیشتر محصولات و آیین و فرهنگ غنی روستاییان، رویدادهای بومی‌محلی را در دستور کار خود قرار داده است.»

او اظهار کرد: «اجرای برنامه‌هایی همچون آشنایی با  صنایع‌دستی و موسیقی سنتی طارم در این جشنواره در نظر گرفته شده است. مردم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، حضور در فضای سبز و باغ‌های این منطقه با ظرفیت‌های گردشگری آن آشنا می‌شوند. با توجه به ظرفیت‌های گردشگری منطقه طارم در زمینه طبیعت‌گردی و محصولات کشاورزی، این منطقه می‌تواند به یکی از قطب‌های گردشگری استان تبدیل شود.»

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی زنجان افزود: «برگزاری چنین جشنواره‌هایی می‌تواند باعث جذب هر چه بیشتر گردشگر و شناخته شدن بیشتر این شهرستان در بین مردم شود.»

1000شی‌ء تاریخی در مخزن زنجان سامان‌دهی می‌شود

مقاله قبلی

پرداخت بیش از 40 میلیارد ریال تسهیلات کرونا به صنایع‌دستی زنجان

مقاله بعدی

خوانندگان این خبر، این‌ها را هم خوانده‌اند:

0 دیدگاه

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. بخش‌های الزامی مشخص شده اند. *