گردشگری
در حاشیه صد و دوازدهمین نشست شورای اجرایی انجام شد

حضور مجازی مدیرکل دفتر بازاریابی و تبلیغات گردشگری در وبینار سازمان جهانی گردشگری

0
حضور مجازی مدیرکل دفتر بازاریابی و تبلیغات گردشگری در وبینار سازمان جهانی گردشگری

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در این نشست که روز سه‌شنبه 25 شهریورماه در شهر تفلیس پایتخت کشور گرجستان و در حاشیه نشست صد و دوازدهمین شورای اجرایی برگزار شد، آخرین راهکارهای پیشنهادی برای ایجاد ارتباطات مؤثر میان اعضا و درخواست‌های جدید عضویت شرکت‌ها از سراسر دنیا مورد بررسی قرار گرفت.

محمد قاسمی مدیر‌کل دفتر بازاریابی و تبلیغات معاونت گردشگری به نمایندگی از جمهوری اسلامی ایران ضمن حضور مجازی در این وبینار، گزارشی در خصوص سوابق فعالیت‌های انجام شده از سوی اعضای وابسته جمهوری اسلامی ایران از جمله میزبانی مجموعه علیصدر همدان در نشست سالانه اعضای وابسته در سال 2018 میلادی ارائه کرد.

او همچنین آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای تصدی پست ریاست این کمیته را مطرح و دفاعیات لازم را در این خصوص ارائه کرد.

در حال حاضر 18 شرکت و مجموعه فعال گردشگری کشور در مجموعه اعضای وابسته عضویت دارند و طبق اعلام سازمان جهانی گردشگری تعداد اعضای وابسته از مرز 500 شرکت فراتر رفته است.

 سازمان جهانی گردشگری به‌عنوان آژانس وابسته به سازمان ملل متحد و هم‌سو با اهداف تعیین شده از سوی این سازمان مسئولیت ترویج و تبلیغ گردشگری پایدار و مسئولانه را در سراسر جهان به عهده دارد.

مجموعه اعضای وابسته سازمان ملل از شرکت‌هایی تشکیل شده است که در زمینه‌های گوناگون همچون آموزش گردشگری، شیوه‌های نوین ساخت و بهره‌برداری از اماکن اقامتی، پذیرایی و تفریحی، سازندگان وسائل مورد نیاز در تمامی زیرساخت‌های مرتبط با گردشگری و صدها حوزه دیگر با ایجاد شبکه‌های ارتباطی مؤثر میان خود، از تجربیات یکدیگر به شکلی مؤثر استفاده می‌کنند.

در کمیته اعضای وابسته از هر شش منطقه سازمان جهانی گردشگری یک عضو حضور دارد و جمهوری اسلامی ایران به نمایندگی از منطقه جنوب آسیا در این نشست شرکت کرده است.

 نشست کمیته اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری در این دوره با حضور نمایندگانی از کشورهای آذربایجان، ساحل عاج، چین، جمهوری اسلامی ایران، عربستان سعودی و نیز رئیس هیئت مدیره اعضای وابسته، رئیس دپارتمان اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری و مشاور حقوقی سازمان هم‌زمان با برگزاری نشست شورای اجرایی، برگزار شد.

چرا لغو روادید گروهی روسیه و ایران مهم است؟

مقاله قبلی

حضور معاون گردشگری در وبینار استراتژی‌های احیا و بازیابی گردشگری در دوران کووید ۱۹

مقاله بعدی

خوانندگان این خبر، این‌ها را هم خوانده‌اند:

0 دیدگاه

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. بخش‌های الزامی مشخص شده اند. *