مدیریت و برنامه‌ریزی
در محل وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و با حضور دکتر مونسان انجام شد

وداع باشکوه با 3 همکار

0
وداع باشکوه با 3 همکار

به‌گزارش خبرنگار میراث‌آریا، در این مراسم که وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، معاونان و مدیران این وزارتخانه و جمعی از مدیران استان سیستان و بلوچستان حضور داشتند، کارمندان وزارت میراث‌فرهنگی و خانواده‌های داغدار با پیکر پاک این عزیزان که در راه خدمت و درحین مأموریت به دیدار حق شتافتند، وداع کردند.

صبح امروز نیز مراسمی با حضور مسئولان استان سیستان وبلوچستان و خانواده‌های درگذشتگان مقابل موزه زاهدان برگزار شد که پس از آن پیکیر امین چاجی به خراسان جنوبی منتقل شد و پیکر ابوالفضل عبیدی، محسن شیخ‌الاسلامی و محمدرضا سندگل برای وداع به تهران آمد. 

در این مراسم با ذکر مصیبت اهل بیت (ع) در آستانه سال‌روز وفات حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت حضرت امام حسن مجتبی و امام‌رضا (ع)، یاد کارمندان خدمتگزار وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گرامی داشته شد.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده و صحبت‌ با خانواده‌های این مرحومان، پیکر امین چاجی صبح امروز برای خاک‌سپاری به خراسان جنوبی منتقل شد و پیکر محمدرضا سندگل به آزادشهر در استان گلستان و ابوالفضل عبیدی به دامغان در استان سمنان منتقل می‌شوند. پیکر محسن شیخ‌الاسلامی نیز در بهشت زهرا (س) تهران به خاک سپرده خواهد شد.

دکتر علی‌اصغر مونسان وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در حاشیه این مراسم و در دیدار با خانواده‌های درگذشتگان، ضمن تسلای خانواده‌های داغدار و تسلیت به آن‌ها، در سخنانی کوتاه گفت: «ضایعه و غم بزرگی است و برای همه ما غم‌انگیز و دردناک است اما باید تسلیم خواست و مشیت الهی باشیم.»

او افزود: «این افراد با عزت خدمت کردند و با عزت هم در راه خدمت به میهن اسلامی به دیدار حق شتافتند. من به همه شما تسلیت می‌گویم و با این که برای همه ما غم بزرگی است چاره‌ای نداریم جز این که تسلیم مشیت الهی باشیم.»

 

خوانندگان این خبر، این‌ها را هم خوانده‌اند:

0 دیدگاه

دیدگاهی بگذارید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. بخش‌های الزامی مشخص شده اند. *